dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

20 IX straciłam synka
ulcia  
02-11-2005 13:37
[     ]
     
Witam,mam na imię ula jestem z

gdańska,mam 22 lata i niedawno pochowałam synka,żył tylko 8 godzin ale dla mnie to były

bardzo dlugie godziny.kubuś miał wade wrodzoną a na domiar złego urodził sie 5 tygodni za

wcześnie.widizałam go tylko gdy odcinali mu pęowine i od razu go zabrali do innego szpitala.

potem widziałam go juz tylko przed pogżebem bo nawet nie pozwolili mi go ubrać.minął ponad

miesiąc a nie ma minuty, w której bym o nim nie myslała. czy to kiedyś bedzie mniej bolało?

chwilami nie mam sił,żeby walczyć o każdy kolejny dzień ale wiem,że musze,chociażby po

to,żeby miał kto zapalić znicz na grobiku,bo "tatuś" kubusia nie ma takiej

potrzeby,zostawił mnie jak bylam w ciąży.tak bardzo tęsknie za moja mała kryszynką,za moim

aniołeczkiem.. Pozdrawiam wszystkich cieplutko 


Re: 20 IX straciłam synka
kaha  
02-11-2005 14:24
[     ]
     
tak bardzo mi przykro, że straciłaś

swojego kochanego Kubusia i tak bardzo Ciebie rozumiem, mojego synka nie ma już prawie pół

roku. Choć to niewyobrażalne to da się jednak żyć i można nawet się tym życiem cieszyć.

Zawsze będziesz pamiętać o Kubusiu, ale wierzę, że nadzieja na przyszłość Ciebie znajdzie,

nawet jeśli teraz jest tak odległa.
Twój synek nie jest sam, ma tam na górze wielu

innych małych i dużych aniołków, tak jak i Ty nie jesteś sama, bo masz nas tutaj. Mocno Cię

ściskam
(*) dla Kubusia 


Re: 20 IX straciłam synka
Magda  
02-11-2005 14:48
[     ]
     
Bardzo mi przykro i strasznie Ci

współczuję, ale wierz mi - czas goi rany. Nie wygoi ich zupełnie, ale złagodzi ból. Może

będziesz miała tyle szczęścia co ja i kolejne dziecko urodzisz śliczne i przede wszystkim

zdrowe. Życzę Ci tego z całego serca.
Ściskam Cię i wszystkie pozostałe mamy.
Trzymaj

się
Magda z Poznania 


Re: 20 IX straciłam synka
renia  
02-11-2005 16:04
[     ]
     
bardzo mi przykro ale jesteśmy z tąbą

zawsze możesz z nami pogadac trzymaj sie 


Re: 20 IX straciłam synka
ulcia  
02-11-2005 18:34
[     ]
     
Bardzo wam dziekuje za wsparcie,bałam

się napisać ale robi mi się lepiej jak wiem,że nie jestem sama.wyobrażam sobie kubusia jak

aniołka,który fruwa nade mną i czuje jakby mnie pilnował.taki mój aniołek stróż i jak sobie

właśnie takiego go wyobrażam to nawet udaje mi się uśmiechnąć.Pozdrawiam i dziękuje
Ula 


Re: 20 IX straciłam synka
aania25  
03-11-2005 19:40
[     ]
     
Ula, bardzo Ci wspolczuje.

Dzisiaj jest Ci napewo jeszcze ciezko. Jak pisaly poprzedniczki, czas ulzy Twojej zalobie.

Nie wygoi ran do konca, ale pozwoli Ci zyc z swiadomoscia ze Twoj Synek jest Aniolkiem. Moj

Synek odszedl 21.05.05. Niedlugo minie pol roku, to tak malo a zarazem tak dlugo. Nauczylam

sie z tym zyc, choc sa dni ze siedze, placze i nie moge powstrzymac lez. Najgorsze sa te

rocznice, pierwsze swita bez niego, pierwsze urodzinki ktorych nie bedzie z nami swietowal.

Potem jest lzej, ale nie calkiem dobrze. Twoj Synek na zawsze zostanie w Twoim sercu i nic

ani nikt Go ne zastapi. Zawsze bedziemy Mamami dla swoich dzieci, szkoda tylko ze ma ich

tutaj z nami na ziemi. Zycze Ci sil i wytrwalosci. Przytulam mocno a dla Malenstwa zapalam

swaitelko (*)(*)(*).
Ania 


Re: do aania25
edi7  
03-11-2005 21:20
[     ]
     
Aniu,mój synek również zasnął 21.05.05 a dzien

póżniej o tym sie dowiedzialam.
Za duzo tych Aniolków,za dużo....
Ściskam 
edyta

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora