dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

pragnienie chrztu świętego dla moich aniołków
niebieska mama  
03-06-2008 19:16
[     ]
     
Dziś przy świeci zapalonej odmówiłam teksty modlitw dotyczących chrztu dziecka straconego przy poronieniu. Ja przeszłam 2 razy ciąże biochemiczną , czyli nie znam płci , ale w ciszy i skupieniu myśląc , jakie imię mam dać Aniołkowi to przyszły mi te imiona . Ja w tamtym roku poczułam pragnienie takiego chrztu, ale nie wiedziałam jakie teksty. Jednak dziś przyszła taka pora. 
Mama niebieska dla Kubusia lub Faustynki ( ciąża biochemiczna ) 7.01.2006 i dla Diany lub Dominik ( ciąża biochemiczna) 5.10.2007
Ostatnio zmieniony 04-06-2008 18:26 przez Ewa78

Re: pragnienie chrztu świętego dla moich aniołków
karola2909  
23-06-2008 19:12
[     ]
     
ja nawet nie wiedzialam ze tak mozna...czy moglabys mi powiedziec gdzie znajde taki tekstlub go przeslac?bede bardzo wdzieczna... 



Re: pragnienie chrztu świętego dla moich aniołków
niebieska mama  
22-07-2008 09:14
[     ]
     
Dopiero teraz mogę odpisać . Teksty modlitw pragnienia chrztu można znalesc na http://www.poronienie.pl/teologia_modlitwy.html

Mi bardzo pomogło 
Mama niebieska dla Kubusia lub Faustynki ( ciąża biochemiczna ) 7.01.2006 i dla Diany lub Dominik ( ciąża biochemiczna) 5.10.2007

Re: pragnienie chrztu świętego dla moich aniołków
koteczek22.1.2015  
27-10-2015 15:04
[     ]
     
witam, ja również przeżyłam ciążę biochemiczną, ale od początku czułam, że to był synek, dałam mu na imię Mareczek. Nie potrzebowałam jakiejś specjalnej modlitwy dla pragnienia chrztu dla mojego aniołka, od początku czułam to pragnienie w moim sercu... pomodliłam się własnymi słowami... 
mama aniołka Mareczka (*) w 3tc, dn. 22.1.2015

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora