dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
natkaszczerbatka  
05-08-2007 11:12
[     ]
     
Z wpisów do wątku dot. 15.10, z maili które przychodzą na ten temat na adres dlaczegowy wynika, że większość uważa że takie kartki są potrzebne. W związku z tym, trzebaby taką kartke zaprojektować. Może macie jakieś pomysły? Tak prawdę powiedziawszy to nie tyle o pomysły chodzi, ale o ich realizację ... może macie jakiś znajomych plastyków, grafików którzy mogliby pomóc, albo sami moglibyście zaprezentować jakiś pomysł? Zachęcam wszystkich. 


Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
mama Oliwki  
05-08-2007 13:44
[     ]
     
Witam tez jestem za kartka dostalam dwie od znajomych powiedzieli ze lepiej im napisac co czuja niz powiedziec byly slowa plynace z glebi serca 


Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
mama Oliwki  
05-08-2007 13:44
[     ]
     
Witam tez jestem za kartka dostalam dwie od znajomych powiedzieli ze lepiej im napisac co czuja niz powiedziec byly slowa plynace z glebi serca 


Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
natkaszczerbatka  
05-08-2007 14:15
[     ]
     
też tak myślę. Byłaby to taka nasza podpowiedz - że chcemy żeby pamiętali o naszych dzieciach, i jak nie wiedzą co powiedzieć, po prostu niech prześlą kartkę. Czekam na Wasze pomysły i projekty. 


Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
kundz  
03-10-2007 08:51
[     ]
     
moja siostra jest plastykiem, pogadam z nią, ale myślę, że w tym roku już nie zdążymy...:( 
_____________________________
"Nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia"
mama Nikusia 31.01.07
www.fasolek30tc.blog.onet.pl

Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
rosemary  
24-09-2008 21:27
[     ]
     
Taka kartka chyba powstała tylko nie mogę znaleźć informacji. Są przynajmniej dwie osoby, którym chciałabym je przekazać. Proszę o informację na ukuszynska@wp.pl 


Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
natkaszczerbatka  
24-09-2008 22:01
[     ]
     
niestety, taka kartka nie powstała ... 


Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
siostraikolezanka  
25-09-2008 00:00
[     ]
     
jakby ktos mial jakis pomysl albo cos mi podsunal to moglabym ja wykonac znaczy zaprojektowac.. co prawda nie jestem plastykiem ale fotografem ale jak cos.. 
słoneczko dla nas na zawsze świecisz..[*]

Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
natkaszczerbatka  
25-09-2008 00:27
[     ]
     
hm, no właśnie ... ja też jestem fotografem, tylko chyba pomysłu brak ... 


Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
siostraikolezanka  
25-09-2008 03:40
[     ]
     
ja myśle ze cos wspolnymi sialami udalo by sie wymyslec.. zgadac jakos i kazdy cos rzuci cos doda i wyjedzie fajna;] 
słoneczko dla nas na zawsze świecisz..[*]

Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
zorka  
26-09-2008 09:39
[     ]
     
Awaryjnym pomysłem jest po prostu nasze dlaczegowe logo... Dłoń z motylem. 

Ostatnio zmieniony 26-09-2008 09:39 przez zorka

Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
siostraikolezanka  
26-09-2008 16:31
[     ]
     
a jakby tak zrobic prosta kartke... sluchajcie 15 pazdziernika ma przypominac o dzieciach ktore odeszly z tego swiata a takze wspominac o ich rodzicach ktorzy zostali tutaj i cierpia.. jakby tak zrobic ze kartke zrobic tak jakby z dwoch polowek na jednej moznaby bylo daac zdjecie jakiegos dziecka a na znak ze jest aniolkiem to zrobic taka biala posiate na zdjeciu a z drugiej strony dac np jakas kobiete ktora trzyma no nie wiem zdjecie dziecka... krzyz swieczke czy cos takiego a na dole napisac pamietajmy... no nie wiem moze nie za madre ale moze komus cos wskoczy do glowyy 
słoneczko dla nas na zawsze świecisz..[*]

Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
Klara M.  
27-09-2008 10:12
[     ]
     
A mnie podoba się tak jak napisała zorka "dlaczegowe" logo...jakoś tak bardzo motyle kojarzą mnie się z naszymi dziećmi, które uleciały do nieba...
nie mam innego pomysłu. Co do zdjęcia dzieciątka na kartce...mnie osobiście nie podobałoby się by było tam zdjęcie mojego dziecka - choć mam zdjęcie tylko mojego najstarszego anielskiego maleństwa to ja nie chciałabym aby ludzie je oglądali- dla mnie Marcelek był najpiękniejszy na świecie, ale zdjęcie miał robione jak już nie żył -nie wiem bałabym się chyba komentarzy - przykrych...ludzie tak różnie podchodzą do tematu zdjęć zmarłych...wiem, że to niby nie powinno mnie obchodzić, ale czuję, że bolałoby mnie gdyby ktoś powiedział coś obraźliwego...a poza tym może byłby problem też z wyborem dziecka na kartkę...ja obstawiam - aby na kartce był jakiś symbol....

może owszem "dlaczegowo logo", ale zamiast tylko ręki cała postac kobiety- matki.
A może jeszcze lepiej para- ojciec i matka i z ich złączonych dłoni odlatujące motyle...
ja bym tylko chciała by te twarze były zamyślone, smutne...a nie promienne i radosne... bo śmierć dziecka, bliskich osób, bardzo boli...
fakt - niektórzy radzą sobie z tym bólem tak iż mówią, że teraz dziecku jest lepiej- bo jest u Pana. Szanuję ich tłumaczenie, ale uważam że dla każdego z nas odejście dziecka to ból i chciałbym aby na tej kartce symbolu było choć trochę widać jak wielki. Chciałam jeszcze dodać, że podoba mnie się w pomyśle siostryikolezanki motyw z tą poświatą -tylko trochę inaczej wykorzystany- może taka mgiełka na tej kartce, albo przy motylach.

A może ktoś ma znajomości w jakichś agencjach - nie wiem czy reklamowych..czy to w jakiś biurach, które projektują takie karki..może ktoś by pomógł profesjonalnie...

Pozdrawiam. 
Klara M.
Mama Marcelka
(*+19.10.2006) http://marcelekwichtowski.pamietajmy.com.pl
Emilki(*+11 tc)- 14.06.07
Aniołka'08
-- i ziemskiego Cyprianka
Ostatnio zmieniony 27-09-2008 10:24 przez klara1913

Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
rosemary  
27-09-2008 15:32
[     ]
     
Myślałam, że jest taka kartka. W poprzednim roku w okolicach 15 października była taka właśnie strona startowa, jakby w formie kartki. Ja proponuję tamtą stronę na kartkę. 


Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
natkaszczerbatka  
27-09-2008 19:16
[     ]
     
to był plakat. Moze to faktycznie dobra myśl. Jednak chyba nie uda się zrobić takiej kartki w formie papierowej. Moge zaproponowac taką kartkę elektroniczną - zawsze coś. Postaram się w najbliższym czasie wrzucić na stronę. 


Re: Projekt kartek okolicznościowych na 15.10
natkaszczerbatka  
28-09-2008 10:20
[     ]
     
http://www.dlaczego.org.pl/d/index.php?option=com_zoom&Itemid=87&catid=4

Oto moja propozycja. Nie wiem czy się spodoba ...

Mam jeszcze kilka w podobnym stylu. Jak macie jakieś uwagi, piszcie. 


Re: Projekt kartek okolicznościowych na 15.10
Klara M.  
28-09-2008 18:03
[     ]
     
Natko- mnie najbardziej podoba się ta wersja środkowa kartki czyli to co było na plakacie.
Szkoda, że nie można tego w wersji papierowej i gdzieś kupić.
A w wersji elektronicznej to będziecie jako Dlaczego rozsyłać na pocztę? 
Klara M.
Mama Marcelka
(*+19.10.2006) http://marcelekwichtowski.pamietajmy.com.pl
Emilki(*+11 tc)- 14.06.07
Aniołka'08
-- i ziemskiego Cyprianka

Re: Projekt kartek okolicznościowych na 15.10
mama Krzysia  
29-09-2008 12:49
[     ]
     
Te kartki są odpowiednie dla malutkich dzieci. A co z nami, osieroconymi rodzicami nastolatków czy dorosłych dzieci? A przecież ciągle dzieci, chociaż nie pyzatych aniołków.Może ktoś zaproponuje coś i dla nas? 
http://krzysztofwerner.pamietajmy.com.pl/

Re: Projekt kartek okolicznościowych na 15.10
natkaszczerbatka  
29-09-2008 13:04
[     ]
     
no właśnie ... 


Re: Projekt kartek okolicznościowych na 15.10
hhana  
29-09-2008 21:21
[     ]
     
Witajcie drogie Aniołkowe Mamy.
dopiero teraz przeczytałam o propozycjach kartek,a ponieważ jestem zakręcona w tym temacie to chciałabym dowiedzieć się czy może to być forma elektroniczna(jeśli tak to w jakiej rozdzielczości powinna być oraz jaki rozmiar.ew czy będzie służyła do wydruku,a także komu,czyli na jaki adres mozna by taki projekt wysłać.)
A teraz do rzeczy. Jestem fotografikiem,zajmuję się również grafiką i projektem i mogłabym wykonać projekt w formie elektronicznej,postaram się dostosować go do potrzeb wszystkich rodziców ,zarówno małych i dużych Aniołków,coś na za sadzie wypośrodkowania,ponieważ każda z nas straciła swoje pociechy w różnym wieku ich życia.
Proszę zatem o odpowiedź ile jeszcze czasu pozostało i komu mogłabym ten projekt wysłać.
Pozdrawiam.Hanna. 
Hania , mama Wiktorii i Kamili ze mną (12 i 7 lat) ,Aniołka Rysia w niebie (11 t.c [*] 31.12.2007 ) i Alicji ur.04.07.2010 .
http://rysiokowalski.pamietajmy.com.pl/

Re: Projekt kartek okolicznościowych na 15.10
natkaszczerbatka  
29-09-2008 22:33
[     ]
     
projekt wyślij na adres dlaczego@dlaczego.org.pl

Na razie będzie to tylko kartka elektroniczna,
więc rozdzielczość wystarczy do np. 1000 pikseli - dłuzszy bok.

W tym roku już nie zdązymy zając się wersją papierową, ale być może na następny rok będzie okazja ... czas biegnie tak szybko ...i na przyszły rok będzie jak znalazł ...

Czekam zatem na projekt kartki z niecierpliwością.

Pozdrawiam
Ania 


Re: Projekt kartek okolicznościowych na 15.10-do natkaszczerbatka
hhana  
30-09-2008 00:05
[     ]
     
Aniu.
Postaram wykonać to w przeciągu dwóch trzech dni i owszem prześlę na podany przez Ciebie adres,ale może wpierw wysłałabym do ciebie skoro Ty tą kwestię koordynujesz,w celu oględzin,ponieważ nie wiem czy akurat taki będzie odpowiedni.
Poddaję swój mail w razie czego i proszę bys się i tam do mnie odezwała,zanim podejmę się zadania
muszelka012@wp.pl
Pozdrawiam .
( już zamówiłam pewne akcesoria które wspomogą mnie w wykonaniu projektu)
przykro mi że zgapiłam się i tylko elektronicznie ,ale może kiedy plik oryginalnie będzie i tak duży ktoś podejmie się drukowania. 
Hania , mama Wiktorii i Kamili ze mną (12 i 7 lat) ,Aniołka Rysia w niebie (11 t.c [*] 31.12.2007 ) i Alicji ur.04.07.2010 .
http://rysiokowalski.pamietajmy.com.pl/

Re: Projekt kartki okolicznościowej na 15.10
rosemary  
29-09-2008 22:25
[     ]
     
Jak dla mnie i Aniołek z tamtej strony jest dobry, ale tak żeby wszystkim podpasowało, to myślę, że dobra jest -Dłoń dlaczegowa- ale koniecznie z adresem strony. Może chociaż poprzez przekazanie info o stronie i kilka słów można będzie ociupinkę pomóc 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora