dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Moja Córeczka Kingusia (ur. 17.08.17r. zm. 12.09.17r.)
Klaudia  
20-03-2018 14:02
[     ]
     
Bardzo za Tobą tęsknie moje Maleństwo...
Minęło już ponad pół roku, a mi bez Ciebie z dnia na dzień coraz gorzej, nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam. Ta tęsknota i samotność mnie zabija. Niedługo kolejne święta bez Ciebie i bezsensu.Nie mam z kim porozmawiać, nikt mnie nie rozumie oprócz Was - Aniołkowych Mam na tym forum. Jak Wy sobie radzicie? Jak wstać z łóżka kiedy już nie ma po co?

Zapalam dla Ciebie Kingusiu światełko od mamy (*) 


Re: Moja Córeczka Kingusia (ur. 17.08.17r. zm. 12.09.17r.)
jolek  
01-04-2018 14:21
[     ]
     
***-(\(\
***-(=':')
***(..(")(")..
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Wielkanocne światełko dla Ciebie Kingusiu

Twojej mamusi życzę spokojnych, zdrowych Świąt
oraz wiele siły, aby pokonywać codzienność 
mama Kasieńki

Re: Moja Córeczka Kingusia (ur. 17.08.17r. zm. 12.09.17r.)
MamaKingusi  
09-04-2018 18:28
[     ]
     
Dziękuje za życzenia świąteczne. Wiesz, akurat trafiłaś na moje urodziny, dzień dla mnie bardzo trudny.

Zapalam światełko dla Twojej Córeczki Kasieńki [*] 


Re: Moja Córeczka Kingusia (ur. 17.08.17r. zm. 12.09.17r.)
atusia13  
07-04-2018 12:54
[     ]
     
...to prawda, gdy rana jeszcze świeża ciężko żyć. Nie wychodzimy wtedy z domu, odsuwamy się od znajomych, chcemy być z dala od rzeczywistości, która nie robi sobie nic z naszego cierpienia i biegnie sobie dalej swoim torem.

Jak to było u mnie? Gdy zauważyłam, że wcale łatwiej nie jest w domu postanowiłam otworzyć się na innych. Życie wymusiło ode mnie powrót do pracy i choć wtedy było to dla mnie bardzo trudne - to chyba było najlepsze co mogłam zrobić.
Dzisiaj jest już znacznie łatwiej, ale tęsknota daje o sobie znać... Wyszukuj sobie zajęcia, czasami zwykłe wyjście na spacer może zająć nasze myśli. Mi pomagała też świadomość, że mój syn tam z góry mnie obserwuje, że mogłoby mu być przykro jak będzie widział swoją mamę smutną. Pozdrawiam 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html
Ostatnio zmieniony 07-04-2018 12:59 przez atusia13

Re: Moja Córeczka Kingusia (ur. 17.08.17r. zm. 12.09.17r.)
MamaKingusi  
09-04-2018 18:33
[     ]
     
Niestety póki co nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, wyjście do sklepu po zakupy to dla mnie wielka wyprawa, od kiedy spotkałam tam koleżankę, która nieświadomie gratulowała mi ciąży niedługo po śmierci mojej Córeczki... Nie pracuje, wychodzę jak muszę no i oczywiście codziennie na cmentarz. Podziwiam twoją wiarę, ja tak chyba nie potrafię.

Pozdrawiam Mama Kingi 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora