dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Smierć siostry
Jednego serca  
15-03-2018 22:40
[     ]
     
Witam... Nie za bardzo wiem jak zacząć... Niedawno odeszła moja ukochana młodsza siostra. Popełnila samobójstwo co było i jest dla mnie ogromnym szokiem. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować bo czuje ze ja zawiodłam. Uważałam ze dobrze sie dogadujemy i jesteśmy sobie bliskie a ja nie zauważyłam ze sobie nie radzi. 
Jednego serca

Re: Smierć siostry
Wera  
16-03-2018 21:00
[     ]
     
Witam, bardzo mi przykro, że dotknęła Twoją rodzinę taka wielka tragedia. Nie obwiniaj się, bo to nie jest Twoja wina. Wiem że ogromnie cierpisz, ale musisz być silna. Wszyscy Twoi bliscy przeżywają stratę Twojej siostry, może nawet nie zauważają tego że cierpisz. Niestety często skrywamy i cierpimy samotnie.Życzę Ci abyś znalazła oparcie w rodzicach i oni w Tobie i aby pomimo tego że stracili Twoją siostrę nie zapomnieli o jej rodzeństwie. Zajrzyj na podforum Dzieci starsze, tam jest kilka mam w podobnej sytuacji.
Bardzo Ci współczuję straty. Trzymaj się mocno Cię przytulam.
Dla Twojej siostry (*) 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Smierć siostry
Wera  
16-03-2018 21:00
[     ]
     
Witam, bardzo mi przykro, że dotknęła Twoją rodzinę taka wielka tragedia. Nie obwiniaj się, bo to nie jest Twoja wina. Wiem że ogromnie cierpisz, ale musisz być silna. Wszyscy Twoi bliscy przeżywają stratę Twojej siostry, może nawet nie zauważają tego że cierpisz. Niestety często skrywamy i cierpimy samotnie.Życzę Ci abyś znalazła oparcie w rodzicach i oni w Tobie i aby pomimo tego że stracili Twoją siostrę nie zapomnieli o jej rodzeństwie. Zajrzyj na podforum Dzieci starsze, tam jest kilka mam w podobnej sytuacji.
Bardzo Ci współczuję straty. Trzymaj się mocno Cię przytulam.
Dla Twojej siostry (*) 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Smierć siostry
emce5  
16-03-2018 21:01
[     ]
     
przytulam cię mocno... 


Re: Smierć siostry
NajukochanszaSiostra  
31-05-2018 13:08
[     ]
     
Chyba mogłybyśmy siebie choć trochę zrozumieć, bo ja straciłam brata. Też nie wiem dlaczego, wydawało mi się, że mamy wyjątkową więź, a Jego bolało życie tak bardzo, że wybrał śmierć. I nie porozmawiał ze mną, z nami, nie pomyślał o nas, nie pożegnał się...

Czy Ty masz jeszcze rodzeństwo? Ja miałam tylko Jego... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora