dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: JANEK - 5-rte urodziny dla nieba
mama Janka  
24-05-2012 01:14
[     ]
     
Myślę, że dzisiaj jestem gotowa nieco szerzej opisać swoją historię. Jestem kobietą dojrzałą - mam już 36 lat - długo walczyłam o to by zostać matką. Dopomogła trochę medycyna i w 2009 roku w 37 tygodniu przyszedł na świat mój pierwszy synek Franek - tak bardzo wtedy dziękowałam Bogu, że dał mi zdrowego synka o którego drżałam całą ciążę. Bardzo chciałam mieć więcej dzieci - bo oboje z mężem jesteśmy jedynakami - pomimo starań niestety nie udawało się. Pogodziłam się z tym, że mój Franek też będzie jedynakiem - kiedy pewnego dnia tak dziwnie zakręciło mi się w głowie - pomyślałam wtedy, że ostatnio kiedy tak się poczułam okazało się, że jestem w ciąży. Zrobiłam test i zobaczyła dwie grube czerwone krechy - tak bardzo wyraźne że aż raziły w oczy. To była wielka radość - nie to co za pierwszym razem - kiedy praktycznie co miesiąc robiłam test i nic... znowu nic ... kolejny miesiąc nic i tak prawie 6 lat. Teraz to był prawdziwy cud, nawet nie wiem kiedy to się sttało - nie mogłam uwierzyć, że to dzieje się w realu, że naprawdę zaszłam w ciążę. Od razu zrobiłam badanie krwi, które potwierdziło ciążę.Umówiłam się na wizytę do ginekologa - było to dokładnie 30.11.2011. Potwierdził ciążę - następnego dnia rano z krwawieiem trafiłam do szpitala - tak bardzo się modliłam "Boże nie zabieraj mi tego cucu, którym mnie obdarzyłeś" - nie zabrał udało się. Wróciłam do domu i odliczałam dni ... aby do 12 tygodnia i będzie dobrze. Kiedy minął 12 tyd. ponownie krwawienie i znowu trafiłam do szpitala - ta sama modlitwa do Boga - wysłuchał ... uff pomyślałam teraz to już się napewno uda - skoro Bóg nie zabrał mojego skarba dwa razy - to będzie dobrze. I tak odliczałam dni, tygodnie, 13 tyd, 15 tydz, 18 tydz. 22 tydz - usg połówkowe - wszystko w najlepszym porządku - maluszek rośnie - dowiedziałam się że to syn ( choć po cichutku marzyłam o córci) - 24 tydz, 26 tydz, 28 tydz - skreślonych dni w kalendarzu było coraz więcej a tych przede mną coraz mniej - termin 18.07.2012. Minął 29 tydz. - 30 tydz. i nagle wstaję rano a tu chlust i odeszły mi wody ... płacz... krzyk.. karetka i znowu szpital ... badanie - wszystko ok synek żyje - jest duży jak na 30 tydzień waży około 1770 i ma 40 cm - lekarze mówią będzie dobrze - podamy leki i poleży Pani spokojnie kilka tygodni aż mały podrośnie. I tak leżę jeden dzień, jedną noc, kolekny dzień i w kolejną noc ... nagle zaczęły się skurcze ( dokładnie miesiąc temu - 15.05.2012 o tej własnie godz 01.30) - i nagle znowu ... chlust ... poleciały wody - tylko, że już były zielone. Szybko na porodówkę - tam oczywiście podłączono mnie pod KTG ... po 1,5 h stwierdzono, że z dzieckiem wszystko ok - a na dodatek to one nie widzą żebym miała jakieś skurcze. Decyzja lekarza czekamy - nie podawać oxytocyny - aż samo się zacznie. Około 4.30 znowu KTG - bo miałam już tak silne skurcze, że ledwo żyłam - a położna na to, że to są "mikroskurcze" a nie skurcze do porodu. Tłumaczę jej że przy pierwszym porodzie było podobnie - kazała mi iść pod prysznic. Po powrocie położyłam się na łóżku porodowym i leżę... leżę ... skurcz za skurczem - a położne nic ... nagle poczułam skurcze parte - krzyczę, że rodzę - położna przychodzić sprawdza i wtedy panika - jest główka - rodzimy - szybko rozkładają łóżko - telefon do lekarza - trzy skurcze parte ... i 6.03 mój synek Janek jest ze mną. Słyszę płacz - myślę jest ok - pokazali mi go tylko i zabrali na badania. Leżę ... rodzę łóżysko i cały czas słyszę jak mój synek płacze. Jestem szczęśliwa - mimo że urodził się wcześniej wierzyłam, że będzie dobrze, niczego nie przeczuwałam byłam dziwnie spokojna o niego. Przyszła lekarz - mówi duży chłopak 1910 i 44 cm 8 punktów - jak na 30 tyg. chłopca wszystko ok. Odetchnęłam z ulgą. Po porodzie dostałam gorączki i musiałam tam leżeć jeszcze kilka godzin. Mój mąż w tym czasie już był u naszego synka - widział go - zrobił kilka zdjęć - nakręcił filmik - powiadomił całą rodzinę o naszym szczęściu. Około godz. 10.00 przewieziono mnie na oddział położniczy. Po chwili przyszła lekarz z oddziału neonanologii i powiedziała, że nasz synek ma zapalenie płuc - miał problemy z oddychaniem i i podłączono go do respiratora - ale mamy się nie martwić - bo tak się zdarza. Pozwolono Nam pójść go zbaczyć. Kiedy widziałam go po raz pierwszy już był pod respiratorkiem - ale wcale nie był taki maluyki ... był dużym, slicznym chłopcem - tak bardzo podobnym do mojego męża i starszego synka. I znowu ten mój spokój - wierzyłam, że będzie dobrze - przecież gdyby Bóg chciał go zabrać zrobiłby to już wcześniej ... jak bardzo się myliłam. Około 13 wiadomość, że Nasz Janek przeszedł właśnie "tąpnięcie" jak to określiła pani ordynator i rokowania nie są dobre. Spytała czy chcemy ochrzcić synka. Nie pozwolono nam już go zobaczyć. Wróciłam z mężem na oddział położniczy i czekaliśmy ... kiedy nagle usłyszałam na korytarzu stukot obcasów pani ordynator ... i już wiedziałam, że idzie powiedzieć mi o najgorszym ... nie myliłam się. Kiedy weszła powiedziała, że bardzo jej przykro, że mojego synka reanimowano 1,5 h ale nie udało się.
15.05.2012 godzina 15.00 - mój świat zawalił się.Wtedy pomyślałam " Boże ocalilłeś go dwa razy to dlaczego teraz go zabrałeś"?
Czekam teraz na wyniki sekcji - okazało się, że to prawdopodobnie sepsa - zresztą ja też zostałam zarażona gronkowcem, kiedy byłam w szpitalu - teraz czekam na wyniki sekcji - żeby wiedzieć kto lub co zabiło mojego synka.

tak bardzo Cię kocham - moja spełniona i niespełniona nadziejo
Dlaczego??? krzyczę każdego dnia dlaczego???
Mój śliczny Janek ur/ zm 15.05.2012 całe 1910 i 44 cm szczęścia, które trwało tylko 9 godzin
KOCHAM NA ZAWSZE - MAMA

https://funer.com.pl/epitafium,janek-kujawa,7114,1.html#msg 
mama Janka
Ostatnio zmieniony 02-10-2017 15:05 przez mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
zgrywus  
24-05-2012 10:25
[     ]
     
Strasznie mi przykro. Na pytanie "dlaczego" chyba nikt z nas, rodziców po stracie dziecka, nie znalazł jeszcze odpowiedzi. Życzę dużo sił. Twój Synuś jest z Tobą tylko nie tak jak o tym marzyłaś, ale jest na pewno. 


Re: JANKU - wróć tak tęsknię
ReniaR  
24-05-2012 11:27
[     ]
     
tak mi przykro ze i ciebie to spotkalo zycie jest niesprawiedliwe swiatelko dla twojego synka (*)(*)(*) 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
iwona78  
24-05-2012 14:09
[     ]
     
Światełko dla Janka (*)(*)(*)

Mama aniołka Alanka (ur/zm *30.05.2011) 


Re: JANKU - wróć tak tęsknię
Monika 5  
24-05-2012 14:35
[     ]
     
Bardzo mi przykro.
Światełka dla Janka(***)(***)(***)
Mama Zosi ur.18.01.2012 zm.12.03.2012 


Re: JANKU - wróć tak tęsknię
Alisza  
24-05-2012 18:38
[     ]
     
Ogromnie Ci współczuję.
Najcieplejsze światełka dla Twojego synka (*)(*)(*)
Trzymaj się ! 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
natka1609  
24-05-2012 19:44
[     ]
     
dla Janka (*) 
Mama Mariczki ur.zm.15.03.2012 (35tc) i Martynki ur.09.07.2013

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
Mama 3 kobietek  
24-05-2012 22:16
[     ]
     
Bardzo współczuję.
Janeczku maleńki światełka dla Ciebie (***********) 

Tajemnica miłości większa jest niż tajemnica śmierci. (O. Wilde)

Mama Mai, Julii i Aniołeczka Lusi http://lucjahelena.pamietajmy.com.pl

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
anikia  
24-05-2012 22:42
[     ]
     
Mogę tylko przytulic Cię wirtualnie i napisać że strasznie mi przykro.
{*}{*}{*} 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
sylwia1975  
25-05-2012 08:31
[     ]
     
przykro mi dla JANECZKA KOLOROWE SWIATELKA. 


Re: JANKU - wróć tak tęsknię
misia81  
25-05-2012 17:55
[     ]
     
Współczuję Ci Kochana.....
Na pytanie "dlaczego?" nikt nie potrafi odpowiedzieć ani Tobie ani żadnej z nas..... i nik chyba nigdy nie odpowie....
Przytulam Cię mocno i życzę dużo siły....

Dla Janeczkia tęczowe światełka (*)(*)(*)(*)




Re: JANKU - wróć tak tęsknię
Nadia7  
25-05-2012 19:18
[     ]
     
Janku, tysiące światełek pamięci dla Ciebie (((***)))

Tobie, mamo Janka, ogromnie współczuję, choć zdaje sobie sprawę, że brzmi to dość banalnie, ale tu, na forum, jak nigdzie rozumieją autentyczne znaczenie tego słowa, także nie jst ono frazesem...
Życze Ci dużo sił, bo będą potrzbne...bardzo.

Dlaczego? Pytam, krzyczę to dziś.... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php
Ostatnio zmieniony 25-05-2012 19:18 przez Nadia7

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
mama Janka  
26-05-2012 09:59
[     ]
     
dziękuję za słowa otuchy - zwróciłam uwagę na imiona Twoich aniołków - Franek - na pewno wesołym i rozbrykanym aniołkiem. A Antek... to moja przyszłość - mam nadzieję że kiedyś Bóg obdarzy mnie właśnie Antkiem. 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
Nadia7  
26-05-2012 17:11
[     ]
     
Mam nadzieję, że spotkasz na swej drodze mądrych, wrażliwych ludzi.....

Mam nadzieję, że Twoje marzenie się spełni...że Janek będzie miał braciszka, na pewno w tym dopomoże....
Franuś, moj starszy Synek, jest tu z nami daje nam szczęście i wiem, że gdyby nie on, uratował mnie od szaleństwa po śmierci Antosia.

Pozdrawiam. 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php
Ostatnio zmieniony 26-05-2012 17:11 przez Nadia7

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
SmutekNaTwarzyAwSercuZal  
25-05-2012 19:35
[     ]
     
Współczuję z całego serca. Rzeczywiście Jasiu był dużym chłopcem. Mógłby przeżyć, gdyby nie sepsa...Wielkie nieszczęście za które może ktoś odpowiada... 


Re: JANKU - wróć tak tęsknię
mama Janka  
26-05-2012 18:18
[     ]
     
Dzisiaj mija 11 dzień bez mojego synka - te dni są o wiele dłuższe niż wszystkie inne, które były w moim życiu. Noce też jakby dłuższe a sen nie chce nadejść - jak długo jeszcze wytrzymam? Powiedzcie jak żyć?

janekkujawa.pamietajmy.com.pl 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
mama Janka  
29-05-2012 11:43
[     ]
     
Dzisiaj mija 2 tygodnie - od dnia w którym przyszedłeś na świat - kochany syneczku. Wspomnienie o Tobie jest cięgle we mnie - przypominam sobie każdą minutę z Naszego wspólnego porodu, widziałam Cię przez chwilkę ale ciągle słyszałam Twój płacz - więc wiedziałam, że wszystko jest w porządku. Tatuś nakręcił krótki filmik z Tobą w roli głównej - zrobił kilka zdjęć. To wszystko co Nam po Tobie pozostało. Teraz żałuję że ten film jest tak krótki a jednocześnie cieszę się ogromnie - że codziennie mogę spojrzeć sobie na Ciebie - choć na tym krótkim filmiku - widzę, jak ruszasz główką i widzę jak ciężko oddychasz - walczysz. Niestety byłeś zbyt mały i kruchy aby wygrać walkę z okropną SEPSĄ. 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
beata1978  
29-05-2012 16:44
[     ]
     
(***) 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
mama Janka  
03-06-2012 00:03
[     ]
     
Minęło od Twojej śmierci synku 18 dni - a z każdym dniem moja miłość do CIEBIE jest silniejsza i silniejsza a tęsknota i żal coraz większe. Zaczyna do mnie docierać ta okropna prawda - że Ciebie już nie ma i nigdy nie będzie, że nie mam co czekać i skreślać dni w kalendarzu do Twojego porodu ( termin 18. 07.2012) Bo Ty już byłeś ze mną - choć tak krótko ale byłeś. Czasami leżę jak zawsze wieczorem i czekam... czekam... czekam... na Twoje kopniaczki a tu nic i wtedy spoglądam na Twoje zdjęcie i już wiem, że nigdy już nie poczuję CIę w moim brzusiu.
Czy ten żal, smutek i tęsknota kiedyś ucichną - zamiast potęgować się z dnia na dzień/ ??? 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
lirene22  
03-06-2012 09:09
[     ]
     
witaj... ja też się tak czułam po śmierci Damianka. najpierw był szok i mnóstwo rzeczy do załatwienia, i wtedy jakoś się trzymałam bo musiałam, później był pogrzeb...a po pogrzebie było już tylko coraz gorzej. każdego dnia tęsknię coraz mocniej i zastanawiam się czy kiedyś jeszcze będzie choć trochę lżej? przez pierwsze dni budząc się co rano szukałam wzrokiem łóżeczka, teraz po 10 tygodniach już tego nie robię... kto wie? może małymi kroczkami uda nam się powoli odzyskać choć trochę spokoju? życzę Ci dużo siły. dla Naszych Aniołków (*)(*)(*) 
lirene22
Mama Aniołka Damianka 22.03-25.03 2012 [*] Kocham Cię Syneczku, i Aniołka 5tc (*)oraz Ziemskiej Nadusi ur. 27.08.2013 w 38tc.

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
mama Janka  
04-06-2012 23:45
[     ]
     
Kolejny dzień bez Ciebie synku - jutro znowu jest wtorek - tak wtedy też był wtorek godz. 6.03 pojawiłeś się na świecie - byłam taka szczęśliwa - a Twój tatuś nie zdążył przyjechać - bo tak szybciutko się urodziłeś. Nasza radość trwała 4 godziny i wtedy ta straszna wiadomość, że walczysz o życie. 15.00 - wiadomość, że przegrałeś. Szok, płacz, złość - niedowierzanie.
Nie lubię wtorków - wspomnienia wtedy są takie żywe. Tęsknota tak ogromna. Kocham Cię synku - tak bardzo ... bardzo tęsknię - czasami ze złości na cały ten świat mam ochotę gryźć, włosy rwać z głowy - krzyczeć - aby choć trochę ukoić TEN straszny ból jaki pozostał po stracie CIEBIE JANKU.
Dobranoc synku. na zawsze Twoja mamusia

Janek - *+15.05.2012
Urwis ziemski Franek 13.08.2009 - który jest sensem mojego życia - i który ciągle pyta o braciszka - nie rozumiejąc co się wydarzyło. 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
Evelikha  
05-06-2012 09:01
[     ]
     
jesteś mi Mamo szczególnie bliska a to z tego względu, że mój synuś to też Janek..Z tej całej sytuacji zazdroszczę Tobie tego małego sensu życia, który jest z Tobą teraz w domu..Bądź silna..dla Niego, dla Męża dla siebie.. 
Ewelina; mama Aniołka Jasia urodzonego martwo w 41 tygodniu ciąży (*+25.12.2011)oraz ziemskich bliźniaków: Misia i Wojtusia (*13.02.2013)
"Nic tak nie boli jak śmierć spełnionego marzenia"


Re: JANKU - wróć tak tęsknię
mama Janka  
11-06-2012 23:37
[     ]
     
Kochany syneczku za 4 dni miałbyś już 1 miesiąc. to byłby nasz najcudowniejszy miesiąc bo spędzony razem - dzień i noc. A tak czas mija ale niestety Ciebie nie ma obok mnie ... ta tęsknota jest okropna a łzy ... czy kiedyś przestaną płynąć. Wiesz synku codziennie z Tobą rozmawiam - i dobrze mi z tym. Codziennie też czytam to forum bo ono daje mi nieco ukojenia w tym moim cholernym bólu i tęsknocie. Ciągle nie rozumiem Twojej śmierci - czekam na wyniki sekcji i myślę czy to moja wina? czy to JA CIĘ zabiłam synku? 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
caroola  
12-06-2012 13:13
[     ]
     
Nigdy tak nie mów Kochana! Że ty zabiłaś Jasia! A jeśli kiedykolwiek przyjdą takie myśli, poczucia winy że czegoś nie dopilnowałaś..(bo i takie mam też i ja myśli) . . odgoń je czym prędzej .. bo one będą cię jeszcze bardziej przygniatać. Przypomnij sobie wtedy ten cały czas kiedy Jaś był w Twoim brzuszku, jak się kręcił i kopał, jak słuchał Cię uważnie..pomyśl ile byś mu tu dała na Ziemi..a wtedy zobaszysz, że wszystko robiłaś tak jak należy..a jeśli wciąż będziesz miała choć cień poczucia winy: Przeproś Jasia i zapewnij Go, że będziesz dla Jego rodzeństwa jeszcze bardziej Czujna (mi to pomaga, bo jeśli miałabym czuć się Wina - nie dałabym sobie tym rady!!)...
Płakać kochana Zawsze już będziesz..jak nie łzami...to serce będzie płakać! ... całe życie.. Ja już dziś mniej płaczę - ale serce krwawi wciąż tak samo. Tęsknie i będę zawsze.
Pytanie DLACZEGO?...odpowie Ci Niebo kiedy już spotkasz się z Jasiem! ale nie dziś, nie jutro - Za dużo Masz jeszcze Kochana do Zrobienia!...a wszystko co robisz - rób dla Jasia! Ja tak funkcjonuje każdego dnia. . jednak kiedy czasami - kiedy robię coś dobrego pytam się: "Jasiu jesteś ze mnie dumny? Na której chmurce teraz siedzisz?" i wtedy odzywa się ta CISZA! cisza, która jest tak niechciana...wiem, że On mnie słyszy i Twój Jasiu też słysze Twoje codzienne Słowa Do Niego...
Tylko Oni jak Bóg - odpowiadają nam Życiem!
Zwierzają się Wiatrem!
Cieszą się Śpiewem Ptaków!
Płaczą deszczem!
Złoszczą się Burzą!
Są przy nas! w każdym bliźnim!
Są wyjątkowi!
Są Nasi!
i będziemy ich kochać na wieki!
Do zobaczenia

dużo sił!!
Wszystko będzie dobrze!
____________________________________
Mama Aniołka Jasia 40 tc (10.06.2011)
"Nie ważne jak będzie ciężko, weź mnie za rękę i idź do przodu" 


Re: JANKU - wróć tak tęsknię
Nadia7  
12-06-2012 21:19
[     ]
     
Janku (((***)))


Trzymaj się, kochana....dużo sił..... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: JANKU - wróć tak tęsknię
renia75  
12-06-2012 13:22
[     ]
     
Śpij Aniołku
Śpij Aniołku
niebios słoneczko,
z chmur Ci zrobią
przytulne łóżeczko.
Przygasną na chwilę
gwiazdy na niebie,
aby przypadkiem
nie zbudzić Ciebie.
Skrzydła anielskie
okryją Cie same,
a Ty śpij czekając
na tatę i mamę.


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: JANKU - wróć tak tęsknię...za 2 dni minie miesiąc
mama Janka  
13-06-2012 00:22
[     ]
     
Miesiąc - za 2 dni 15 -go minie miesiąc jak Ciebie nie ma synku. Najdłuższy i najtrudniejszy miesiąc w moim życiu, miesiąc w którym wypłakałam tyle łez ile przez całe poprzednie życie - tak tak poprzednie - bo obecnie moje życie dzieli się na to poprzednie - kiedy Ciebie jeszcze nie było - i na to obecne kiedy Ciebie JUŻ nie ma. A nasze wspólne życie było także - całe 30 tygodni - cudownych 30 tygodni kiedy byliśmy jednością, rozumieliśmy się bez słów - nie potrafiliśmy bez siebie żyć - każdy dzień z Tobą był taki cudowny - teraz codziennie sobie przypominam jak to było Nam razem dobrze. I Twoje życie synku tutaj na ziemi takie krótkie tylko 9 godzin = ale z mamusią tylko jakieś 0,30 minut. Tylko tyle a może aż tyle - było dane Nam razem spędzić. Tak bardzo Cię kocham synku ... mój Janku, Janeczku, Jasieńku - nigdy nie usłyszę jak powiesz mamusiu kocham Cię - ja Tobie powtarzam to co dzień - na razie przez łzy ale przyjdzie dzień, że kiedyś powiem to z uśmiechem ... obiecuję synku 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię... jutro minie 1 miesiąc
mama Janka  
14-06-2012 13:01
[     ]
     
Synku tak bardzo boję się jutra - wrócą wszystkie wspomnienia i te dobre i te złe. Bo właśnie jutro minie 1-szy miesiąc bez Ciebie - tak długi a zarazem tak krótki - tęsknię tak bardzo za Tobą maleńki - byłeś takim ślicznym chłopcem. Mama tak bardzo Cię kocha i tęskni ... ogromnie tęskni.. za Twoją śliczną buźką, którą widziałam tak krótko za Twoimi malutkimi rączkami i nóżkami, który nawet nie dane było mi dotknąć - a najbardziej tęsknię za Twoimi oczkami, których NIGDY nie widziałam otwartych.
KOCHAM CIĘ MÓJ ANIELE
na zawsze Twoja mamusia 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię... jutro minie 1 miesiąc
ReniaR  
14-06-2012 14:38
[     ]
     
wiem jakie to trudne i ciezke dla nas i widzi sie ten dzien w kalendarzu kiedy odeszlo nasze upragnione dzieciatko umnie 11 minely 3 miesiace ale od tego czasu uspokoic sie nie moge ciagle placze i przed oczami mam ten dzien kiedy musielismy go pochowac to wraca i bedzie wracac juz zawsze swiatelko dla naszych aniolkow (**)(**)(**) 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: JANKU - wróć tak tęsknię... jutro minie 1 miesiąc do Renia
mama Janka  
15-06-2012 12:56
[     ]
     
Widzę, że jesteś aniołkową mamą dwukrotnie - powiedz jak można przeżyć dwa razy coś tak strasznego?
Podziwiam za siłę i życzę dużo szczęścia w przyszłości. 
mama Janka

Re: JANKU - wróć tak tęsknię... jutro minie 1 miesiąc do Renia
ReniaR  
11-07-2012 18:41
[     ]
     
tak jestem mama dwoch aniolkow tak szczeze to tego nieda sie przezyc ale trzeba zyc jakos dalej malymi kroczkami do przodu jak czasami mysle ze sa tam razem w niebie i opiekuja sie nawzajem czuje sie wtedy lepiej ale i tak dala bym wiele zeby miec ich przy sobie 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: JANKU - wróć tak tęsknię...do mamy janka
ReniaR  
11-07-2012 18:44
[     ]
     
tak jestem mama dwoch aniolkow tak szczeze to tego nieda sie przezyc ale trzeba zyc jakos dalej malymi kroczkami do przodu jak czasami mysle ze sa tam razem w niebie i opiekuja sie nawzajem czuje sie wtedy lepiej ale i tak dala bym wiele zeby miec ich przy sobie 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
mama Janka  
15-06-2012 02:15
[     ]
     
Dzisiaj mija 1-wszy miesiąc jak Ciebie nie ma synku. Jeszcze powinieneś byc razem ze mną gdyż termin porodu dopiero na 18.07.2012.
Jeszcze niedawno odliczałam dni, tygodnie kiedy będziemy razem - a teraz odliczam dni, tygodnie teraz już miesiące jak Ciebie nie ma ze mną.
Bardzo Cię kocham synku chcę żebyś o tym wiedział i pamiętał. Będę jutro dzielna - dla Ciebie - szczególnie o 6.03 - kiedy się pojawiłeś - oraz o 15.00 kiedy odszedłeś synku. Byłeś taki sliczny, mięciutki i taki ciepły kiedy przez te kilka minutek trzmałam Cię w moich ramionach. Nie zapomnę tego nigdy. 
mama Janka

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
Alisza  
15-06-2012 11:06
[     ]
     
Najjaśniejsze światełka dla Janka (*)(*)(*) 
Mama Olivierka ur. 2.12.2011 (24tc) zm. 5.02.2012 i Soni ur. 30.04.2013

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
MilenaMila  
15-06-2012 11:43
[     ]
     
Janku (*)(*)
13.06 byl miesiac mojej Tosi wiem co przezywasz. To bardzo niesprawiedliwe ze naszych dzieciatek nie ma z nami. Termin porodu mialam na 14.06. Mamo Janka nie wiem co napisac a tak bardzo chcialabym Cie pocieszyc 
mama Tosi

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
Anna Aneta  
15-06-2012 11:54
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro:(
Swiatelko dla Twojego syneczka
mama Wiktorii ur.zm 12.12.2011 


Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
Monika 5  
15-06-2012 13:56
[     ]
     
Kolorowe swiatelka dla Janeczka(***)(***)(***)
Mama Zosi ur.18.01.2012 zm.12.03.2012 


Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
mama Janka  
20-06-2012 09:41
[     ]
     
Kochany synku wczoraj minęło 5 tygodni jak jesteś aniołem. Dobrze że mam kilka Twoich zdjęć, które codziennie oglądam, są już tak mokre od łez ale tylko one są dowodem na to że byłeś, jesteś i będziesz - bo gdyby nie to - mogłabym pomyśleć, że zwariowałam a to wszystko było tylko złym snem, koszmarem.
Kocham, kocham, kocham każdego dnia coraz mocniej - do uświadamiam sobie że już NIGDY nigdy N-I-G-D-Y nie przytulę Cię do siebie.
Janku moje Ty szczęście. 
mama Janka

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
renia75  
20-06-2012 14:46
[     ]
     
Mam to samo. codziennie ogladam fotki i gdyby nie blizna po cieciu to wydawalo by sie ze snilam to wszystko...
przytulam mocno ...
moj aniolek ma dzis 8 tyg


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
mama Janka  
25-06-2012 23:45
[     ]
     
Synku ... dni mijają a TY zamiast być nadal w moim brzusiu (termin 18/07/2012) jesteś gdzieś daleko. Jako matka nie czuję czy jest Ci tam dobrze czy nie tęsknisz za mną - bo ja za Tobą ogromnie. wróć kochanie chociaż na chwilkę ... choć we śnie - proszę ... tęsknię ... kocham ... na zawsze Twoja mama 
mama Janka

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
Nadia7  
26-06-2012 09:05
[     ]
     
Kolorowe światłka dla Twojego Janka (((***))) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja
Asiczka  
26-06-2012 12:20
[     ]
     
Cieplutkie i kolorowe światełka dla Janka [*][*][*] a mamusię mocno przytulam.
***************************************************************************** 
Mama Aniołków +04.09.2004 (8tc),+09.09.2009 (18tc).....i Kacperek(29tc) ur.22.06.2010r.

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja - 8 tygodni bez Ciebie
mama Janka  
10-07-2012 17:20
[     ]
     
Kochany mój synku dzisiaj mija 8 tygodni jak nie ma Ciebie z nami. Tak bardzo tęsknię każdego dnia w każdej godzinie myślę o Tobie - nadal nie mogę pogodzić się z tym, że Ciebie już nie ma. Termin porodu dopiero 18.07.2012 - ale Ciebie już nie ma we mnie- teraz jesteś w moim sercu. Kocham Cię tak strasznie - że aż boli.
Tatuś też bardzo za Tobą tęskni - choć stara się być twardy i wspierać mamusię - ale widzę jak często zapala dla Ciebie świeczki (*) 
mama Janka

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja - 8 tygodni bez Ciebie
Ewelina85  
10-07-2012 17:31
[     ]
     
(*) dla Janka
Mialybysmy Dzieci z tego samego dnia miesiaca tylko z roczna roznica :( 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja - 8 tygodni bez Ciebie
renia75  
10-07-2012 21:10
[     ]
     
Kochana ja jestem rok starsza od ciebie. i mam nadzieje , ze dla nas obu zaswieci jeszcze slonce. nie wiem kiedy ,ale zaswieci.... mamy przeciez swoje aniolki w niebie ... pomoga nam napewno...
przesylam usciski. swieczke Jasiowi juz zapalilam


http://malgosiajureczko.pamietajmy.com.pl 


Re: JANEK - moja spełniona i niespełniona nadzieja - dwa m-ce bez Ciebie
mama Janka  
15-07-2012 21:54
[     ]
     
Kochany mój synku - dzisiaj mijają dwa miesiące bez Ciebie - dwa długie i smutne miesiace. Wiesz synku po malutku przyzwyczajam się do tego, że Ciebie nie ma z nami w domu, ze jesteś gdzieś ... dla mnie wszędzie tylko nie ze mną. Przyzwyczajam się do tego, że zamiast zabawek kupuję Ci piekne kwiaty i znicze - przyzwyczajam się do tego że zamiast rozmwiać z Tobą jak leżysz w łozeczku - ja rozmawiam z Tobą głownie na cmentarzu - przyzwyczajam się do tego że codziennie myślę o Tobie i tęsknię - nawet do tego, że na zawsze pozostaniesz taki malutki. Jedyne do czego nie mogę się przyzwyczaić to do tej wielkiej miłości jaką Cię darzę - gdyż ta miłość wzrasta z każdym dniem... chyba zamiast Ciebie. Kocham Cię synku i bardzo za Toba tęsknie, nigdy nie zrozumiem ... dlaczego? Choć tak się staram.

Janek (*+ 15.05.2012) - 30 tc - mały okruszek, który ktoś zdmuchął ... 
mama Janka

Re: JANEK - to właśnie dzisiaj miałeś pojawić się na świecie
mama Janka  
18-07-2012 21:16
[     ]
     
Kochany synku dzisiaj jest ten dzień, kiedy dopiero powinnam powitać Cię na tym świecie - los chciał inaczej - gdyż nie ma Ciebie już ze mną od 64 dni. Dni kiedy powinniśmy być razem jednością. Cieszę się synku że miałam Cię pod serduszkiem i przeżyliśmy razem tyle radosnych chwil, pamiętąm te nasze codzienne poranne i wieczorne rozmowy ( strasznie mi ich brakuje). Tyle mieliśmy razem planów i co teraz synku - jak mam to wszystko zrobić sama ... bez Ciebie - nie potrafię. Krzyczę w dal wróć - wróć - wróć ale Ty nie wracasz i nie wrócisz nigdy a ja tak kocham Cię synku. 
mama Janka

Re: JANEK - to właśnie dzisiaj miałeś pojawić się na świecie
maigka  
18-07-2012 21:56
[     ]
     
Jankowi światełka do nieba (*) Mamusiu - to dla Ciebie ciężki dzień...przytulam i życzę dużo sił !!! 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: JANEK - to właśnie dzisiaj miałeś pojawić się na świecie
ReniaR  
19-07-2012 09:24
[     ]
     
kolorowe swiatelka dla twojego aniolka niech czuwa nad mamusia (***)(***)(***) 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: JANEK - to właśnie dzisiaj miałeś pojawić się na świecie
Nadia7  
19-07-2012 09:25
[     ]
     
(*) (*) (*) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: JANEK - to właśnie dzisiaj miałeś pojawić się na świecie
Ewelina85  
19-07-2012 09:39
[     ]
     
Mamo Janka, wczoraj myslalam rowniez o Tobie. Wielka data dla mnie i dla Ciebie. To samo nazwisko Naszych Dzieci, Janek urodzony w urodziny mojego meza oraz sasiednie miasta...
Przytulam Cie wyjatkowo :* 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - to właśnie dzisiaj miałeś pojawić się na świecie
Ewelina85  
19-07-2012 09:39
[     ]
     
Janeczku (*) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - dzisiaj 10 tygodni bez Ciebie
mama Janka  
24-07-2012 15:22
[     ]
     
Dzisiaj mija 10 wtorek - kiedy to pojawiłeś się synku na świecie. Jak w każdy wtorek płaczę za Tobą synku - bo wszystko powraca jak zły sen. W każdy wtorek o 6.03 - rodzę Cię na nowo i w każdy wtorek o 15.00 - tracę Cię ponownie. Te wtorki są tak straszne -wspomnienia tak realne, że prawie czuję ten ból i ten moment kiedy jesteś już z nami - słyszę twój płacz - i śmiech męża a także swój krzyk i płacz męża - kiedy odszedłeś. Kocham Cię synku tak bardzo jak nikt. Oddałabym wszystko żebyś wrócił, żebym mogła Cię przytulić pocałować - tak strasznie brakuje nam tego - co dla innych wydaje się takie naturalne - ciężko jest być aniołkową mamą - szczególnie kiedy tyle kobiet ciężarnych i małych dzieci dookoła - jakby zły los drwił sobie z Nas. 
mama Janka

Re: JANEK - dzisiaj 10 tygodni bez Ciebie
Alicja74  
24-07-2012 15:34
[     ]
     
Najjaśniejsze światełka dla Janeczka (*)(*)(*)....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię, i nigdy nie przestanę 


Re: JANEK - dzisiaj 10 tygodni bez Ciebie
Ewelina85  
24-07-2012 19:13
[     ]
     
(*) dla Ciebie Janku
Twoja Mamunie serdecznie przytulam - tylko tyle moge... 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - dzisiaj 10 tygodni bez Ciebie
lirene22  
24-07-2012 20:09
[     ]
     
miliony światełek dla Twojego Synka, a dla Ciebie dużo siły... 
lirene22
Mama Aniołka Damianka 22.03-25.03 2012 [*] Kocham Cię Syneczku, i Aniołka 5tc (*)oraz Ziemskiej Nadusi ur. 27.08.2013 w 38tc.

Re: JANEK - dzisiaj 10 tygodni bez Ciebie
maigka  
24-07-2012 20:28
[     ]
     
kolorowe światełka dla Aniołka (*) czuwaj kochany przy rodzicach 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: JANEK - dzisiaj 10 tygodni bez Ciebie
sylwia1975  
24-07-2012 22:35
[     ]
     
strasznie mi przykro mam 37 lat i jestem mama tima 18 tydz 96 r, sevenny 2002 10 lat ma,dawidka 22 tydz 2006 rok, lary 30 tydz 2009 i spelnionego cudu nr 2 mateusza 2011 rok i iskierki 5 tydz 2008 r 


Re: JANEK - jutro minie 11 wtorek bez Ciebie
mama Janka  
30-07-2012 21:16
[     ]
     
I jutro ponownie wtorek - 6.03 - cudny Janek pojawił się na świecie - 15.00 - odszedł, podobno do lepszego :-O. Zostawił mnie na tym złym świecie - pokazał co to szczęście i zniknął. Zostawił po sobie ogromną dziurę miłości - górę żalu - morze łez.
Kocham Cię. 
mama Janka

Re: JANEK - jutro minie 11 wtorek bez Ciebie
moj aniołeczek-Juleczka  
01-08-2012 11:13
[     ]
     
Nie wiem czemu musimy przechodzić przez coś takiego w jaki sposób Bóg klasyfikuje nas do tego ta może się cieszyć ta nie.Ja się pytam często Boga czemu pozwolił na to,i to żebym w niego zwątpiłam.Tak bardzo się o moją córcię modliłam o jej zdrowie,a teraz nie mam w sobie nic wiary.I musimy z tym żyć,ale co to za życie kiedy ból i tęsknota nam na to nie w pełni nie pozwalają.To moja córcia ta wymarzona,wyśniona, spełnienie marzeń które pękło jak bańka mydlana.

(*)(*)światełka dla naszych aniołeczków niech cieszą się naszym uśmiechem na twarzy a przez to my ich dziecięcą radością! 
ana





Re: JANEK - jutro minie 11 wtorek bez Ciebie
mery.k  
09-09-2012 09:30
[     ]
     
Janku ((*)) ((*)) ((*)) ((*) ((*)) ((*)) ((*)), a mamę mocno przytulam

...................................................
mama Kacperka *25.08.2012 *23.05.2012 i ziemskiej Karolinki 6 l. 


Re: JANEK - 12 tygodni bez Ciebie
mama Janka  
06-08-2012 23:03
[     ]
     
Kochany synku - czas tak nieubłagalnie pędzi do przodu - to już 12 tygodni jak nie ma Ciebie. Codziennie jesteś w moich myślach choć szkoda, że nie w ramionach. Przez ten czas zrozumiałam chyba że już nigdy Cię nie zobaczę - ciągle tylko się zastanawiam, czy to wszystko było naprawdę - czy ta ciąża nie była "jakaś zmyślona". Cieszę się że jest takie forum - czytam je codziennie - to już taki rytuał - dużo mi ono daje. Pozdrawiam wszystkie mamy na tym forum. Rozumiemy się wzajemnie tak dobrze, że czasami nie potrzeba "specjalisty: bo on nie przeżył tego co my. Dziękuję Wam za to. 
mama Janka

Re: JANEK - cud który się nie stał
mama Janka  
13-08-2012 22:08
[     ]
     
Kochany mój skarbie - masz już pomniczek - piękny - biały - podobno anioły mają białe skrzydła - ale kto to wie -nikt przecież ich nie widział. Za dwa dni kochanie minie 3 miesiące jak nie ma Ciebie - staram się nie płakać - dla Ciebie maleńki - ale wiesz to takie trudne jak się kogoś tak szaleńczo kochało. 
mama Janka
Ostatnio zmieniony 13-08-2012 22:08 przez mama Janka

Re: JANEK - cud który się nie stał
maigka  
15-08-2012 21:36
[     ]
     
Jankowi (*) 
Mama Aniołka Igorka (ur.zm.25.07.2011 r.)

Re: JANEK - cud który się nie stał
Alicja74  
15-08-2012 21:38
[     ]
     
Jankowi (*)(*)(*)....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: JANEK - cud który się nie stał
mery.k  
05-09-2012 15:44
[     ]
     
Mnóstwo kolorowych swiatełek dla Janka (*) (*) (*) (*)

Mój syn gdy się urodził mimo że był wczesniakiem płakał, a miał nie przeżyc porodu, potem wiele razy znieczulenia, badania, zawsze byłam pewna wróci. Czasem gdy cierpiał, a łzy płyneły po jego buzi prosiłam Boga, żeby ulżył mu w męczarniach, ale Bóg nie słuchał. Nie mogłam się złościć na Boga nie miałam na to czasu,ciągle rehabilitacja, szpitale, jego ciągły płacz... Boga prosiłam o to by pomógł mu wykaraskac się ze swych niepełnosprawnosci. Pewnego dnia Kacperek odszedł pocichutku, bezszelestnie, śpiąc obok swojej mamy. Straszne co nas wszystkie spotkało ale nie da się tego racjonalnie wytłumaczyc i to tak cholernie boli.

Ściskam Cie mocno

......................................
mama Kacperka *25.08.2010 +23.05.2012 i ziemskiej Karoli 6 l. 


Re: JANEK - synek, który został aniołkiem
mama Janka  
21-08-2012 11:12
[     ]
     
Kochany mój skarbie - minęło już 14 smutnych dla mnie tygodni - każdy wypełniony myślami o Tobie - i szukaniem odpowiedzi na pytanie dlaczego? Wiesz synku wyobrażam sobie Ciebie codziennie - zastanawiając się co możesz robić w danej chwili - przyzwyczaiłam się już że jesteś "obecny inaczej" - niż Twój ziemski braciszek - ale jesteś w naszym życiu każdego dnia. Kocham Cię tak mocno jak tylko matka potrafi i tęsknię ogromnie za Twoim malutkim ciałkiem.
kocham - KOCHAM - K o c h a m - za zawsze 
mama Janka

Re: JANEK - kochany skarb
mama Janka  
05-09-2012 13:15
[     ]
     
Synku mój malutki - tak bardzo tęsknię za Tobą skarbie. To już 16 tygodni a dla mnie jakby czas stanął w miejscu - ciągle jeszcze łudzę się nadzieją, że wrócisz do mnie. Kiedyś pewnie bym się modliła - ale teraz tylko Ty mój aniołku jesteś moim powiernikiem - nie mogę jak na razie liczyć na Boga - za bardzo mnie skrzywdził i już mu nie ufam. Pomóż mi synku i daj siłę na to straszne życie bez Ciebie. Kocham szAleńczą miłością matki - kocham - kocham tęsknię i krzyczę WRRRRRRRRRRRRRRRRRÓĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ. 
mama Janka

Re: JANEK - kochany skarb
Ewelina85  
05-09-2012 13:35
[     ]
     
(*) dla Janka 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - kochany skarb
Kasia824  
05-09-2012 14:05
[     ]
     
Kochana tak mi przykro, ze musimy to przeżywac moja coreczka Maja zmarła 2 mce temu... Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak musiało się stać nic nie wskazywało na to... A jednak jestem teraz mama Aniołka zamiast tulić córeczkę w ramionach, karmić ją chodzę na cmentarz, godzinami płaczę dla mnie świat zatrzymał się 2mce temu.... Przytulam Cie mocna do serca... Chciałabym Ci ulżyć w cierpieniu ale nie potrafię....
Aniołku dla Ciebie najpiękniejsze (*)..... 

Mama Aniołków: Ani, Mateuszka i Majeczki

http://majakatarzynamichalska1.pamietajmy.com.pl/

Re: JANEK - kochany skarb
Caterina  
09-09-2012 22:59
[     ]
     
Przytulam mocno... Twoja historia jest podobna do mojej, Bóg moją córeczkę ocalił 3 razy ale za 4 razem Ją zabrał do siebie. Potrafiłam modlić się co dzień aby ocalił moją córeczkę ale po jej śmierci nie potrafię.
Milon kolorowych światełek dla Janeczka (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Mama Aniołka Maria Sofi 01.07.2012
i ziemskiego Bartusia 2008 
Caterina

Re: JANEK - 4 miesiące bez Ciebie
mama Janka  
17-09-2012 12:57
[     ]
     
Janku minęło 4 miesiące jak pojawiłeś się i ... nagle zniknąłeś - a ja zostałam z pytaniem dlaczego TY ??? Skarbie tak smutno mi bez Ciebie - niby czas leczy rany ale czy taka ogromna rana może się kiedyś zagoić - chyba nie ! Są dni kiedy po prostu nie mogę normalnie żyć krzyczę, płaczę i ciągle pytam dlaczego, dlaczego, dlaczego. Wszyscy myślą, że jestem taka dzielna, że tak dobrze sobie radzę z tym co się wydarzyło ale nikt nie wie co dzieje się w środku mnie - w mojej głowie - w moim sercu. Nikt nie wie jak okropnie boję się tego, że śmierć przyjdzie ponownie, że zabierze mojego męża czy synka Franka - jak bardzo boję się tego że już nigdy nie zostanę mamą - jak boję się jeszcze wielu innych rzeczy. Nikt nie wie że będąc mamą po stracie - tak naprawdę nigdy już nie będzie szczęśliwym - bo zawsze pojawia się jakiś niepokój o wszystko. 
mama Janka

Re: JANEK - 4 miesiące bez Ciebie
ReniaR  
17-09-2012 13:24
[     ]
     
moze kiedys bol zelzeje ale wiem co czujesz przed wszystkimi udajjesz ze jest ok ale jak jestes sama nic niejest dobrze umnie w rodzinie tez mysla ze sie z tym uporalam ale sie myla nawet z mezem o tym nie gadam bo nie moge odrazu mnie zatyka wtedy ostanio moja siostra powiedziala ze wie co czuje odparlam jej ze wcale niewie bo jej niezmarlo dziecko i niema pojecia co sie dzieje unas w glowach i ze codziennie to przezywamy odnowa dla naszych aniokow (*)(*)(*) 
Mama trzech Aniolkow 17tydz 2011r, /// Igorek zm 11.03.2012r(37t)./// Aniolek 10tydz 9.12.2012rok

Re: JANEK - 4 miesiące bez Ciebie
mama Janka  
17-09-2012 19:55
[     ]
     
Tak jak mówisz ReniaR nikt nie wie co jest w naszych głowach. Prawdą jest też że codziennie przeżywamy to co nas spotkało na nowo. Ja budząc się codziennie rano - przypominam sobie tamten dzień - minuta po minucie - analizuję wszystko od nowa a tym samym przeżywam cud narodzi mojego syna i jednocześnie przeżywam jego śmierć - i tak od 4 miesięcy. 
mama Janka

Re: JANEK - 4 miesiące bez Ciebie
asia2408  
17-09-2012 18:19
[     ]
     
Dla Jasieńka (*)(*)(*)(*),a dla mamy uściski. 
http://zuziaziemba.pamietajmy.com.pl Mama Aniołka Zuzi 08.11.2011 zmarła śmiercią tragiczną 10.08.2012.
Asia.

Re: JANEK - 4 miesiące bez Ciebie
Aga79  
17-09-2012 18:25
[     ]
     
Dla Jasia światełka do nieba (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: JANEK - 4 miesiące bez Ciebie
Ewelina85  
17-09-2012 22:24
[     ]
     
Jas (*) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - 4 miesiące bez Ciebie
mery.k  
18-09-2012 00:11
[     ]
     
To co siedzi w naszych głowach to te ciagłe analizy. Psycholog mi mówiła, że to nigdy nie zniknie. Jedynie z czasem będzie rzadziej wracać i nie będzie to tak bolesne. Mi to się sprawdziło. Boli mnie nadal jak pomyślę o tej ferelnej nocy, kiedy odszedł Kacperek, ale nie tak mocno jak zaraz po tym co się stało. Każdy dzień to dla mnie/ dla nas walka z potwornym bólem i strachem. może to przeminie i będą tylko same pozytywne wspomnienia

.............................................................
mama Kacperka *25.08.2010 +23.05.2012 i ziemskiej karoli 6l 


Re: JANEK - 4 miesiące bez Ciebie
mama Janka  
02-10-2012 13:27
[     ]
     
Synku - żyję już bez Ciebie 20 długich tygodni - momentami jest mi tak ciężko, że myślę - nie dam rady już więcej ale za chwilę jakoś się znowu podnoszę i idę dalej. Tak trudno teraz być szczęśliwym - tak trudno cieszyć się z czegokolwiek - tak trudno przestać płakać - jedyne czego nie trudno - to kochać Cię Jasieńku. Tęsknie bardzo - wróć. 
mama Janka

Re: JANEK - 5 miesięcy smutku
mama Janka  
15-10-2012 12:40
[     ]
     
Janku - dzisiaj w tym szczególnym dniu - Dniu Dziecka utraconego - miałbyś właśnie 5 miesięcy. Ten dzisiejszy dzień boli podwójnie właśnie z tego powodu - cały dzień od rana jest bardzo ciężki kochanie - ale właśnie dzisiaj po raz pierwszy od Twojej śmierci poszłam do kościoła i chyba jakoś mi lżej trochę, porozmawiałam sobie z Bogiem - żeby pozwolił mi zrozumieć ku czemu miała służyć Twoja śmierć - prosiłam o wybaczenie że na tak długo odwróciłam się od Niego ale teraz zrozumiałam, że bez wiary - nie dam rady. Prosiłam go o to abym mogła żyć bez strachu przed tym że śmierć znowu przyjdzie - a także o to aby pobłogosławił mnie i pozwolił zostać jeszcze matką. Później skarbie poszłam do Ciebie na cmentarz - porozmawialiśmy sobie - ale Ty przecież wiesz o czym. Kocham Cię skarbie. Bardzo za Tobą tęsknie. 
mama Janka

Re: JANEK - 5 miesięcy smutku
mery.k  
15-10-2012 14:13
[     ]
     
Dla Janka anielskiego chłopczyka ((***)) ((***))


.....................................................................
mama Kacperka 27 t.c *25.08.2010 +23.05.2012 i ziemskiej Karoli 6 l.
http://kacperekkaczor.pamiętajmy.com.pl/ 


Re: JANEK - 5 miesięcy smutku
Alicja74  
15-10-2012 19:11
[     ]
     
Janeczku , w tym szczególnym dniu (*)(*)(*)....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: JANEK - 5 miesięcy smutku
theanna  
15-10-2012 21:28
[     ]
     
[*] dla Twojego Aniołka.. 
Ania - Mama Aniołka Adasia

Re: JANEK - 5 miesięcy smutku
mama Janka  
30-10-2012 12:46
[     ]
     
Kochany mój okruszku - dzisiaj byłam na cmentarzu i wiesz tak strasznie płakałam kiedy myłam Twój pomniczek - uświadomiłam sobie, że Ciebie skarbie nigdy nie dane mi było wykąpać, przytulić, nakarmić - tak czule myłam literkę po literce na Twoim pomniczku - tak jakbym myła Twoje małe paluszki - a łzy tak strasznie płynęły po policzkach i nie chciały przestać. To będzie Nasz pierwszy 1 Listopada - tak ciężko będzie kochanie. Jak mam żyć malutki bez Ciebie - jak???? 
mama Janka

Re: JANEK - 5 miesięcy smutku
mery.k  
30-10-2012 14:45
[     ]
     
Mamo Janka u mnie też będzie to pierwszy 1 listopada, też 5 mies po odejściu Kacperka :( Ja gdy chodzę na cmentarz czuję się odrobinę "bliżej" mojego synka. Sprzątanie nagrobka też mi uświadamia, że nic nie mogę zrobić. Czas mija a ja nadal wciąż ze złamanym sercem chodzę, z bólem z którym uczę się żyć. Cięzki czas ten 1 listopad. Być może dlatego, że pierwszy, ale przyjdą po nim następne i kolejne. Łzy są tak gorące, że gdyby mogły to rozpuściłyby tą ziemię. Dużo sił na te dni. Rozumiem Cię.


.................................................................
mama Kacperka *25.08.2010 +23.05.2012 i ziemskiej Karoliny 6 l. 


Re: JANEK - 6 miesięcy smutku
mama Janka  
12-11-2012 12:42
[     ]
     
Synku niedługo minie 6 m-cy bez Ciebie. Ciężko żyć ale jakoś trzeba. Coraz częściej dociera do mnie ta smutna prawda, że Ciebie naprawdę już nie ma i to że nigdy Cię nie będzie. Mam dni kiedy tak strasznie płaczę - krzyczę, że chcę do Ciebie ale nikt mnie nie słyszy i nikt nie chce mi Ciebie oddać. To tak strasznie boli - kochanie- tak strasznie. Zawsze będziesz w moim sercu i w mojej głowie - tylko dlaczego nie potrafiłam Cię przed tym wszystkim uchronić ? Kocham Cię Janku bardzo.

Janek - aniołek (15.05.2012) :-(
Franek przedszkolak 13.08.2009 :-)))) 
mama Janka

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
mama Janka  
04-12-2012 19:08
[     ]
     
Syneczku tak ciężko mi bez Ciebie - szczególnie teraz w Grudniu, kiedy wszyscy żyją przygotowaniami do świąt - ja nie potrafię. W zeszłym roku tak się cieszyłam bo wiedziałam, że jesteś już w moim brzuszku - a teraz. Z czego się cieszyć... co świętować...jak śpiewać kolędy... dzielić się opłatkiem i radować ... jak synku - zrób to wszystko za mnie w swoim anielskim świecie.
Kocham Cię Janku na zawsze 
mama Janka

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Magija  
04-12-2012 20:27
[     ]
     
Janek na pewno opiekuje się całą Waszą rodziną :). Jest blisko Ciebie, czuwa nad braciszkiem i tatusiem. Jest z Wami. Zobaczysz, da wam siłę, by przetrwać ten czas. 


Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
mamusia aniolkowa  
05-12-2012 13:36
[     ]
     
Kochana bardzo ci wspolczuje sciskam cie bardzo mocno to bardzo przykre ze tyle razy udala wam sie walka o wasz cud a i tak bog postanowil wam go odebrac ja tez nieumiem zrozumiec dlaczego bog tak postepuje najpierw obdarowuje nas cudem a pozniej nam go zabiera to takie niesprawiedliwe ale my nieumiemy niestety tego zmienic.jestem z toba trzymaj sie a dla twojego aniolka duzo kolorowych swiatelek(*)(*)(*)
mama ziemskiej Aleksandy,Aarona i aniolka Levina 


Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Alicja74  
06-12-2012 10:28
[     ]
     
Mikołajkowe światełka dla Janeczka (*)(*)(*)....


Ala ,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
moj aniołeczek-Juleczka  
06-12-2012 15:06
[     ]
     
dla Jasia mikołajkowe i kolorowe światełka (*)(*)(*) 
ana





Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Ewelina85  
06-12-2012 15:17
[     ]
     
Mikołajkowe światełeczko Janku (*) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Magija  
06-12-2012 20:47
[     ]
     
Mikołajkowe światełka dla Janeczka (*). 


Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Ewelina85  
06-12-2012 21:49
[     ]
     
Mój Radziuś też Kujawa, po ślubie Kujawa będę i ja tak miała na nazwisko :) A mój przyszły mąż urodzony też 15 maja - będę pamiętała o Janku.
Jeszcze raz światełko dla Janeczka (***)
Pozdrawiam serdecznie!! 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
mama Janka  
06-12-2012 21:52
[     ]
     
Ja wiem Ewelinko że Radzio też Kujawa i z tak niedaleka Koszalin - pamiętam - mam szczególny sentyment do Radzia - a jak Twój przyszły mąż ma na imię ? 
mama Janka

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Ewelina85  
06-12-2012 22:12
[     ]
     
Mój narzeczony to Piotr. Ja również zawsze ciepło myślę o Waszym Syneczku. Tak jak już pisałam, dużo podobieństw. Szkoda, że ludzie spotykają się tutaj w tak tragicznych okolicznościach :(
Dla Naszych Anielskich Chłopców (*) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
mama Janka  
07-12-2012 15:23
[     ]
     
Wiesz aż mi się gorąco zrobiło - mój mąż to też Piotr - Piotr Kujawa :-) 
mama Janka

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Ewelina85  
07-12-2012 16:01
[     ]
     
O proszę :) A jeszcze wczoraj jak pisałam tego posta to pomyślałam sobie, że więcej podobieństw być nie może, a tu kolejna niespodzianka :) Ja kiedyś już pytałam mojego Piotra czy przypadkiem nie ma rodziny w województwie obok :))
Dla Naszych Maleńkich Chłopców (***) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - Nowy Rok - bez Ciebie
mama Janka  
01-01-2013 13:47
[     ]
     
Kochany mój skarbie - zaczynam Nowy Rok - bez Ciebie... ale za to z nową nadzieją że ten 2013 będzie dobrym dla Nas rokiem. Zaczynam nową pracę - i to właśnie od 02.01 - nowe wyzwania - będzie mniej czasu na myślenie - może to pomoże. Choć tęsknota za Tobą jest ogromna to zaczynam powolutku rozmawiać o Tobie bez łez - tylko na cmentarzu jest mi zawsze tak strasznie ciężko - kiedy stoję tam i wiem że Ty maluszku leżysz gdzieś tam głęboko zakopany a ja nie mogę Cię wydostać i utulić - to jest dla mnie przerażające. Kocham Cię Janku i proszę czuwaj nad Franusiem bo gdyby jemu coś się stało to ja nie miałabym po co żyć. 
mama Janka

Re: JANEK - serce nadal w kawałkach
mama Janka  
25-02-2013 19:32
[     ]
     
Synku mój kochany - minęło już 9 miesięcy bez Ciebie. Tęsknię bardzo za Tobą - czasami kiedy najdzie taka chwila - kiedy przypominam sobie Twój płacz zaraz po narodzinach, kiedy przypomnę sobie Ciebie, takiego malutkiego, w inkubatorku to serce pęka mi na kawałki. Janku jesteś dla mnie kimś wyjątkowym, aniołem stróżem, marzeniem które pękło jak bańka mydlana. Kocham i kochać będę do końca moich dni. Synku - pustka po Tobie jest ogromna. Pragnę kolejnego dziecka ale niestety jak na razie nie udaje się - proszę dopomóż Nam i pozwól cieszyć się malutką istotką w moim brzuszku. 
mama Janka

Re: JANEK - serce nadal w kawałkach
moj aniołeczek-Juleczka  
25-02-2013 22:26
[     ]
     
Dla Jasia najjaśniejsze światełka (*)(*)(*) 
ana





Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
mama Janka  
13-04-2013 14:50
[     ]
     
Kochanie niedługo będzie 15 kwietnia to będzie 11 miesięcy bez Ciebie - a potem maj 15 - to będą Twoje pierwsze urodziny. Niestety nie będzie tak wesoło jak powinno być na pierwszych urodzinach - nie ma pierwszego kroczku, ząbka nie ma niczego.... nie ma i nie będzie nigdy !!!!! Nic tego nie zmieni !!!! Kocham Cię Janku 
mama Janka

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
mery.k  
13-04-2013 22:47
[     ]
     
((**)) ((**)) ((**)) to dla pięknego anielskiego chłopczyka 


Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
magdaJ24  
14-04-2013 00:03
[     ]
     
kolorowe światełka dla Janka (*)(*)(*) moja córeczka powinna kończyć roczek 21 maja 


Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Ewelina85  
14-04-2013 01:07
[     ]
     
Janek, pamiętam (*) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Ewelina85  
17-04-2013 23:56
[     ]
     
Janek [*] 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
Ewelina85  
15-05-2013 11:45
[     ]
     
Janku, dziś Twój Aniołkowy Roczek, pamiętam (*)
Bądź dziś szczególnie ze swoimi kochającymi Rodzicami, bo na pewno jest im bardzo ciężko...
Mamo Janka, przytulam Cię dziś szczególnie
Janeczku, milion najjaśniejszych światełek i baloników posyłam do Ciebie (*)(*)(*)... 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
mama Janka  
15-05-2013 14:34
[     ]
     
Dzisiaj Janku Twój pierwszy roczek - chciałabym Ci tyle ofiarować a nie mogę. Dzisiaj powróciły wszystkie wspomnienia ze zdwojoną siłą - minuta po minucie z tego co działo się przed rokiem - odczuwałam to wszystko na nowo - to jak się urodziłeś, słyszałam Twój płacz - tyle, że wtedy nie wiedziałam że to wszystko tak strasznie się skończy. Janku chciałabym Ci tyle powiedzieć - pamiętasz jak trzymałam Cię na rękach a Twoje serduszko już wtedy nie biło - to moje wtedy rozpadło się na tysiąc kawałków - część gdzieś zginęła i została po nich wielka dziura - część zmieniła swoje znaczenie - zniknęły gdzieś kawałki RADOŚĆ - OPTYMIZM - za to zostały STRACH I NIEPEWNOŚĆ - a tęsknota i miłość wypełniły pustkę. To był dla mnie bardzo trudny rok - zrozumiałam jak kruche jest życie - doceniam teraz to co mam - starszego synka Franka (prawie 4 latka) - męża który był i wspierał mnie przez cały ten czas chcę spędzać z nimi każdy dzień, każdą chwilę - bo ciągle boję się że los znowu ze mnie zadrwi i zabierze mi któregoś z nich. Wiesz synku zastanawiam się jakim byłbyś dzisiaj dzieckiem - czy już byś chodził, ile miałbyś ząbków - czy mówiłbyś już mama - niestety nie dowiem się tego nigdy. Wiem jedno, że moja miłość do Ciebie jest ogromna a tęsknota nie do opisania. Wiem jedno - czekam na Ciebie każdego dnia i wierzę, że wrócisz do mnie wraz z kolejną ciążą na którą czekam z utęsknieniem. Pomóż mi synku.
Dziękuję wszystkim za światełka i pamięć o moim utraconym synku. Ewelinka85 Tobie szczególnie dziękuję. 
mama Janka

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
neibos  
15-05-2013 21:29
[     ]
     
Dla Janka w dniu urodzin. Zycze ci abys mogl widziec mame szczesliwą, abys wspieral ją i byl codzien obok swojej rodziny. Nigdy nie znikniesz z ich serc. Baw sie teraz dziecko w niebie z aniolami i usmiechaj sie do ziemskich przyjaciol. 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: JANEK - tęknię bardzo za Tobą synku
atusia13  
15-05-2013 21:37
[     ]
     
Światełko do Nieba (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: JANEK - 11 miesięcy bez Ciebie
michaela  
15-05-2013 21:43
[     ]
     
Urodzinowe światełka dla Jasia ((***)) 
mama Aniołka Dominika(*)

Re: JANEK - 11 miesięcy bez Ciebie
Ulla888  
16-05-2013 08:00
[     ]
     
Jasiu dla Ciebie bukiecik kolorowych kwiatuszków i miliony światełek na urodzinki(*)(*)(*)

Mama Łukasza i Aniołka Pawełka (*05.09.2012r +25.09.2012r)http://kruszynko.blog.pl/
UsiaD@onet.eu 
ulla

Re: JANEK - 11 miesięcy bez Ciebie
mery.k  
16-05-2013 20:03
[     ]
     
Jaśkowi anielskiemu chłopczykowi moc całusków prosto do nieba ((**))
A mamę mocno przytulam. 


Re: JANEK - 11 miesięcy bez Ciebie
Alicja74  
16-05-2013 20:58
[     ]
     
Jasieńku , dla Ciebie najjaśniejsze światełka do samego Nieba (*)(*)(*)....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: JANEK - 1 -wsza rocznica
mama Janka  
25-05-2013 19:53
[     ]
     
Synku - moja Ty kruszynko - każdego dnia, każdej godziny jesteś w moich myślach - jutro dzień matki - to już drugi bez Ciebie. Kocham Cię całą sobą - dziękuję że byłeś choć tak krótko jak motylek. 
mama Janka

Re: JANEK - 1 -wsza rocznica
mamaszymusia  
25-05-2013 21:11
[     ]
     
Spełnione Marzenie Swoich Rodziców- dla Ciebie rocznicowy płomyczek (*) 

..............................
Aniołek Szymuś 31tc*+12.12.10
Bratanek Matys 19lat +1.06.10
&lt;A Href="&lt;A Href="<A Href="http://szymus
Ostatnio zmieniony 25-05-2013 21:12 przez mamaszymusia

Re: JANEK - 1 -wsza rocznica
iwona78  
25-05-2013 22:51
[     ]
     
Dla Janka (*)(*)(*)


Mmama aniołka Alanka 30.05.2011
Ziemskich Amelki i Julki 21.02.2004 oraz Karinki 30.01.2013 


Re: JANEK - 1 -wsza rocznica
mama Janka  
02-07-2013 23:19
[     ]
     
Janku każdy dzień jest dla mnie Twoim wspomnieniem, każdego dnia zadaję sobie to samo pytanie dlaczego Ty? Nauczyłam się żyć "normalnie"jeśli życie po stracie może być kiedykolwiek normalne. Tak bardzo Cię kocham i tęsknię. Janku jestem Twoją aniołkową mamą która kocha Cię nad życie i strasznie tęskni i wierzy, że kiedyś tam utuli Cię w ramionach. 
mama Janka

Re: JANEK - 1 -wsza rocznica
Ewelina85  
27-07-2013 21:16
[     ]
     
Janku, pamiętam [*] 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 &#9829;

Re: JANEK - 1 -wsza rocznica
mama Janka  
29-07-2013 00:30
[     ]
     
Wiesz synku właśnie wróciliśmy z urlopu byliśmy w górach z Twoim starszym bratem Frankiem - każdego dnia myślałam jak by to było gdybyś Ty był z nami. Czułam tak ogromna pustkę, wiedząc, że kiedyś byłeś - choć prze kilka godzin - ale byłeś i to nie był sen - żałuję, że straciliśmy ten czas na bysie razem - ale pamiętaj kocham Cię i tęsknię każdego dnia. 
mama Janka

Re: JANEK - Tak często myślę
mama Janka  
14-09-2013 11:47
[     ]
     
Janku - perełko moja ukochana - jutro kolejny 15-sty - to już 16 miesięcy - długich, smutnych miesięcy - z ciągłym pytaniem dlaczego Ty? dlaczego My? dlaczego to wszystko się stało? Wiem, że nigdy nie uzyskam odpowiedzi na te wszystkie pytania - do końca życia będę już "naznaczona" że gdzieś tam kiedyś zawiodłam Cię synku i nie potrafiłam dać Ci życia. Nie potrafię tego wszystkiego zrozumieć - ciągle myślę że to był jakiś film, że to nie prawda - ale kiedy spojrzę na Twoje zdjęcie - to wtedy ta straszna prawda do mnie dociera, że to wszystko zdarzyło się naprawdę - i przychodzi wtedy ten straszny krzyk w środku mnie - WRÓĆ - chcę Cię mieć tak bardzo, że aż dalsze życie bez Ciebie boli.
Na zawsze razem.
Kocham Cię Janku.
Bądź zawsze przy Nas - szczególnie przy Twoim starszym bracie Franku - który ciągle pamięta i pyta kiedy się w końcu urodzisz. 
mama Janka

Re: JANEK - kocham Cię synku
mama Janka  
16-10-2013 22:36
[     ]
     
Kochanie wczoraj był dla nas szczególny dzień - "Dzień dla takich dzieci jak Ty - czyli utraconych" a dodatkowo minęło 17 miesięcy od Twoich narodzin. Ciągle uczę się żyć bez Ciebie. Kocham i tęsknię każdego dnia - a w takie dni jak wczoraj szczególnie mocno/ 
mama Janka

Re: JANEK - kocham Cię synku
mama Janka  
13-11-2013 22:46
[     ]
     
Niedługo kolejny 15-sty i tak mija miesiąc za miesiącem a ja tęsknię synku za Tobą. 
mama Janka

Re: JANEK - kocham Cię synku
iwona123  
13-11-2013 23:07
[     ]
     
Bardzo smutna historia:( Światełka dla Twojego synka((**)) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: JANEK - kocham Cię synku
mery.k  
14-11-2013 08:01
[     ]
     
Im ja odliczam miesiące od 23 do 23 i tak mijają kolejne miesiące bez naszych dzieci.
Jankowi ((**)) ((**)) 


Re: JANEK - kocham Cię synku
mama Janka  
12-03-2014 11:30
[     ]
     
Kochanie niedługo kolejny 15 - to już rok i 10 miesięcy bez Ciebie. Niedługo 2 lata - już się boję tego dnia. Tęsknię i myślę każdego dnia, płaczę mniej a ból nadal tak samo mocny. Aniołku czuwaj nad Nami. 
mama Janka

Re: JANEK - kocham Cię synku
mery.k  
12-03-2014 14:13
[     ]
     
Dla Janka ((**)) ((**)), aż trudno uwierzyć, że tyle czasu nie ma z nami naszych dzieci. 


Re: JANEK - kocham Cię synku
iwona0489  
12-03-2014 17:40
[     ]
     
Janku kochany (**)(**) 
"Nic nie boli bardziej, niż śmierć spełnionego marzenia..."
Iwona mama 2 Aniołków. Drobinki 26.02.2013 oraz Wiktorii 09.01.2014 tak bardzo Was kocham
Oraz ziemskiej Liliany

Re: JANEK - kocham Cię synku
Marta111  
12-03-2014 17:42
[     ]
     
Jasiu Aniołeczku [*] 
Marta, mama Filipka ur.16.01.2014 zm. 18.01.2104

Re: JANEK - kocham Cię synku
między światami  
12-03-2014 19:50
[     ]
     
Janeczku (*)(*)(*) 
mama PIOTRUNIA (ur.04.08.2013 zm.05.08.2013) Kocham Cię na zawsze MÓJ MALEŃKI...

Re: JANEK - kocham Cię synku
Klaudia23  
12-03-2014 20:01
[     ]
     
Janku aniołku(**)(**) 
Mama Aniołka Nikolki ur 28.03.2011-zm.05.05.2013 i ziemskiego Filipka ur. 09.10.2012

Re: JANEK - kocham Cię synku
Ewelina85  
13-03-2014 19:06
[     ]
     
Janeczku (*) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 &#9829;

Re: JANEK - kocham Cię synku
mama Janka  
28-03-2014 15:42
[     ]
     
Słońce za oknami aż cieplej na sercu - ale i tęsknota większa ... Tyle kobiet z wózkami na ulicy - a ja co ! - na cmentarnej ławce mogę z Tobą pobyć, kwiatki wiosenne zasadzić i popłakać, pomarzyć - jaki byś był teraz ... i prosić Cię o kolejną ciążę. 
mama Janka

Re: JANEK - kocham Cię synku
iwona123  
28-03-2014 17:07
[     ]
     
Janku(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: JANEK - kocham Cię synku
mery.k  
28-03-2014 18:54
[     ]
     
Dla Janka anielskiego chłopczyka ((**)) 


Re: JANEK - za miesiąc minie 2 lata
mama Janka  
14-04-2014 13:14
[     ]
     
Kochany mój skarbie - mój prawie dwulatku - czas leci jak opętany - ale dzień kiedy się urodziłeś pamiętam tak doskonale jakby był wczoraj - słyszę Twój płacz - widzę Cię - dotykam - a potem nagle odchodzisz ... dlaczego Janku???? 
mama Janka

Re: JANEK - za miesiąc minie 2 lata
mery.k  
16-04-2014 08:43
[     ]
     
Janku ((**)) ((**))
Tak doskonale Cię rozumiem jeszcze słyszałam marudzenie Kacperka, potem oddech jak zasypiał a potem gdy otworzyłam oczy i była tylko cisza .....
Dla naszych majowych chłopców buziaki do nieba 


Re: JANEK - za miesiąc minie 2 lata
Ewelina85  
19-04-2014 18:10
[     ]
     
Janeczku [*] 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 &#9829;

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-(
mama Janka  
14-05-2014 13:53
[     ]
     
Jutro ten ciężki dzień - gdybyś był z Nami wszystko byłoby inaczej - kończyłbyś 2 latka - byłby tort, prezenty i dużo radości... a tak ... znowu smutek, łzy i wspomnienia ... Kocham Cię Janku 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-(
Ewelina85  
15-05-2014 23:51
[     ]
     
Janeczku, pamiętam o Tobie ((**)) 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 &#9829;

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-(
iwona123  
16-05-2014 14:52
[     ]
     
Janku(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku &lt;3

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-(
mama Janka  
27-06-2014 10:12
[     ]
     
Czerwiec - lato - słońce - miałbyś dwa latka i miesiąc - spacerowalibysmy razem po plaży, moczyłbyś nóżki w morzu - uśmiechałbyś się ... właśnie wszystko w czasie przeszłym ... nigdy nie zrobimy razem nic ... kocham i tęsknię bardzo 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-(
mery.k  
27-06-2014 22:50
[     ]
     
Janku ((**)) 


Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-(
monisiaB  
28-06-2014 08:22
[     ]
     
Janeczku (**)(**)(**) 
Mama Aniołka Lenki ur/zm. 25.03.2014(40tc),ziemskiego Mariusza 14l, Eweliny 13l
i Julianka ur.09.09.16

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata i 2 m-ce
mama Janka  
14-07-2014 11:10
[     ]
     
Malutki mój synku kolejny miesiąc tęsknoty za Tobą - tęsknię już tak 26 miesięcy - ciągle mając w głowie obraz pięknego malutkiego chłopca. Kocham Cię Janku i strasznie mi Ciebie brakuje. Twoja śmierć zmieniła całe moje życie - nie jestem już taką optymistką jak kiedyś ... teraz wiem, że los płata figle wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy ,,, kocham na zawsze 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-( 4 m- ce
mama Janka  
15-09-2014 12:40
[     ]
     
Synuś - dzisiaj znowu 15 - sty - smutny i łzawy bo bez Ciebie.Jak co miesiąc kupię Ci piękny znicz i świeże kwiaty - wolałabym aby to były piękne maskotki - kocham Cię Janku.
Franek pyta o Ciebie często - on ma już 5 lat a Ty kochenie 2 latka i 4 miesiące. Tęsknimy. 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-( 5 m- cy
mama Janka  
31-10-2014 12:47
[     ]
     
Syneczku najukochańszy jutro 1 listopada - Twoje święto - nie 1 czerwca jak inne dzieci tylko ten zimny Listopad - tęsknię kocham - myślę każdego dnia i nadal pytam dlaczego dlaczego dlaczego 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-( 7 m- cy
mama Janka  
15-12-2014 08:59
[     ]
     
Synku i znowu nadszedł 15 - jak co miesiąc to już 31 razy przeżywam Twoje narodziny zarazem Twoją śmierć. 6:05 - pojawiasz się na świecie a 15:05 odchodzisz - zostawiasz mnie samą ze złamanym sercem i morzem łez nie do opnowania. Janku kocham Cię całym sercem i tęknię za Tobą. Wiesz Twój starszy brat Franek ma tylko 5 lat - a wybrał dla ciebie świąteczny prezent - anioła siedzącego na poduszce i zapytał czy jak go dostaniej to ożyjesz? 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-( 7 m- cy
mama Janka  
23-12-2014 12:41
[     ]
     
Synku - kolejne Święta bez Ciebie - tak chciałabym pakować dla Ciebie piękne prezenty, słuchać Twojego dziecięcego głosiku - i pilnować żebyś nie strącał bombek z choinki - a tak mogę tylko kupić Ci stroik - i świąteczny znicz - i powiedzieć jak bardzo Cię kocham i tęsknię. Synku na te nadchodzące Święta życzę Ci ... no właśnie czego można życzyć Aniołowi? 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-( 7 m- cy
Vendetta83  
23-12-2014 18:48
[     ]
     
Co można życzyć Aniołkowi? Mhhhhh... Chyba wszystko już ma, oprócz mamy przy sobie... To chyba powinno być takie życzenie bardziej dla mamy - żeby czas oczekiwania na spotkanie upłynął szczęśliwie... Tego życzę Tobie, sobie, wszystkim aniołkowym mamom!
Światełka dla Janka (***)(***)(***) 


Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-( 7 m- cy
mama Janka  
13-01-2015 08:58
[     ]
     
Janku ... tęsknie strasznie - kocham Cię i wiesz synku proszę o pomoc, nasza raodzina się rozpada ... nie pozwól na to proszę .... 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 2 lata ;-11 mcy
mama Janka  
30-04-2015 15:46
[     ]
     
Synku mój kochany już niedługo będziesz miał 3 latka - ja przez ten czas ciągle tęsknię i nie rozumiem dlaczego tak się stało - 3 lata innego życia bez CIEBIE - trudnego życia - przepłakanego życia - i tak bardzo innego od tego zanim odszedłeś. Twoja śmierć synku zabrała całą radość życia i zostawiła wieczny strach o jutro. Kocham Cię Janku bardzo ... bardzo ale Ty wiesz to ... prawda? 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3 LATA
mama Janka  
14-05-2015 13:55
[     ]
     
Kochany to jutro ten dzień 15.05.2012 o 15:05 Twoje serduszko przestało bić - byłeś z nami 9 godzin - 6:05 pojawiłeś się a potem odleciałeś jako anioł .. daleko do nieba ... zostawiłeś Nas rodziców zapłakanych, osieroconych nie wiedzących jak dalej życie bez Ciebie skarbie. Teraz kiedy mija 3 lata życie jest trochę łatwiejsze niż wtedy ... nie jest może łatwiej ale jest inaczej ... nigdy nie zrozumiem dlaczego właśnie Ty... dlaczego my ... ale nauczyłam się żyć z tą świadomością, że moje dziecko nieżyje ... moje dziecko jest aniołem a ja na zawsze będę już Aniołkową Mamą. Kocham Cię na zawsze synku. 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3 LATA
Marta2222  
14-05-2015 13:58
[     ]
     
dla Janka (*) 


Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3
mama Janka  
15-05-2015 11:16
[     ]
     
To dzisiaj ten dzień kiedy 3 lata temu postanowiłem zostać aniołem. Jeszcze o tej godzinie wszystko było dobrze byłam sszczęśliwą mamusią wcześniaka. Koszmar zaczął się później ... Twoje krótki życie trwało tylko 9 godzin ... tylko raz mogłam Cię przytulić. .. kiedy Twoje serduszko juz nie biło ... czułam Twój piękny zapach noworodka... dotykałam Twojej mięciutkiej skórki. .. a Ty byłeś coraz dalej i dalej ode mnie... byłeś w drodze do nieba. Czekaj tam na mnie . KOCHAM CIĘ synku zawsze i wszędzie. 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3
agnes75  
15-05-2015 12:35
[     ]
     
Janku...(***)(***)(***)...dla Ciebie cieplutkie urodzinowe światełka wraz z kolorowymi balonikami niech lecą prościutko do Nieba,do Ciebie...


------------------------
Kocham i tęsknie... 


Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3
irys  
15-05-2015 18:55
[     ]
     
Urodzinowe światełko dla Janka (*)(*)(*)(*)(*) Życzę wielu sił jego Mamie. 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3
Alicja74  
15-05-2015 21:55
[     ]
     
Jasieńku , rocznicowe światełka dla Ciebie (*)(*)(*)...

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskich dzieci - Roksanki i Maciusia
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3
mery.k  
20-05-2015 20:02
[     ]
     
Kolorowe światełka dla Ciebie Janeczku ((**)) ((**))
.............................................................................
mama Kacpra 27 t.c (*25.08.2010 +23.05.2012)i Karoliny 9 l. 


Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3
neibos  
21-05-2015 00:22
[     ]
     
Nie ma słów by opisać jak bardzo mi przykro . Dzieci nie powinny umierać. Odkąd odeszła córka każdy ból innej matki jest mi bliski . Nie wiem nie wiem co napisać ..poprostu nie ma słów na to wszystko . Jeśli jeszcze masz siłę to trzeba jakoś żyć może dla starszego synka.

Ja żyję tylko dla synka który jest moja miłością . A myślałam że już umarłam w 2013 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3 lata i 2 m-ce
mama Janka  
15-07-2015 09:12
[     ]
     
Jankukolejny miesiąc bez Ciebie - tak minęło już 38 smutnych miesięcy... tęsknoty. Najgorsze jest że takich anielskich maluszków jak ciągle przybywa - ciągle pojawiają się kolejne anielskie mamy, które już do końca swoich dni będą roniły łzy najpierw głośno a potem cichutko gdzieś w kąciku ... Kocham na zawsze 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3 lata i 4 m-ce
mama Janka  
15-09-2015 13:34
[     ]
     
Kolejny miesiąc rozłąki - kolejne miesiąc wspomnień, łez i pytanie dlaczego to się zdażyło. Byłbyś już takim duzym chłopcem synku a tak Twoje króciutkie życie trwało tylko 9 godzin. Tęsknię za Tobą bardzo - ale nauczyłam się już żyć z tym, że Ty jesteś gdzieś w niebie i kiedyś się spotkamy. Czekaj na mnie synku. Kocham Cię - Twoja mama 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3 lata i 4 m-ce
Alicja74  
15-09-2015 22:17
[     ]
     
Janeczku, dla Ciebie (*)(*)(*)...

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskich dzieci - Roksanki i Maciusia
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3 lata i 4 m-ce
smark90  
16-09-2015 16:46
[     ]
     
Podobnie jak u Ciebie bezpośrednią przyczyną śmierci mojego synka była sepsa. Złapał potworną bakterię, która rozeszła się po całym jego malutkim ciałku- sekcja wykazała żadnych wad wrodzonych... Czy Wy dowiedzieliście się czegoś więcej? Tak bardzo jestem zagubiona że nie wiem co robić, nie ufam już żadnemu lekarzowi a tak bardzo pragnę mieć mojego ziemskiego maluszka- jeszcze bardziej boję się kolejnej straty...
Dla Janka wysyłam śliczne kolorowe światełka, a Tobie życzę dużo siły- potrzebna nam jest już do końca życia 
mama dwóch Aniołków- Julki ur i zm 14.01.2014 i Kacperka ur i zm 24.07.2015

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3 lata i 4 m-ce
mama Janka  
17-09-2015 12:45
[     ]
     
No witaj - otrzymaliśmy dokumenty z sekcji i mój synek też nie miał żadnych wad - dostał 8 punktów w apg - i wszystko było dobrze ... do czasu. Powiedzieli tylko że to była jakaś bakteria która strasznie szybko pokonała mojeg synka - powiedzieli że nigdy tak szybko sie to nie działo - nie zdążyli go przewieźć do innego szpitala. Nie drążyłam już póxniej tematu - nie miałam siły - a to i tak nie wskrzesiłoby mojego synka - jak to lekarze określili to mogło być nawrt od dziury w zębie. 
mama Janka

Re: JANEK - 15.05.2014 to już 3 lata i 4 m-ce
smark90  
21-09-2015 17:37
[     ]
     
my wiemy co to za bakteria zabiła naszego Kacperka- gronkowiec błękitny. Drążyliśmy i będziemy drążyć dalej bo po prostu kolejnej straty już nie przeżyje... Mąż już mówi o kolejnej ciąży, że jeszcze trochę będziemy mogli się postarać a ja tak bardzo bardzo się boję. Zrobiliśmy już chyba wszystkie możliwe badania a mi ciągle mało.
Kacperek też miał 8 pkt, nawet sam oddychał i tak ślicznie popatrzył kiedy zabierali go do inkubatorka.
Czy też miałaś wrażenie jakby lekarze nie chcieli zbyt wiele mówić?...
Pozdrawiam serdecznie i ściskam gorąco 
mama dwóch Aniołków- Julki ur i zm 14.01.2014 i Kacperka ur i zm 24.07.2015

Re: JANEK - 15.05.2012
mama Janka  
15-01-2016 10:01
[     ]
     
Syneczku kolejny 15 - sty to już 3 lata i 8 miesięcy - mojej tęsknoty za Tobą - nie ma dnia gdzie choćbym przez chwile nie pomyślała o Tobie - wyobrażam sobie jak wyglądasz ... łzy lecą znowu 
mama Janka

Re: JANEK - spotkanie z dziadkiem
mama Janka  
15-03-2016 10:24
[     ]
     
Janku w niedzelę spotkałeś się ze swoim dziadkiem - dziadkiem, który w każdą niedzielę zapalał dla Ciebie światełko na cmentarzu - teraz nie jesteś sam - masz z kim się bawić. 
mama Janka

Re: JANEK - spotkanie z dziadkiem
asia87  
15-03-2016 12:20
[     ]
     
Światełka dla Ciebie Janku. (*) 
Mama Franusia *20.01.2016r.
I Hani 26.01.2017r.

Re: JANEK - spotkanie z dziadkiem
mama Janka  
04-05-2016 11:38
[     ]
     
Synku - wielkimi krokami zbliża się kolejna rocznica - już 4 - rta - byłbys już super przedszkolakiem :-) kocham Cię synku i bardzo tęsknię 
mama Janka

Re: JANEK - 4 -rte urodziny dla nieba
mama Janka  
16-05-2016 10:34
[     ]
     
Synku czytam dzisiaj naszą historię - choć znam ją na pamięć każdego 15-stego - przezywam ją od nowa - radość Twich narodzin - strach o Twoje zdrowie kiedy powiedzieli że coś nie tak - i ogramny ból w momencie kiedy powiedzieli, że niestety nie udało się Ciebie uratować. W ciągu 9 godzin - doznałam tylu tyle szczęścia - co i ogromnego smutku i żalu - aż niemozliwe - kiedy teraz patrzę wstecz zastanawiam się jak człowiek może dalej żyć kiedy straci swoje dziecko - a jednak czas pokazuje, że można - choć rana w sercu nigdy się nie zabliźni - tęknota za Tobą nigdy nie minie - to jednak jest łatwiej. Twoja śmierć pozostawiła jednak piętno - że życie jest tak kruche, że na;eży cieszyć się każdą chwilą ... minutą yego co mamy ... Nauczyłeś mnie synku że nie warto martwić rzeczami przyziemnymi tylko czerpać życie i cieszyć się tym co mamy ... Franek Twój starszy brat ma 7 lat - Ty kochanie miałbyś teraz 4 - myślę że fajnie byłoby słuchać Waszych kłótni i bijatyk...Czuwaj syneczku nad Nami - kochasmy Cię 
mama Janka

Re: JANEK - 4 -rte urodziny dla nieba
PoliLeo  
17-05-2016 08:15
[     ]
     
...Mam nadzieję, że nasi Majowi Chłopcy biegają sobie po cudnej, niebiańskiej łące i patrząc na nas z góry widzą, jak bardzo ich kochamy... 
Dominika
Mama Polinki ur. 24.01.2013 i Leosia ur. 13.05.2014 zm. 30.10.2014

Re: JANEK - 4 -rte urodziny dla nieba
Alicja74  
19-05-2016 11:41
[     ]
     
Janeczku, dla Ciebie (*)(*)(*)...

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskich dzieci - Roksanki i Maciusia
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: JANEK - 4 -rte urodziny dla nieba
mama Janka  
05-09-2016 10:28
[     ]
     
SYNKU - pamiętam każdego dnia- w każdej godzinie - minucie - sekundzie - tęsknię. Wiesz w końcu zdecydowałam się - pomimo strachu - na kolejną ciążę - proszę pomóż Nam w tym :-) kochamy Cię 
mama Janka

Re: JANEK - 4 -rte urodziny dla nieba
mama Janka  
05-05-2017 09:55
[     ]
     
Synku kochany - małymi krokami zbliża się 15 maja - to już 5 lat bez Ciebie aniołku. Nie ma dnia bym o Tobie nie myślała - czasem ze łzami - czasem z uśmiechem - każdego dnia czuję pustkę jaka została w moim sercu, każdego dnia wyobrażam sobie jaki bys był i każdego dnia kocham Cię mocniej. Niby jestem silna - ale kiedy piszę te słowa - wszystko znowu wraca i łży lecą same. Na zawsze razem synku. 
mama Janka

Re: JANEK - 4 -rte urodziny dla nieba
mery.k  
24-05-2017 08:22
[     ]
     
Janku kolorowe świtełka dla Ciebie (*) Wspieraj swoją mamę
............................................
mama Kacperka (*) ziemskiej Karoliny i Mikołaja 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora