dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jeste¶ zalogowany!       

`Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
truskawkowamamba  
28-03-2012 22:17
[     ]
     
mam dopiero 19 lat... gdyby kto¶ kiedy¶ powiedział mi, że pochowam swoje dziecko, chyba bym go wy¶miała....
niestety to inn ż±dz± naszym życiem... dlaczego tak niesprawiedliwie..?


jedyne co mi zostało to fora... nie umiem sobie z tym poradzić.. mój partner nie przeżywa tego tak jak ja.... a ja ciagle mam wyrzuty sumienia... nie umiem sie z tym pogodzić..
każdy tylko chodzi i mnie pilnuje 'bo dziecka nie wolno opłakiwać bo utopi sie we łzach'.. ale moze wła¶nie tego potrzebuje? 
` królu mój Ty ¶pij, Ty ¶pij, a ja...
Królu mój, nie będę dzisiaj spał...`

Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
Mama 3 kobietek  
28-03-2012 22:23
[     ]
     
A Ty płacz, i nie słuchaj co mówi±. Musisz się wypłakac, bo zwariujesz. Musisz swój żal wyrzucic. Jeste¶ bardzo młoda, tak strasznie mi przykro. To nie ma znaczenia ile się ma lat, ból matki jest ten sam. Nie taki sam, ale ten sam. I pisz tutaj. To naprawdę pomaga. Sama tego do¶wiadczyłam. Teraz jest dla Ciebie najtrudniej, musisz to jako¶ przeżyc. Dla Twojego synka jak nie dla siebie...
Serdecznie Cię pozdrawiam,
¦wiatełka dla Twojego Aniołka. Jak ma na imię?
(******************************) 

Tajemnica miło¶ci większa jest niż tajemnica ¶mierci. (O. Wilde)

Mama Mai, Julii i Aniołeczka Lusi http://lucjahelena.pamietajmy.com.pl

Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
anikia  
29-03-2012 09:50
[     ]
     
Przykro mi. Nie miej wyrzutów sumienia, przeciez to nie Twoja wina. Własnie płacz jesli tego potrzebujesz. Swojemu dziecku krzywdy nie zrobisz placzac. Dla mnie głupie sa te gadania, że jak sie placze to dziecku zmniejszaja sie skrzydełka, albo ze nosi wode, gadanie. Masz proawo do zaloby, łez, zło¶ci i wszystkich uczuc jakie Cie najd±.
Przytulam mocno

{*}{*}{*} 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
SmutekNaTwarzyAwSercuZal  
29-03-2012 11:39
[     ]
     
Tę kołysankę ¶piewalam mojemu synkowi, kiedy przychodziłam do Niego na cmentarz. Zawsze wtedy płakałam, a teraz się wzruszyłam się...
Zamieniam tylko słowa na "synku mój" zamiast "królu", ale to nie ma znaczenia...Dzi¶ mija 10 miesięcy odk±d mój synek doł±czył do grona Aniołków i wiem, że nie usłyszę od nikogo słów "przykro mi", "to nie powinno się zdarzyć". Na pocz±tku będziesz mieć żal o to, że bliscy udaj± lub s± nie wzruszeni, będzie Cię to zło¶cić. Jednak z czasem przyjmiesz do wiadomo¶ci to, że najważniejsze jest , aby¶ Ty zawsze pamiętała o swoim dzieci±tku. My matki jeste¶my w pewien sposób do tego zobowi±zane, bo najbardziej cierpimy i nikt nie jest w stanie nas Aniołkowych Mam zrozumieć. 


Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
sylwia1975  
29-03-2012 16:47
[     ]
     
ja mnialam 20 lat jak moje pierwsze dziecko tim w 19 tygodniu ciazy zmarl, i nie plakalam lecz potem wrocilo to w potrojna sila jak zmarla lara tak przypuszczam ,nie zycze tego piekla nikomu takze placz i zal sie ile mozesz,przykro mi swiatelka dla krolewicza 


Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
misia81  
29-03-2012 17:29
[     ]
     
Kochana jak ptrzebujesz to płacz, krzycz to Twoja żałoba i tylko Ty wiesz co przynosi Ci ulgę...nie słuchaj ludzi....
Dla Twojego Aniołka cieplutkie ¶wiatełka (*)(*)(*) a Tobie wiele sił.....




Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
MamaAdasia  
29-03-2012 17:35
[     ]
     
Zawsze placze na tej kolysance, miala byc przewodnia mojego synka...
(*) 

Ania- mama:
Adasia- Aniołka 36tc. 2.10.2008r. [']
Aniołka 10tc., 18.09.2007r.[']

Zuzanny Marty 18.11.2010 32/33tc
i Zofii Agnieszki 27.07.2012 39tc

Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
Tami  
29-03-2012 17:53
[     ]
     
Denerwuje mnie gadania "Jeste¶ młoda to co ty możesz wiedzieć o Zyciu" lecz niestety czasem osoba bardzo młoda przeżyła wiecej w swoim zyciu niż jaka¶ 50-latka. JA również jestem młoda mam 23 lata i już moja córeczka nie żyje 6 miesiecy. Płakałam i płakać bedę jak tego potrzebuje,nie wolno nam dusić w sobie tego uczucia. Raz jest lepiej raz gorzej.Więc Kochana b±dĽ silna trzymaj sie cieplutko. Wysyłam ¦wiatełko Dla Twojego Królewicza.(*)(*)(*)(*)


Mama Aniołka Zuzi 06.10.2011
zuzannaturkowska.pamietajmy.com.pl/index.php 


Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
JustynkaK  
30-03-2012 15:27
[     ]
     
Ja też uważam, że powinna¶ płakać. Mi ciotka na pogrzebie mojej córeczki powiedziała: "Justyna, Ty nie płacz, bo Ona będzie leżała w mokrym...". Niewiem do tej pory co to miało znaczyć... Pamiętam tylko, że mimo tego bólu, tych przeżyć, ten tekst mnie zaskoczył, my¶lałam, że padnę na tym cmentarzu. Ludzie nie maj± czasami jakiego¶ wyczucia. Zamiast czasami po prostu się zamkn±ć to paplaj± co im ¶lina na język przyniesie.
Przeczytałam wcze¶niej, że po pewnym czasie zachowanie innych może mniej boleć, być mniej przykre. Ja osobi¶cie się z tym nie zgadzam. Mnie do tej pory, prawie 11 miesięcy po odej¶ciu Natalki, boli, że nikt o Niej nie wspomni, że mało kto pamięta o tym 6, czy 10 dniu miesi±ca. Boli, że tak rzadko kto¶ do Niej chodzi, a przecież nie mieszkam daleko od swojej "rodziny".
Płacz, aż wypłaczesz wszystkie łzy, a jutro je¶li będziesz czuła tak± potrzebę płacz od nowa. To w pewien sposób "oczyszcza", pomaga... Wiem po sobie. Je¶li masz kogo¶ takiego to płacz z kim¶ Ci bliskim, siostr±, cioci±, koleżank±. 
Mama Natalki ur. 06.05.2011, zm. 10.05.2011, Patrycji ur. 09.05.2012, Marcinka ur. 08.02.2014 i Ali ur. 18.02.2017

Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
Aska  
13-05-2012 23:37
[     ]
     
¦wiatełka dla aniołka (*)(*)(*) 
dynia30

Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
iwona78  
13-05-2012 23:48
[     ]
     
¦wiatełka dla twojego aniołka (*)(*)(*)

Bardzo mi przykro z powodu tego co cie spotkało.
Mój m±ż też inaczej przeżywa stratę naszego synka, niektórzy faceci po prostu tak maj±. Tylko ja czuję potrzebę mówienia o moim synku. U nas niedługo będzie rok od straty i tylko na forum mogę "o nim" i "do niego" pisać, no i oczywi¶cie na cmentarzu przy jego grobku, bo bliscy to jakby o Alanku już zapomnieli. Kochana płacz, pisz je¶li tylko czujesz potrzebę, to choć trochę pomaga. 


Re: `Królu mój, Ty spij, Ty ¶pij, a ja...
Alicja74  
14-05-2012 11:20
[     ]
     
Aniołkowi (*)(*)(*)....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora