dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Jak przeżyć Święta???:(
a.s.  
21-12-2011 15:25
[     ]
     
Nieubłaganie nadchodzi wigilia... dzień, w którym rok temu powiedzieliśmy rodzicom o ciąży...wszyscy płakali ze szczęścia, cieszyli się, gratulowali... snuliśmy plany jak to będzie za rok...
a teraz na samą myśl o świętach łzy lecą mi po policzkach... te życzenia, które nic nie znaczą... i ten pusty talerz, który nabrał innego znaczenia...:((( i nieustanne pytanie: DLACZEGO??? 


Re: Jak przeżyć Święta???:(
tipta86  
21-12-2011 17:08
[     ]
     
Odczuwam dokładnie to samo...Wiem, że moje życie zawsze będzie już smutne i naznaczone cierpieniem już zawsze...Jak mam spędzić bez Ciebie syneczku święta? Jak mam żyć bez Ciebie kiedy nie potrafię i nie chcę?!Kocham Cię syniu:* 
tipta

Re: Jak przeżyć Święta???:(
joanna84  
21-12-2011 17:16
[     ]
     
Ja już od soboty chodzę i popłakuje. Jest moment gdy jestem w miare normalna a za chwilę uderze smutek nie do opisania. Dla mnie wigilijny talerz stawiany dla jakiegoś dodatkowego gościa będzie już zawsze talerzem dla mojego synka...Łzy po prostu cisną się do oczu... 


Re: Jak przeżyć Święta???:(
bezsilna24  
21-12-2011 19:29
[     ]
     
Dla mnie te święta to najgorsze święta w życiu... nie ma już radości..tylko łzy


aniołek Julitka 17-11-2011 - 27-11-2011 


Re: Jak przeżyć Święta???:(
sylwia1975  
21-12-2011 20:55
[     ]
     
a moze by tak fotografie dziecka postawic na stole wigilijnym ,my tak robimy przynajmniej we wlasnym domu,zycze sily na te swieta swieta tez mina ,trzeba otym pamietac swieta swieta i po swietach. 


Re: Jak przeżyć Święta???:(
Martynka552  
21-12-2011 22:30
[     ]
     
ja po śmierci Synka nie obchodziłam świąt...poszliśmy wieczorem w Wigilię do Niego z opłatkiem na cmentarz i nad grobem czuwaliśmy i płakaliśmy...resztę przesiedziałam w pokoju z mężem i płakałam w poduszkę, on zresztą też, to ciężkie chwile, a tym roku oczywiście też pojdziemy wieczorem z opłatkiem i też będą łzy wielka tęsknota 
Nikodem ur. i zm. 06.05.2010 (*37tc) i Olaf ur. 27.05.2011 (37tc)
http://nikodemsiwko.pamietajmy.com.pl

Re: Jak przeżyć Święta???:(
aagnieszkkaa  
21-12-2011 22:49
[     ]
     
a.s dokładnie u mnie było tak samo, w zeszłym roku cudowna wiadomość na święta, a teraz te święta są takie smutne i pełne pustki...

...................... 
Mama Mateuszka *+01.08.2011 [*] 39tc oraz słoneczka Laury *01.04. 2014r. http://mateuszekaniolek.pamietajmy.com.pl/


Re: Jak przeżyć Święta???:(
Aska  
22-12-2011 12:55
[     ]
     
Ja te święta miałam spędzić w radosny sposób, ze znajomymi i dzidziusiem w brzuszku. Nawet prosiłam synka by sie nie śpieszył tylko rósł, bo następne święta będą nasze. Nie wiedziałam, że lepiej by było bym go zachęcała do przyjścia na świat miesiąc wcześniej. byłby może teraz w inkubatorze, ale by był... Bardzo za nim tęsknię i nie potrafię wyobrazić sobie tych świąt. Będą bardzo smutne.
Kocham Cię Patryczku, zawsze będziesz w moim serduszku(*) 
dynia30

Re: Jak przeżyć Święta???:(
SmutekNaTwarzyAwSercuZal  
22-12-2011 16:30
[     ]
     
Ja również w zeszłym roku w Wigilię oznajmiłam mojej "teściowej", że będzie babcią. Właściwie zrobiła to za mnie moja mama...Wspomnienia bolą. Boli strata dzieciątka...
Nie chcę tych Świąt...Tak jak Ty nie umiem się z nich cieszyć.:( 


Re: Jak przeżyć Święta???:(
a.s.  
22-12-2011 20:31
[     ]
     
Ja już chyba z niczego nie umiem się cieszyć:( a święta najchętniej bym przespała... niech już miną te cholerne 3 dni! 


Re: Jak przeżyć Święta???:(
mamamai  
22-12-2011 21:44
[     ]
     
Nie mogę patrzeć na tych wszystkich szczęśliwych ludzi kupujących prezenty dla swoich dzieci. Jeszcze rok temu moja córcia biegała w sukieneczce mikołaja, cieszyła się z prezentów. Ubieraliśmy razem choinkę. A teraz stawiam jej zniczę mikołaje na grobie. I dlaczego ? Dlaczego Bóg jest tak okrutny? 
Mama Mai (30.08.2009-02.04.2011)
http://majaduda.pamietajmy.com.pl
http://virtualheaven.pl/maja-duda/

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora