dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
15-12-2010 19:36
[     ]
     
Mój Bartuś skończył 3 anielskie miesiące,a ja nadal żyje jak w amoku.Jak wspomniałam ostatnio o maleńkiej choince na jego grobek to nasi znajomi popatrzyli na mnie jak na wariatke.Po czym szybko zmienili temat jakbym zarażała moim nieszczęściem.
Dlaczego ludzie tak dziwnie reagują na wspomnienie naszych anielskich dzieci.Przeciesz każde jest tak samo mocno kochane i te ziemskie i anielskie.
Dla wszystkich aniołków w niebie******************************************* 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Joannap  
15-12-2010 19:37
[     ]
     
Bartusiowi (*)(*)(*)... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Ala232  
15-12-2010 19:54
[     ]
     
Witaj
Moj Bartuś jutro kończy 3 anielskie miesiące i tez ma swoja choineczkę na grobie.
A ludźmi niema co się przejmować,nikt nigdy nie zrozumie aniolkowych rodziców,puki sami nimi nie zostaną.

(*)(*)Dla Aniołków naszych 


Ala mama Bartusia 15tc 16.09.2010 i Aniołka 14.01.2011 (*) oraz dwójki Zdrowych Rozrabiaków.

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
smutna mama  
15-12-2010 21:42
[     ]
     
Oni nas nie rozumieją a dla nas nasze zmarłe dzieci są to nasze największe skarby i pomimo iż nie ma ich z nami fizycznie to duchowo są. 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Dodis  
15-12-2010 21:55
[     ]
     
No niestety ludzie nas nie zrozumieją .przecież to są nasze dzieci i fizycznie z nimi nie możemy spędzi świąt ale duchowo owszem i uważam że możesz kupić taką choineczkę dla swojego maleństwa. Nawet ułam opłatek i zostaw kawałek na nagrobku. Pamietaj że ze swoim maleństwem spędzisz swieta bo ono będzie przy tobie w tym czasie. Wczuj się w rytm serca (*)(*)(*)(*)(*)(*)światelka dla twego dzidziusia 
D.Czekaj

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
niuniaa  
15-12-2010 22:17
[     ]
     
nie przejmuj sie tym co inni mowia..
moj sebus dzis konczy 2 anielskie miesiace i takze mam dla niego choinke na swieta i kawaleczek oplatka z ktorym podziele sie z nim w wigilie 
http://maksymiliannarloch.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail
&lt;A Href="<A Href="     
Kolorowe światełka dla Bartusia
(*)(*)(*)(*)...prosto do Nieba.

przytulam cię kochana i życzę dużo sił
Napisałaś do mnie w postcie u Moniki.wiesz,kiedy ja pojechałam w nocy do szpitala z krwawieniem to położna wogóle nie zareagowała na nie;oczywiście zbadała mnie,a póżniej zrobiła mi lewatywe.łożysko nie było w całości bo rodziłam je na dwa razy.kiedy póżniej rozmawiałam z moim gin prowadzącym ciążę o tym krwawieniu,to mi powiedziałam że czasem pacjentki mylą plamienie z krwawieniem.ale wydaje mi się,że ciężko jest lecącą krew po nogach nazwać plamieniem...minęło pół roku kiedy Madzia zasnęła a ja nie potrafie na tyle pytań znależć odpowiedzi...wciąż sobie zadaje pytanie czy mogłam temu jakoś zapobiec.

--------------------------------------------------
Kocham was moje córeczki 


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
jolek  
16-12-2010 09:02
[     ]
     
Dla Bartusia (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Kasieńki

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Martynka552  
16-12-2010 09:12
[     ]
     
Koniecznie zanieś Bartusiowi choineczkę! I nawet niech Ci nie przejdzie przez myśl zeby zmienić zdanie, Twoi znajomi...cóż powinni się wstydzić! jeżeli masz ochote mówic o swoim syneczku to mów a jezeli oni zachowują się w ten sposób zrób to samo jak zaczną rozmawiać o czymś dla nich ważnym zmień temat, ja od samego początku rozmawiałam z moimi znajomymi o tym co się wydarzyło, nigdy nie byl to temat tabu, wręcz przyzwyczaiłam ich do tego, ze rozmowa o moim Synku jest normalna! a jeśli ktoś tego nie rozumie, nie rozumie także mnie i nie musi być moim znajomym i już. A Ile mój syneczek ma zimowych i świątecznych ozdób na grobie...ma mikołaja, czapkę mikołaja, bałwanka, świateczne aniołki, w niedzielę zaniesiemy mu choineczkę, którą już z mężem szykujemy i niech ktoś tylko spróbuje powiedzieć, że oszalałam biada mu!!!!! Kochana wcale się nie przejmuj ludźmi! rób to co czujesz, pozdrawiam 
Nikodem ur. i zm. 06.05.2010 (*37tc) i Olaf ur. 27.05.2011 (37tc)
http://nikodemsiwko.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
mamaEmilki  
18-12-2010 19:30
[     ]
     
Zanieś choinke i co uwazasz
ja tak zrobiłam jest mikołaj choinka świąteczne znicze, a dlaczego nie 


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
22-12-2010 22:20
[     ]
     
Nie ma Cię kochanie już 103 dni.Mam nadzeje że tam w niebie Jesteś szczęsliwy.My tu na ziemi co dzień za tobą płaczemy.Kochamy Cię i nigdy nie zapomnimy.
Byłeś największym marzeniem jesteś bolesnym wspomnnieniem.Tak dużao bym dała żeby cofnąć czas o te 103dni do tyłu.(*)(*)(*) 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agik  
22-12-2010 22:59
[     ]
     
(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
24-12-2010 18:01
[     ]
     
Słoneczko moje nie takie miały być te święta.Mam nadzieje że jesteś szczęśliwy tam w niebie,bawisz się z aniołkami.Tak dużo chciałam Ci dać,a tak nie wiele moge .Najpiękniejsze światełka na te smutne święta(*)(*)(*) 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Joannap  
24-12-2010 20:50
[     ]
     
Bartusiu maleńki dla Ciebie miliony cieplutkich światełek (*)(*)(*)

Rodzicom życzę wiele sił i spokoju ... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Alicja74  
24-12-2010 23:53
[     ]
     
Bartusiu, dla Ciebie maleńki świąteczne i kolorowe światełka do samego Nieba (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)....

Agato, Tobie i Twoim najbliższym życzę Spokojnych i Radosnych Świąt

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*10.12.1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię,i nigdy nie przestanę 


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
deli  
02-01-2011 19:30
[     ]
     
Noworoczne światełka dla Ciebie Bartusiu ((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*)) 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Alicja74  
02-01-2011 20:25
[     ]
     
Dla Bartusia noworoczne światełka do samego Nieba (*)(*)(*)......

Dodawaj aniołku swoim rodzicom sił, by mogli czerpać radość z każdego nadchodzącego dnia, by w ich sercach zagościł spokój i czuli Twoją anielską opiekę nad nimi.

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*10.12.1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię, i nigdy nie przestanę 


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
07-01-2011 20:48
[     ]
     
Już za tydzień będzie rok jak zobaczyłam dwie bladziutkie kreseczki na teście.To było szczęście ogromne,a teraz został ogromny ból,żal i tęsknota za Tobą maleńki.Czy będzie jeszcze kiedyś lepiej łatwiej.Nie mam już sił ani nadziei choć mówią ,że nadzieja umiera ostatnia .Moja nadzieja umarła razem z Tobą syneczku.(*)(*)(*) 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
agnes75  
10-01-2011 10:01
[     ]
     
Kolorowe i cieplutkie światełka
dla Bartusia(*)(*)(*)(*)............
.........prosto do Nieba


-------------------------------------------------
Kocham was moje córeczki 


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
18-01-2011 22:17
[     ]
     
Przepraszam synku że tyle płacze wiem że Twoje skrzydełka zanikają ale nie umiem teraz bez ciebie żyć .Nic nas nie cieszy i nic nam nie trzeba.Czuwaj nad nami i twoim ziemskim braciszkiem.Nigdy nie będzie już u nas radośnie bo nie ma z nami Ciebie.
Bądź szczęśliwy aniołku (*)(*)(*)(*) 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
22-01-2011 18:13
[     ]
     
Dokładnie rok temu po 9 latach starań zobaczyłam na teście dwie bladziutkie kreseczki.Pomyślałam nie możliwe czy ja na prawde jestem w ciąży.Byłam taka radosna i szczęśliwa przez całą ciąże,ale to szczęście zamieniło się w ogromny ból i pustkę.Brak mi słów żeby wyrazić co dziś czuje.To taki ciężki krzyż.Dlaczego Bóg nam daje i zabiera nie pyta czy poradzimy sobie z tym bólem i smutkiem.Nie daje nam też nadzieji że kiedyś będzie jeszcze inaczej.Dziś trudniej niż wczoraj choć jutro wcale nie będzie lżej.
Dla wszystkich kochanych aniołków prosto do nieba(*)(*)(*)(*) 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
anikia  
22-01-2011 22:35
[     ]
     
[*] dla Bartusia

----------------------------------------------- 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
12-02-2011 20:47
[     ]
     
Dziś znowu 12; skończyłeś 5 anielskich miesięcy skarbie.Nadal jest ciężko bez Ciebie.Nauczyłam się żyć od nowa.Ale to życie jest smutne i puste.Nie umiem się już śmiać ale za to często płacze.Nie mam już planów nie mam już marzeń.I nadal pytam Boga DLACZEGO.Śpij kochany syneczku (*) 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
KarolciaiJa  
12-02-2011 20:55
[     ]
     
Przytulam.. 
________________________________
Karolinka 27.10-27.11.2010 (32tc). Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna.
siostrzyczka Martynka, 05.10.2013,39 tc
Madzia 15.09.2016 kolejna jesienna siostrzyczka, 38 tc

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
KG  
12-02-2011 21:28
[     ]
     
Agata88 bardzo Ci współczuję i przytulam do serca, żeby było choc trochę cieplej na duszy...
Dla Bartusia (*)(*)(*)
Kochany aniołku opiekuj się mamą i daj Jej znac, że jesteś blisko bo Ona tak bardzo Cię kocha i tęskni... 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Ala232  
12-02-2011 22:49
[     ]
     
(*) dla twojego Synka. 


Ala mama Bartusia 15tc 16.09.2010 i Aniołka 14.01.2011 (*) oraz dwójki Zdrowych Rozrabiaków.

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
KarolciaiJa  
12-02-2011 20:54
[     ]
     
Niestety, ja z takimi reakcjami stykam się na okrągło. A apropo wyglądu grobu (nie cierpię tego słowa..) - śmieję się że miejsce Karolinki niedługo będzie wyglądało jak pokoik dziecięcy - Prosiaczek, konik na biegunach, serduszko, kokardka.. Tyle chociaż możemy zrobić, a poza tym to nasze dzieci, jeśli ktoś tego nie rozumie to jest.. 
________________________________
Karolinka 27.10-27.11.2010 (32tc). Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna.
siostrzyczka Martynka, 05.10.2013,39 tc
Madzia 15.09.2016 kolejna jesienna siostrzyczka, 38 tc

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Magdalex  
12-02-2011 23:10
[     ]
     
Światełka dla Bartusia(*)(*)(*) 


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
11-03-2011 20:58
[     ]
     
Sześć miesięcy temu byłam jeszcze szczęśliwą mamą głaskającą swój duży brzuch.Zupełnie nieświadoma zbliżającej się tragedii.Tak strasznie bym chciała cofnąć ten cholerny czas.Dlaczego się nie da dlaczego .Choć raz w życiu.Daj mi skarbie siłe bo jutro będzie trudno i smutno.To jutro skończysz 6 anielskich miesięcy .Dlaczego anielskich dlaczego.Czasem tak strasznie sił mi brak.Dla Ciebie kochanie najpiękniejsze światełka tylko tyle moge Ci dać(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
KG  
12-03-2011 14:43
[     ]
     
Bartusiowi (*)(*)(*)
Kochana mamo dużo siły Ci życzę i ciepła na duszy... 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
Agata88  
12-03-2011 22:18
[     ]
     
Dziś znowu dwunasty.To już 6 długich miesięcy jak Cię skarbie nie ma z nami.Smutny był ten dzień.Dziś właśnie moja szefowa zapytała mnie czy planuje następne dziecko.W odpowiedzi usłyszała że moje dziecko skończyło dziś 6 anielskich miesięcy.Zdziwiona powiedziała a no tak przeciesz to był już duży dzidziuś bo to był dziewiąty miesiąc.Zamarłam na chwile.Po czym zapytałam ją czy wyobraża sobie swoje życie bez jednej ze swoich córek.Usłyszałam że to nie to samo bo jej córki są już duże.Czy nasza miłość różni się od miłości ziemskich beztroskich matek.Przeciesz nasze aniołki też były bardzo kochane przez swoich rodziców.Tylko odeszły o całe życie za wcześnie.
Dla Ciebie syneczku (*)(*)(*)(*)(*)(*)
Kochamy Cię skarbie od począdku i na zawsze. 
Agata88

Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
agnes75  
13-03-2011 00:12
[     ]
     
Dla Bartusia kolorowe i cieplutkie światełeczka
{{**}}{{**}}{{**}}...............prosto do Nieba


Przytulam cię kochana mamo...dużo sił....
--------------------------------------------------------------
Kocham was moje wspaniałe córeczki... 


Re: Mój Bartuś ma już3 miesiące
agnes75  
22-04-2011 23:05
[     ]
     
Dla Ciebie Bartusiu śliczne światełeczka-kolorowe jak pisanki{{**}}{{**}}{{**}}...............
i żółte kurczaczki niech lecą prosto do Nieba ,do Ciebie Maleńki



Mamusi życzę spokojnych Świąt,dużo sił Kochana...
-------------------------------------------------------
Kocham Was moje wspaniałe córeczki... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora