dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

niewiem po co???
kalina_19  
04-11-2010 14:03
[     ]
     
niewiem ,ale mam juz dosc. boze gdzie masz oczy???? jak rozdajesz biedne dzieciatka nic nie winne. dajesz a poznij nam je zabierasz. dajesz szanse nadzieje , nie rozumiem boga po co tyle krzywdy. nie moge tutaj wchodzic bo samam sobie jeszce jako tako radze a jak zaczynam czytac te posty ,płacze od nowa... wszystkim aniołkom swiatełko(*) 
mama mikołaja,igora i aniołka maksia36tydz http://maksymilianmikolajzapasnik.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail

Re: niewiem po co???
goska01  
04-11-2010 20:54
[     ]
     
ja również zadaje sobie to pytanie niemalże codziennie
przytulam

mama prześlicznej Ksieżniczki Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: niewiem po co???
buleczka  
04-11-2010 21:28
[     ]
     
widocznie nasz Bóg jest równie niedoskonały jak my... widocznie popełnia błędy jak my... przecież jesteśmy na jego podobieństwo... jeśli my popełniamy błędy to tym bardziej On... jeśli On wybacza nam nasze to my powinniśmy wybaczyć mu Jego.. 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: niewiem po co???
Basia25  
05-11-2010 17:43
[     ]
     
Kochana tez bylam takigo samego zdania co ty. kiedy 6tyg temu chowalam swoja kruszynke powiedzialam do ksiedza ze zaczynam watpic w Boga a on mi odpowiedzial ze tak nie mozna myslec, ze Bóg tez chce miec bilans na zero i napewno nam to wynagrodzi. takze musisz myslec pozytywnie. polecam ksiazke "sekret"Rhonda Byrne. sciskam cie mocno. swiateło dla twojego aniołka(*)(*)(*) 
Babara Maniak

Re: niewiem po co???
EwelinaW  
05-11-2010 21:05
[     ]
     
To pytanie czeka, aż mooże będzie mi dane zadać je osobiście. Teraz, ono nie ma sensu. Już dawno je odłożyłam "na później", jak wiele innych pytań, na które odpowiedź mogę znaleźć tylko w jednym miejscu....poczekam...Mi się nie spieszy;)


_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 
"Śmiertelnie chore dzieci wiedzą, że umrą. Jest to wiedza nieświadoma ale kieruje ich postępowaniem. Ci, którzy żegnają się z nimi, mają przytępiony słuch. Jesteśmy głusi na przekazy umierających."

Re: niewiem po co???
sylwia1975  
06-11-2010 14:48
[     ]
     
nie iwem czemu i dlaczego awiem jedno nasza lara ma aniola stroza ktos kto sie niam opiekuje tam nie znam tej pani ale wiem ze ktos po niam przyszedl ,chyba byla jej pora choc to ma dla wielu z nas malo sensu bo jak ktos ma 95 lat to uwazamy ze jest jego czas.pozdrawiam sylwia 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora