dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Pożegnanie.
Agata88  
25-10-2010 12:58
[     ]
     
Sześć tygodni temu odszedł mój długo wyczekiwany synek Bartuś.Jest mi strasznie z tego powodu źle. Nie moge się z tym pogodzić.Mam żal do siebie do lekarzy nawet do boga.Nie widziałam nigdy mojego aniołka.Ostatnio ciągle o tym myślałam,że kiedyś jak umre nie będe mogła odnaleź go bo nie wiem jak wygląda.I dziś w nocy przyśnił mi się.Był ubrany w to śliczne żółte ubranko w którym żeśmy go pochowali i mówił do mnie ,że jest mu dobrze.Obudziłam się ze łzami w oczach i płakałam aż do rana.Nie wiem czy ja już zwariowałam czy mój synek naprawde przyszedł się ze mną pożegnać.We śnie widziałam jego śliczną buźke tylko jego oczka były zamknięte i taki szept który mówił nie martw się jest mi tu dobrze. Nie moge przestać o tym myśleć .Nie mam już sił. Kocham cię mój maleńki aniołku. Mama Bartusia*12.09.2010 ****** 
Agata88

Re: Pożegnanie.
AlexD2712  
25-10-2010 14:47
[     ]
     
Bardzo mi przykro. Nie musisz się zastanawiać, czy to był Twój Synek bo mogę Ci zagwarantować, że właśnie to był Twój najdroższy Synuś, nasze dzieci czasem nam się śnią żeby nam powiedzieć, żebyśmy się nie martwili, że jest im w niebie dobrze. mi też kilka razy przyśnili mi się Moi chłopcy i były to moje najpiękniejsze sny w życiu.
A dla Twojego Aniołka zapalam światełka do Nieba (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)


Mama Aniołków Mateuszka (*+21.06.2005-22tc) i Jeremiaszka (*+29.03.2010-38tc)Kocham Was moje Skarby (*)(*) oraz ziemska Mama najcudowniejszego Oliwierka (22.05.2011)

Re: Pożegnanie.
Monika33  
25-10-2010 15:06
[     ]
     
Bardzo bym chciała źeby mój Synuś mi sie przyśnił, byłabym spokojniejsza gdybym wiedziała, że jest mu dobrze. Cały czas mam nadzieję, że jak tylko będzie mógł to przyjdzie do mnie we śnie.
Dla Twojego syneczka i wszystkich naszych kochanych Aniołeczków (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Mama Aniołka Mateuszka (ur/zm 17.09.2010r. 41tc)

Re: Pożegnanie.
Justyna_82  
25-10-2010 15:05
[     ]
     
W tym całym nieszczęściu ... miałaś to szczęście, że Twój synek przyszedł do Ciebie. To nic, że we śnie, dał znak...widziałaś Go. Co z tym zrobisz zależy od Ciebie.

Dla Twojego Bartusia (*) 


Re: Pożegnanie.
Alicja74  
25-10-2010 17:13
[     ]
     
Dla Bartusia (*)(*)(*).....
a Ciebie aniołkowa mamusiu bardzo mocno przytulam.

Ja mojej córeczki też nie widziałam, ale parę razy już mi sie przyśniła, budziłam się wtedy taka jakaś lekka, szczęśliwa, niesamowite uczucie.
Twój synek spogląda na Ciebie z góry i opiekuje się teraz Tobą i na pewno kiedyś , gdy przyjdzie Twój czas i przejdziesz na drugą stronę, to właśnie On wtedy poprowadzi Cię za rękę, pierwszy rzuci Ci się w ramiona.
Też często się zastanawiam jak to będzie , czy rozpoznam moją Amelkę, ale wiem , że na pewno tak , że zobaczę Ją wsród moich i Jej bliskich, którzy teraz zamiast mnie, opiekują się Nią i są przy Niej i wtedy Ona zawoła '' mamusiu już jesteś, tak na Ciebie czekałam ''.
Boże ,jak o tym pomyślę jak Amelka mnie zawoła, to aż ryczę teraz .
Wierzę ,że tak będzie z nami wszystkimi aniołkowymi mamami, że to nasze dzieci pierwsze wyciągną do nas rączki.
Tylko czas dzieli nas. No i się rozryczałam.

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki(*10.12.1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię i nigdy nie przestanę 


Re: Pożegnanie.
goska01  
25-10-2010 18:56
[     ]
     
światełka dla Bartusia (*)(*)(*).....
Ciebie ściskam

mama prześlicznej Księżniczki Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: Pożegnanie.
hannah  
25-10-2010 22:45
[     ]
     
Dla Twojego Bartusia {{*}}
Piękne to co piszesz ,też bym tak chciała....
Mam nadzieję ,ze nasze dzieci poznaja nas TAM kiedy przyjdzie czas....
ściskam Cie mocno!
......................................... 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora