dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Czy mój aniołek jest szczęśliwy.
Agata88  
18-10-2010 13:27
[     ]
     
Bardzo dziękuje za wszelkie słowa i interpretacje odnośnie mojego tematu.Jest mi lżej choć głowa nie może przestać odtwarzać tego feralnego dnia porodu. Nieustannie myśle jak mogłam zapobiec tej tragedii.Ciągle wydaje mi się że przeciesz mogłam żądać tej cesarki dzień wcześniej albo dać łapówke lekarzowi może by mi wtedy zrobili tą cesarke,a mój synek by żył.Serdeczne dzięki za strone z tym artykułem odnośnie chrztu.Tylko to forum troszke pomaga bo są tu ludzie którzy rozumieją i czują to samo co ja teraz. Dla mojego Bartusia i wszystkich aniołków ************************************************** 
Agata88

Re: Czy mój aniołek jest szczęśliwy.
patrycja grzybowska  
18-10-2010 14:41
[     ]
     
kochana przytulam mocno 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Czy mój aniołek jest szczęśliwy.
sylwia1975  
18-10-2010 17:29
[     ]
     
drogta agato przestan do ch.......... sie obwiniac czy ty moglas zajzec w srodek siebie nie bo jak bys mogla to ty i zapewne kazda znas zapobiegla by tej tragedi itd to jest moja droga nie realne jak bym gdybym wiem ze to zaloba troche tez to mnialam ale szybko odgonilam myslam ze nie moge kontrolowac swjego ciala nie stety. 


Re: Czy mój aniołek jest szczęśliwy.
agnes75  
19-10-2010 09:47
[     ]
     
Kochana,wydaje mi się że każda mama po stracie zadaje sobie to pytanie-czy mogłam jakoś zapobiec tej tragedii,czy gdybym postąpiła inaczej moje maleństwo by żyło?nie ma nic gorszego dla matki niż przeżyć śmierć własnego dziecka.wiem po sobie że tego typu pytania niczemu nie pomagają,nie cofną czasu,nie zwrócą nam naszych ukochanych i upragnionych dzieci,a pozostaje jeszcze większy ból.każda z nas na pewno zrobiła wszystko co najlepsze dla swojego dziecka.pozdrawiam.
Kocham was moje córeczki. 


Re: Czy mój aniołek jest szczęśliwy.
sylwia1975  
19-10-2010 10:56
[     ]
     
to prawda ale nie tkwij wtym za dlugo nie ktorzy potrafia sie latami obwiniac strach ma wielke oczy sama dobrze wiem poczucie winny tez jest czest wyolbrzymniene. duzo sil. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora