dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

15.10 - Msza Św. w Warszawie. Potrzebujemy pomocy!
natkaszczerbatka  
30-09-2008 18:56
[     ]
     
Msza odbędzie się 15.10 w kościele oo.Bernardynów p.w.Św.Jana z Dukli. Będzie to msza łączona - to znaczy modlitwa za nasze dzieci będzie jedną z intencji. Jednak możliwe będzie ustawienie tablicy ze zdjęciami i imionami dzieci.

Osoby, które chcą aby imię Jego dziecka pojawilo się na tablicy proszę o przesyłanie do mnie tej informacji na adres dlaczego@dlaczego.org.pl

Myślę, że będzie można również przynieść zdjęcia w dniu Mszy Św i powiesić na tablicy - postaramy się specjalnie przygotować na to miejsce. Przy zdjęciach będzie można zapalić swiatełka.

Poza tym potrzebujemy pomocy! Chodzi o ustawienie tablicy, zorganizowanie światełek .... Możliwe byłoby rownież spotkanie po Mszy.

Osoby chętne do pomocy i wpsółpracy prosimy o kontakt. W tym tygodniu chciałybyśmy się spotkać i porozmawiać na ten temat. Wszelkie pomysły mile widziane. 


Re: 15.10 - Msza Św. w Warszawie. Potrzebujemy pomocy!
ewamonika1  
30-09-2008 21:51
[     ]
     
Natko, odpisałam na forum Dzieci starsze, ale kopiuję i tu, żebyś nie czuła się osamotniona:


14.10 w ciągu dnia i 15.10 od rana do ok. 15 jestem do dyspozycji.
Bądźmy w kontakcie (mail, komórka).

pozdr.
E. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: 15.10 - Msza Św. w Warszawie. Potrzebujemy pomocy!
krzewa  
01-10-2008 13:43
[     ]
     
14-ego X od 17.30 jestem do dyspozycji. Ale jesli uda mi sie wziac urlop (i tak o tym myslalam) to 15-go do 17.00 tez.
Namiary na siebie wysle na Wasz adres. 
Mama Aniolkow moich ukochanych... 'Aniol przybyl i odlecial. Raj jest jego domem'.

Re: 15.10 - Msza Św. w Warszawie. Potrzebujemy pomocy!
natkaszczerbatka  
01-10-2008 14:58
[     ]
     
wysyłajcie maile na adres
natkaszczerbatka@gazeta.pl
mam ciągle przepełnioną skrzynkę na poczcie dlaczegowej, bo bardzo dużo maili przychodzi ... 


Re: 15.10 - Msza Św. w Warszawie. Potrzebujemy pomocy!
natkaszczerbatka  
05-10-2008 22:02
[     ]
     
wciąż potrzbujemy pomocy. 


Re: 15.10 - Msza Św. w Warszawie. Potrzebujemy pomocy!
mamamaksia  
06-10-2008 08:11
[     ]
     
napisalam meila,jestem chetna i dosc dyspozycyjna.daj znac .pozdrawiam 
mamamaksia (Maksinek (*) 41tc)

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora