dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Życzenia Bożo Narodzeniowe
Angel  
23-12-2007 19:08
[     ]
     
W tym dniu radosnym,oczekiwanym,gdzie gasną spory, goją się rany.Życzę Wam zdrowia, miłości, niech mały Jezusek w seracach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.Oraz spełnienia najskrytszych marzeń.........
Maleńkich istotek pod sercem noszonych a po 9 miesiącach w ramionach tulony.
Mama Angeliki oraz Mateuszka (*) i Igorka (*) 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
miriam  
23-12-2007 21:12
[     ]
     
dziękuję i dołaczam się do życzeń....... 
http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/786/184/

szczęśliwa ziemska mama....

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
mycha  
24-12-2007 01:02
[     ]
     
Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy,
Że każdy wszystko usłyszy:
I sanie w obłokach mknące,
I gwiazdy na dach spadające,
A wszędzie to ufne czekanie ?
Czekajmy - dziś cud się stanie

z okazji świąt życzę wszystkim tej jednej najjaśniejszej gwiazdki,nadziei i wiary że to wszystko ma sens..

Swieta to czas milosci ... Pamietajmy o bliskich naszym sercom ... 
mycha

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
magie  
23-12-2007 22:26
[     ]
     
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Wam spokój i ukojenie.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
Niech spełniają się marzenia o zdrowych, uśmiechniętych, kochanych dzieciaczkach.
Spokojnych Świąt.

Magie mama Oskara i aniołka Wikusi 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
natkaszczerbatka  
23-12-2007 23:04
[     ]
     
Zawsze na Boże Narodzenie taka cisza na naszym forum ... mało radości z tego Święta ... nie potrafimy się nim cieszyć i chyba nic
już tego nie zmieni. Przyznam, że ja nawet nie potrafię życzyć Wam "Wszystkiego najlepszego" bo tak sobie myślę, żę "Wszystko najlepsze"
odeszło bezpowrotnie z naszymi dziećmi i nic już tego nie zmieni.
Ja niestety w te święta jestem w wyjątkow podłym nastroju i poza powtarzaniem banałów typu "wesołych świat" ludziom z którymi mam kontakt na co dzień - np. w pracy - nie potrafię powiedzieć nic odkrywczego.
Niestety, nie potrafię podzielić się życzeniami szczęścia i radości w tym roku ... może nie powinnam w takim razie nic pisać ... ale zastanawiam się dlaczego zawsze co roku tak mało weny twórczej mają współzałożyciele tej strony i tego forum ...
Boże Narodzenie tak mało inspiruje ... mnie tym razem szczególnie. Dwa miesiące po stracie czwartego dziecka nie mam ochoty zupełnie na kolejne Boże Narodzenie ... przepraszam za ten pesymizm. 


Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
herzig  
24-12-2007 00:51
[     ]
     
do Natkiszczerbatki
Nie przepraszaj za pesymizm, bo przeciez nie ma obowiazku wesolych swiat. Zycze Ci zeby przebiegly w takiej atmosferze jakiej teraz najbardziej potrzebujesz,moze spokoju , moze wyciszenia, lub poprostu ciepla ludzi Tobie bliskich i dla Ciebie waznych.
pozdrawiam
Agnieszka 
agnieszka herzig

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
Angel  
24-12-2007 08:38
[     ]
     
Natko jest mi bardzo przykro ,niestety ten nastrój i mi bardzo sie nasilił.Najchętniej wykreśliłabym te święta z kalendarza.
Musimy być silne dla naszych rodzin ziemskich,dla naszych aniołków.
Twój pesymizm to nic takiego,chciałabym Ci życzyć dużo wytrwałości w te święta,aby to czego bardzo pragniesz się spełniło,żeby to cierpienie zmniejszyło się ,a z czasem przygasło całkowicie.
pozdrawiam 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
kasia19812  
24-12-2007 09:32
[     ]
     
Może to zabrzmi bardziej psymistycznie od tego co powiedziała natka ale cieszę się że spotykam tu osoby które tak jak ja nie lubią tego Święta.
Z pewnością gdybyśmy tuliły teraz wszystkie swoje maleństwa w ramionach Święta te nabrałyby zupełnie innego znaczenia.....
Ja wiem, że jedyną szansą na zaakceptowanie tych Świąt jest spędzenie ich w prawdziwym rodzinnym gronie, z dziećmi na rękach...
Jak my matki po stracie mamy cieszyc sie z tego Święta, z Świeta narodzin(??)
Wszystkim wam życzę spokojnych Świąt, pełnych nadziei, że kolejne będa lepsze, bardziej radosne o ile to możliwe
Pozdrawiam
Kasia 
Kasia mama Igorka Aniołka

http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec349.htm

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
natkaszczerbatka  
24-12-2007 10:43
[     ]
     
Ja też się cieszę, że jesteście ... może szkoda, że w dużej mierze tylko wirtualnie (choć czasem udaje nam się spotkać) i dlatego chciałabym nam życzyć więcej mozliwości spotykania się w realnym świecie na ten nadchodzący rok.
W ostatnim czasie dużo mniej pisze na forum, a to chyba dlatego, że nie mam do napisania nic wesołego ... najchętniej to bym założyła forum dla osób po stracie które znajdują się w stanie cięzkiej depresji, nie wiem czy mnie to już dopadło, ale czasami mam wrażenie, że tak. Kiedy myślałam, że już jako tako sobie pradziłam po stracie trójki dzieci i pięciu latach od pierwszej straty, a tu masz ... i znowu zaczeło się wszystko od nowa. Najgorsze są te wybuchy płaczu ni stąd ni zowąd w najmniej spodziewanych momentach ...
Powiem Wam, że ta strona i te światełka to chyba jedne z niewielu dobrych rzeczy, które udało mi się w tym całym nieszczęściu naszym zrobić w życiu. Dziękuje wszystkim za maile z podziekowaniami ... aż mi sie nie chce wierzyć, że to do mnie te słowa "nawet nie wiesz ile dobrego dla nas robisz". Po ostatniej mojej czwartej stracie mam wrażenie że jestem super beznadziejną osobą, która psuje wszystko do czego się weźmie ... dlatego za tego słowa wszystkim dziekuje.
To było troche nie na temat ... albo i na temat, takie małe podsumowanie i podziękowanie dla Was i dla Waszych dzieci. 


Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
Styś  
24-12-2007 12:25
[     ]
     
"Ukryłeś się w opłatku,
dlatego drży w dłoni
wysłuchujesz życzeń i zraszasz je łzami
potem siadasz za stołem, pod choinką stajesz a wszyscy się dziwią:
Skąd tu tyle nieba?"




Kochana Natko, życzę Ci tego nieba, pokoju w sercu, czułości , serdeczności
w
świąteczne dni i w nowym roku.
Niech Ci mały Jezus obficie błogosławi i napełni nadzieją, spełni to największe marzenie. 


Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
mamafilipa  
24-12-2007 11:33
[     ]
     
WSzystkim nam Aniołkowym Rodzicom, życzę aby święta te były pogodne, spędzone w gronie najbliższych a Nowy 2008 Rok niech spełni nasze najskrytsze marzenia.
Serdecznie pozdrawiam AGA 


Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
kasia-m  
24-12-2007 12:01
[     ]
     
Wszystkim rodzicom życzę sił by przetrwać ten trudny dla nas okres oraz spędzenia Świąt w gronie najbliższych.
Niech to o czym marzycie się stanie... 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe Do Natki
Angel  
24-12-2007 14:16
[     ]
     
Natko powiem krótko "JESTEŚ WIELKA A TO CO ROBISZ JEST PIĘKNE"
Dzięki Tobie oraz Aniołkowym mama jestem,staram się żyć. Nie wyobrażam sobie aby nie było Was, aTy robisz tak wiele.
A co do takiego innego forum to świetnie Cię rozumiem, ja chyba też przechodze szczytową fazę depresji,nawet leczenie szpitalne mi nie pomogło.Z upływem czasu jest mi coraz bardziej źle,brakuje mi motywacji do dalszego życia w świecie żywych.
Mam 10 letnią córeczkę i wiem że jestem tu potrzebna jej.Trzymaj się Natko,pamietaj masz wsparcie wśród przyjaciół,które wiedzą co to ból, strata najbliższych osób
Niech te święta wypełnią Twój dom spokojem. 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
tekila  
25-12-2007 20:13
[     ]
     
dziekujemy 
jola

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
MagdaKB  
25-12-2007 07:43
[     ]
     
Mama i Tatą osieroconym życzę wytrwałości i walki o to najskrytsze marzenie, aby rok 2008 przyniósł nam małe iskierki.
Dla naszych Aniołeczków (*)(*)(*)(*) (*)(*)(*)(*) (*)(*)(*)(*) (*)(*)(*)(*) 
MadArt

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
miska  
25-12-2007 10:44
[     ]
     
Wszystkim rodzicom po stracie zycze duzo wytrwalosci,sily tak potrzebnej do pokonywania problemow,ciepla, milosci oraz,zeby ten 2008 rok spelnil jedno z najpiekniejszych naszych pragnien.....dal nam wiele zdrowych dzieciatek.
Dla naszych Aniolkow(*)(*)(*)(*)
Miska 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
kasieńka  
25-12-2007 19:57
[     ]
     
Dla wszystkich rodziców po stracie: moc najserdeczniejszych życzeń Świątecznych: dużo siły i wiary że może być jeszcze dobrze. 


Re: Życzenia Bożo Narodzeniowe
mika2  
25-12-2007 21:24
[     ]
     
Dla wszystkich rodziców po stracie:wiary w to,że może być jeszcze dobrze,dużo siły i wytrwałości,pomyślności w Nowym Roku 2008 i spełnienia wszystkich marzeń... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora