dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
magda1983  
19-09-2007 23:01
[     ]
     
Moje dziecko umarlo.miesiac temu urodzilam synka.odrazu mi go zabrano do innego szpitala-kardiologicznego.mial wade serduszka.jak tam trafil to mial przez godzine robiona reanimacje.udalo sie...ale na nastepny dzien mial poeracje ktora powiodla sie.przez tydzien lezal w inkubatorze podlaczony do respiratora,nawet nie moglam wziasc jego na rece,przytulic.plakalam,modlilam sie.po tygodniu pierwszy raz od porodu dano mi mojego synka na rece-nie potrafie tego uczucia opisac.niestety wykryto ze oskarek ma kilka wad serduszka i bedzie musial miec jeszcze pozniej 1 lub 2operacje za kilka miesiecy.od tej pory bylam przy synku 24h.spalam przy lozeczku na podlodze w nocy.co chwile mu dawano jakies lekarstwa,zastrzyki,pobierano krew...nie moglam na to patrzec.serce krajalo mi sie.lekarze powiedzieli ze jak sciagna mu szwy to bedzie mogl wyjsc do domu.cieszylam sie.niestety znowu wykryto kolejna wade i synus musial byc natychmiast operowany.modlilam sie do Boga i wierzylam ze bedzie dobrze.operacja trwala 6 godzin.powiedzieli-niestety.moje jedyne szczescie w zyciu trwalo 2 tygodnie bo tyle zyl moj ukochany synek.i jak mam teraz zyc bez niego?ja nadal w to nie wierze 
12345

Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
mela79  
19-09-2007 23:10
[     ]
     
Płaczę razem z Tobą, tak dobrze Cię rozumiem. Bardzo mi przykro, że Twój synek umarł, że musiał cierpieć, że teraz Ty przeżywasz dramat. Z czasem będzie lepiej, ja po 4 miesiącach od śmierci mojego synka widzę, że tak jest. Choć boli nadal bardzo, są dni, kiedy nadal nie mogę uwierzyć, że to się naprawdę zdarzyło, ale jednak powoli wracam do życia, dostrzegam ludzi, świat wokół mnie.
Mocno Cię przytulam, życzę dużo sił i szczęścia, które wynagrodzi Ci ten ogrom cierpienia. 


Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
mama bliźniaków  
20-09-2007 00:09
[     ]
     
Strasznie to przeżyłaś.
Bardzo Ci współczuję. Ja już dochodzę do siebie ale kiedy czytałam Twoją historie wszystko wróciło.
Czy nie dość już nam tych aniołkowych mam???
Będziesz musiała przez to przejść, inni będą Cię wspierać, ale niedowierzanie, nadzieja że to sen, irracjonalne pragnienie cofnięcia czasu będą Ci towarzyszyć. Przynajmniej ominie Cię poczucie winy.
Pamiętaj, że dane było Ci przy synku być, towarzyszyć mu, moje dziecko umierało beze mnie, drugie walczyło o zycie.Straszne to dla mnei uczucie, że nie mogłam z nimi być, że nie miałam świadomosci jak dramatyczna walka o życie moich dzieci trwa tuż za drzwiami!
Każda z nas będzie musiała przeżyć to wszytsko po swojemu. Życzę Ci sił, abyś przetrwała te najgorsze chwile i dalej z nadzieją w przyszłość patrzała.
Pozdrawiam i całuję
Betrix. 
mama bliźniaków
Agatka *20.07.2007

Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
she28  
20-09-2007 08:18
[     ]
     
tak bardzo Ci wspólczuję, to niesprawiedliwe ze te dzieciaczki musza tak cierpieć od poczatku swojego zycia...i ze odchodza tak szybko
nie wiem jak Cie pocieszyc...zadne słowa nie ukoja bólu i cierpienia...musi minac trochę czasu, za pare miesiecy, moze lat bedzie łatwiej...ale tych chwil sie nigdy nie zapomina, te wspomnienia w nas sa tylko uczymy sie z nimi zyc...duzo siły, wsparcia i miłości...i wiary w lepsze jutro
przytulam bardzo mocno i bede modlic sie za spokój w Twoim sercu i szczesliwe ziemskie macierzyństwo dla Ciebie (dla siebie)i wszystkich anielskich mam 
Monika

Mama Aniołka Kubusia [*]
ur.zm.03.04.2007....Jestes całym moim swiatem...
...to nieprawda że Ciebie juz nie ma...jesteś choć daleko stad...to nie prawda ze Ciebie juz nie ma...trzymam Twoją dłoń
i sierpniowej Niespodzianki

Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
aniazuza  
20-09-2007 10:48
[     ]
     
Madziu tak bardzo ci współczuję ja tez jestem aniałkowa mama to tak boli , ale musimy się trzymac,wiem ze jest cieżko.
ŚWIATEŁKO DLA NASZYCH POCIECH 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
weraamela  
20-09-2007 10:52
[     ]
     
Dwa tygodnie...strasznie mi przykro,że tyle tylko było Wam dane:( pamietaj kochana że każdy dzień zbliza nas do spotkania z naszymi aniołami(***)ściskam Cię mocno,Asia mama Amelki 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
Soffija  
20-09-2007 17:51
[     ]
     
Ogromnie mi przykro... Twój Synek już nie cierpi, jak wszystkie nasze Aniołki... Chociaż tyle... 


Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
Ewa41  
20-09-2007 19:10
[     ]
     
Tak mi strasznie przykro ,że musisz cierpieć ...<*><*><*>dla Twojego Synka,Ciebie mocno przytulam i trzymam kciuki,bardzo wierzę ,że Wam się uda ziemskie macierzyństwo.Pozdrawiam Ewa41 mama Agnieszki<*> Agaty i Kuby 


Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
aneta 429  
20-09-2007 20:17
[     ]
     
Witam Cie serdecznie.Bardzo mi przykro,tylko tyle jestem w stanie Tobie napisac. To tak strasznie boli. Kiedys bedzie lepiej, poprostu inaczej.Mama 4 dzieci juz anniolkow.Aneta. 


Re: Umarl moj synek-nie moge w to uwierzyc
edi7  
20-09-2007 22:00
[     ]
     
Przytulam mocno
a dla synka zapalam światełko(*********) 
edyta

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora