dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Wróciłam...
maryś  
09-01-2007 10:35
[     ]
     
22.12. straciłam drugą córeczkę... Tym razem urodziłam ją w 20 tyg ciąży. Była taka maleńka - ważyła nieco ponad 200g... tylko ją pogłaskałam i ją zabrali... 12 minut później już nie żyła. Na chrzcie z wody otrzymała imię Magdalena. Dołączyła do swojej siostry Marty, a ja zostałam... Czemu znowu tu zostałam?! Jak mam po raz kolejny się z tym zmierzyć? Tak marzyłam o tym, żeby już nie musieć Tu w tym miejscu szukać pomocy... Chcę spowrotem moje dzieciątka... 


Re: Wróciłam...
sillke(mama Remika)  
09-01-2007 10:43
[     ]
     
Boże tak strasznie mi przykro!!!Nie rozumiem tego świata,O co w nim wogóle chodzi????????Nie wiem co ci powiedzieć,może tylko to,że ściskam i przytulam cię najmocniej jak moge.
A to dla twoich perełek (***********************) 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


Re: Wróciłam...
mama Elizy  
09-01-2007 10:48
[     ]
     
Przytulam cię mocno ... ten świat jest taki niesprawiedliwy. Dla twoich perełek (*********) obojętnie co nie napisze i tak nic nie ulży ci w cierpieniu. Cyk i kolejna iskierka zgasła... DLACZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!! 
mama Elizy

Re: Wróciłam...
madjak  
09-01-2007 11:11
[     ]
     
bardzo ci współczuje, całuje i mocko przytulam:* Wierze ze ten rok bedzie łaskawszy dla ciebie:*
MAdzienka mamka Aniołka Antoska (*)
Dla Twoich małych aniołków (*)(*)(*) 


Re: Wróciłam...
Ewa Niewęgłowska  
09-01-2007 19:36
[     ]
     
mnie też serce bardzo ściska czytając twoje słowa,tym bardziej ,że ja straciłam moje słonko w 22 tygodniu ciąży,strasznie mi przykro.Mocno Cię przytulam i jestem myślami z Tobą i naszymi aniołkami,niech są tam szczęśliwe.Trzymaj się. 


Re: Wróciłam...
agawie  
09-01-2007 11:48
[     ]
     
Strasznie mi przykro!!! Los jest okrutny - jednym daje wszystko, innym wszystko odbiera...Dlaczego?! To straszne, bardzo współczuję! Mocno przytulam!
[********] Światełka dla Twoich Dziewczynek 


Re: Wróciłam...
monikaN  
09-01-2007 12:17
[     ]
     
Maryś
tak bardzo mi przykro, to wszystko jest takie trudne do ogarnięcia, tak bardzo Ci współczuję, pamiętaj, że nie jesteś sama, bo choć to tak nie wiele to będę myśleć o Tobie, przytulam Cię najcieplej

(*)(*) dla Twoich córeczek 


Re: Wróciłam...
DMS  
09-01-2007 14:18
[     ]
     
Maryś - bardzo, bardzo Tobie współczuję. Ciebie bardzo mocno przytulam a dla Twoich Dzieciątek zapalam światełko (*****) 
Nelitka (*)http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec401.htm
Milenka (ur. i uratowana 22.08.2007)

Re: Wróciłam...
Soffija  
09-01-2007 14:33
[     ]
     
Strasznie mi przykro, strasznie... Płaczę razem z Tobą. Światełka dla Twoich Maleństw. (*) (*)
I dla mojej Zosieńki (*)... 


Re: Wróciłam...
AgnieszkaM...H...B...  
09-01-2007 14:57
[     ]
     
Przytulam Cie do swojego serduszka...
Dla Twoich Aniołeczków \********/
Agnieszka mama Michała, Huberta i Bartka 
Agnieszka, mama Aniołków Michasia *18.09.2006r.+19.09.2006r.,Huberta i Bartka *+18.09.2006r., od 2 lat szczęśliwa mama małego Aleksandra...

Re: Wróciłam...
mika2  
09-01-2007 15:27
[     ]
     
Przykro mi bardzo, nie wiem co "powiedzieć" pamiętaj ze jesteśmy z Tobą.Dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe?
dla Twoich Aniołków (****)
mama Zuzi i Maciusia Aniołka(***) 


Re: Wróciłam...
ola  
09-01-2007 15:29
[     ]
     
Dla Twoich córeczek(*********).Tobie dużo siły.Płaczę razem z tobą. 


Re: Wróciłam...
monika14  
09-01-2007 17:45
[     ]
     
Droga Maryś!

Tak strasznie mi przykro...ja rowniez placze (doslownie) z Toba...Nie znajduje słow pocieszenia... jestem z Toba...

NAsza Coreczka rowniez odeszla w 20 tygodniu i rowniez ma na imie Magdalena....Gdybys znalazla kiedys sile i miala ochote, podaje Ci mojego malia: monikacz@poczta.fm

Monika 


Re: Wróciłam...
Renia77  
09-01-2007 19:28
[     ]
     
(******)dla Twoich Aniołeczkow.Strasznie mi przykro.Polecam to forum znajomym,ktorych spotkalo podobne nieszczęście jak nas.Miło jest witac kogos poraz kolejny lecz niestety nie tu.Lącze sie w bólu 
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec427.htm

Re: Wróciłam...
becia91  
09-01-2007 20:28
[     ]
     
Marysiu, tak bardzo mi przykro, że przechodzisz to poraz drugi, współczuje Ci bardzo, przytulam mocno.
dla Twoich aniołków (********)
mama aniołka Karolka (***) 


Re: Wróciłam...
Alkione  
09-01-2007 19:38
[     ]
     
Marysiu, bardzo mi przykro. Brak mi słów by wyrazić żal z powodu tego co cię spotkało. Przytulam cię mocno.


http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione

Re: Wróciłam...
izaR  
09-01-2007 19:53
[     ]
     
Maryś chciałabym napisać teraz coś mądrego, coś co mogłoby cię pocieszyć, ale wiem, że żadne słowa nie są w stanie ukoić twojego bólu. Bardzo, bardzo mi przykro. 


Re: Wróciłam...
martaimisio  
09-01-2007 21:47
[     ]
     
brak mi słów by wypowiedziały to co teraz czuję , jest mi niezwykle przykro że staciłaś Swoje Maleństwa
jestem z Tobą i przytulam mocno, pisz może w ten sposób Ci pomożemy
Dla Twoich Dziewczynek (**)(**) 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: Wróciłam...
kfiatek  
09-01-2007 23:47
[     ]
     
[***] Tak przykro w sercu.. 


Dobrze, że jesteście...
maryś  
10-01-2007 11:00
[     ]
     
Bardzo Wam dziękuję, że jesteście... Zupełnie nie wiem, jak mam żyć? Albo pół dnia mija mi w miarę normalnie i kiedy sobie to usiwadamiam przygniatają mnie ogromne wyrzuty sumienia, że żyję tak jak Ci wszyscy ludzie za oknem - jakby nic się nie stało... albo przez pół dnia nie jestem w stanie w ogóle funkcjonować - gapię się w ścianę i beczę na zmianę... Nie wiem co gorsze.. Głaszczę się po brzuszku, jakby Madzia jeszcze tam była... Czym sobie na to wszystko zasłużyłam?
Maryś
Mama aniołka Marty (22tydz.) i Madzi (20 tydz.) 


Re: Dobrze, że jesteście...
monikaN  
10-01-2007 12:53
[     ]
     
maryś

niczym sobie nie zasłużyłaś, nikt nie zasługuje na takie cierpienie...każda z nas szuka odpowiedzi na pytanie dlaczego?, ale trudno ją znaleźć. Przykro mi, wiem, jak trudno odnaleźć się w normalnym życiu, gdy dla nas nic już nie jest normalne...przytulam Cię ciepło 


Re: Dobrze, że jesteście...
agawie  
10-01-2007 13:13
[     ]
     
Niczym sobie na to nie zasłużyłaś! Ani ja, ani żadna z nas. Tak się po prostu stało...Starszne, że spotyka Cię to kolejny raz..Płaczę, kiedy to czytam, bo chciałbym naiwnie wierzyć, że jeśli już raz nas coś tak strasznego spotkało, to potem będzie już tylko lepiej i los nam wszystkie cierpienia wynagrodzi... I wiesz co, musimy w to wierzyć! Choć nic nie jest w stanie nam zastąpić naszych Aniołków, to wierzę że jeszcze szczęście się do nas uśmiechnie!
Zasługujesz na to!! Ja też zasługuję, my wszystkie Aniołkowe Mamy...
[*******] Światełka dla Twoich Córeczek 


Re: Dobrze, że jesteście...
DMS  
10-01-2007 13:32
[     ]
     
Niczym sobie nie zasłużyłaś. Los działa na ślepo i nie bierze pod uwagę czy ktoś jest dobrym człowiekiem czy draniem. Wiem, że to żadne pocieszenie - mnie przynajmniej to nie pociesza, tylko doprowadza do furii, ale z losem walczyć nie można. Wiem natomiast, że po złych doświadczeniach następują te dobre. Naturalnie, one nigdy nie wynagrodzą nam utraty naszych dzieci, ale pozwolą nam znowu bardzo niesmiało uwierzyć w to, że można być choć trochę szczęsliwym.
Życzę Tobie duzo siły i na "normalne życie" i na rozpacz.
Pozdrawiam, 
Nelitka (*)http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec401.htm
Milenka (ur. i uratowana 22.08.2007)

Wróciłam!
AgnieszkaU  
10-01-2007 18:33
[     ]
     
Bardzo mi przykro! Tak nie powinno być! 

Ostatnio zmieniony 10-01-2007 18:33 przez AgnieszkaU

Re: Dobrze, że jesteście...
mamafilipa  
10-01-2007 20:42
[     ]
     
Bardzo mi przykro, że musiałaś ponownie tutaj powrócić. Życzę Ci dużo, dużo siły abyś mogła przezwyciężać te wszystkie przeciwności losu.
Dla Twoich córeczek (*********)
Dla wszystkich Aniołeczków (************)
Dla Ciebie:),:),:),:),:),:) 


Re: Dobrze, że jesteście...
Wiol_Ka  
12-01-2007 23:51
[     ]
     
Przytulam Cię Maryś mocno... przytulam i płaczę razem z Tobą...
[*] dla Twoich Córeczek 
------------
Edytka [21 tc, 26.01.2006] i Wojtuś [17 tc, 30.08.2006] ... bardzo mi Was brakuje *

Re: Wróciłam...
Kozica  
11-01-2007 23:14
[     ]
     
Tak mi przykro...['] 
Małgosia

mama Szymonka[']
23.03.1998-17.07.1999,
Kubusia ur 28.01.2002 i Michałka ur 16.01.2008


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora