dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Jestem sama!
Aniulka150  
20-08-2018 22:45
[     ]
     
kochani,moja córeczka WIkusia odeszła do Aniołków 4.06,miała 14 lat.Bol po jej stracie jest nie do zniesienia,mam wrażenie,ze tęsknota za moja corenka wyrywa mi wszystkie moje wnętrzności,mam ochotę krzyczeć w głos!Niszczyc przedmioty!Ale nie robię tego,tylko płacze.Lecz płacz nie przynosi mi ulgi,mam wyrzuty sumienia,mam ochotę się karcić,nie chce mi się żyć bo nie mam celu!Nic mnie nie cieszy,aleee muszę chodzić do pracy,rozmawiać z przyjaciółmi,i słuchać od wszystkich TY MUSISZ ŻYĆ !!Dlaczego oni nie rozumieją ze ja niehce, chce być sam!Mecza mnie ciagle telefony,odwiedziny,pytania jak się czujesz,,,,,,,itp.Jedyne co mnie wspiera to modlitwa i rozmowa z Bogiem i moja córeczka.Przed odejściem mojej niuni byłam osoba bardzo oddalona od wiary,ale po tej tragedi Pan Bóg sam mnie odnalazł i pozwolił mi uwierzyć ,ze moja corenka jest teraz szczęśliwa ,nie cierpi i cieszy się miłością Boża.Moi wszyscy znajomi łącznie z moim mężem uznali ,ze jestem nawiedzona,ale to nie tak,żeby nie wiara już dawno pewnie by mnie nie było tylko ona mi daje sile na następny dzień .Pomimo to czuje się opuszczona i samotna,nikt nie rozumie jaki to straszny ból nie tylko duszy ale i ciała.Czytajac wasze listy poczułam się mniej osamotniona ,poczułam się jak WY koleją Aniolkowa mamausia.Wiem ,ze otacza nas specjalna pełna miłości Bozej aura,która będzie nam dodawać siły na każdy następny dzień .Aniolkowe Mamusie pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i przekazuje wam słowa miłości .

Anna dumna mama WIkusi 
Anna Weber

Re: Jestem sama!
basieneczka13  
21-08-2018 13:35
[     ]
     
Bardzo wspolczuje tak wielkiej straty... ja stracilam synka,urodzil sie w 34tyg ciazy i zyl 9dni,to moje pierwsze dziecko,jedyne jakie mam wspomnienia to jak leżał w inkubatorze,czasem zlapalam go za raczke,nic wiecej,patrzylam jak spi,czasem poplakal i nic wiecej. A Ty pewnie masz ich mnostwo i wszystko Ci Ją przypomina... musimy zyc dalej choc to ciezkie jest napewno. Wsparcie rodziny to najwazniejsze co teraz nam potrzeba,mi na poczatku mój partner byl przy mnie,teraz jestem sama,bo wydaje mi sie ze on już nie pamieta. Nie mowimy,nie wspominamy juz synka. Trzymam to w sobie,moim sercu,otoczenie juz mnie nie cieszy. Światełko dla Naszych Aniołków [*] 


Re: Jestem sama!
Aniulka150  
21-08-2018 22:01
[     ]
     
Bardzo mi przykro!Napewno nie jesteś sama!Ja myśle,ze twój mąż bardzo to przeżywa,ale nie potrafi tego okazać.Wspieram cię kochana duchowo i łączenie z tobą w naszej rozpaczy.Nasze Aniołki czuwają nad nami.Kiedy spotkamy się wszyscy razem i będziemy bardzo szczęśliwe a teraz została nam tylko modlitwa,tęsknota i ból .Wysylam ci miliony serduszek❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏Niech Nasz kochany Bóg nam pomaga! 
Anna Weber

Re: Jestem sama!
Ania2310  
21-08-2018 23:14
[     ]
     
Przytulam Panią mocno i życzę dużo siły, której nie raz brakuje... ja też wierzę, że kiedyś się spotkamy z Naszymi Aniołkami... każdy dzień Nas do tego zbliża... 


Re: Jestem sama!
Aniulka150  
22-08-2018 17:20
[     ]
     
Dziękuje z całego serca,również przesyłam moc uścisków i dużo sily❤Modlę się za nas wszystkie Aniolkowe MAmusie🙏niech Bóg jest z nami i naszymi kochanymi Aniołkami ❤ 
Anna Weber

Re: Jestem sama!
Ania2310  
22-08-2018 22:20
[     ]
     
Ja mam ogromną nadzieję, że tam gdzie Nasze Aniołki są, są szczęśliwe i spokojne i ze juz nic złego im nie grozi. Światełka dla Naszych Aniołków (*) 


Re: Jestem sama!
Aniulka150  
23-08-2018 13:19
[     ]
     
Musimy mieć taka nadzieje,i wierze ,ze tak jest.Bog kocha wszystkie dzieci!Mowi "Nie zabraniajcie dzieciom przychodzić do mnie"Tylko ze nam Mama tu na ziemi jest bardzo ciężko po stracie naszych Aniołków,jest to ból z którego nie da się już podźwignąć.Wiec módlmy się kochani za nasze Kochane Aniołki,bo w modlitwie i Panu tkwi siła.Caluje was wszystkie Aniolkowe Mamusie i śle milony światełek i serduszek dla naszych Aniołków !!! 
Anna Weber

Re: Jestem sama!
Marta2222  
27-08-2018 14:45
[     ]
     
Bardzo Pani współczuję... Przesyłam uściski 


Re: Jestem sama!
ZrozpaczonaMatka  
03-10-2018 11:21
[     ]
     
Bardzo współczuję bo sama przeżywam ten sam ból.Mój ukochany syn 2.04.2018 popełnił samobójstwo.Moje życie rozpadło się w drobny mak a każdy dzień to zmaganie się z Jego śmiercią i ogromną tęsknotą za Nim!Życzę dużo siły i wiary. 


Re: Jestem sama!
Agunia79  
19-10-2018 13:07
[     ]
     
bardzo współczuje kochana ..ja nie chodze do koscioła od smierci córci..jakos nie umiem..modle sie za nia .zawsze ale wierze ze to sie zmieni... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora