dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Ana i Asia
Ewka  
10-07-2018 21:14
[     ]
     
Witam
Kiedyś pisałam o mojej Ani którą straciłam 20.01.2012r, a teraz piszę o stracie drugiej córki Asi, która zmarła 20.06.2018r. będąc na wycieczce marzeń w Hiszpanii, dostała wylewu i już nic nie dało się zrobić, teraz cierpię okrutnie, mój mąż ma córki już przy sobie w niebie, ja zostałam tu na ziemi z synem i jego rodziną małymi wnukami, które nie zapamiętają cioci Asi oraz nie znają cioci Ani, a dziadka nie pamiętają, ale on się cieszył że je poznał, nie doczekał wymarzonej wnuczki, ciężki czas znowu na mnie nastał, w ciągu 6 lat dwie córki, mąż, i moi rodzice, taki mój krzyż muszę nosić, cierpieć. Taki mój los, chociaż jedno jest pocieszające ,(może to dla niektórych może to być dziwne, ale nas z synem to pociesza,mimo swojej przypadłości moya-moya, zawsze pomagała ludziom swoim uśmiechem, zawsze mówiła po I wylewie, że podarowano jej drugie życie i starała się zwiedzać świat), moja Asia żyje gdzieś w Hiszpanii jej serce , trzustka i wątroba uratowały życie komuś, i jej cząstka żyje w jej wymarzonej Hiszpanii. 
mama ANI

Re: Ana i Asia
Ania2310  
10-07-2018 21:24
[     ]
     
Przesyłam światełka dla Pani ukochanych córek (*)(*) przytulam mocno i życzę dużo siły 


Re: Ana i Asia
krysiajg  
18-07-2018 13:25
[     ]
     
światełka dla pani córek
mama Roberta 
krysia

Re: Ana i Asia
taktórapamięta  
19-07-2018 21:52
[     ]
     
Ewko, pamiętam Twoje wpisy , Twoją Anę. Jakże okrutnie musisz cierpieć... Ile człowiek musi znieść, może znieść...Dobrze , że chociaż tutaj może się wyżalić.Zapalam światełko dla Twoich bliskich(*) 


Re: Ana i Asia
Miroslawa  
20-07-2018 20:53
[     ]
     
Bardzo Pani współczuję. Dla Córek i bliskich najjaśniejsze (*)(*)(*) 
M.M

Re: Ana i Asia
Jolanta  
23-07-2018 13:05
[     ]
     
Światełka dla Twoich Córek
Ciebie przytulam z całego serca 
Mama Martynki
jola

Re: Ana i Asia
Miroslawa  
13-08-2018 08:03
[     ]
     
(*)(*) dla Ani i Asi. Opiekujcie się swoją Mamą. 
M.M

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora