dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

nadzieja zgasła
mariolaus  
06-02-2015 18:33
[     ]
     
Moja nadzieja i moje szczęście zgasło 18.01.2015.Syn Kamilek miał 24 lata całe zycie przed nim pelne marzen ,szczęścia .Nie mogę z tym się pogodzić jest tylko pekniete serce które krwawi coraz bardziej za moim synkiem 


Re: nadzieja zgasła
Miroslawa  
06-02-2015 20:24
[     ]
     
Dla Kamilka (*)(*)(*). Wiem co czujesz droga Mamo, mój Syn Mariusz był w tym samym wieku.Wspólczuję, życzę dużo sił na początuku tej trudnej drogi i przytulam do swego zranionego serducha. Dla wszystkich naszych Aniołków najjaśniesze (*)(*)(*).
mama Mariusza 24 l. 
M.M

Re: nadzieja zgasła
izabela3493  
06-02-2015 20:35
[     ]
     
Przykro,że tu trafiłaś...mój syn zginął w ostatni dzień wakacji 2014r miał zaledwie 20 lat ja również nie mogę się z ty pogodzić....Serce strasznie boli, staram się jakoś żyć ale robię to chyba tylko dla młodszego syna Pawła (18 lat) Pogrzeb odbył się 3 września w moje imieniny, nie było dnia żebym nie była na cmentarzu...wiem że to nic nie zmieni ale muszę tam być....
Dużo sił życzę...światełko dla Kamilka (*)(*)(*)
Mama Kacpra(*) 


Re: nadzieja zgasła
kulkry58  
06-02-2015 20:44
[     ]
     
Dla Kamila ((*))((*))((*))
Mariolo bardzo mocno Cie przytulam....jesteś na początku swojej trudnej drogi.....my tu się tu wspieramy,jesteśmy razem,jesteśmy sobie bliskie .Ja z Mirka jestem tu od ponad 5lat,łączymy się z Tobą w tym bólu ;(Krystyna mama Jarka l.16 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
07-02-2015 00:29
[     ]
     
Bardzo ci wspolczuje ja stracilam moja corke niecałe 4 miesiące temu miała 15 lat serce bardzo krwawi i pęka z bólu
Przesyłam światełka dla wszystkich naszych aniołków [*][*][*] 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
07-02-2015 17:42
[     ]
     
Jutro mija 3 tygodnie od smieci mojego Kamilka i co dzień jest gorzej.... nie daję rady ,nie ma minuty ani sekundy zebym nie mysslała płakała za nim a z taką nadzieją wracał do Polski po zycie a tu..........go po prostu..............światełka dla waszych dzeci (*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
izabela3493  
07-02-2015 23:30
[     ]
     
Pewnie to jeszcze za wcześnie i nie możesz rozmawiać o tym co się stało, dlaczego Twój syn zmarł? ja również jestem tu od niedawna i nie chcę się wymądrzać .... wiem że żadne słowa nie są w stanie Cię pocieszyć ....Łączę się z Tobą i Wszystkimi mamami w bólu...Jeśli jednak chcesz to wszystko wyrzucić z siebie , my chętnie posłuchamy...napisz co robisz ???
Trzymaj się ,mama Kacperka dla Twojego Kamilka i dla Wszystkich Waszych dzieci (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
16-02-2015 15:06
[     ]
     
Masz rację ze troszkę za wczasu pisać o moim synku Kamilku chociaż pomalu staram się ale ciężko jest na sama myśl ze go nie ma już;(( a do ostatniej sekundy myśleliśmy ze uda się nam o uratowc ..... Kamisiu dużo swiatelek dla Ciebie(*)(*) i wszystkich Aniolkow 


Re: nadzieja zgasła
izabela3493  
16-02-2015 17:43
[     ]
     
Ja nie przeczuwałam śmierci syna ,spadło to na nas jak "grom z jasnego nieba"...nigdy nie wymyśliłabym sobie takiego scenariusza....również strasznie za nim tęsknie
Światełko dla Twojego Kamilka i wszystkich naszych Aniołków (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
08-02-2015 19:20
[     ]
     
Kamisiu tak bardzo Cię KOCHAM i TESKNIĘ (*)(*)(*) światełka dla wszystkich dzieci (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
Ewka  
09-02-2015 07:36
[     ]
     
Tak przykro i tak boli, że znowu dziecko odeszło, bardzo Ci współczuję , przytulam mocno i życzę dużo siły, bo nie ma co ukrywać, życie rodziców osieroconych jest trudne, jeszcze raz przytulam i pozdrawiam. Światełka pamięci dla Twojego kochanego Kamilka. 
mama ANI

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
09-02-2015 12:43
[     ]
     
Nastepny dzień...ból,tęsknota i pustka .Jak żyć :( Kocham Cie Kamisiu tak bardzo (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
09-02-2015 23:06
[     ]
     
Bardzo ci współczuje śle światełka dla wszystkich naszych aniołków 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
10-02-2015 14:31
[     ]
     
Syneczku tak mi CIĘ bardzo brakuje ,tesknie i kocham Cię bardzo ,tak bardzo:(( swiatełko dla Ciebie (*)(*)(*)(*) i dla wszystkich Aniołków(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
10-02-2015 21:43
[     ]
     
Jak życ dalej:((( Misiu KOCHAM CIE swiatełko dla Ciebie (*)(*)(*) i wszystkich Aniołków(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
izabela3493  
10-02-2015 23:49
[     ]
     
Ja tez przepłakałam dzisiaj pół dnia....jak mi się wydaje że jakoś sobie radzę....to wkrótce łapię strasznego doła...
Światełko dla Twojego Synka (*)(*)(*) i dla Wszystkich Naszych Kochanych Aniołków (*)(*)(*)
Mama Kacperka (*) 


Re: nadzieja zgasła
Ewka  
11-02-2015 07:31
[     ]
     
Przytulam Cię mocno , światełka dla Twojego kochanego synka. Brak słów na to wszystko, Pozdrawiam i życzę dużo siły bo jest Ci to potrzebne. 
mama ANI

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
11-02-2015 09:30
[     ]
     
wstałam znowu z płaczem i z tesknotą za moim sercem .Slowa Kamilka "Boze pomoż mi ja chce życ ,ja mam dopiero 24 lata proszę pomoz mi"wiec gdzie on był zabierając mi go??? Swiatełko dla mojego szczęścia (*)(*)(*) i wszystkich naszych aniolkow 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
12-02-2015 21:45
[     ]
     
Kochanie moje swiatełko dla Ciebie (*)(*)(*)(*) i wszystkich Aniolkow (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
14-02-2015 15:09
[     ]
     
Misiu tysiące światełek dla Ciebie (*)(*)(*)(*)zawsze Ty mi dawałeś w ten dzień kwiatuszeki a dziś to Ja cie dałam bukiet kwatów na twój grob .Kocham Cie tak bardzo Kamisiu i tesknie za tobą:( 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
16-02-2015 10:06
[     ]
     
Kamilku tak bardzo tesknie i Cie KOCHAM (*)(*) Misiu nie daje rady :((( 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
18-02-2015 13:38
[     ]
     
Kamisiu dziś nie daje rady tesknie tak bardzo codzien to gorzej jest ze mna KOCHAM CIE SYNECZKU (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
18-02-2015 14:02
[     ]
     
Jak zyc bez ciebie moje kochanie;((( 


Re: nadzieja zgasła
izabela3493  
18-02-2015 21:25
[     ]
     
"Dziecko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątkowym i niezastąpionym."
Phil Bosmans
Światełka dla naszych dzieci (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
19-02-2015 15:58
[     ]
     
izabela3493 napisał(a):
> "Dziecko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątkowym i niezastąpionym."

> Phil Bosmans

> Światełka dla naszych dzieci (*)(*)(*)

Jak życ bez takich dzieci? Swiatełka dla naszych dzieci (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
asik667  
18-02-2015 21:36
[     ]
     
Kochana lacze sie z Toba w bolu,zadne slowa nie oddadza tego bolu rodzicow po stracie,oddaje Tobie resztke sily ktora mi jeszcze zostalai przytylam mocno a dla Aniolka Twojego swiatelko (*) 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
19-02-2015 15:50
[     ]
     
asik667 napisał(a):
> Kochana lacze sie z Toba w bolu,zadne slowa nie oddadza tego bolu rodzicow po stracie,oddaje Tobie resztke sily ktora mi jeszcze zostalai przytylam mocno a dla Aniolka Twojego swiatelko (*)

Dziękuję za miłe słowa ale zastanawiam się po co zyc jak nie ma mojego kochanego synka? jaki jest sens? wegetacja i nic więcej :( Nasi synowie byli w tym samym wieku ....całe zycie przed nimi a Bog ich zabrał ....dlaczego:( Kamisiu swiatełko dla ciebie (*)(*)(*) i dla twojego ukochanego synka(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
asik667  
19-02-2015 21:24
[     ]
     
Moj syna zmarl krotko przed 18-tymi urodzinami teraz mial by 22 lata,mam jeszcze drugiego synka ma 17 lat i wlasnie zdal egzamin na prawo jazdy a moje serce krwawi bo Daniel moj zginal w wypadku zasnal za kierownica boje sie strasznie ale nic nie moge zrobic nie zamkne go przeciez nigdzie,nie wiem czy ty kochana masz inne dzieci bo ja kazdego dnia wstaje wlasnie dla mlodszego syna.Mysle jednak ze Twoj synus chcialby zebys zyla wiem ze to trudne ale zyj dla niego spelniaj moze jakies jego marzenia niech jest z ciebie dumny tak jak ty bylas z niego a jak przyjdzie nasz czas to spotkamy sie z naszymi dziecmi i juz nigdy nie wypuscimy ich z naszych matczynych objec,sciskam bardzo mocno Asia 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: nadzieja zgasła
izabela3493  
19-02-2015 22:09
[     ]
     
Do Asi...
Mój syn zginął na motorze pół roku temu miał 20 lat ...młodszy za kilka dni skończy 18 lat, po śmierci brata sprzedał motor (skuter)Tez zaczął prawo jazdy na samochód...po śmierci Kacpra powiedział ze ma tylko jedna prośbę do nas...żebyśmy nie sprzedawali motoru na którym zginął brat....Niedawno powiedział ze przez wakacje chce robić prawko na motor.....tak jak napisałaś nie mogę mu nie pozwolić żyć ....ale czasami wpadam w panikę jak wychodzi gdziekolwiek z domu...a jak jeszcze w niedługim czasie usłyszę karetką ...dzwonię, pisze do niego SMS-y pod byle pretekstem....byle tylko sprawdzić czy żyje ??? jak sobie z tym radzisz??? radzicie ????
Światełka dla naszych dzieci (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
19-02-2015 22:11
[     ]
     
asik667 napisał(a):
> Moj syna zmarl krotko przed 18-tymi urodzinami teraz mial by 22 lata,mam jeszcze drugiego synka ma 17 lat i wlasnie zdal egzamin na prawo jazdy a moje serce krwawi bo Daniel moj zginal w wypadku zasnal za kierownica boje sie strasznie ale nic nie moge zrobic nie zamkne go przeciez nigdzie,nie wiem czy ty kochana masz inne dzieci bo ja kazdego dnia wstaje wlasnie dla mlodszego syna.Mysle jednak ze Twoj synus chcialby zebys zyla wiem ze to trudne ale zyj dla niego spelniaj moze jakies jego marzenia niech jest z ciebie dumny tak jak ty bylas z niego a jak przyjdzie nasz czas to spotkamy sie z naszymi dziecmi i juz nigdy nie wypuscimy ich z naszych matczynych objec,sciskam bardzo mocno Asia

Kamlek był straszy od twojego synusia bo mal 24 lata akurat w tym roku skończył studia i we wrześniu miał się bronic ale nie doczekal tego bo jego choroba zaczela się 16 sierpnia w Pradze Mam jeszcze corke 3 lata starsza od Kamilka ale ona zyje swoim życiem ale wiem ze tez jej jest trudno po starcie brata .Swiaatelka dla naszych synow (*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
20-02-2015 15:12
[     ]
     
Kamilku tak bardzo mi Cie brakuje;(( KOCHAM CIE I ZAWSZE BEDE MOJE SERCE(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
22-02-2015 11:28
[     ]
     
Kamilku dzisiaj 5 tydzień ze ciebie nie ma moje serce tak bardzo tesknie i codzien jest coraz gorzej niewem jak to będzie dalej bez Ciebie :( wciąż Tatus nie może dopuscic ze ciebie nie ma ze mogł więcej cos zrobić:(( TAKBARDZO CIE KOCHAMY SWIATEŁKO DLA CIEBIE (*)(*)(*) I DLA WSZYSTKICH ANIOLKÓW .Zaraz jedziemy na twój grób żeby być w tym momencie jak odeszles o 15.26 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
22-02-2015 21:13
[     ]
     
(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
22-02-2015 21:44
[     ]
     
W piątek Kamilek będzie miał 25 lat a tak cieszyliśmy się z tych urodzin jak zyl jeszcze pomimo ze był w spiacce planowaliśmy to swieto i wspominaliśmy poprzednie 24 Jak ja to przezyje już się boje tego dnia;(

Iwonko a Ty jak się dziś już czujesz/??

Swiatelka dla naszych Aniolkow(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
asik667  
22-02-2015 22:28
[     ]
     
Takie swieta sa najgorsze my czekalismy na 18-tke Dany tak planowal impreze mowil ile to sie zmieni a ja pytalam co sie zmieni pojdziesz do pracy zaczniesz zarabiac na siebie czy moze wyprowadzisz sie z domu(haha) a on zasepiony mowil no niby nic sie nie zmieni ale bede dorosly i niedoczekalismy sie tej jego doroslosci :( Swiatlko dla Kamila a Ciebie przytulam mocno 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
23-02-2015 09:22
[     ]
     
asik667 napisał(a):
> Takie swieta sa najgorsze my czekalismy na 18-tke Dany tak planowal impreze mowil ile to sie zmieni a ja pytalam co sie zmieni pojdziesz do pracy zaczniesz zarabiac na siebie czy moze wyprowadzisz sie z domu(haha) a on zasepiony mowil no niby nic sie nie zmieni ale bede dorosly i niedoczekalismy sie tej jego doroslosci :( Swiatlko dla Kamila a Ciebie przytulam mocno

Asiu wszystkie nasze plany Bog zmienil dlaczego??? Tak kochalysmy nasze dzieci bezgranicznie a została nam tylko pustka ,cierpienie i bolz którym nie możemy sobie poradzić .Ja mam już po prostu dość .
Kamilku kocham cie tak bardzo !!!!
Swiatelka dla naszych dzieci (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
23-02-2015 09:24
[     ]
     
iwona70 napisał(a):
> (*)

Iwonko tak ciężko codziennie coraz gorzej czemu tak Bog nasz kaze?

Swiatelko dla mojego serca(*)(*) i twojej coruni(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
Ewka  
23-02-2015 11:00
[     ]
     
Ciężko nam bez naszych kochanych dzieci, czas wcale nie goi rany uczymy się z tym bólem, żyć, ale ciągle za co nas tak ukarano.
Ciągle boję się o żyjące dzieci, syn dziennie jeździ samochodem to pod byle pretekstem dzwonie, SMS, córka jak nie wraca długo to też telefon. Obłęd trwa.
Przytulam WAS mocno.
Światełka pamięci dla naszych aniołków. 
mama ANI

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
23-02-2015 11:26
[     ]
     
Ewka napisał(a):
> Ciężko nam bez naszych kochanych dzieci, czas wcale nie goi rany uczymy się z tym bólem, żyć, ale ciągle za co nas tak ukarano.

> Ciągle boję się o żyjące dzieci, syn dziennie jeździ samochodem to pod byle pretekstem dzwonie, SMS, córka jak nie wraca długo to też telefon. Obłęd trwa.

> Przytulam WAS mocno.

> Światełka pamięci dla naszych aniołków.

Ewunś to już jest w naszej podswiadomosci bojaźń o dzieci zyjace córka jak wychodzi z domu to wciąż się pytam gdzie idzie i o której będzie a w miedzy czasie pisze smsy co wcześniej tego nie było bo bylam spokojna o dzieci a teraz.........zycie nie ma już sensu bo bol jest możniejszy Swiatelko dla naszych dzieci (*)(*)(*)(*)(*)jak zyc........................ 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
23-02-2015 14:46
[     ]
     
KAMILKU TAK BARDZO CI KOCHAM SŁONCE MOJE(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
24-02-2015 14:43
[     ]
     
Syneczku kocham Cie tak bardzo ,nie mogę zyc bez Ciebie :(((jest ze mna coraz gorzej gorzej......... 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
25-02-2015 10:54
[     ]
     
Znowu nowy dzień bez Ciebie Kamilku nie majacy zadnego znaczenie jestem bo jestem ......tak bardzo tesknie za Toba:( KOCHAM CIE swiatelko dla Ciebie Misiu (*)(*)(*) i dla Anilkow które sa z Toba 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
25-02-2015 11:25
[     ]
     
Nie wiem jak cię pocieszyć czy wesprzeć ja tez nie mam siły na nic chciałabym byc z moja córcia tutaj nie mam nikogo
Ale widocznie na coś jesteśmy tu jeszcze potrzebne 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
25-02-2015 11:38
[     ]
     
iwona70 napisał(a):
> Nie wiem jak cię pocieszyć czy wesprzeć ja tez nie mam siły na nic chciałabym byc z moja córcia tutaj nie mam nikogo

> Ale widocznie na coś jesteśmy tu jeszcze potrzebne

Iwonko my już takie będziemy do końca naszych dni ,nasze zycie bez marzen ,jakich kolwiek planow .Jak weszłam dziś do pokoju Kamilka pierwsze co mi się rzuciło w oczy Kamilka nie dokonczona praca mgr bo wszystko w jego pokoju jest tak jak było nie wolno nic tam ruszac ,a tak się cieszyl ze już jest na ukończeniu jej bo miał ostatni rozdzial tylko do napisania a teraz............ nie mam sily na nic :(( Ty tez Iwonko przechodzisz to co ja wie o tym bo my bardzo kochamy nasze dziecie 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
25-02-2015 22:11
[     ]
     
Ja od 4 miesięcy nic nie ruszyłam w pokoju Adrianny
Książki , zeszyty wszystko jak leżało tak leży
bardzo dużo się uczyła chciała byc we wszystkim najlepsza
Iść do najlepszej szkoły chciała byc pilotem
Znała 4 języki
Dlaczego nasze dzieći które są tak bardzo kochane
mariolaus napisał(a):
> iwona70 napisał(a):

> > Nie wiem jak cię pocieszyć czy wesprzeć ja tez nie mam siły na nic chciałabym byc z moja córcia tutaj nie mam nikogo

> > Ale widocznie na coś jesteśmy tu jeszcze potrzebne

> Iwonko my już takie będziemy do końca naszych dni ,nasze zycie bez marzen ,jakich kolwiek planow .Jak weszłam dziś do pokoju Kamilka pierwsze co mi się rzuciło w oczy Kamilka nie dokonczona praca mgr bo wszystko w jego pokoju jest tak jak było nie wolno nic tam ruszac ,a tak się cieszyl ze już jest na ukończeniu jej bo miał ostatni rozdzial tylko do napisania a teraz............ nie mam sily na nic :(( Ty tez Iwonko przechodzisz to co ja wie o tym bo my bardzo kochamy nasze dziecie


mariolaus napisał(a):
> iwona70 napisał(a):

> > Nie wiem jak cię pocieszyć czy wesprzeć ja tez nie mam siły na nic chciałabym byc z moja córcia tutaj nie mam nikogo

> > Ale widocznie na coś jesteśmy tu jeszcze potrzebne

> Iwonko my już takie będziemy do końca naszych dni ,nasze zycie bez marzen ,jakich kolwiek planow .Jak weszłam dziś do pokoju Kamilka pierwsze co mi się rzuciło w oczy Kamilka nie dokonczona praca mgr bo wszystko w jego pokoju jest tak jak było nie wolno nic tam ruszac ,a tak się cieszyl ze już jest na ukończeniu jej bo miał ostatni rozdzial tylko do napisania a teraz............ nie mam sily na nic :(( Ty tez Iwonko przechodzisz to co ja wie o tym bo my bardzo kochamy nasze dziecie 


Re: nadzieja zgasła
Ewka  
26-02-2015 09:01
[     ]
     
Oj jak WAS rozumiem, współczuje, ja w Ani pokoju nic nie zmieniłam, wszystko układam na półkach jak miała, w szafach są jej rzeczy, ale już nie pachną tak intensywnie jak 3 lata temu, ale mnie się wydaje że jeszcze jest nikły zapach. Już usłyszałam od dalszej rodziny, czemu robię ołtarz co im do tego, to że nie umiem nic zmienić w Anuli pokoju to chyba nasza sprawa.
Pozdrawiam Was bardzo i cierpię razem z Wami. 
mama ANI

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
26-02-2015 12:31
[     ]
     
Kto nie jest w naszej sytuacji to nie rozumie tego co my czujemy jaki ból mamy w sercu .Ewuniu u Kamilka w pokoju jest tak jak było kiedy wyszedł 16 sierpnia i już nie dane było mu wrocic a takie zmiany miał robic u siebie w pokoju .

Kamisiu swiatelko dla Ciebie(*)(*)(*)(*) i wszystkich Aniołkow

KOCHAM CIE BARDZO I TESKNIE TAK BARDZOOO 


Re: nadzieja zgasła
osierocona  
26-02-2015 13:49
[     ]
     
Nikt Pani nie może mówić ,kiedy pokój po Dziecku uporządkować .Ja po stracie Syna ,a zmarł w wieku 22 lat uporządkowałam pokój po 5 latach a ktoś by spróbował powiedzieć ,że trzeba wcześniej.Do takiej decyzji trzeba być gotowym i wiem sama po sobie,że jest to gorsze niż śmierć.Proszę nie pozwolić sobie wejść na głowę ,inni żałoby za nas nie przeżyją?a jak chcą doradzać ,to niech do sejmu idą .Panią mocno ściskam i przytulam ,też do zbolałego serca .Pozdrawiam. 
osierocona

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
26-02-2015 14:16
[     ]
     
osierocona napisał(a):
> Nikt Pani nie może mówić ,kiedy pokój po Dziecku uporządkować .Ja po stracie Syna ,a zmarł w wieku 22 lat uporządkowałam pokój po 5 latach a ktoś by spróbował powiedzieć ,że trzeba wcześniej.Do takiej decyzji trzeba być gotowym i wiem sama po sobie,że jest to gorsze niż śmierć.Proszę nie pozwolić sobie wejść na głowę ,inni żałoby za nas nie przeżyją?a jak chcą doradzać ,to niech do sejmu idą .Panią mocno ściskam i przytulam ,też do zbolałego serca .Pozdrawiam.

Dziękuje za miłe słowa ale ludzie nie rozumieją tego nawet moja mama potrafi obdzwaniać rodzine i mowic ze w całym domu mam zdjęcia Kamilka i wciąż dlatego płacze .Kamilek był dla mnie najwieksza miłoscia mojego zycia Swiatelka dla naszych dzieci (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
asik667  
26-02-2015 14:57
[     ]
     
Kazdy robi jak uwaza za sluszne ja pokoj synka posprzatalam zaraz po pogrzebie,wiekszosc ubran poniewaz mial mase sportowych dalam bratu bo jest nauczycielem w-f i Dany zawsze mowil ze przykro mu ze wujek zawsze dba o swoje kobietki zona corka a nie mysli o sobie koledzy tez wybrali sobie pamiatki mial mnostwo pucharow medali rzeczy osobiste zostawilam sobie byl czas ze zalowalam ze tak szybko to zrobilam ale teraz juz nie mysle zrobilam tak i juz nic nie zmienie :( 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
26-02-2015 21:46
[     ]
     
asik667 napisał(a):
> Kazdy robi jak uwaza za sluszne ja pokoj synka posprzatalam zaraz po pogrzebie,wiekszosc ubran poniewaz mial mase sportowych dalam bratu bo jest nauczycielem w-f i Dany zawsze mowil ze przykro mu ze wujek zawsze dba o swoje kobietki zona corka a nie mysli o sobie koledzy tez wybrali sobie pamiatki mial mnostwo pucharow medali rzeczy osobiste zostawilam sobie byl czas ze zalowalam ze tak szybko to zrobilam ale teraz juz nie mysle zrobilam tak i juz nic nie zmienie :(

Ja na razie nie mam siły na nic bo cokolwiek widze ,nawet najmniejsza drobnostke od razu ból i placz .Swiatelko dla mojego serca (*)(*) i wszystkich Aniołków (*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
26-02-2015 21:49
[     ]
     
Kamilku tak bardzo Cie KOCHAM I TESKNIE .

Jutro twoje urodzinki 25 jak je przezyje?? Tak planowaliśmy co będzie jakone będą wygladac i jaki prezent dostaniesz.........(oczywiście ja bo Misiu był w spiacce) 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
26-02-2015 22:56
[     ]
     
(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
Ewka  
27-02-2015 07:01
[     ]
     
Światełka pamięci dla KAMILKA w dniu jego 25 urodzin!
Ciebie mocno przytulam, trzymaj się trudny dzień. 
mama ANI

Re: nadzieja zgasła
izabela3493  
27-02-2015 07:19
[     ]
     
Ode mnie również światełka dla Twojego Synka Z okazji urodzin (*)(*)(*)(*)
Trzymaj się ,dużo dużo siły życzę...
Mama Kacperka 


Re: nadzieja zgasła
Jolanta  
27-02-2015 08:43
[     ]
     
światełko urodzinowe 
Mama Martynki
jola

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
27-02-2015 13:16
[     ]
     
Kamilku moje serce miliony światełek dla Ciebie z okazji Urodzin Tak bardzo cie KOCHAM I TESKNIE (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
27-02-2015 13:23
[     ]
     
Boże dlaczego mi go zabrałeś??????????????????????????????? 


Re: nadzieja zgasła
asik667  
27-02-2015 19:14
[     ]
     
Smutne urodzinowe swiatelko kochany Aniolku (***) a Ciebie kochana mocno bardzo mocno przytulam w ten trudny czas 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: nadzieja zgasła
kulkry58  
27-02-2015 21:46
[     ]
     
Smutne urodzinowe ,pełne żalu światełko pamięci dla Ciebie Kamilku ((*))((*))((*))
A Ciebie mamo Kamila mocno przytulam ;( Krystyna mama Jarka l.16 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
28-02-2015 18:19
[     ]
     
Dziękuje kochane za wsparcie ale wczorajszy dzień był dla mnie koszmarem :(była rodzina i przyjaciele Kamilka .Bardzo bolało ze jego przyjaciele zyja i ciesza się zżyciem a mój Kamilek ..... SYNECZKU KOCHAMY CIE BARDZO NAJBARDZIEJ NA SWIECIE I TESKNIMY 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
28-02-2015 18:20
[     ]
     
Swiatelka dla ciebie mój Kamisiu (*)(*)(*) i wszystkich Aniołkow (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
28-02-2015 18:39
[     ]
     
(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
01-03-2015 19:15
[     ]
     
Kamilku Kocham Cie bardzo i bardzo tesknie za Tobą (*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
01-03-2015 21:09
[     ]
     
To co się nam przydarzyło wszystkim rodzicom jest chyba jakimś najgorszym koszmarem
Nie wiem ile czasu musi minąć żeby chociaż trochę ogarnąć życie ale ja w ogóle nie mogę
Siedzę całymi dniami na sofie i rycze
Gadam sama ze sobą lub z Duska
Nic mi się nie chce nawet żyć 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
01-03-2015 21:31
[     ]
     
iwona70 napisał(a):
> To co się nam przydarzyło wszystkim rodzicom jest chyba jakimś najgorszym koszmarem

> Nie wiem ile czasu musi minąć żeby chociaż trochę ogarnąć życie ale ja w ogóle nie mogę

> Siedzę całymi dniami na sofie i rycze

> Gadam sama ze sobą lub z Duska

> Nic mi się nie chce nawet żyć

Iwonko ja podobnie jak ty to samo robie ,nie chce mi się zyc ani cokolwiek robic wciąż zastanawiam się dlaczego mnie to spotkało dlaczego dzieci nasze musiały umrzec.Dzis była 7 niedziela jak mój Kamilek umarł placz i zal do boga dlaczego go zabrał jeśli w ogóle jest??? Nie mam już siły na nic ,jutro znowu nowy dzień ,dzień bez sensu 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
01-03-2015 21:33
[     ]
     
mariolaus napisał(a):
> iwona70 napisał(a):

> > To co się nam przydarzyło wszystkim rodzicom jest chyba jakimś najgorszym koszmarem

> > Nie wiem ile czasu musi minąć żeby chociaż trochę ogarnąć życie ale ja w ogóle nie mogę

> > Siedzę całymi dniami na sofie i rycze

> > Gadam sama ze sobą lub z Duska

> > Nic mi się nie chce nawet żyć

> Iwonko ja podobnie jak ty to samo robie ,nie chce mi się zyc ani cokolwiek robic wciąż zastanawiam się dlaczego mnie to spotkało dlaczego dzieci nasze musiały umrzec.Dzis była 7 niedziela jak mój Kamilek umarł placz i zal do boga dlaczego go zabrał jeśli w ogóle jest??? Nie mam już siły na nic ,jutro znowu nowy dzień ,dzień bez sensu

Wciąż mam twarz mojego Kamilka usmiechnietą przed oczami cieszaca się ze wraca do zdrowia bo taka była jak wracaliśmy do polski 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
02-03-2015 12:27
[     ]
     
Nie mam siły dziś taka tesknota za moim synkiem za moja miłoscia za moim życiem ;( Kamilku tak bardzo cie KOCHAM!! (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
02-03-2015 23:16
[     ]
     
Ja idę jutro do szkoły mojej córki ,dzieci zrobiły jakiś album od pierwszej klasy do teraz
Odkladalam to spotkanie bardzo długo ,muszę to wkoncu zrobić
Jest mi cieżko na sama myśl ze zobaczę wszystkie jej koleżanki kolegów a jej ńie będzie już miedzy nimi
Chciałabym dołączyć do niej tutaj nie mam nikogo
Kocham cię bardzo moje słońce
Światełka dla ciebie i wszystkich aniołków 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
03-03-2015 13:41
[     ]
     
Na pewno Iwonko będzie Ci przykro i powroca wszystkie wspomnienia ,zal i ból ze twojej corki nie ma wśród nas.W niedziele jak były urodziny naszego Kamilka gdy przchodzili przyjaciele jego na grob wciąż jedna myśl mi prychodzila tyko "dlaczego jego nie madlaczego bog go zabral ? plakalam bardzo bp tesknie bardzo za nim i bardzo go kocham :)
Iwonko jeśli mogę zapytać skad jesteś???


SWIATEŁKA DLA NASZYCH KOHAYCH DZIECI (*)(*)(*)
KAMILKU KOCHAM CIE TAK BARDZO I TESKNIE (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
04-03-2015 12:03
[     ]
     
Niedlugo minie 5 miesięcy a dla mnie to jest jak wczoraj
Pustka ,tęsknota i ból jest straszny
Mieszkam w Szwecji
mariolaus napisał(a):
> Na pewno Iwonko będzie Ci przykro i powroca wszystkie wspomnienia ,zal i ból ze twojej corki nie ma wśród nas.W niedziele jak były urodziny naszego Kamilka gdy przchodzili przyjaciele jego na grob wciąż jedna myśl mi prychodzila tyko "dlaczego jego nie madlaczego bog go zabral ? plakalam bardzo bp tesknie bardzo za nim i bardzo go kocham :)

> Iwonko jeśli mogę zapytać skad jesteś???

>

>

> SWIATEŁKA DLA NASZYCH KOHAYCH DZIECI (*)(*)(*)

> KAMILKU KOCHAM CIE TAK BARDZO I TESKNIE (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
03-03-2015 13:50
[     ]
     
KOCHAM CIE MISIU I TESKNIE (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
Miroslawa  
03-03-2015 17:15
[     ]
     
(*)(*)(*) dla Twojego Syna, przytulam.
mama Mariusza. 
M.M

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
04-03-2015 11:09
[     ]
     
Kamilku Tesknie i Kocham Cię tak bardzo!!
Switełka dla Ciebie mój Skarbie(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
Miroslawa  
04-03-2015 12:28
[     ]
     
Tak Droga Mariolu wiem, napisałam to samo na Twoim wątku, zaraz, jak tu "pojawiłaś się". Nie dane było naszym Synom ukończyć studiów. Dla naszych Aniołów (*)(*)(*).
mama Mariusza. 
M.M

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
04-03-2015 13:29
[     ]
     
Nie mam już siły zyc :( tak bardzo tesknie za Kamisiem moim :( każdy dzień to koszmar ,tesknota ze już nigdy nie będę mogla porozmawiać pozartowac posmiac się z moim synkiem , JEGO uśmiech był dla mnie bezcenny

Swiatelko dla ciebie mój syneczku kochany (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
osierocona  
04-03-2015 13:52
[     ]
     
Takich Matek jest więcej ,które cierpią po stracie Syna .A najgorsze jest chyba to,że nie było mam dane cieszyć się ukończeniem studiów przez nasze Dzieci.Nasi Synowie wchodzili w dorosłe życie pięknym i odpowiedzialnym krokiem,byli zdolni .A jednak choroba lub wypadek zabrali nam wszystko ,te nadzieję ,radość i marzenia ,plany.Choroba przyszła tak niespodziewanie ,śmierć tak nieoczekiwanie .Pozostał tylko ból,wspomnienia.U mnie to już 52 miesiące bez mojego szczęścia.Przeżyliśmy tyle pięknych chwil ,np. pierwsze wybory studiów a wcześniej maturę ,studniówkę ,tyle róznych uroczystości i kto to odbierze ,miłość jest silniejsza niż śmierć. 
osierocona

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
04-03-2015 14:18
[     ]
     
osierocona napisał(a):
> Takich Matek jest więcej ,które cierpią po stracie Syna .A najgorsze jest chyba to,że nie było mam dane cieszyć się ukończeniem studiów przez nasze Dzieci.Nasi Synowie wchodzili w dorosłe życie pięknym i odpowiedzialnym krokiem,byli zdolni .A jednak choroba lub wypadek zabrali nam wszystko ,te nadzieję ,radość i marzenia ,plany.Choroba przyszła tak niespodziewanie ,śmierć tak nieoczekiwanie .Pozostał tylko ból,wspomnienia.U mnie to już 52 miesiące bez mojego szczęścia.Przeżyliśmy tyle pięknych chwil ,np. pierwsze wybory studiów a wcześniej maturę ,studniówkę ,tyle róznych uroczystości i kto to odbierze ,miłość jest silniejsza niż śmierć.

Wiem ze kazda matka to przechodzi ale wciąż zadaje sobie pytanie po co zyc? jak nie mam już dziecka które kochałam które było moja miloscia i sensem ? 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
05-03-2015 13:12
[     ]
     
Kamilku tak bardzo Cię KOCHAM i TĘSKNIE!!!!

Swiatełko dla Ciebie (*)(*)(*)(*)(*)
i wszystkich Aiołków (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
05-03-2015 19:43
[     ]
     
Kamilku minał następny dzień bez Ciebie ,dzień rozpaczy ,zalu i płaczu .Tak bardzo tęsknie za Tobą.
Dzis przypomniały mi się słowa twojego najlepszego kolegi który powiedział mi to jak już odeszłes od nas.
Miał sen dzień przed twa smiercią ze napisałeś do niego smsa .Brzmiał tak

Drogi przyjacielu!
Mnie już nie ma na tym swiecie
ale pamiętaj
przyjacielem jest się do końca zycia.

Oczywiście przyjechal ale już nie zdarzył się z Toba pozegnac 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
06-03-2015 21:49
[     ]
     
KOCHAM CIĘ SYNECZKU I BARDZO TESKNIE

SWIATEŁKA DLA CIEBIE SKARBIE I WSZYSTKICH ANIOŁKÓW (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
07-03-2015 23:29
[     ]
     
Kocham Cię syneczku i tesknie bardzo (*)(*)(*)

Tak bardzo mi Cię brakuje ;(( 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
08-03-2015 00:06
[     ]
     
Kochamy nasze dzieci i tesknimy
Bólu i cierpienia nam życie nie szczędzilo
Tylko jak żyć dalej
Siedzę sama całymi dniami i płacze ,rozmawiam z moja córka kalejdoskop płacze
Nigdzie nie wychodzę nie chce spotykać ludzi odcielam sie od wszystkiego

Światełka dla wszystkich naszych aniołków 


Re: nadzieja zgasła
Miroslawa  
08-03-2015 08:19
[     ]
     
Dla Kamilka (*)(*)(*). Do końca naszych dni, będzie nam, mamom bardzo ciężko...taki nasz los
;( .
mama Mariusza. 
M.M
Ostatnio zmieniony 08-03-2015 08:24 przez mama Mariusza

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
09-03-2015 13:38
[     ]
     
TESKNIE I KOCHAM CIE SYNKU MOJ NAJDROZSZY (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
10-03-2015 17:05
[     ]
     
Kamisiu tak bardzo mi Cie brakuje
Tak bardzo tesknie i kocham
Swiatelko Synku Dla Ciebie(*)(*)(*)
I wszystkich Aniołków (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
09-03-2015 14:16
[     ]
     
Serce krwawi i będzie do końca mojego mojego zycia .Całe zycie jest już bezsensowne nie ma w nim nic oprócz tęsknoty .Co dzień to gorzej tak brakuje mi Ciebie Kamilku Syneczku Mój .Nie mam sily zyc;( 


Re: nadzieja zgasła
Ewka  
09-03-2015 14:34
[     ]
     
Światełka pamięci dla syna, a TOBIE dużo siły życzę 
mama ANI

Re: nadzieja zgasła
izabela3493  
09-03-2015 20:36
[     ]
     
Światełka dla Twojego synka (*)(*)(*)(*)
mama Kacpra 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
11-03-2015 12:50
[     ]
     
Syneczku tak bardzo mi Cię brakuje
Nie potrafie zyc bez Ciebie
Kocham Cie z całego serca i zawsze będę
Swiatełko dla Ciebie moje szczęście (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
12-03-2015 15:45
[     ]
     
Syneczku kocham Cię tak bardzo i tesknię
Swiatełko dla Ciebie (*)(*)(*)
I wszystkich Aniołków(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
13-03-2015 10:32
[     ]
     
Kochany syneczku tesknie tak bardzo za Toba i Cie kocham najbardziej jak tylko można .Wiem ze dzisiaj byles przy mnie bo zawsze mi pomagales .Tak mi cie serce brakuje :(

Swiatelko dla Ciebie serce moje (*)(*)(*)
i Aniolkow które sa z Toba tam w niebie (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
iwona70  
13-03-2015 13:34
[     ]
     
Światełka dla twojego syna i wszystkich aniołków (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
26-11-2015 16:11
[     ]
     
Mija dzień za dniem a ja jeszcze zyje;( jak można zyć bez jakiej kolwiek przyszłości bez nadzieji...
Kocham Cie Kamilku tak bardzo ,tak bardzo tęskie tak bardzo mi Cie syneczku brakuje.
Swiatelko dla Ciebie mój Skarbie (*)(*)(*)(*) i wszystkich Aniolków (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
18-01-2016 19:42
[     ]
     
Syneczku mój kochany dziś mija równy rok jak Ciebie nie ma z nami .Serce moje nadal krwawi, teskonta ból żal i ciągłe pytania dlaczego........ ja dalej zyję ale to nie jest już życie tylko płacz i ból.Tak bardzo mi Ciebie kochanie brakuje moje serce najdroższe

Swiatełko dla Ciebie Kamilku (*)(*)(*)(*)(*)

i wszystkich Aniołków (*)(*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
Miroslawa  
18-01-2016 20:49
[     ]
     
Rocznicowe światełka (*)(*()*(*)dla Ciebie Kamilku. Opiekuj się mamą i bliskimi.
mama Mariusza. 
M.M

Re: nadzieja zgasła
pilka  
18-01-2016 21:50
[     ]
     
Najjasniejsze Światełka pamięci [*][*][*][*] 
Mama aniołka Kacperka *05.08.2004 +27.08.2007(zginął śmiercią tragiczną przez szaleńca na ścigaczu)
Oskarek *24.12.2014(wyczekiwany cud)
Franciszek *27.08.2016 :-)

Re: nadzieja zgasła
donata  
22-01-2016 01:43
[     ]
     
Duzo Swiatelko dla twojego syna(*),Moja coreczka zginela tragicznie tez 18. Ale 07.2004,to juz tyle Lat jest z nami Jej siostra blizniaczka;Ma obecnie 19 Lat .czy jest latwiej ? Chyba inaczej Ale tak samo mysle o Franzi Jak 11 Lat temu tylko juz tak nie boli.Gzie kolwiek Widze 18" jest Franzi ;,czasami juz dobrze a czasami Tak znowu ciezko.Duzo sily droga mamo Mama Franzi 

Ostatnio zmieniony 22-01-2016 01:51 przez donata

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
22-01-2016 21:05
[     ]
     
Dla mnie każdy dzień to koszmar i wiem że tak będzie już do końca moich dni .Równy rok temu był pogrzeb Kamilka a mnie się wydaje ze to było pare dni temu i tak mam cały czas .Wciąż tylko płacz i ból i wspomnienia ostatnich miesięcy zycia Kamilka .
Swiatelko dla Ciebia synku (*)(*)(*) i Donatko dla twojej córuni (*)(*)(*) i wszystkich Aniołków w niebie (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
donata  
22-01-2016 23:38
[     ]
     
Droga mamo mi pomogla wiara ,modlilam sie do Boga o sile dalej zyc ,po 11-latach jestem innym czlowiekiem ale jestem silniejsza .Nie oczekuj droga mamo za duzo od siebie zrob tyle kazdy dzien ile potrafisz ,pozwol sobie na upatki i tak zawsze sie podniesiesz z czasem bedzie lepiej .Oplakuj swoje dziecko tak dlugo jak tego potrzebujesz,ale dopusc tez inne uczucia pozwol sobie na maly usmiech jak bedziesz miala taka porzebe .Nasze dzieci sa juz szczesliwe to tylko nam ich tu tak bardzo brakuje .Duzo sily kochana jak bedziesz zla na Boga to powiedz mu to jak bedziesz bezradna popros Go o pomoc.Bedzie dobrze chociaz inaczej obiecuje.:() 


Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
18-04-2016 15:48
[     ]
     
Synku tak bardzo tesknie ,tak bardzo mi Cię brakuje ,moje serce najdroższe:(( dziś mija 15 miesięcy jak Ciebie kochanie nie ma z nami a ból jaki był to jest nawet większy ,nie potrafie żyć bez Ciebie.Kamilku dla Ciebie swiatełko najjaśniejsze (*)(*)(*)i wszystkich Aniołków (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
jola142  
18-04-2016 21:13
[     ]
     
tak jak moj Dominik tez 24 lata 6 lat minelo 4 kwietnia swiatelka dla was kochane dzjeci 


Re: nadzieja zgasła
Miroslawa  
15-08-2016 07:48
[     ]
     
Kamilku (*)(*)(*), opiekuj się swoją Mamą. Nasi Synowie, byli w tym samym wieku...Przytulam.
mama Mariusza. 
M.M

Re: nadzieja zgasła
mariolaus  
18-01-2017 22:31
[     ]
     
Dzisiaj najgorszy mój dzień 18 styczeń zycie moje straciło sens 2 lata temu a ja żyję dalej w bólu i tęsknocie za moim synem. Kocham Cię tak bardzo mój najdroższy synku .Swiatełko najjaśniejsze CIEBIE moje serce i wszystkich ANIOŁKÓW (*)(*)(*) 


Re: nadzieja zgasła
taktórapamięta  
19-01-2017 08:55
[     ]
     
Światełka dla Kamilka(*). Mamo Kamilka, trzymaj się dzielnie.Musisz. 


Re: nadzieja zgasła
Miroslawa  
19-01-2017 14:40
[     ]
     
Kamilku, rocznicowe światełka dla Ciebie (*)(*)(*).
mama Mariusza. 
M.M

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora