dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Dzień Dziecka
babiya  
01-06-2013 22:27
[     ]
     
Chciałam dzisiaj mojemu ukochanemu dziecku - mojej córeczce Kasi i innym znajomym dzieciom : Kamilkowi,Michałowi,Mateuszowi,Krzysiowi,Arturowi,drugiej Kasi,Martynce,Jareczkowi,którego mama Renia zapala mojej Kasi takie przepiękne swiatełka - też zapalić symboliczne promyczki,ale nie wiem,co się stało.Serwis "pamiętajmy" jest dzisiaj niedostępny.Chciałam naszym wszystkim dzieciom powiedzieć jak bardzo są przez nas rodziców kochane i jak bardzo jest nam wszystkim bez nich źle.Jak jest pusto,smutno i w ogóle okropnie.Ale my ciągle o Was myślimy,jesteście w każdej sekundzie naszego zycia razem z nami.kochamy Was niezmiennie i ciągle tak samo.Dzisiaj z pewnością wszystkie mamy pozanosiły swoim pociechom kwiatki,pozapalałyśmy znicze i było nam bardzo źle....Tak bardzo Was kochamy i tak bardzo jest Was brak.....
Magda mama Kasi
Dziękuję wszystkim mamom za pamięć o mojej Kasi i zapalane dla niej swiatełka. 
Magda

Re: Dzień Dziecka
babiya  
01-06-2013 22:30
[     ]
     
Izuniu - o Tobie też pamiętam i zapalam światełka.Twojej siostrze dziękuję za pamięć o mojej Kasi.
Magda mama Kasi 
Magda

Re: Dzień Dziecka
Ewelina85  
01-06-2013 23:24
[     ]
     
Ja również chciałam zapalić swiatełka na epitafium, ale w dalszym ciągu strona nie działa ;((
A więc tutaj zapalam światełka dla wszystkich "Starszaków" na naszym wspólnym forum - milion światełek Dzieciaki z okazji Waszego Święta (*)(*)(*)...
Wszystkie Mamusie i Tatusiów ściskam dzisiejszego Dnia szczególnie...!! 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora