dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
natalia_b  
30-05-2013 16:27
[     ]
     
Witam serdecznie,

Drodzy Rodzice zwracam się do Was z ogromną prośbą. Studiuję psychologię i w ramach jednego z przedmiotów, przygotowuję mały projekt badawczy, dotyczący relacji łączących osieroconych rodziców, czyli nas...

To dla mnie, również osobiście, bardzo ważna praca i niezwykle istotny temat. Sama dwa lata temu straciłam córeczkę Olę, która urodziła się zdrowa i nie wiadomo do końca dlaczego, w 30. dniu swojego życia zmarła w szpitalu na SIRS - zespół uogólnionej reakcji zapalnej organizmu.
Po tym strasznym, najgorszym z możliwych przeżyciu postanowiłam podjąć kolejne studia, by kiedyś w przyszłości sama móc pomagać dzieciom i rodzicom, którzy znajdą się w podobnej do mojej dramatycznej sytuacji. Myślę, że nikt bardziej nie zrozumie rodzica cierpiącego z powodu śmierci dziecka, niż drugi rodzic, który doświadczył tego samego.

Jeśli mogę w tym miejscu, zachęcam Was i proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie internetowego kwestionariusza ankiety, do którego link zamieszczam poniżej http://www.ebadania.pl/e57978e711b28b0a

Ankieta jest oczywiście anonimowa, program zapisuje jedynie odpowiedzi na pytania, bez wskazania na jakiekolwiek dane, w tym na IP komputera.

Za każdą wypełnioną ankietę serdecznie Wam dziękuję!

Natalia 
Mama Ani, aniołka Olusi oczekująca na syna.

Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
asik667  
30-05-2013 17:27
[     ]
     
wYPELNIONA POZDRAWIAM 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
berberys  
30-05-2013 20:51
[     ]
     
wypełniłam ankietę ale niestety nie była ona dla mnie byłam samotną matką nie utrzymywałam kontaktów z ojcem syna nie mam i nie miałam partnera mój syn miał 17 lat jak zmarł był całym moim światem ta ankieta jest dla ludzi w związkach dlatego niewiele da moja ankieta 
Barbara Borowiec

Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
Linka  
30-05-2013 21:25
[     ]
     
Proszę.
Pozdrawiam 
Linka, Mama Aniołka (1998,14tc.), Tosi (ur.21.02.2004r.,zm.07.02.2013r.) i dwojga ziemskich dzieci
http://tosiakaczmarek.pamietajmy.com.pl/

Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
kulkry58  
31-05-2013 07:00
[     ]
     
wypelnilam!KK 


Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
natalia_b  
31-05-2013 12:50
[     ]
     
Bardzo serdecznie dziękuję! Każda ankieta i każda odpowiedź jest bardzo ważna! 
Mama Ani, aniołka Olusi oczekująca na syna.

Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
Aga Krystianka  
02-06-2013 21:18
[     ]
     
wypełniona. 
Agnieszka mama Krystianka

Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
ulkar  
03-06-2013 07:07
[     ]
     
Wypełniłam, aczkolwiek z punktu widzenia badawczego szkoda, że nie ma pola pozwalającego opcjonalnie na dopisanie czegoś od siebie. Często nie ma odpowiedzi białe- czarne, tak- nie. Podrawiam i oczekuję że poinformujesz nas o efektach swojej pracy. mama Tomka 
L.R.

Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
mery.k  
03-06-2013 15:56
[     ]
     
Wypełniłam

mama Kacperka 27 t.c (*25.08.2010 +23.05.2012) i ziemskiej Karoli 7 l. 


Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
donata  
04-06-2013 10:18
[     ]
     
Chciala bym napisac pare spostrzezen ktorych nie mozna bylo wpisac w ankiecie .Czy moge napisac poza "dlaczego"bardzo by mi na tym zalezalo.donata 


Re: prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców
natalia_b  
06-06-2013 00:10
[     ]
     
Raz jeszcze bardzo dziękuję za każdą wypełnioną ankietę. Na dzień dzisiejszy już 100 osób wypełniło kwestionariusz, co niestety potwierdza, że jest nas, rodziców małych i większych Aniołków, dużo. Jest to jednak dla mnie bardzo ważne, bardzo poważnie podchodzę do tego badania i oczywiście, raport z badań będzie również zamieszczony w internecie, a kto wie, może się nim ktoś jeszcze zainteresuje. Na pewno dam znać. donata - jasne, bardzo chętnie zapoznam się z Twoimi spostrzeżeniami. Pisz na maila biskupska.natalia@gmail.com. Jeśli ktoś również chciałby coś dopisać mailowo poza ankietą - zachęcam.
Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam,

Natalia. 
Mama Ani, aniołka Olusi oczekująca na syna.

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora