dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
Clara Fabio  
20-02-2013 04:57
[     ]
     
Dzisiaj mija siódma rocznica śmierci mojego Syna, który popełnił samobójstwo. Cierpiał na ciężką postać schizofrenii. Nie ma dnia, żebym o Nim nie myślała. Dzień Jego odejścia pamiętam tak jak dzień Jego narodzin. Dla matki, dla rodzica bez względu na to ile to dziecko ma lat, zawsze będzie DZIECKIEM. Dzisiaj prosiłam Boga, aby zaopiekował się moim Synem, skoro mi Go zabrał! Kiedy zmarł mój Mąż, myślałam sobie, że to mój Syn poprowadzi do ołtarza swoją siostrę, a tu ani męża, ani Syna!
Ostatnio leciałam samolotem i szukałam Cię w przestworzach, mój Synku? Gdzie jesteś? Czy tam dokąd odszedłeś urzadzili Ci Bal Wszystkich świętych? Tęsknota strasznie boli... 
Clara





























Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
berberys  
20-02-2013 07:25
[     ]
     
Bardzo dobrze Cię rozumiem droga mamo.Czytam Twojego bloga od niedawna bo i ja zostałam pozbawiona największego szczęścia jakim był mój kochany Kamil od 02.01.2013 roku jestem osieroconą matką.Chociaż mój syn nie żyje tak krótko mi wydaje sie to bardzo długo.Masz rację to bardzo boli .Ja również myślę o swoim dziecku od rana do nocy każdego dnia a Ty robisz to już tyle lat.Ja nie wiem jak żyć i po co.Światełka pamięci dla Twojego kochanego dziecka zapalam a Ciebie mocno przytulam.mama śp Kamilka Borowiec 
Barbara Borowiec

Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
Jolanta  
20-02-2013 08:58
[     ]
     
Ja szukam Ciebie na gwieździstym niebie
ja szukam Ciebie we wiatru powiewie
ja szukam Ciebie w promieniach słońca
ja szukam Ciebie bez końca
i będe szukać aż do końca.

Rocznicowe światełko dla Twojego Synka.

Mama Martynki 
Mama Martynki
jola

Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
jolek  
20-02-2013 09:36
[     ]
     
Dla Twojego syna
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Kasieńki

Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
taktórapamięta  
20-02-2013 10:09
[     ]
     
Spoczywaj w pokoju, zapalam światełko dla Ciebie "Filipie".(*) 


Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
agniechaw  
20-02-2013 11:30
[     ]
     
Światełko dla Twojego syna.
Czas mija a my ,osieroceni rodzice stoimy w miejscu, na rozdrożu i nic i nikt nas nie poratuje ani nie pocieszy w naszym bólu.
Nie ma takich słów, nie ma takich chwil aby nareszcie odetchnąć i być szczęśliwym..
U mnie w tym roku czwarty rok bez córki,kolejny okrutny rok bez Ciebie kochana córeczko.
Na zawsze moje złamane serce już takie pozostanie.
Agnieszka-mama Madzi
http://magdalenawyzga.pamietajmy.com.pl/index.php 


Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
kulkry58  
20-02-2013 22:39
[     ]
     
TESKNOTA,BOL,CIERPIENIE ZOSTAJA NA ZAWSZE :(
DLA TWOJEGO SYNKA NAJASNIEJSZE SWIATELKO PAMIECI W SMUTNA ROCZNICE POZEGNANIA((*))((*))((*))Krystyna mama Jarka 


Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
bietka  
20-02-2013 22:51
[     ]
     
Najjaśniejsze światełka dla Twojego Synusia (*)(*)(*)
Ela mama Adasia 
Ela

Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
adik  
21-02-2013 18:22
[     ]
     
Najjaśniejsze światełka pamięci dla Twojego Synka(***************************************)

mama Adriana lat 17 


Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
Clara Fabio  
23-02-2013 03:47
[     ]
     
Dziękuję Wszystkim, którzy odpowiedzieli na mój wpis o rocznicy śmierci mojego syna. Zastanawiam się, co powoduje, że jakoś egzystuję, że żyję, mimo utraty dziecka?! Dochodzę do wniosku, że przeżywam te dni, bo czasami myślę o synu, nazwę to "powierzchownie", nie zagłębiając w jakiś ciężki temat i wtedy jest w miarę dobrze ze mną. Ale, gdy zaprząta moją głowę coś tragicznego, albo nachodzi mnie przymus oglądania zdjęć, wtedy przepadam, pogrążam się w żalu, płaczu i całkowitej rozpaczy - jestem po prostu chora na ciele i duszy! Dlatego, żeby jakoś egzystować odpycham od siebie te najcięższe tematy na czas bliżej nieokreślony. Taki jest mój sposób na dziś. 
Clara





























Re: Siedem długich lat odkąd Ciebie nie ma
bea1024  
02-03-2013 08:12
[     ]
     
Swiatelko pamieci dla twojego syna (*)(*)(*)
mama Marcina lat 21 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora