dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Moja Kasia
babiya  
16-02-2013 22:42
[     ]
     
Moja Katarzynko!Mój dobry Duszku!Tak źle mi bez Ciebie.Córeczko gdzie jesteś?Nie mogę pogodzić się z tym,co się stało.Wiem,że to moja wina...Patrzę na Twoje zdjęcie,na Twoją uśmiechniętą buzię,na zdjęcie,którego Ty już nie zobaczyłaś.To było 15 czerwca 2003 na koncercie w Cieszynie,a 20-go już Cię nie było.Obok Ciebie Grzesiu,Twoja wielka miłość.I nagle koniec!Czas się zatrzymał,stanął.Rano 20 czerwca zawiozłaś mnie do pracy i już nigdy potem Cię nie zobaczyłam.Czasem wydaje mi się,że to nieprawda,że ty ciągle gdzieś jesteś,że wrócisz,że to nie Ty byłaś na tej drodze,w tym miejscu,gdzie doszło do wypadku...Chwilami wydaje mi się ,że już jakoś się pogodziłam z Twoją nieobecnością....Czasem jest tak,że jeszcze chwila,ze jeszcze moment a oszaleję,zwariuję z tęsknoty za Tobą,że ściska w gardle tak jak teraz...A wszyscy myślą,że to już tyle lat,że nie mam prawa tęsknić...Aniołku mój Kochany...Kiedy wreszcie się spotkamy,kiedy znowu będę mogła Cię przytulić?!Tak bardzo Cię kocham!Twoja mama 
Magda

Re: Moja Kasia
Magda31  
16-02-2013 23:19
[     ]
     
Najjaśniejsze światełko dla Kasi do samego nieba(*)
Przytulam z całego serca 
Magda

Re: Moja Kasia
berberys  
17-02-2013 20:27
[     ]
     
Serdecznie przytulam panią i wiem co pani czuje ja straciłam ukochanego synka 02.01.2013 i cirpię tak bardzo że nie widzę sensu swojego życia,nie wiem co będzie dalej ale myśle ze matka nigdy nie pogodzi sie ze śmiercia dziecka i zawsze będzie tęsknic i cierpieć .Światełko pamięci dla Kasi. 
Barbara Borowiec

Re: Moja Kasia
mama E M I  
18-02-2013 07:02
[     ]
     
Światełka do Nieba dla NAszych dzieci (*)(*)(*)(*) brak słów na to wszystko.... 
Mama Aniołkowa Maciuś21.11.205, Igorek i Ewcia 04.07.2012
Kocham Was nad życie mama

Re: Moja Kasia
Jolanta  
19-02-2013 09:18
[     ]
     
A kiedy się spotkamy
Tam po drugiej stronie
będziemy razem iść
będziemy razem żyć
Ty i Ja, Ja i Ty
i nie rozdzieli nas już nic.

Madziu światełko dla Twojej Kasi - Twojego Pięknego Duszka

Mama Martynki 
Mama Martynki
jola

Re: Moja Kasia
babiya  
19-02-2013 18:59
[     ]
     
Dziękuję Jolu za Twoje słowa,za światełka dla mojej Kasi.Młodość każda jest piękna.Nasze córeczki były u progu życia,wszystko było przed nimi.To co się stało nie ma nazwy,a zrozumieć tego też się nie da.Dla Twojej ukochanej Martynki moje myśli i światełka,a Ciebie Kochana mocno przytulam.Magda 
Magda

Re: Moja Kasia
Mama Kasi G.  
19-02-2013 09:52
[     ]
     
Tak nam żle bez naszych aniołów. Zawsze będziemy tęsknić, kochać, czekać. Najjaśniejsze światełka ********** 


Re: Moja Kasia
mamaKasi18  
22-02-2013 22:24
[     ]
     
Ja tez Madziu ciagle czekam i codziennie od nowa musze uczyc sie zyc bez mojej Kasiuni..... 


Re: Moja Kasia
berberys  
25-02-2013 15:17
[     ]
     
Światełko pamięci dla Twojej kochanej Kasiuni.Ciebie droga mamo mocno przytulam bo wiem co czuje matka której dziecko umarło.I chociaż moja rozpacz trwa tak krótko to myślę że ból zostaje już na zawsze.Zawsze będziemy liczyć ile nasze dzieci miałyby lat i jak wyglądałoby ich życie gdyby były wśród nas.W naszych sercach i myślach pozostaną do końca naszych dni. 
Barbara Borowiec

Re: Moja Kasia
Jolanta  
01-03-2013 09:35
[     ]
     
Podnoszę się, by upaść znów
idę do przodu, by cofać się wstecz
wierzę i ufam
by znów w zwątpieniu zagubić się.

Tak Madziu zawsze będziemy juz pochylone
czas niczego nie zmienia

Mama Martynki 
Mama Martynki
jola

Re: Moja Kasia
Teresa Trelinska  
03-03-2013 12:43
[     ]
     
Tak trudno zyc bez naszych Skarbow! Kolejny dzien, kolejna noc...Lzy, lzy, lzy i bol. Ogladam zdjecia i wtedy czasem sie usmiecham do mojego usmiechnietego Tomcia, a potem nie moge powstrzymac lez...Przytulam Cie mocno , a dla Kasi miliony Swiatelek! 
Teresa Trelinska

Re: Moja Kasia
berberys  
05-03-2013 19:57
[     ]
     
Miliony światełek dla Twojej Kasiuni a Ciebie Magdo mocno przytulam.Ja jestem na początku tej tragicznej drogi i życia bez mojego Kamilka.Każdy dzień jest taki trudny i pełen bólu.U ciebie Magdo niedługo 10 lat bez Kasieńki a tak samo tęsknisz i ciągle cierpisz i tak do końca naszych dni do spotkania naszych dzieci w innym lepszym świecie. 
Barbara Borowiec

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora