dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Mój Kochany Brat Wojek
Agnieszka Białkowska  
08-02-2013 02:03
[     ]
     
Mój kochany brat Wojtek 1 maja 2012 r utonął ratując swojego 14 letniego syna Rafała.
Kochani Rodzice czytam wasze wpisy i widzę cierpienie moich rodziców oni umarli razem z nim. Mineło 9 miesięcy a my nie potrafimy żyć. Ja przez 6 miesięcy dawałam radę dla moich rodziców dla 2 dzieci mojego brata a także dla swoich dzieci i mężą. Miałam nadzieję że będzie trochę łatwiej a z kożdym dniem jest coraz gorzej. Tak bardzo potrzeba mi rodziców a oni nie mają siły żyć a ja nie potrafię im pomóc. Jestem z nimi i staram się być jak najczęściej ale jest mi coraz trudniej. Tęsknię za Tobą mój Kochany Starszy Bracie, tak strasznie brakuje mi Ciebie.
Świateła dla Ciebie i wsystkich twych nowych Anielskich Przyjaciół.[*][*][*]

Kochani mój brat to najkochańszy wujek napewno wasze Aniołki wesoło się z nim bawią a on się nimi opiekuje.
http://www.wojtekburza.pamietajmy.com.pl 
Agnieszka
Ostatnio zmieniony 12-02-2013 15:05 przez AgnieszkaB

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Teresa Trelinska  
08-02-2013 10:11
[     ]
     
Agnieszko! Tak bardzo trudno zyc bez naszych Skarbow! Moj Najukochanszy Syn Tomciu zginal w wypadku samochodowym. Minelo ponad 4 miesiace. Nie potrafie zyc. Zycze Tobie i rodzicom duzo sily. Swiatelka dla wszystkich co odeszli(*)
http://tomasztrelinski.pamietajmy.com.pl 
Teresa Trelinska

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Agnieszka Białkowska  
08-02-2013 10:46
[     ]
     
Teresko dziekuję za Twoje słowa.
Mój brat jak zginął miał 34 lata był kieroecą tira i mechanikiem samochodowym co wprost uwielbiał. Zawsze chętny do pomocy otoczony przyjaciółmi i innymi osobabi gdyż zawsze komuś pomagał. Gdy powiedzielismy o śmierci Ali jego 9 letnie córce, po płaczu jak troszkę się uspokoiła przyszła do nas i powiedziała nam, że Pan Bóg zabrał tatę bo nikt inny nie potrafi mu naprawiać samochodów i potrzebuje pomocy a tata zawsze wszystkim pomaga.
Życzę wam Kochani siły do życia na ten kolejny. dzień..
Światełka dla naszych Skarbów (*)(*)(*) 
Agnieszka

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Magda31  
08-02-2013 21:55
[     ]
     
Kochana Agnieszko
Wiem co czujesz..wiem co czują Twoi Rodzice:(((
Nie ma słów pocieszenia ale jedno mogę napisać..kiedyś będzie spokojniej...kiedyś nauczycie się z tym żyć choć wiem,że teraz ciężko to pojąć...doskonale Cię rozumiem..
Ja straciłam Brata którego kochałam ponad życie!
Miał 24 lata
Nie umieliśmy sobie z tym poradzić,ja i moi rodzice ale czas wbrew pozorom koi ból....
Przytulam Was z całego serca i tak bardzo mi przykro..:((((((((((((
Jak byś chciała pogadać to mój mail magdalena_gerent@wp.pl
Siostra Pawła
http://pawelekmisiumieszko.pamietajmy.com.pl/index.php 
Magda

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Magda31  
08-02-2013 23:35
[     ]
     
i zapomniałam napisać,że 12 maja ja mam urodziny.........:(((( 
Magda

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Agnieszka Białkowska  
09-02-2013 00:00
[     ]
     
Dziękuję Madziu za twoje słowa. Dzięki Tobie dopatrzyłam się pomyłki w swoim wpisie. Mó kochamy Wojtuś utoną 1 maja a 12 odbył się jego pogrzeb. Tak dużo chciałam napisać ale jeszcze nie potrafię zebrać się w sobie i myślami jestem nadal w tych pierwszych majowych dniach.
Pozdrawiam i dziękuję! 
Agnieszka

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Magda31  
09-02-2013 00:28
[     ]
     
Tak to jest...mylimy daty...mylimy wszystko....I wierzymy,że To jest jedna wielka Pomyłka,że Go już nie ma...jedyne co mogę zrobić to Cię wirtualnie przytulić......:((((( 
Magda

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Magda31  
09-02-2013 00:35
[     ]
     
Agniesiu,wiem,że brakuje tchu..oddechu...słów...
Mi też ich brak....ale jestem z Wami i przytulam z całego serducha..:(( 
Magda

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Agnieszka Białkowska  
09-02-2013 00:48
[     ]
     
Dziękuję i jak to dobrze, że jesteś. weszłam na stronę Twojego brata i okazało się że urodził się 8 miesięcy wcześniej ode mnie. Bardzo mocno Cię przytulam, a dla naszych Braaci (*)(*) 
Agnieszka

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Magda31  
09-02-2013 01:00
[     ]
     
www.mojbrat-naszaniol.bloog.pl 
Magda

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Magda31  
09-02-2013 01:07
[     ]
     
Agniesiu dziś wiem,że żadne słowa nie pomogą w bólu...jestem jak bys chciała...najjaśniejsze Światełka do samego nieba dla Twojego Braciszka...
Magda 
Magda

Re: Mój Kochany Brat Wojek
Agnieszka Białkowska  
12-02-2013 15:02
[     ]
     
Kolejne dni mijają a ja tęsknię coraz bardziej. Kocham Cię Braciszku.
Świateła dla Ciebie(*)(*)(*) 
Agnieszka

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora