dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
12-01-2013 16:25
[     ]
     
22.09.12 moj syn Tomciu zginal w wypadku samochodowym. Zabraklo mu miesiac do 23 urodzin. Byl wspanialym kochanym synem, moim ogromnym szczesciem. Dzisiaj minelo 16 tygodni od jego smierci. Tak bardzo Go kocham i tak bardzo mi Go brakuje. Nie potrafie bez Niego zyc. To tak bardzo boli. Mielismy tyle planow na przyszlosc...Juz nic nie bedzie jak wczesniej. Tesknota mnie zabija. Ja tylko funkcjonuje.Ciagle nie moge w to uwierzyc, ze odszedl. I te tysiace pytan dlaczego??? http://tomasz-trelinski.miejsce-pamieci.pl/ 
Teresa Trelinska
Ostatnio zmieniony 13-01-2013 04:39 przez novadom

Re: Moj Tomciu
ma.ta  
12-01-2013 16:59
[     ]
     
Teresko najpiękniejsze światełka dla Twojego Synka (*)(*)(*) A Ciebie mocno przytulam mama Stasia (też zginął w wypadku) 


Re: Moj Tomciu
mamaszymusia  
12-01-2013 17:02
[     ]
     
Bardzo Ci wspólczuję. Mi w jednym roku roku zmarł mój ukochany chrześniak (też zginał w wypadku) oraz straciłam synka... Mogę tylko dodac, ze z czasem nauczysz sie żyć z tą ogromna zadrą w sercu. Światelko dla Twojego Synka(*) 

..............................
Aniołek Szymuś 31tc*+12.12.10
Bratanek Matys 19lat +1.06.10
&lt;A Href="&lt;A Href="<A Href="http://szymus

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
13-01-2013 03:10
[     ]
     
Dziekuje Wam, ze jestescie. Tylko ten, kto stracil dziecko, jest w stanie zrozumiec. Nie spie, o tej godzinie moj Tomciu mial wypadek, zmarl 2 godziny pozniej. Wszystko stracilo sens! Tak bardzo chcialabym wiedziec, ze jest szczesliwy. Tu zostala tylko tesknota, pustka i zal...Nie mam sily... 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
atusia13  
12-01-2013 21:58
[     ]
     
...myślę, że nawet poznanie odpowiedzi na pytanie "dlaczego" nic nie zmieniłoby, bo wciąż brakować nam będzie naszych dzieci.
Najtrudniejsze jest teraz pielęgnowanie wspomnień, bo z każdym dniem obrazy się rozmywają. Ja jeszcze do niedawna czułam zapach oliwki naszego maleństwa, jego ubranka kocyki miały jeszcze jego zapach .... Wierzę, że nasze dzieci są z nami, czuwają nad nami.
Jak jednak znaleźć w tym wszystkim sens jeszcze swojego istnienia? Prawdopodobnie to nie nasz czas by być teraz z naszymi dziećmi. Tylko jak teraz żyć by zasłużyć na Niebo? 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
13-01-2013 03:29
[     ]
     
Tak.Wspomnienia. Mielismy tyle wspanialych przezyc . Wszedzie mam jego zdjecia. Ciagle przypominam sobie cos nowego. Byl bardzo dobrym czlowiekiem i kochajacym, wrazliwym dzieckiem. Nie potrafie tego zrozumiec... On jest przy mnie, czuje to. Ciagle slysze jakies odglosy. Wczoraj mi sie przysnil, ze mial wypadek, ale ze przezyl. Niestety, jak sie obudzilam, prawda byla bolesna, nie przezyl..Co noc koszmary...
http://www.tomasz-trelinski.miejsce-pamieci.pl/ 
Teresa Trelinska
Ostatnio zmieniony 13-01-2013 04:20 przez novadom

Re: Moj Tomciu
atusia13  
13-01-2013 08:49
[     ]
     
On daje znać, że choć umarł żyje wiecznie. Nie widzimy ich, ale nasze dzieci są tuż obok.
Jednak dla nas to za mało, tak bardzo tęsknimy do bezpośredniej obecności. Przytulam bardzo mocno (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
13-01-2013 13:49
[     ]
     
Dziekuje Beatko. Tez Cie przytulam. Tak bardzo tesknie za moim Tomciem...Za jego : czesc mamusia, co u Ciebie ? Za jego serdecznymi powitaniami i usmiechem. Byl bardzo dobrym synem i przyjacielem. Zawsze pogodny i uczynny. Bardzo lubiany. Tak bardzo Go kocham ! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
atusia13  
13-01-2013 16:27
[     ]
     
To właśnie jest najtrudniejsze, bo tej pustki nic nam nie uzupełni. A wspomnienia, fotki to tylko temat zastępczy , a tak naprawdę tęskni się za za Nimi. Za tym by ich objąć , przytulić, porozmawiać... 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Moj Tomciu
Miroslawa  
13-01-2013 17:21
[     ]
     
Światełka dla Tomka [****] A Ciebie Mamo mocno ściskam. Wiem co przeżywasz. Nadal cierpie i tęsknie ogromnie, choć minęło 3 lata i 5 miesięcy. Ściskam Cie mocno i życzę dużo sił.
Mama Mariusza. 
M.M

Re: Moj Tomciu
ulkar  
13-01-2013 17:58
[     ]
     
Niestety też wiem, co znaczy stracić syna, syna i przyjaciela jednocześnie,mądrego i czułego ... mój Tomek miał tylko 14 lat, dzisiaj miałby 24 ....
Przytulam ciepło mamo Tomcia i współczuję, współodczuwam ... mama Tomka 
L.R.

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
13-01-2013 19:31
[     ]
     
Tez Tomciu...Tacy wspaniali chlopcy! Czy moglabys mi powiedziec jak sobie radzisz po 10 latach? Tesknota i bol zostana na zawsze. Ale czy mozna nauczyc sie zyc ? Pozdrawiam. Swiatelko dla Tomcia (*)(*)(*)
ulkar napisał(a):
> Niestety też wiem, co znaczy stracić syna, syna i przyjaciela jednocześnie,mądrego i czułego ... mój Tomek miał tylko 14 lat, dzisiaj miałby 24 ....

> Przytulam ciepło mamo Tomcia i współczuję, współodczuwam ... mama Tomka 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
13-01-2013 18:13
[     ]
     
Dziekuje! Tez Cie mocno sciskam. To dopiero i juz 16 tyg. a jakby wczoraj... Nie mam sily ani zyc ani umrzec...Tak bardzo chcialabym byc przy nim! Swiatelko dla Mariusza(*)(*)(*) 
Teresa Trelinska
Ostatnio zmieniony 13-01-2013 19:24 przez novadom

Re: Moj Tomciu
ulkar  
15-01-2013 22:10
[     ]
     
Niestety, a może na szczęście, mozna nauczyć się żyć bez części samej siebie, bez tej najdroższej części, bez swego syna... można śmiać się, czekać na nowe wydarzenia ... tylko, że mimo 10 lat jakie jestem już bez Tomka ... świat nie wrócił na swoje normalne tory ... nic nie jest takie jak wcześniej ... mi to właściwie zawaliło się całe życie .... Jeśli mogę coś poradzić, to skorzystaj z porad psychologa ...mi to, że przez ok rok zamroziło mnie jak głaz, odbija się dzisiaj na zdrowiu, odezwały się choroby z autoagresji :( ale żyję, i nawet już od mniej więcej roku nie jeżdżę codziennie na cmentarz i nawet nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia ... ale tęsknię za moim Tomeczkiem ... ciągle. 
L.R.

Re: Moj Tomciu
halina30  
15-01-2013 11:48
[     ]
     
Tak bardzo serce się ściska, a gdy słyszę Tomciu, tym bardziej. Mój Syn, też Tomek, też dorosły facet nie żyje od prawie 3 lat. A mnie dalej zdarzają się dni, że nie mogę w to uwierzyć. Że nadal miotam się i nie wiem jak zagłuszyc pustkę i samotność. Zrobic coś,... takiego ...żeby wszyscy pamiętali o Tomku. Tylko, że to nie ma sensu. Pamięć jest ulotna i powoli zanika.
Mocno Cię przytulam. 


Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
15-01-2013 12:08
[     ]
     
Halinko! Tak bardzo trudno zyc bez naszych Synkow! Nie mam absolutnie sily . Mysle , ze pamiec o nich bedzie tak dlugo , jak dlugo my matki bedziemy o to dbac. Wszyscy inni szybko zapomna...Przytulam mocno.

Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
Jolanta  
16-01-2013 09:37
[     ]
     
Światełko pamięci dla Twojego Tomcia.

Mama Martynki 
Mama Martynki
jola

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
19-01-2013 20:24
[     ]
     
17 tygodni bez Ciebie synku...Tak bardzo tesknie i kocham Cie moj Skarbie! Sniles mi sie, ze miales wypadek i przezyles...W moim sercu zyjesz i bedziesz zyl do konca moich dni! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
02-02-2013 09:53
[     ]
     
Znowu sobota...19 tygodni...Kochany Synku!Kocham Cie i tesknie! Kazdy dzien to lzy i walka.... Dlaczego odszedles?????Zabierz mnie stad ! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
berberys  
02-02-2013 22:36
[     ]
     
przesyłam milion światełek do nieba dla naszych kochanych dzieci będę pamiętać o Tomku w modlitwie a Ciebie kochana mamo Tomka przytulam mocno,to co napisałaś tak bardzo przypomina mi moje myśli zrozpaczona mama śp Kamilka Borowiec 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
mamaszymusia  
02-02-2013 23:23
[     ]
     
Tomku, dla Ciebie(*) 

..............................
Aniołek Szymuś 31tc*+12.12.10
Bratanek Matys 19lat +1.06.10
&lt;A Href="&lt;A Href="<A Href="http://szymus

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
03-02-2013 08:12
[     ]
     
Kochane dziekuje za modlitwe i swiatelka dla Tomcia. Swiatelka dla Waszych Dzieci(*)(*)(*) 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
berberys  
04-02-2013 11:15
[     ]
     
Kochana mamo Tomcia czytałam wszystkie posty i wszystko co Ty piszesz to moje uczucia moje życie skończyło się 02.01.2013 kiedy mój Kamil zmarł też w tragicznej śmierci skatowany przez rówieśników winię też szpital gdzie nic nie robiono tylko podawano środki od bólu był przytomny do końca cierpiał a w akcie zgonu napisano zatrzymanie akcji serca z nie wyjaśnionych przyczyn.Wysyłam światełka do nieba dla naszych ukochanych wspaniałych synków a Ciebie mocno przytulam i wiem jak bardzo cierpisz mama śp.Kamilka 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
07-02-2013 08:05
[     ]
     
Najukochanszy Tomciu! Tak bardzo Cie kocham i tesknie ! Absolutnie sobie bez Ciebie nie radze! Milionowy raz zadaje pytanie dlaczego?????? Zyje, jakbym nie zyla. Wszystko toczy sie obok. Juz nic nie jest wazne.Tak bardzo pragne byc z Toba !!!  
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
berberys  
07-02-2013 20:42
[     ]
     
Tersko wiem co czujesz czuję to samo cierpię i bardzo tęsknie za moim Kamilkiem,światełka do nieba dla naszych dzieci 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
08-02-2013 20:44
[     ]
     
Najukochanszy Syneczku! 20 tygodni temu rozmawialismy ostatni raz w Twoim zyciu. 9 godzin pozniej juz nie zyles! Dlaczego ??????? Dlaczego zdazyl sie ten wypadek ????Pojechales na urlop i nigdy juz nie wrociles!Tak bardzo mi Ciebie brakuje, naszych spotkan i telefonow, wszystkiego!!! Nie potrafie bez Ciebie zyc!!! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
20-02-2013 09:13
[     ]
     
Najukochanszy Syneczku! 151 dzien bez Ciebie...Tak bardzo Cie kocham i tesknie!!!Nic nie ma juz sensu. Kazdy dzien , to walka o przetrwanie. Tak bardzo chcialabym byc z Toba! Wczoraj przyszedles do mnie we snie. Jechalismy razem . Jak dawniej ...Powiedziales : mamusia uwazaj, bo zahaczysz. Czy chcialam mnie przed czyms ostrzec??? I ten czarny samochod....Przejechalismy razem tysiace kilometrow. I zawsze bylo dobrze , chociaz niebezpieczenstwa czychaly ciagle. Tym razem kochales sam...Juz nigdy nie dowiem sie co sie stalo ...Zostaly wspomnien, niesamowity bol , zal , pustka , tesknota, niespelnione marzenia i plany, ktorych mielismy tak duzo . Juz nic i nigdy nie bedzie jak mialo byc! Synku Kocham Cie!!! Wroc!!!!! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
berberys  
20-02-2013 20:20
[     ]
     
Tak Teresko nic już nie będzie tak samo.Wiem jak cierpisz ja czuję sie tez tragicznie ciągle tylko łzy i pytanie dlaczego tez nigdy się nie dowiem prawdy.Mam tylko nadzieję że nasze ukochane dzieci są już szczęśliwe w świecie bez bólu cierpienia i przemocy.Swiatełka pamięci dla naszych skarbów. 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
28-02-2013 20:11
[     ]
     
Przed kilkoma dniami sniles mi sie Synku. Jechalismy samochodem, jak dawniej. Przejechalismy razem tysiace kilometrow i zawsze zwracalismy sobie uwage. I tym razem we snie powiedziales mi: uwazaj mamusia, bo zahaczysz. Nie wiedzialam co chcesz mi powiedziec, ale bylam pewna, ze chcesz mnie ostrzec. Nie musialam dlugo czekac na wyjasnienie. Dzisiaj moglam juz byc z Toba. Ktos wymusil pierwszenstwo, zdazylam zahamowac. Synku! To napewno Ty czuwales nade mna. Jestes teraz moim Aniolem Strozem! Tak bardzo Cie kocham i tak bardzo tesknie. Tak bardzo chcialabym juz byc z Toba! Czy moj czas jeszcze nie nadszedl? Zycie bez Ciebie nie ma sensu! Ale dlaczego nie chcesz; bysmy sie juz spotkali? Tak, wiem, kochales wszystkich i wiesz; ze Twojemu rodzenstwu bedzie trudno beze mnie. Oddales swoje zycie, swoje marzenia i plany. Dlaczego???? Juz nic nie jest jak dawniej i nigdy nie bedzie. Jak ja mam realizowac nasze wspolne plany bez Ciebie? Dzisiaj dostalam kolejne projekty. Tak bardzo plakalam! To byl nasz wspolny cel! Co mam robic Skarbie? Teraz juz nic nie ma sensu. Tak bardzo Cie kocham moje Sloneczko!Nie umiem bez Ciebie zyc! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
berberys  
28-02-2013 21:10
[     ]
     
Kochana Teresko masz rację Tomciu jest Twoim aniołem stróżem i wie że jesteś potrzebna dla Andrzejka.Ale ja rozumię też twój ból cierpinie bo życie bez naszych skarbów to nie życie to wegetacja bez sensu i celu bynajmniej ja tak mam i jest mi czasem wstyd że w tym swoim bólu tak się zatracam że myślę że dłużej tego nie wytrzymam,i jednak żyję oddycham serce zbolałe ale bije,coś jem śpię niby wszystko robię jak inni ludzie ale tak naprawdę nie mam sił na nic.Mam wyrzuty sumienia że ja nadal żyję bo zawsze myślałam że matka nie przeżyje śmierci własnego dziecka a jest inaczej.Zyczę Ci siły do każdego dnia o Twoim Tomku zawsze pamiętam. 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
03-03-2013 12:01
[     ]
     
Basiu! Ty wiesz jak trudno nam zyc. Kazdy dzien i kazda noc to walka. Dziekuje Ci, ze mozemy czasem porozmawiac. Minelo 162 dni bez mojego Tomcia. Nie umiem i nie chce zyc. Ciagle placze. Szukam go ciagle i naiwnie czekam, ze wroci, ze zadzwoni, napisze... Ciagle placze. Nie potrafie powstrzymac lez. Probuje uczyc sie zyc, ale nic mi z tego nie wychodzi. Tak bardzo go kocham i tesknie!!!!POzdrawiam Cie Basiu! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
01-05-2013 14:45
[     ]
     
Najukochanszy Syneczku! Minelo 221 dni od tragedii jaka nas spotkala . Nie umiem i nie chce bez Ciebie zyc! Kazdy dzien to walka o przetrwanie! Nic juz nie ma sensu. Nic !!!! Tak bardzo tesknie i marze o spotkaniu z Toba Skarbie ! Kocham Cie  
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
berberys  
01-05-2013 18:51
[     ]
     
Teresko jak dobrze Cię rozumię i czuję to samo jak mamy żyć bez naszych ukochanych skarbów to tak bardzo boli ta tęsknota i te ciągłe wspominanie i brak nadzieji jest przerażający.Światełka do nieba dla naszych synków. 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
26-07-2013 09:02
[     ]
     
Dziekuje Basiu! Nasze zycie to koszmar. Codziennie walka i codziennie final. Jak dlugo jeszcze???? Nie mam sily! Wstaje, bo musze, pracuje, bo musze, wszystko, bo musze...I nic juz nie bedzie jak dawniej...Dlaczego????? Ciagle tylko mysle o naszych dzieciach i nie pojmuje. Nie potrafie uwierzyc w to, co sie stalo. Ciagle czekam...
Trzymaj sie Kochana. 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
28-02-2013 20:24
[     ]
     
Najukochanszy Tomciu! Dzisiaj przysniles sie babci. Przyszles do niej taki radosny i usmiechniety! Tak bardzo sie ucieszyla. Dziekuje Ci Skarbie! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
07-03-2013 09:14
[     ]
     
Najukochanszy Syneczku! Tak bardzo Cie brakuje! Jestes ze mna wszedzie i w kazdej chwili, ale nie moge Cie przytulic ani z Toba porozmawiac . Mowie do Ciebie, a Ty nie odpowiadasz...Dlaczego Pan Bog nam to zrobil ???? Dopiero zaczynales zyc , tacy bylismy szczesliwi, w mgnieniu oka zmienilo sie wszystko i na zawsze . Dlaczego, za co ????? Synku tak bardzo Cie kocham , nie umiem bez Ciebie zyc !!! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
berberys  
07-03-2013 10:14
[     ]
     
Jaśniutkie swiatełko dla Tomeczka,dziś nie moge otworzyć strony pamietajmy i nie mogę zapalić wirtualnego znicza.Ciebie kochana Teresko dobrze rozumię bo czujęe to samo co Ty .To takie niesprawiedliwe że my żyjemy a nasze dzieci nie.Przytulam mocno Ciebie i życzę Dużo siły do trwania w naszej osobistej tragedii 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
09-03-2013 13:01
[     ]
     
Najukochanszy Syneczku! Wczoraj byl dzien kobiet. Zawsze o mnie pamietales. Przed dwoma laty dostalam od Ciebie biala roze i napisales: moja milosc do Ciebie skonczy sie dopiero wtedy, kiedy ta roza uschnie. Tomciu. Ta roza nigdy nie uschnie i nasza milosc bedzie wiecznie trwala. tak bardzo pragnelam, zebys przyszedl do mnie chociaz we snie, tak czekalam...Syneczku tak bardzo brakuje mi Twoich pocalunkow na powitanie, twojego czesc mamausia, wszystkiego! Widze Cie i slysze o kazdej porze i wszedzie. Jestes ze mna nieustannie, rozmawiam z Toba, przytulam Twoje rzeczy...Synku!Tak bardzo Cie kocham!!!!! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
berberys  
09-03-2013 20:15
[     ]
     
Miliony światełek do nieba dla Twojego Tomusia .a Ciebie Teresko mocno przytulam bo czuję tak jak Ty.Zawsze będzie nam brakowało naszych ukochanych synków,ja nadal nie mogę pojąć że Kamilka już nie zobaczę i nie przytulę tak jak Ty Tomeczka to tak bardzo boli. 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
Ewelina85  
11-03-2013 14:04
[     ]
     
Dla Tomka (***)
Najjaśniejsze światełko!! 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 &#9829;

Re: Moj Tomciu
grazia39  
03-05-2013 19:36
[     ]
     
Dla Tomka <<<***>>> <<<***>>> <<<***>>> A Ciebie Teresko mocno przytulam.
Mama Zuzi K. 


Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
13-05-2013 09:24
[     ]
     
Najukochanszy Tomaszku! Minelo 233 dni od Twojego odejscia. Tak trudno bez Ciebie zyc Synku. Zyje wspomnieniami i ciagle placze, pytam dlaczego Bog mi Cie zabral??? Rok temu byl dzien matki, najpierw Jedrkowi zepsul sie motor, potem ADAC, kwiaty i zyczenia na skrzyzowaniu w Königstein, Nürburgring, Eifelpark, Burgerking. Tyle przygod naraz, smialismy sie, biegali, ogladali wyscigi samochodowe...Bylismy tacy szczesliwi i usmiechnieci. Dzisiaj zostaly piekne wspomnienia, rozdarte serce, tesknota, bol, ktorego nie potrafie ogarnac. Synku1 Zycie bez ciebie stracilo sens! Tak bardzo Cie kocham i tesknie. Ciagle czekam, ze wrocisz z urlopu, a ty juz nie wrocisz... Czy kiedys sie spotkamy? Tak bardzo o tym marze i prosze o to Boga. Codziennie rano spogladam w strone twojego lozka i chce Ci powiedziec dzien dobry Skarbie. Przynosze kwiaty, zapalam swieczki i tesknie, bezgranicznie...Tak bardzo Cie kocham moj Skarbie!!!!Wroc!!!!! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
grazia39  
15-05-2013 18:13
[     ]
     
Teresko przytulam Cię bardzo mocno... Jestem z Tobą, choć tylko wirtualnie i myślami, jestem z Tobą w tym bólu i tęsknocie... Nie mam słów pocieszenia dla Ciebie, tylko ciepły uścisk pustych rąk matki o tak samo pękniętym sercu. Dla Twojego Tomka zapalam niegasnące światełko mojej pamięci <<<***>>>
Mama Zuzi K. 


Re: Moj Tomciu
berberys  
16-05-2013 18:48
[     ]
     
Teresko czytam co piszesz i jakże Cię doskonale rozumię.Czuję po prostu to samo tak samo jak Ty wspominam dawne szczęśliwe dni które już nigdy nie wrócą.Zabrano nam nasze skarby a my nie umiemy bez nich teraz żyć.Przytulam Cię w tym Twoim bólu a Tomeczka proszę by opiekował się Toba. 
Barbara Borowiec

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
01-06-2013 14:10
[     ]
     
Najukochanszy Tomciu! Dzis Dzien Dziecka. Tak bardzo chcialabym byc z Toba, zlozyc zyczenia, przytulic, ucalowac, pojsc gdzies jak zawsze...Nawet swieczki nie moge zapalic, nie wiem czemu. Tak bardzo smutno bez Ciebie! Kocham Cie Slonce nad zycie! Minelo 252 dni, trudnych, smutnych. Ciagle na Ciebie czekam i nie potrafie uwierzyc w to, ze juz nie wrocisz. Do zobaczenia Skarbie. Kocham Cie!!!! 
Teresa Trelinska

Re: Moj Tomciu
Teresa Trelinska  
24-07-2013 13:46
[     ]
     
Najukochanszy Syneczku! Przedwczoraj minelo 10 miesiecy od Twojego odejscia. Tak bardzo smutno i pusto tu bez Ciebie! Nie potrafie uwierzyc w to, ze juz Cie nie ma. Ciagle czekam, ze wrocisz...Pojechales tylko na kilka dni urlopu...Tomciu, zyje wspomnieniami, przegladam zdjecia, filmy z Toba, by uslyszec Twoj glos. Ja juz tylko funkcjonuje, z dnia na dzien, z godziny na godzine...wszystko sprawia bol...tak bardzo chcialabym juz byc z Toba! Dlaczego odszedles???? Tak sie cieszylam, ze wszystko zaczyna sie ukladac, ze nareszcie zaczniemy normalnie zyc...ale nie bylo nsm dane...szczescie nie bylo wpisane w nasz zyciorys...cieszylam sie kazdym Twoim osiagnieciem, usmiechem, wszystkim! Teraz zostaly tylko wspomnienia, cierpienie i bol. Syneczku.wroc albo zabierz mnie do siebie.Ja juz nie mam sily...Kocham Cie Skarbie ponsd zycie i tesknie, tak bardzo tesknie... 
Teresa Trelinska

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora