dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Wyję
aga_haa  
27-09-2012 00:55
[     ]
     
Od paru dni nie mogę miejsca znaleźć. Wyłam za Lottą i ciągle wyję, dostrzegam cierpienie innych dzieci i mnie to dobija. A teraz wiadomość o Pucku, w wyobraźni widzę cierpienia katowanych dzieci i pytam DLACZEGO??? Jestem pełna nienawiści, chorej nienawiści, do tych .... którzy to zrobili. Wiem, że te dzieci są w Niebie, razem z Lottą i Waszymi Aniołkami. Dlaczego jest tyle zła, nasze dzieci umierają, takie niewinne, a i jeszcze inne są katowane?? Ten świat jest podły, nie chcę już żyć, nie mogę nic robić, ciągle mam w głowie mętlik. Pomocy! :( światełko dla Waszych Aniołków [*] 
kama2314
Ostatnio zmieniony 27-09-2012 13:51 przez aga_haa

Re: Wyję
sq3clr  
27-09-2012 13:08
[     ]
     
Rozumiem Twoj ból bo też go mam. Jednak my musimy szukać dobrych myśli i dobra w innych. Nas na codzień karmią samymi złymi informacjami i wydaje sie, ze świat jest bardzo zły. Rozświetlić go moze dobro, które my uczynimy. Ściskam Ciebie mocno. Andrzej 
andrzej

Re: Wyję
atusia13  
27-09-2012 13:32
[     ]
     
To prawda. Zgadzam się z Andrzejem i "...życzę Ci odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni...". Ale zgadzam się, że tą odwagę ciężko w sobie znaleźć. Zgadzam się, że nie dość, że czasami sobie nie radzimy to wszystko w około jeszcze dodatkowo przybija nas. Mi na co dzień pomaga świadomość, że mój synek jest z nami choć my go nie widzimy. Pewnie nie jest zadowolony jak widzi łzy...
Dużoooo siły Ci życzę. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Wyję
aga_haa  
27-09-2012 13:52
[     ]
     
dziękuję Wam z całego serca :*
Gdybym tylko miała PEWNOŚĆ, że Niebo istnieje... pewności nie ma, pozostała tylko wiara, słaba, ale jednak jeszcze jest...

trzymajcie się cieplutko :) 
kama2314

Re: Wyję
atusia13  
27-09-2012 14:34
[     ]
     
Aguś trzeba wierzyć, bo wiara to nasza siła. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora