dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Aga Krystianka  
03-02-2012 18:54
[     ]
     
Dzień za dniem mija były święta i były urodziny był płacz była rozpacz i nic się nie zmienia .Codziennie czytam wasze posty ale jakoś sama nie umiem się zebrać i wyrzucić to z siebie.Czytam i myślę że piszecie o moich uczuciach i o tym co myślę i odczuwam sama czasami nie wierze jak my wszystkie matki osierocone jesteśmy do siebie tak strasznie podobne.nie chcę uwierzyć w to co się stało moja świadomość nie chce przyjąć do wiadomości że go nie ma i już nigdy nie usłyszę tego magicznego słowa "Aguś" Bóg skrzywdziła nas i pisze to z pełną świadomością mnie że go mi zabrał a jego że mu życie odebrał choć tak strasznie chciał żyć byliśmy tacy sami uczuciowi ,wrażliwi na ludzką krzywdę ,i wzajemnie udzielaliśmy wsparcia w trudnych chwilach i czasach DLACZEGO mi Go zabrałeś tle razy dajesz szanse ludziom a jemu nie dałaś? nie mogę już pisać bo zbyt dużo chciałbym napisać jak mi źle i jak tęsknie a przecież my wszyscy po to tu jesteśmy nie ja sama>Boże mam nadzieję że mu tam dobrze choć nie mogę go ochronić przytulić i codziennie mówić że bardzo Go kocham i strasznie tęsknie a świadomość że Go więcej nie zobacze doprowadza mnie do skrajności .Gdybym tylko mogła oddać życie za niego sekundy bym się nie zastanawiała .Bo wiem jak strasznie chciał żyć. 
Agnieszka mama Krystianka

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Ewelina85  
05-02-2012 20:03
[     ]
     
[*] dla Twojego Synka 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Nadia7  
05-02-2012 21:41
[     ]
     
Dla Twojego Synka, Twojej Perełki....
(*) (*) (*)

Dużo sił na każdy dzień... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
qwerty  
05-02-2012 22:50
[     ]
     
Nie wiem co pisać bo już słów brakuje gdy czyta się o cierpieniu następnej matki. Człowiek w oniemieniu i z niedowierzaniem patrzy jak następna osoba cierpi i nic nie można zrobić...bo aby naprawdę pomóc trzeba byłoby czas odwrócić...a tego zrobić nie umiemy.

Wieczne światełka dla twojego synka*********************** 


Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Aga Krystianka  
28-04-2013 18:36
[     ]
     
Ile to już czasu upłynęło. Czasu dużo a ból ten sam a nawet gorszy.Różne myśli do głowy z dnia na dzień przychodzą "ile jeszcze wytrzymam" Ciągle szukam ukojenia czytając Wasze posty.Moja rodzina rozpadła się na kawałki ostatnio znalazłam pamiętnik mojego młodszego syna w którym opisuje jak strasznie ma dość choć wie że dostał drugą szanse.Nie mam z nim bliskiego kontaktu chociaż bardzo tego chcemy z mężem nie wiemy jak postępować kiedy robi "kolejne numery"strach przed utratą drugiego syna paraliżuje nas.Czy wy drogie mamy mając młodsze lub też starsze dzieci przez to co nas spotkało utraciły z nimi kontakt bo ja mam wrażenie że każde z nas ma swoje własne życie.Zniszczone życie już nie potrafie się cieszyć.Moje życie to wspomnienia ,ból ,łzy i cmentarz.Za co????????? nas to spotkało . 
Agnieszka mama Krystianka

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Linka  
28-04-2013 22:46
[     ]
     
Witaj, moja najmłodsza córka odeszła 3 miesiące temu, Ty cierpisz już rok sądząc po datach wpisów. Jak wszyscy tutaj dzielę życie na "przed" i "po". Z jednej strony staliśmy się sobie bliżsi - częściej się przytulamy i mówimy sobie, że się kochamy, ale jednocześnie (mimo moich prób) dzieci nie mówią o śmierci siostry. Myślę o grupie wsparcia - dostałam namiary od znajomej psycholożki. Mimo, że sama znam się trochę na psychologii nie potrafię zastosować tej wiedzy na własnej rodzinie i potrzebuję pomocy z zewnątrz. Może i Ty powinnaś poszukać takiej pomocy? Mieszkam pod Poznaniem, gdybyś mieszkała w okolicy służę pomocą. 
Linka, Mama Aniołka (1998,14tc.), Tosi (ur.21.02.2004r.,zm.07.02.2013r.) i dwojga ziemskich dzieci
http://tosiakaczmarek.pamietajmy.com.pl/

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
berberys  
30-04-2013 21:50
[     ]
     
Droga mamo Krystianka ja zostałam osieroconą mamą 02.01.2013 mój syn miał 17 lat kochał życie i ludzi został skatowany przez młodocianych morderców w wyniku czego zmarł po 4 dniach w szpitalu.Moje życie runęło Kamilka wychowywałam sama i naprawdę był całym moim światem,był moim celem w życiu i moją wielką radoscia ja dla niego żyłam.Mam jeszcze drugiego syna który jest juz dorosły i usamodzielniony.Po śmierci Kamilka nasze kontakty są bardzo luzne Piotr obwinia sie że nie uchronił brata od śmierci.Ja ciągle rozpaczam i naprawdę nie umiem teraz żyć bo i po co i dla kogo mam żyć.A odpowiedzi dlaczego nigdy nie dostanę.Światełka dla naszych dzieci. 
Barbara Borowiec

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
neibos  
28-04-2013 21:59
[     ]
     
Rozumiem Cię. Takie nasze życie teraz, ja jeden dzień becze aż do niebios a innego dnia mówię.....o nie , nie poddam sie tak łatwo. Mam wszystko gdzieś i będę walczyła z dniem 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
grazia39  
03-05-2013 19:38
[     ]
     
Dla Krystianka <<<***>>> <<<***>>> <<<***>>>
Mama Zuzi K. 


Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Aga Krystianka  
13-05-2013 20:38
[     ]
     
Wczoraj minęło 19-miesięcy jak odszedł mój synek.
tak strasznie tęsknie za nim.Już sił mi brak na codzienne zmagania z bólem i tęsknotą.A w myślach coraz częściej kołacze się myśl o zejściu z tego świata Ciągle coś nie tak wszystko się popierniczyło nie tak miało być!!! spokój stabilność, szczęście, miłość w jednej chwili pękło jak bańka mydlana .KOCHAM CIĘ SYNKU NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE . 
Agnieszka mama Krystianka

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Linka  
13-05-2013 21:54
[     ]
     
Targają nami silne emocje ale czasami trzeba się zmusić do myślenia "na zimno". Piszesz o rzeczach ostatecznych. Poczuj swój ból i zastanów się czy chcesz zafundować go w podwójnej dawce swoim bliskim? Jeśli nie słuchałaś, to na forum (w "Strata dziecka") jest link do rozmowy radiowej z założycielką tej strony, polecam Ci ten fragment o drzwiach z napisem "dlaczego".
Może Ci pomoże jak napiszesz o swoim synku, o jego śmierci, pisz na forum lub stwórz swojego bloga.
Mocno Cię przytulam. 
Linka, Mama Aniołka (1998,14tc.), Tosi (ur.21.02.2004r.,zm.07.02.2013r.) i dwojga ziemskich dzieci
http://tosiakaczmarek.pamietajmy.com.pl/

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
mery.k  
14-05-2013 10:07
[     ]
     
Ja kiedyś miałam strasznego doła i chciałam poprostu zasnąć jak mój synek (na zawsze) wzięłam dużo leków nasennych. Spałam sama nie wiem ile. Wystraszyło to moich bliskich. Dlatego stwierdziłam że nie mogę im tego zrobić choćby nie wiem jak mi było żle. Ja ze swoim synkiem przeżyłam 21 mies. - trudnych miesięcy. Cierpiał synuś ja mąż i córka Karolina (obecnie lat 7). Dlatego teraz chcę jej pomóc by choć ona mogła normalnie żyć.

Życzę sił na każdy dzień.


..................................................................................
mama Kacperka 27 t.c (*25.08.2010 +23.05.2013) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora