dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Aga Krystianka  
14-12-2011 17:17
[     ]
     
Boże pomóż mi bo ja już nie daje rady .Ból mi rozrywa serce ,nieczyste myśli chodzą po głowie jaka śmierć dla mnie była by szybka i skuteczna.Myśli egoistyczne ale tak strasznie kocham i tęsknie za moim synkiem nie wiem jak sobie poradzić myślałam że gorzej być nie może a jest .święta za pasem tuż tuż Jego 19-urodziny w samą Wigilie Bożego Narodzenia.Jak mam te święta obchodzić bez Ciebie Kochany synku .Chyba dla mnie straciły sens.Czy wy Kochane osierocone mamy też macie takie odczucia .12.12.2011 minęły 2-msc jak go z mną nie ma 
Agnieszka mama Krystianka

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
azalia  
14-12-2011 19:15
[     ]
     
Wiem kochana co przeżywasz.Mój synek zginął 4 grudnia(w tym roku minęło 8 lat) i wtedy też nie chciałam świąt,bo sobie ich nie wyobrażałam,podobnie było z Sylwestrem,bo wtedy były Jego urodziny.Były to święta pełne łez i smutku.Po latach nauczyłam się żyć z tym bólem ale mimo tego łza zawsze kręci się w oku i jest ciężko.Dla Nas Aniołkowych rodziców święta to bardzo trudny czas.Życzę Ci dużo sił w przetrwaniu tego ciężkiego okresu.Przytulam mocno.
Dla Twojego synka mnóstwo światełek(*)(*)(*)(*)(*) 
http://szymoniwanski.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
sylwia1975  
14-12-2011 21:19
[     ]
     
znam to .................nie wiem co napisac ,to straszne ta bezradnosc wobec smierci...............przelej zal na papier ja mam 3 ksiazki mozna powiedziec moje zycie istnialo od dzialania jak automat,pisania ryku i spaceru z psem pojsciem do przyjaciolki mozna nazwac ireny. 


Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
aagnieszkkaa  
15-12-2011 21:32
[     ]
     
Ściskam mocno i życzę dużo siły na ten trudny czas.
Posyłam światełka ((******************))

...................... 
Mama Mateuszka *+01.08.2011 [*] 39tc oraz słoneczka Laury *01.04. 2014r. http://mateuszekaniolek.pamietajmy.com.pl/


Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
Aga Krystianka  
23-12-2011 19:49
[     ]
     
Juro twoje 19-urodziny jak przeżyje tan dzień bez Ciebie najukochańszy syneczku i do tego Wigilia
Czeka mnie i moją rodzine trudny do przeżycia dzień tak bardzo marze o tym żeby Cię przytulić i powiedzieć jak bardzo tęsknie i strasznie Cię KOCHAM choć ty na pewno o tym wiesz milion światełek Kochany syneczku dla Ciebie{********************************************************************************************************************************************************************************************}
Aga Krystianka napisał(a):
> Boże pomóż mi bo ja już nie daje rady .Ból mi rozrywa serce ,nieczyste myśli chodzą po głowie jaka śmierć dla mnie była by szybka i skuteczna.Myśli egoistyczne ale tak strasznie kocham i tęsknie za moim synkiem nie wiem jak sobie poradzić myślałam że gorzej być nie może a jest .święta za pasem tuż tuż Jego 19-urodziny w samą Wigilie Bożego Narodzenia.Jak mam te święta obchodzić bez Ciebie Kochany synku .Chyba dla mnie straciły sens.Czy wy Kochane osierocone mamy też macie takie odczucia .12.12.2011 minęły 2-msc jak go z mną nie ma 
Agnieszka mama Krystianka

Re: Mój Skarb Moja Drogocenna Perła odeszła
mama Szymona  
23-12-2011 20:33
[     ]
     
Aga u mnie to już drugie święta bez mego Syna Szymona właściwie to już nie święta dla mnie są to dni wolne od pracy, nie ma świąt. Myśli nieczyste tez mi chodza po głowie ale wiem że tak nie wolno, miałak jednego syna a teraz odebrano mi wszystko w ciagu jednej sekundy życie runęło i wiem że już się nie podniosę będę ten ciężar dźwigała do samej śmierci a wtedy wiem że spotkam się z moim Jedynym Najukochańszyn Synem.
Łączę sie z Toba w bólu 
beata
http://szymontrafalski.pamietajmy.com.pl/index.php

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora