dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

mój Syn Mariusz siedem lat
Miroslawa  
29-01-2010 08:20
[     ]
     
Piątek 14 sierpnia mój Syn24-letni, Córka, jedna koleżanka i dwaj koledzy pojechali na biwak..nad jezioro..Miał to być wypad kilkudniowy...Syn był taki szczęśliwy..Popłynęli łódką..łódka nie wiadomo dlaczego, przewróciła się..wypadli..wszyscy byli w ubraniach..Wszyscy dopłynęli do brzegu, oprocz Syna..Dlaczego??Dlaczego?? ta łódka się przewróciła??Tyle razy pływali..Synku nie mogę się z tym pogodzić!!Tak bardzo mi Ciebie brakuje.Życie straciło dla mnie sens.Nic już nie jest i nie będzie takie samo..Mam córkę 22-letnią,też nie może sie z tym wszystkim pogodzić.,tym bardziej, ze tez tam była, widziała... Byli bardzo z sobą zżyci-jezdzili razem na studia i mieszkali. Syn był na ostatnim roku studiów, nie dokonczył..KOCHAM CIE SYNKU!! ŚWIATELKA DLA NASZYCH ANIOŁKÓW [*******] 
M.M
Ostatnio zmieniony 13-08-2016 15:16 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
29-01-2010 08:55
[     ]
     
Przytulam Was mocno,to wielka strata!!Niestety my musimy zyc dalej w tym cierpieniu,dla pamieci o naszych DZIECIACH.Mama Jarka <14.02.93 - +30.11.09> (*)(*)(*)(*) 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
29-01-2010 09:12
[     ]
     
Dziękuję Ci Krysiu, jesteśmy w tym samym wieku, też mam 51 lat. Swiatełka dla Mariusza, Twojego Jarka i wszystkich Aniołów [***].Tak, musimy żyć dalej, tylko co to za życie?? Kocham Cie Synku!! 
M.M

Re: mój syn Mariusz
weraamela  
29-01-2010 10:55
[     ]
     
Tak bardzo Ci współczuję..
Przytulam i dużo sił życzę! 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

Re: mój syn Mariusz
martinka  
29-01-2010 12:41
[     ]
     
Boze powiedz dlaczego?bardzo Ci wspołczuje.
tysiace swiatełek dla twojego synka (***********) 


Re: mój syn Mariusz
Mama Kasiuni  
29-01-2010 13:29
[     ]
     
Mirko, tak bardzo Ci współczuję i tak bardzo Ciebie rozumiem. Moją starszą, niespełna 6 letnią córeczkę również zabrała woda. Też tak jak Ty nie wiem jak to się stało, wiem natomiast, że wszystko wydarzyło się 2 kroki od ratownika, który siedział na ławce i miał oczy wpatrzone w podłogę, nie był wykwalifikowany, nie umiał udzielić pierwszej pomocy, dopuścił do wszystkiego osoby trzecie i wszystko schrzanili, przez nich moja córeczka nie żyje, nie umieli udzielić pierwszej pomocy, a mogłaby żyć bo była bardzo naprawdę bardzo krótko pod wodą. Potem przyjechało pogotowie i defibrylator nie zadziałał. "Ratownik" wszystkiego się wyparł. Nie przyznał się do tego co jest prawdą. Kłamca jeden, ....., mam ochotę wyć i też tak samo jak Ty nie mogę się pogodzić ze stratą mojej córeczki. Też wciąż pytam dlaczego. Ale już wiem, że nigdy nie uzyskam odpowiedzi i żyję z tą niewiadomą, mam jeszcze drugą córeczkę, która też tęskni za swoja siostrzyczką, wspomina ją i mówi, że chciałaby żeby Kasiunia była z nami, to mogłaby się z nią bawić. Też jak u Ciebie, została mi młodsza córeczka. Ostatnio powiedziała, mamusiu, ja nie chce umrzeć, nie chcę iść do Nieba jak Kasiunia. Chcę zostać z Tobą. Ma niespełna 3 latka. Popłakałam się i nie mogłam jej nic wytłumaczyć, nic odpowiedzieć, żeby ja chronić, bo tak naprawdę nie wiemy co przyniesie nam jutro. Taka mała, a jakoś to sobie tam w główce poukładała. To życie teraz, bez naszych dzieci jest niczym spróchniałe drzewo, bez życia, ale musimy żyć właśnie dla pamięci tych, których zabrało nam przeznaczenie. Ja właśnie wierzę w przeznaczenie, bo inaczej tego nie jestem w stanie pojąć, wytłumaczyć sobie i zrozumieć.
Pozdrawiam Ciebie i ślę światełka dla Twojego Synka, mojej Córeczki i wszystkich Aniołków, tych ukochanych Aniołków. (************) 
http://kasiuniasacharuk.pamietajmy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
29-01-2010 13:55
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane. Wiem, że tylko Wy zrozumiecie mój ból. Znajomi,.cóż.."stało się, trzeba żyć dalej, otrząsnąć sie"..Jak się otrząsnąć?? To nie śnieg!! To moje dziecko, ktore najpierw przez 9 miesięcy nosiłam pod sercem, a potem byłam przy nim przez 24 lata. Mamo Kasiuni-współczuję Ci , taka młoda istotka, przez niekompetencje i brak wrażliwości,musiała odejść.. I jak dalej żyć, bez naszych ukochanych dzieci??Jakie to okrutne!!Nie mogę patrzeć na wode..!! Swiatełka dla Twojej Kasiuni i wszystkich Aniołków (******). Mama Mariusza *7.03.1985 +15.08.2009. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
aga72_sa  
29-01-2010 14:18
[     ]
     
Mirosławo, przytulam Cię mocno. Moja Córeczka też odeszła przez wodę...
Światełka dla naszych dzieci [***] 
Agnieszka - mama Aniołka Kingusi, Adriana lat 19 i Miłosza - 4 latka.
Oto prawda o człowieku - istnieje dlatego, że ma duszę. A.de Saint-Exupery
http://kingakosiewicz.pamietajmy

Re: mój syn Mariusz
Mama Kasiuni  
29-01-2010 23:13
[     ]
     
Tak Mirko, ja również tak jak Ty nie mogę patrzeć na wodę. A tak bardzo zawsze się bałam wody, i to właśnie ona zabrała mi pierworodną córeczkę.
Światełka dla Wszystkich naszych Aniołków (***) 
http://kasiuniasacharuk.pamietajmy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz
Viola  
29-01-2010 17:13
[     ]
     
Dla Mariusza <*><*><*><*><*>
Mamo Mariusza wspieram Cię myślami.
mama Anioła Rafała 14lat

"dzieli nas tylko czas..." 


Re: mój syn Mariusz
teresal  
29-01-2010 17:43
[     ]
     
Mirosławo, Twój ból jest moim bólem, bo kiedy widzę nowe wątki następnych osieroconych matek, kiedy czytam o tym,jak bardzo cierpią, jakie katusze przechodzą, to serce mi pęka....
Tak bardzo chciałabym Ci pomóc, powiedzieć, że to minie, że będzie lepiej, ale......Nie, to niemożliwe. Już do końca naszych dni będziemy cały czas przy naszych Dzieciach - myślami, sercem, wspomnieniami....I teraz to jest dla Ciebie bardzo trudne, chwilami nie do zniesienia.
Ale życzę Ci z całego serca, żeby nadszedł taki czas...kiedyś tam...że na myśl o swoim Synku uśmiechniesz się.
Moja Kasia odeszła prawie cztery lata temu, myślałam, że nie przeżyję ani dnia bez Niej. Bolało tak strasznie...Teraz też boli, tęsknota coraz większa, ale......Są właśnie takie chwile, kiedy przed oczami staje mi moja Córunia a ja się do Niej uśmiecham i mówię -Ja ciebie też kocham, Córeńko.
Przytulam Cię Mirko, bardzo. Też mam 51 lat. 
Teresa-mama Anioła Kasi L.

Naucz się szczęścia, tylko pamiętaj,by nie zapomnieć nigdy.



Re: mój syn Mariusz
irenas  
29-01-2010 17:42
[     ]
     
przytulam cię do swojego również zranionego serca mama - Pawła lat23-miliony światełek dla wszystkich naszych dzieci 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
29-01-2010 18:09
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy Aniołków za wsparcie, dobre słowo..Dodałyście mi otuchy, a ona, jest nam osieroconym mamom potrzebna. Kocham Cie Synku i tak bardzo tęsknię. Swiatełka dla wszystkich Aniołków (*****).
Mama Mariusza 
M.M

Re: mój syn Mariusz do Teresal
Miroslawa  
29-01-2010 18:15
[     ]
     
Teresko, bardzo Ci dziękuję za wszystko..Tak, masz racje, ból jest przeogromny i póki co, nie potrafie sie jeszcze uśmiechać..Co więcej, drażni mnie śmiech innych..Dla mnie, czas zatrzymał sie w dniu 15 sierpnia..Dzien zaczyna i konczy sie na tabletkach...i tak trwam..Tobie Teresko też współczuję i oby tych dni z uśmiechem..było coraz więcej..Swiatełka dla Twojej Kasiuni (****).
Mama Mariusza. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
yvette  
29-01-2010 20:18
[     ]
     
Mój syn ,również Mariuszek...odszedł tydzień przed 24-ymi urodzinami.
...miliony światełek dla Mariusza i wszystkich naszych aniolków...
<<**>><<**>><<**>><<**>><<**>><<**>><<**>>

http://mariuszborelowski.pamietajmy.com.pl/

mama Mariusza l.23(*)Iwona Borelowska 
iwona

Re: mój syn Mariusz
rudzia71971  
29-01-2010 23:15
[     ]
     
Mariuszowi (*)(*)(*)(*)(*) 

Ewa mama aniołka GRZESIA
i Krzysia szalonego łobuziaka

http://grzesiumajcher.pamietajmy.com.pl/



Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
30-01-2010 08:11
[     ]
     
Iwonko, dziękuję...Nasi Synowie mieli te same imiona, tyle samo lat.. i jeszcze tyle przed sobą.. Nie było Mu dane rozwijać swoich talentów w szkołach, które wysyłają w świat z dyplomami.
Zatrzymał się mimo wszystko i wbrew własnej woli.
Zatrzymał się nie na jedną noc, lecz na całą wieczność.
W gościnie najlepszej z możliwych. U Boga. Mam nadzieje, ze i my tam..się spotkamy z Nimi. Swiatełka dla naszych Synów (***)
Mama Mariusza *7.03.1985 +15.08.2009. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
31-01-2010 13:16
[     ]
     
Synku, śniłeś mi się dzisiaj..Tak wyraźnie Cie widziałam..Byłeś smutny, dlaczego??Ile ja bym dała, aby ten sen, nie był snem..Tak bardzo Cię kocham i tęsknie coraz bardziej aż serce boli..
Swiatełka dla Ciebie Synku i dla wszystkich Aniołków (****)
Twoja mama ktora kochała, kocha i nigdy nie przestanie!! 
M.M

Re: mój syn Mariusz
teresal  
31-01-2010 13:37
[     ]
     
Mireczko, tak sobie myślę, że Twój Mariusz był smutny, bo Ty jesteś smutna. Już kiedyś pisałam na forum, jak Kasia śniła się mojej siostrzenicy i w tym śnie powiedziała, że tak lubi patrzeć na nas (czyli całą moją rodzinkę, siostry, siostrzenice..)jak się śmiejemy, jesteśmy weseli....A jak jesteśmy smutni, to Ona nie może na to patrzeć i idzie wtedy daleko na łąki...
Myślę, że te nasze Dzieci też TAM przeżywają nasz smutek, naszą rozpacz...
Przytulam Cię mocno... 
Teresa-mama Anioła Kasi L.

Naucz się szczęścia, tylko pamiętaj,by nie zapomnieć nigdy.



Re: mój syn Mariusz
latmaro  
31-01-2010 15:15
[     ]
     
Mamo Mariuszka myślę że Tereska ma rację pisząc że nasze dzieci są smutne wtedy gdy widzą że my ciągle płaczemy jesteśmy wiecznie smutni i myśli nasze skierowane są w złą stronę. Twój Mariuszek przekazuje ci we śnie że jest mu przykro jak widzi ciebie smutną zagubioną, w rozpaczy. Ja wiem tak jak każda z mam które tu piszą że nie mamy powodów dla których życie byłoby teraz radosne i szczęśliwe bez naszych dzieci ale musimy przynajmniej próbować dla tych którzy nam zostali. Jeśli masz jeszcze inne dzieci staraj się żyć dla nich a o Mariuszku myśl tak jakby był obok w postaci duchowej będzie ci lżej, może wtedy dostrzeżesz jakieś znaki od niego, wskazówki którymi będziesz mogła kierować się w dalszym życiu bez jego fizycznej postaci. Ja miałam mnóstwo snów z Czarusiem dzięki nim teraz jakoś funkcjonuje w tym życiu i były to sny naprawdę wyjątkowe, takie dzięki którym wiem że jest ten drugi świat świat duchowy, do którego każdy z nas kiedyś pójdzie.
Ściskam cię mocno.
Dla Mariuszka, dla mojego Czarusia i dla innych naszych kochanych Aniołków przesyłam mnóstwo najjaśniejsze światełka pamięci
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)


Mama Aniołka Czarusia lat 8 zm 01.08.2008
Marzena
www.czaruslatek.pamietajmy.com.pl 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
31-01-2010 18:07
[     ]
     
Marzenko, dziękuję Ci za te słowa..Pewnie masz rację, ja rzadko się uśmiecham i nawet drażni mnie, kiedy inni głośno się śmieją.,bo jak można się śmiać, kiedy mój Syn nie żyje?? Mam córkę Agatę ma 22 lata i wiem, że dla niej i dla męża muszę jakoś żyć a w zasadzie funkcjonować-bo co to za życie? Wszystko jest już inne, nic mnie nie cieszy...Światełka dla Twojego Czarusia (czytałam Twój post Marzenko..Twój Synek też się utopił), mojego Syna i wszystkich Aniołków (***) 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
31-01-2010 18:18
[     ]
     
Teresko, dziękuję Ci..Kiedy obudziłam się, cały czas zastanawiałam się, dlaczego Syn był taki smutny, czy jest Tam mu źle? Ale masz racje, pewnie nie lubi patrzeć, jak ja się smucę..Będę starała sie usmiechać, choć sama wiesz, jakie to trudne...Jak dobrze, ze jest to forum, dzieki Wam, jest mi teraz trochę lżej..Swiatełka dla Twojej Kasiuniu, mojego Syna i wszystkich Aniołków(****).
mama Mariusza 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Marzka  
01-02-2010 13:11
[     ]
     
Przykro mi że Twój syn dołączył do Aniołów.Wiem jak Ci ciężko...
Mariusz światełko dla Ciebie do samego nieba <*********************************************************************>

mama Aniołka7tc(*)i Aniołka Miłoszka*13.06.2007 +30.08.2007 (*) 

Ostatnio zmieniony 01-02-2010 13:19 przez Marzka

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
02-02-2010 12:56
[     ]
     
Synku, śniłeś mi się znowu-tym razem byłeś radosny. Powiedziałeś, że jest TAM dobrze, nie chcesz tu wracac, czy naprawdę? Dziękuję Ci, ze przychodzisz do mnie w snach. Kocham Cie z całego serca i tak bardzo tęsknię!Swiatełka dla Ciebie i wszystkich Aniołkow(****). 
M.M

Re: mój syn Mariusz
teresal  
02-02-2010 15:48
[     ]
     
Piszcie o takich snach, drogie mamy. One dodają nam sił, wzmacniają wiarę w to, że nasze Dzieci ŻYJĄ....nie ważne, że inaczej....może lepiej?
dla Mariuszka i wszystkich naszych Dzieci [*********] 
Teresa-mama Anioła Kasi L.

Naucz się szczęścia, tylko pamiętaj,by nie zapomnieć nigdy.



Re: mój syn Mariusz
Mama Kasiuni  
03-02-2010 10:51
[     ]
     
Tak, ja 2,5 miesiąca po odejściu Kasiuni z tego świata miałam bardzo podobny sen. Przyśniła mi się moja Córeczka, żeby mnie pocieszyć, była bardzo radosna i uśmiechnięta i powiedziała: mamusiu nie smuć się tak, mi jest tutaj dobrze. Ten sen dodał mi troszkę siły i wiary w ten drugi świat. Mojej siostrze również śniła się Kasiunia uśmiechnięta, jej również powiedziała podobne słowa.
Nasze dzieci są, żyją w innym wymiarze i pomagają nam tak dużo na ile są w stanie pomóc, na ile im pozwolą. Ja wierze w to głęboko, że kontaktują się z nami właśnie między innymi przez sny nasze, członków rodziny czy przyjaciół. 
http://kasiuniasacharuk.pamietajmy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz
Artur Lech  
03-02-2010 21:06
[     ]
     
Jakiś miesiąc temu mojemu tacie ,a dziadziusiowi Paulinki Sniła się moja córeczka radosna uśmiechnięta, mówiła że jest jej ,, tam ''dobrze.Ja natomiast jakiś czas temu zapytałam w śnie Paulinkę czy widzi nas, i to co się tu na ziemi dzieje. Odpowiedziała widzę mamusiu wszystko widzę.
Córeńko kocham Cię!!!!!!!!!!
Swiatełka dla wszystkich aniołków<*><*><*><*><*> 
Artur Lech

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
04-02-2010 10:31
[     ]
     
Nasze Dzieci przychodzą do nas w snach,przekazać nam, że TAM jest im dobrze, aby nas pocieszyć, abyśmy tak nie cierpiały. Jednak pomimo tych przekazów..i tak jest nam ciężko, bo mimo wszystko, chciałybyśmy, aby były ONE z nami, choc to trochę egoistyczne.
Swiatełka dla Mariusza i wszystkich naszych Dzieci(****).
Przytulam Was wszystkie cierpiące Mamy.
mama Mariusza *7.03,1985 +15.08.2009. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
uma  
04-02-2010 18:56
[     ]
     
Kochana Mamo,
Sciskam Cie serdecznie,
odpowiedż dlaczego istnieje-przeczytaj moja wypowiedz
to nie ciało ma duszę,ale dusza ciało.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)* 
życie jest niczym,wieczność jest wszystkim
Divaldo Franco

Re: mój syn Mariusz
uma  
04-02-2010 21:06
[     ]
     
Kochana Mamo,Twój syn odszedł tak młodo,bo prawdopodobnie Jego misja na ziemi dobiegła konca.Wiem,że trudno w to uwierzyć,ale tak jest.
Twoj syn czeka na Ciebie kiedyś się spotkacie.
Tymczasem żyj i nie rozpaczaj,bo Oni bardzo tego nie lubią.
serdecznie pozdrawiam 
życie jest niczym,wieczność jest wszystkim
Divaldo Franco

Re: mój syn Mariusz
Ewa Maria  
20-03-2014 23:33
[     ]
     
Kochana Mamo,serdecznie Ci współczuje...bardzo.
Mój Synek podczas choroby powiedział mi że nie boi się śmierci( napatrzył się na koszmar),ale boi się jak my z nią sobie poradzimy.Także musimy żyć i być silne dla naszych kochanych dzielnych Synków... 
Ewa: mama Frania 11 l i Aniołka 14tc i Aniołka Pawełka 17l(zm.04.02.14)

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
06-02-2010 08:55
[     ]
     
Synku i znowu sobota-jak ja nie lubie teraz tego dnia-w tym dniu poszukali Twoje kochane Ciało..Dlaczego wtedy było ciepło? Dlaczego nie padał deszcz? Nie pojechalibyście na biwak..Kocham Cie całym sercem Synku i tak bardzo mi Ciebie brakuje! Swiatelka dla Ciebie Kochanie i wszystkich Aniołków(*****).
Twoja bardzo Cie kochająca mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 06-02-2010 08:56 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz
martinka  
06-02-2010 11:27
[     ]
     
dla twojego synka Mariusza miliony swiatełek(****************) 


Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
06-02-2010 14:13
[     ]
     
Tak Wam zazdroszcze,ze Wasze DZIECI Wam sie snia. Ja nie dostapilam tego zaszczytu. Ale wszystko to jest budujace. Tak pragne zeby przysnil sie moj Jarek,tak bardz chcialabym Go zobaczyc.CHOCIAZ ! RAZ.mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
11-02-2010 19:55
[     ]
     
Dziś mam znowu gorszy dzien...Nie wierze, ze to się stało Synku!!Że
nie ma Ciebie, że nie uslysze już Twojego śmiechu..,że nie
zapytasz..co tam...??, że nie zapytasz..gdzie jest Agata?? Jak mi
źle Synku..Czasem myśle, że oszaleje z tej tęsknoty..bólu i
rozpaczy..Bardzo Cie kocham Synku i mam nadzieje, że kiedys sie
spotkamy.. Swiatelka dla Ciebie Synku (***) 
M.M

Re: mój syn Mariusz
aga72_sa  
11-02-2010 20:12
[     ]
     
Przytulam Cię bardzo mocno. Jestem z Tobą
Światełka dla naszych dzieci [***] 
Agnieszka - mama Aniołka Kingusi, Adriana lat 19 i Miłosza - 4 latka.
Oto prawda o człowieku - istnieje dlatego, że ma duszę. A.de Saint-Exupery
http://kingakosiewicz.pamietajmy

Re: mój syn Mariusz
mb  
11-02-2010 21:28
[     ]
     
[*][*] 
mama Michała *14.05.1989 - +26.01.2008
http://www.pamietamy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
12-02-2010 07:34
[     ]
     
Przytulam Ciebie i wszystkie Aniolkowe Mamy do mego zbolalego serca. Zapalam swiatelka dla naszych DZIECI(*)(*)(*)(*)mama Jarka <14.0293-+30.11.09> 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
12-02-2010 19:22
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy, potraficie podtrzymac na duchu, choć same cierpicie..Swiatelka dla naszych Aniolkow (***)
mama Mariusza lat 24. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Artur Lech  
13-02-2010 00:05
[     ]
     
Mocno przytulam .Pamiętaj! Nie jesteś sama.
Dla Mariusza<*><*><*><*><*><*>

Mama Paulinki. 
Artur Lech

Re: mój syn Mariusz
mb  
14-02-2010 18:46
[     ]
     
Dla Mariusza (*)(*)

Mnie też prześladują podobne myśli :może gdybym zadzwoniła (a miałam taki zamiar) to mój Michał nie wsiadł by to tego samochodu .....eh.. 
mama Michała *14.05.1989 - +26.01.2008
http://www.pamietamy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz
grazia39  
13-02-2010 20:36
[     ]
     
Mamo Mariuszka jestem z Tobą, przytulam Cię mocno...
Dla Mariuszka ['] ['] ['] ['] [']
Mama Zuzi-Anioła 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
14-02-2010 09:07
[     ]
     
Synku, dziś mija sześć długich miesięcy,kiedy ostatni raz uśmiechałeś się do mnie..Byłeś taki szczęśliwy..Miały to być wspaniałe dni..Stało się inaczej!! Dlaczego??Niczego nie przeczuwałam..Ja..matka..Co ze mnie za matka? Nie mogę sobie tego darować!! Może gdybym zadzwoniła, nie stałoby się, może byś żył kochany Synku..Zapalcie kochane Mamy światełka dla mojego Syna.
światełka dla Ciebie Kochanie (****)
mama Mariusza l.24 
M.M

Re: mój syn Mariusz
yvette  
14-02-2010 10:43
[     ]
     
Kochana....cierpimy strasznie....
nie można wyrazić naszego cierpienia słowami...bo poprostu ich brak...
Przytulam cię do mojego,również bardzo zranionego serca.
IWONA BORELOWSKA-mama Mariusza l.23(*)
...światełka pamięci ...dla wszystkich naszych aniołków
<<**>><<**>><<**>><<**>><<**>><<**>><<**>>

http://mariuszborelowski.pamietajmy.com.pl/
http://mariusz-borelowski.kupamieci.pl/ 
iwona

Re: mój syn Mariusz
tacozapomniała  
14-02-2010 11:04
[     ]
     
Dla Mariusza(*)(*)(*) 


Re: mój syn Mariusz
grazyna  
14-02-2010 13:20
[     ]
     
Światełko pamięci dla Mariusza a Ciebie mamo Mariusza mocno przytulam
Grażyna,mama Patryni 


Re: mój syn Mariusz
grazia39  
14-02-2010 16:59
[     ]
     
Dla Mariuszka
<<<***>>> <<<***>>> <<<***>>>
Mama Zuzi-Anioła 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
14-02-2010 19:44
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy za światełka dla mojego Syna. Swiatełka dla Waszych Dzieci (***).
Przytulam..
mama Mariusza l.24 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Viola  
14-02-2010 20:57
[     ]
     
Dla Mariusza: <<*>><<*>><<*>>

mama Anioła Rafała
"Dzieli nas tylko czas..." 


Re: mój syn Mariusz
Agik  
14-02-2010 23:27
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
15-02-2010 11:20
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy. Swiatełka dla wszystkich Dzieci (*****)
mama Mariusza 24l. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
06-03-2010 17:32
[     ]
     
Synku, jutro Twoje Urodziny, pierwsze TAM..Skończysz 25 lat. Jak ja przeżyje ten dzien??Serce "krzyczy" z rozpaczy!! Dlaczego?? Dlaczego nie możesz być tu..razem z nami?? Dlaczego nie mogę Ci upiec tortu urodzinowego?? W zamian za to, zapale znicze..Synku,KOCHAM Cie i tak bardzo tęsknię!! Zapalam tysiące światełek urodzinowy (*********). 
M.M

Re: mój syn Mariusz
rudzia71971  
06-03-2010 17:45
[     ]
     
Mariuszku urodzinowe światełka (*)(*)(*)(*)(*) 

Ewa mama aniołka GRZESIA
i Krzysia szalonego łobuziaka

http://grzesiumajcher.pamietajmy.com.pl/



Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
06-03-2010 17:53
[     ]
     
Mirko jestem calym sercem z Toba,wiem jak to strasznie boli.Przechodzilam to 14.02.To bylo straszne,zamiast 17 swieczek u mojego syna 17 zniczy na jego grobie. Ulozylam je w ksztalcie serca,zapalilam w tej samej minucie o ktorej przyszedl moj syn na swiat! Ja w tym dniu myslalam ze oszaleje,po poludniu po prostu wyjechalam jak najdalej z domu,radze Ci zrobic tak samo,ucieknij tam gdzie sa dzieci. Jeszcze raz bardzo Ci wspolczuje,jutro zapale swiatelka dla Twojego Mariusza.mama Jarka <14.02.93-+30.11.09> (****)(****) 


Re: mój syn Mariusz
grazyna  
06-03-2010 19:52
[     ]
     
Mirko, mamo Mariusza. Wiem co czujesz. Ja mojej Patryni postawiłam 25 zniczy 6 lutego. Nasze dzieci są rówieśnikami. Moja Patra już po raz trzeci urodziny ,,obchodzi" Tam. Pierwsze to pogrzeb..w 23-te. Cóż mogę Ci powiedzić Mirko? Bedzie ciężko, ale przecież w każdy dzień tak jest, my już nie mamy łatwych dni. Jutro będziesz miała te trudne z tych najtrudniejszych.Myślami będę z Tobą. Jutro zapalę światełko dla Twojego Synka..a Ciebie mocno tulę.
Grażyna,mama Patryni 


Re: mój syn Mariusz
mb  
06-03-2010 23:01
[     ]
     
Droga mamo Mariusza jestem z Tobą.
Światełka urodzinowe dla Twojego syna
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*] 
mama Michała *14.05.1989 - +26.01.2008
http://www.pamietamy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
07-03-2010 07:01
[     ]
     
Dla Mariusza (****)(***)(***)(****),a Ciebie mocno przytulam. Mama Jarka lat17 


Re: mój syn Mariusz
yvette  
07-03-2010 10:48
[     ]
     
Kochana mamo Mariusza....
Jak pisałam Ci już wcześniej,jestem też mamą Mariusza...
Mój synek odszedł 13 stycznia 2009r.
Nie umiem poukładać sobie życia bez niego...
Nie umiem dalej żyć,moje serce pękło i pęka dalej z każdym mijającym dniem.
Jest strasznie ciężko.....ból nie ma granic.
Przytulam Cę do mojego również zranionego serca.
<<**>><<**>><<**>><<**>><<**>><<**>>
..światełko dla Twojego synusia Mariuszka,i dla wszystkich Aniołków

Iwona Borelowska-mama Mariusza l.23(*)

http://mariusz-borelowski.kupamieci.pl/
http://virtualheaven.pl/mariusz-borelowski/
http://mariuszborelowski.pamietajmy.com.pl/ 
iwona
Ostatnio zmieniony 07-03-2010 10:49 przez yvette

Re: mój syn Mariusz
latmaro  
07-03-2010 11:47
[     ]
     
Mamo Mariuszka przytulam cię mocno do mojego też zranionego mocno przez życie serduszka.
A dla Mariuszka przesyłam 25 najjaśniejszych urodzinowych światełek
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Mama Aniołka Czarusia lat 8 zm.01.08.2008
Marzena
www.czaruslatek.pamietajmy.com.pl 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
07-03-2010 17:21
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy. Same cierpicie a potraficie dać wsparcie. Te "rocznice" są tak bolesne-serce rozdarte i krzyczy znowu -DLACZEGO??I tak pewnie będzie do końca..Dziękuję rownież za światełka dla mojego Syna.
Dla wszystkich Dzieci zapalam tysiace światełek (******).
mama Mariusza l.24 
M.M

Re: mój syn Mariusz
grazia39  
07-03-2010 23:27
[     ]
     
Światełka urodzinowe dla Mariuszka ['] ['] [']
Mama Zuzi-Anioła 


Re: mój syn Mariusz
CiociaE  
08-03-2010 15:13
[     ]
     
urodzinowe światełka dla Mariuszka (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Ciocia Ewcia
http://kasiuniasacharuk.pamietajmy.com.pl

Re: mój syn Mariusz
teresal  
08-03-2010 18:10
[     ]
     
dla Mariuszka <<<******************>>> 
Teresa-mama Anioła Kasi L.

Naucz się szczęścia, tylko pamiętaj,by nie zapomnieć nigdy.



Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
08-03-2010 20:00
[     ]
     
Dziękuję Wam jeszcze raz kochane. Był to cięzki dzien, nie obyło się bez morza łez.., pytań-dlaczego..? i obwiniania się...Swiatełka dla Ciebie Synku i wszystkich Dzieci (*****).
mama Mariusza l.24 
M.M

Re: mój syn Mariusz
yvette  
11-03-2010 17:51
[     ]
     
Dla Mariuszka..miliony Swiatełek ..do samego nieba.(*)
<<**>><<**>><<**>><<**>><<**>><<**>><<**>>

Iwona Borelowska-mama Mariusza l.23(*)

http://mariuszborelowski.pamietajmy.com.pl/

http://mariusz-borelowski.kupamieci.pl/

http://virtualheaven.pl/mariusz-borelowski/ 
iwona

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
14-03-2010 08:01
[     ]
     
Synku, o godzinie 11 minie siedem miesięcy, kiedy widziałam Cie po raz ostatni uśmiechniętego, szczęśliwego..Tak bardzo cieszyłeś się z tego wyjazdu..Boże!a ja niczego nie przeczuwałam..Jak mogłam Synku??!! Co ze mnie za matka? Tak bardzo bym chciała cofnąć czas!!Może dziś byś żył kochany Syneczku.Tak bardzo tęsknię za Tobą Synku! Znowu ciężkie dni przede mną..Zapalam Ci światełka do samego Nieba (*****) w ten siódmy miesiąc...
Twoja kochająca Cie na zawsze Mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 14-03-2010 08:11 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
14-03-2010 08:18
[     ]
     
Dla Ciebie Mariuszu (****)(***)(****)i Wszystkich naszych ANIOLKOW(****)(***)(****) A Ty Mirko nie zadreczaj sie ,nie moglas tego okrutnego dnia przewidziec!Ja bylam przy moim Synku i myslalam,ze on odpoczywa,nabiera sil i bedzie wszystko dobrze! Ja glaskalam GO ,mowilam,ze napewno bedzie dobrze,pomagalam mu oddychac,bylam do konca nie swiadoma ze moj Jarek odchodzi i tez zadaje sobie pytanie dlaczego predzej nie zadzwonilam po pogotowie,pewnosc siebie,ze bedzie dobrze,ze bylo tak wiele razy ze nic mu sie stac nie moze,ze wszedzie dobrze ,w domu najlepiej!A moj SYNEK odchodzil tak bardzo spokojnie,otoczony miloscia.Skonczylo sie jego ciezkie zycie,widac ze bylo to WOLA BOGA (ktora tak trudno mi zaakceptowac)bo przeciez tak bardzo kochalam i kocham mojego Jarka.Mysle ze Bog dal nam dzieci tylko na "przechowanie" i zabral je w nieodpowiednim momencie. mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
14-03-2010 09:18
[     ]
     
Mamo Jarka, dziękuję za światełka dla mojego Syna i wsparcie. Myśle, że każda z nas-osieroconych Mam, będzie miała do końca swoich dni, poczucie winy, że mogłyśmy coś zrobić więcej..czemuś zapobiec..Na pewno też masz takie dni, kiedy myślisz a może gdybym zrobiła to, czy tamto..Wiem, że czasem nie mamy wpływu na pewne sytuacje (choroba, wypadek itp), ale mimo to, nasze myśli, krążą....i nie dają nam spokoju.
Zapalam Swiatełka dla Twojego Jarka (*)(*)(*) i wszystkich Dzieci (*)(*)(*).Przytulam Cie do mojego zranionego serca.
mama Mariusza l.24
P.s. Mamo Jarka jak masz na imię? Widze po Twoim nicku, że jesteśmy z tego samego rocznika-1958. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
14-03-2010 09:18
[     ]
     
Mamo Jarka, dziękuję za światełka dla mojego Syna i wsparcie. Myśle, że każda z nas-osieroconych Mam, będzie miała do końca swoich dni, poczucie winy, że mogłyśmy coś zrobić więcej..czemuś zapobiec..Na pewno też masz takie dni, kiedy myślisz a może gdybym zrobiła to, czy tamto..Wiem, że czasem nie mamy wpływu na pewne sytuacje (choroba, wypadek itp), ale mimo to, nasze myśli, krążą....i nie dają nam spokoju.
Zapalam Swiatełka dla Twojego Jarka (*)(*)(*) i wszystkich Dzieci (*)(*)(*).Przytulam Cie do mojego zranionego serca.
mama Mariusza l.24
P.s. Mamo Jarka jak masz na imię? Widze po Twoim nicku, że jesteśmy z tego samego rocznika-1958. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
15-03-2010 12:31
[     ]
     
Mirko na imie mam Krystyna i jestesmy z tego samego rocznika . Ja czesto zadaje sobie pytanie dlaczego to wszystko wlasnie mnie sie przytrafilo,dlaczego nie urodzilam Jarka zdrowego (Jarka starszy brat jest i byl chluba naszej calej rodziny,skonczyl studia z wyroznieniem,zalozyl cudowna rodzinke,cale zycie bylo pasmem jego sukcesow i jest,mysle ze urodzil sie pod szczesliwa gwiazda)Jarek mial byc jego odbiciem(fizycznie tak),ale calkiem inny,mysle ze Bog dal mi w pierszaj wersji za duzo. Jarek od ur.byl bardzo chory,przez najblizsza rodzine byl obdazony wielka miloscia.ale tak duzo wycierpial jak na swoje niespelna 17lat.osoba zdrowa tego wszystkiego by nie zniosla. Tak bardzo Go kochalam i kocham,tak bardzo tesknie,tak bardzo chcialabym go przytulic,byl takim kochasiem(ur.14.02)musimy zyc by tesknic za naszymi ukochanymi ISTOTAMI.mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz
grazia39  
14-03-2010 21:18
[     ]
     
Dla Mariuszka ['] ['] [']
Mama Zuzi-Anioła 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
03-04-2010 10:33
[     ]
     
Synku, kolejne Święta bez Ciebie! Jeszcze rok temu, byłeś z nami, wyjechaliśmy..Było tak wesoło..A teraz? Smutek, żal i morze łez..Tak bardzo mi Ciebie brakuje Mariuszku! Tak bardzo bym chciała cofnąć czas!, Już nic nie jest bez Ciebie takie samo...Przygotowuje na Święta i myśle..Przygotowałabym Ci to, co lubiłeś..A tak, mogę tylko zapalić znicze (zresztą one zawsze się palą), postawic świąteczny stroik, modlić się i wspominać.. Kocham Cie Synku najbardziej na świecie i tak tęsknie. (*)(*)(*).
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
03-04-2010 16:56
[     ]
     
Dolaczam te same mysli,te same odczucia,uczucia matek. Zapalam swiatelka dla naszych ANIELSKICH SYNOW (***)(***)(***) mama Jarka lat 17 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
14-04-2010 09:04
[     ]
     
Synku, dziś mija 8 miesięcy, kiedy po raz ostatni widziałam Cie żywego. Byłeś taki szczęśliwy, wciąż mam przed oczami Twoją uśmiechniętą twarz. Tak bardzo chciałabym cofnąć czas..Synku! Tak bardzo tęsknię za Tobą i kocham Cię całym sercem. Dziękuję Ci, że przychodzisz w do mnie w snach..Są one nieraz takie piękne, szkoda, że to tylko sny.. Światełka dla Ciebie Synku najjaśniejsze w 8-my miesiąc Twojego Anielskiego życia [*][*][*].
Twoja kochajaca Cie na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
grazia39  
14-04-2010 09:59
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
Mama Zuzi-Anioła 


Re: mój syn Mariusz
Beata B  
14-04-2010 12:35
[     ]
     
całe mnóstwo śwaietełek dla Mariusza (*********).....a ciebie droga mamo bardzo moco przytulam...


Beata B
http://irminkakaczmarczyk.pamietajmy.com.pl/index.php ;http://epitafium.com/show.php?i

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
15-04-2010 08:23
[     ]
     
Skarbie!Dziś mija 8 miesięcy kiedy "odszedłeś" od nas..Osiem miesięcy smutku, morza łez i przeogromnej tęsknoty. Synku, tak bardzo tęsknie i kocham Cie! Swiatełka najjaśniejsze dla Ciebie Synku [*][*][*]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Mama Kasi  
15-04-2010 08:26
[     ]
     
Ból, żal, tęsknota pozostaną z nami na zawsze ...
Mariusz dla Ciebie (************) 


Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
15-04-2010 14:34
[     ]
     
Dla Ciebie Mariuszu,najjasniejsze swiwtelko(***)(***)(***),a Ciebie Mirko przytulam do mojego serca.mama Jarka lat 17 


Re: mój syn Mariusz
rudzia71971  
15-04-2010 19:38
[     ]
     
Mariuszowi (*)(*)(*)(*)(*) 

Ewa mama aniołka GRZESIA
i Krzysia szalonego łobuziaka

http://grzesiumajcher.pamietajmy.com.pl/



Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
16-04-2010 11:41
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy Aniołków za światełka pamięci. Dziękuję, że jestescie ze mną w tych ciężkich dniach.
Swiatełka dla Wszystkich Naszych Dzieci (*****)
mama Mariusz l.24 
M.M

Re: mój syn Mariusz
mb  
16-04-2010 18:54
[     ]
     
Mariuszu opiekuj się swoja mamą, daj Jej poczuć, że Jesteś blisko.. 
mama Michała *14.05.1989 - +26.01.2008
http://www.pamietamy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz
buleczka  
17-04-2010 10:49
[     ]
     
(*)(*)(*) 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: mój syn Mariusz
Artur Lech  
17-04-2010 15:56
[     ]
     
MARIUSZKU DLA CIEBIE.
NAJJAŚNIEJSZE !
() () ()
[] [] []

MAMA PAULINKI. 
Artur Lech

Re: mój syn Mariusz
yvette  
06-05-2010 11:31
[     ]
     
ღღღღღ

Smierć
Przychodzisz zawsze tak nagle,
Jak wiatr, co pola przemierza?
Jak jasny promień słońca?,
Jak "amen " na końcu pacierza?.
Przychodzisz po swoje żniwo,
Po szczerość uśmiechu na ustach,
Odbierasz blask naszych źrenic
I czerń malujesz na chustach.
Przychodzisz wziąć miłość i radość,
By w zamian dać niebyt członkom,
By gesty zamienić, skamielić
By żałość tchnąć róży pąkom.
Przychodzisz w świat nienawiści,
Świat bólu, zagłady, uprzedzeń,
Świat, gdzie naukę bezcześci
Nadstan błogiej niewiedzy.
Przychodzisz nie bacząc na imię,
Na oślep kierujesz dłoń swoją.
Odbierasz wielkość dzieciństwa
I świętą matczyną ostoję.
Przychodzisz,
bo chcesz, żeby gest twój
Łzy gorzkie z oczu wycisnął,
By wynaturzył człowieka.
Chcesz, by czar życia prysnął.
Przychodzisz skraść
człowieczeństwo,
A życiu dać smak niewoli,
Bo jakże cieszyć się życiem
Wołając:
"MEMENTO MORI "!

ღღღღღ
ღღღღღ
mama Mariusza Borelowskiego(*) 
iwona

Re: mój syn Mariusz do Iwonki
Miroslawa  
06-05-2010 14:52
[     ]
     
Dziękuję Ci za piękny wiersz. Swiatełka dla naszych Synów i wszystkich Aniołków (*)(*)(*). 
M.M

Re: mój syn Mariusz do Iwonki
yvette  
07-05-2010 20:35
[     ]
     
Matka kocha swoje dziecko,
czuje radość gdy jest zdrowe.
Gdy odchodzi, traci wiarę,
że radości przyjdą nowe.

Niepojęte są wyroki,
niepojęte drogi Pana.
Chciałam dziecko mieć przy sobie,
teraz jestem całkiem sama.

Sama w żalu tak ogromnym,
nie rozumie nikt co czuję.
Trudno iść przez życie całe,
kiedy serce się buntuje.

Czy nadejdzie kiedyś spokój,
kiedy spojrzę w przód bez strachu?
Zawsze już tak będzie chyba,
aż miękkiego zaznam piachu.

Obok mego spocznę dziecka,
duszą będę już daleko.
Tam gdzie szczęście, radość wielka,
tam gdzieś czeka moje dziecko

http://mariuszborelowski.pamietajmy.co.pl/

http://virtualheaven.pl/mariusz-borelowski/

http://mariusz-borelowski.kupamieci.pl/
iwona 
iwona

Re: mój syn Mariusz do Iwonki
yvette  
08-05-2010 20:14
[     ]
     
______(¯`v´¯)
______(¯`(●)´¯)
____(_.^._)
(¯`v´¯)
(¯(۞)¯)(¯`v´¯)
(_.^._)(¯`(●)´¯)___
_____(_.^._)_______
__(¯`v´¯)
_(¯`(●)´¯) 
__(_.^._)______
____________
_ODPOCZYWAJ_
____W POKOJU_____
__(*)(*)(*)_________
_____________Piękne są
_______ _kwiaty
_____Gdy rozkwitają
_________Piękniejsi
_________ ___Ludzie
___________ __Gdy pamiętają
_____________

_
___
_____
___________
!|!¯-`*´¯!|!¯*¯-!|!¯`* ´¯_!|!
światełko dla Mariuszka(*)(*)(*) 
iwona

Re: mój syn Mariusz do Iwonki
kulkry58  
08-05-2010 22:19
[     ]
     
Dla MARIUSZA<*><*><*> PAMIEC JEST WIECZNA MILOSCIA mama Jarka lat 17 


Re: mój syn Mariusz do Iwonki
yvette  
09-05-2010 00:33
[     ]
     
....By w mym OGRODZIE przysiąść w nocy...
By się – melodią słów – uraczyć...
Tak pragnę spojrzeć w TWE OCZY,
Tak bardzo pragnę Cię zobaczyć.

Przybywaj więc – niech serce moje...
Tak się – czekaniem – nie zadręcza...
Bo gdy będziemy już – WE DWOJE...
NIEBO – ozdobi – BARWNA TĘCZA...
(*)(*)(*) DLA MARIUSZKA [*] 
iwona

Re: mój syn Mariusz do Iwonki
Miroslawa  
09-05-2010 08:21
[     ]
     
Iwonko, dziękuję. Ten wiersz, dokładnie odzwierciedla to, co czuję. Tak bardzo tęsknie.
Dla naszych Mariuszków i wszystkich Aniołków światełka pamięci (*)(*)(*).
A Ciebie Iwonko, mocno przytulam do mojego zranionego serca. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
14-05-2010 20:13
[     ]
     
Kochany Synku! Dziś mija 9-miesięcy, kiedy ostatni raz, widziałam Ciebie żywego. Boże! jak ja bym chciała cofnąć czas..Chciałabym Ciebie przytulić, ucałować. Pozostały tylko wspomnienia, zdjęcia, filmy, ktore sam nagrywałeś Mariuszku. Jeszcze nie mogę ich ogądać, to dla mnie zbyt bolesne. Może kiedyś..Kocham Cię całym sercem i tak bardzo tęsknie. Zapalam Ci światełka najjaśniejsze Synku, do samego nieba (*)(*)(*)(*)(*)(*).
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
BARBARA47  
14-05-2010 20:34
[     ]
     
Droga Mirko.Niedawno minęła trzecia rocznica odejścia mojego Łukaszka i uwierz mi nadal nie mogę oglądać zdjęć ,mimo że kilka stoi na widoku.Ale mam wrażenie że się do nich przyzwyczaiłam.Próbowałam 6 maja obejrzeć inne zdjęcia i różne jego drobiazgi ale było to ponad moje siły.Po prostu rozryczałam się i schowałam je z powrotem.Bardzo za nim tęsknię i też chciałabym go przytulić,ucałować a nawet nawrzeszczeć na niego.Tak mi go brakuje
Przytulam cię mocno.
Światełko dla Twojego Aniołka.)(*)(*)(*)(* 
Barbara mama Aniołka Łukaszka
http://www.lukaszsulich.pamietajmy.com.pl

Re: mój syn Mariusz
grazia39  
14-05-2010 22:24
[     ]
     
Mariuszku światełka dla Ciebie ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] A Ciebie Mamo Mariuszka również przytulam bardzo mocno...
Mama Zuzi-Anioła 


Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
14-05-2010 22:32
[     ]
     
MOC SWITELEK DLA MARIUSZA<*><*><*><*> Mirko wiem co czujesz,jestem z Toba calym sercem. mama Jarka lat17 KK 


Re: mój syn Mariusz
yvette  
14-05-2010 23:34
[     ]
     

Pod powieką
smutek ukryty
piecze
gniew nie pozwala
wydrzeć się łzom
i ulżyć sercu
jak to trudno żyć bez Ciebie ______..........(
______.........(,).
______......._'\!/'_
______.......(""""").
______.°*”~?.°*”~?.
______.°*”~.°*”~.°**
__(_)(_)(_)_________(_)(_)(_)
_(_)§§§§§§§(_)____(_)§§§§§§§(_)
(_)§§§§§§§§§§(_)(_)§§§§§§§§§§(_)
(_)§§§§§§§§§§§.(_)§§§§§§§§§§§(_)
(_)§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§(_)
(_)§§§§§§ NA ZAWSZE W §§§§§§(_)
_(_)§§§§§§§ NASZYCH §§§§§§§(_)
___(_)§§§ SERDUSZKACH §§§(_)
_____(_)§§§§§§§§§§§§§§§(_)
_______(_)§§§§§§§§§§§(_)
_________(_)§§§§§§§(_)
___________(_)§§§(_)
_____________(_)(_) 
iwona

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
15-05-2010 19:56
[     ]
     
Dziękuję Wam, kochane Mamy Aniołków. Przytulam Was, do mojego zranionego serca. Zapalam światełka dla Wszystkich naszych Dzieci (*)(*)(*).
mama Mariusza 
M.M

Re: mój syn Mariusz
rudzia71971  
15-05-2010 22:38
[     ]
     
Mariuszkowi(*)(*)(*)(*)(*) 

Ewa mama aniołka GRZESIA
i Krzysia szalonego łobuziaka

http://grzesiumajcher.pamietajmy.com.pl/



Re: mój syn Mariusz
yvette  
05-06-2010 00:23
[     ]
     
Zapalam świeczkę niech płonie zawsze ...
nigdy nie gaśnie ...
Anioły opiekują się tam na górze tą kochaną istotą Pal się promyczku pal ...
niech zawsze przypomina nam Twój raj ..
tam gdzie jesteś teraz
((:.......)
((:......(,)
((:.....[__]
((:.....[__]
((:.....[__]
((:....(____)
((_,»*—*« »*—*«,_) mama Mariusza Borelowskiego(*0 
iwona

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
05-06-2010 07:45
[     ]
     
Dziękuję Iwonko. Tak ciężko żyć bez naszych Synów. Wciąż się zastanawiam, jak mi się to udaje? Kiedy tęsknota i ból jest coraz większy.
Synku, bardzo Cię kocham. Byłeś, jesteś i będziesz w moim sercu. Światełka najjaśniejsze dla Mariuszków i wszystkich Naszych Dzieci
(******). 
M.M

Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
27-06-2010 08:35
[     ]
     
Synku, czas mija..To już ponad 10 miesięcy, odkąd od nas "odszedłeś", a ból jest coraz większy. Tak bardzo mi ciężko żyć, tak mi źle. Bardzo tęsknię za Tobą, oddałabym wszystko, abyś żył. Kocham Cie ponad wszystko. Byłeś, jesteś i na zawsze będziesz w moim sercu. Zapalam dla Ciebie Mariuszku światełka do samego Nieba (*******).
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
27-06-2010 08:59
[     ]
     
Mariuszu dla Ciebie<*><*><*><*> mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
04-07-2010 08:26
[     ]
     
Mariuszku! Są takie momenty, gdy czuję, że życie dla mnie gaśnie... Są takie momenty, gdy czuję, że nadzieja zaśnie... i już się nie obudzi - umrze... a ja razem z nią... czy chcę, czy nie chcę, takie momenty po prostu są... Wbijają mi ciernie w serce, odbierają tlen... Są takie momenty, w których pragnę żeby to był tylko sen... Są takie momenty, gdy wszyscy do gardła mi skaczą...,Synku, tak bardzo tęsknię za Tobą! I tak bardzo Cię kocham. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
grazia39  
06-07-2010 21:26
[     ]
     
Mamo Mariusza przytulam Cię bardzo mocno, a dla Twojego synka zapalam światełka ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
Mama Zuziu-Anioła 


Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
07-07-2010 13:13
[     ]
     
Mirko przytulam Ciebie do mego zranionego serca,a dla Mariusza moc swiatelek do samego NIEBA<*><*><*><*> mama Jarka ps jakbys miala ochote napisz do mnie kulkry58@wp.pl 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
07-07-2010 18:25
[     ]
     
Krysiu, dziękuję. Napisałam do Ciebie, ale poczta podaje, że w Twoim adresie melia jest błąd, nie chce wysłać, możesz napisać jeszcze raz adres?
Pozdrawiam-Mirka mama Mariusza. 
M.M

Re: mój syn Mariusz
nina  
08-07-2010 19:31
[     ]
     
Droga Mirko
Dawno tu nie zaglądałam, chyba juz z pół roku. Kiedys bywałam na forum kilka razy w ciągu dnia. Strasznie mi przykro z powodu straty Twojego syna. Mnie również dopadło to nieszczęście, straciłam nieomal 17-letniego syna ponad 3 lata temu. Po prostu wyszedł z domu i już nie wrócił, zginął w wypadku samochodowym razem ze swoim kolegą. Do tej pory nie mogę się z tym pogodzić. Mam wrażenie, że niedługo wróci do domu... .
Dużo siły Ci życzę i zapalam światełka dla naszych synów. 
Hania
Ostatnio zmieniony 08-07-2010 19:31 przez nina

Re: mój syn Mariusz-do Hani
Miroslawa  
08-07-2010 19:59
[     ]
     
Dziękuję Ci droga Haniu za wszystko...My, osierocone mamy, nigdy sie nie pogodzimy z odejsciem naszych Dzieci, z tym bólem będziemy żyły do konca naszych dni, ciężkich dni..
Zapalam rownież światełka dla Twojego i mojego Syna (*****) a Ciebie przytulam do mojego zranionego serca. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-do Grazi
Miroslawa  
08-07-2010 19:56
[     ]
     
Dziękuję Ci kochana. Zapalam światełka dla Twojego Aniołka (*****). 
M.M

Re: mój syn Mariusz
danusia1958  
13-07-2010 18:13
[     ]
     
(*****) w pamietaniu 
Danusia babcia Aniołka

http://natalkadanusia.blog.onet.pl/
http://natalk
Ostatnio zmieniony 13-07-2010 18:14 przez danusia babcia aniołka

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
13-07-2010 22:21
[     ]
     
PAMIETAM!,MARIUSZ DLA CIEBIE NAJJASNIESZE SWIATELKO PAMIECI <*><*><*><*>mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz
Miroslawa  
14-07-2010 07:59
[     ]
     
Synku! Dziś mija 11 miesięcy kiedy po raz ostatni widziałam Ciebie żywego. A ja, żyję -wegetuje nadal! Boże, jak to boli. 11 miesięcy smutku i łez. Tęsknota z miesiąca na miesiąc cora większa. Kocham Cię Mariuszku najbardziej na świecie.
Twoja mama (*********). 
M.M

Re: mój syn Mariusz
grazia39  
14-07-2010 22:15
[     ]
     
Dla Mariuszka zapalam ogromne światełko <<<***>>> , a Ciebie mamo Mariuszka bardzo mocno przytulam, życzę Ci dużo sił i wytrwałości... chociaż wiem jak bardzo to wszystko jest trudne
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-do Grazi
Miroslawa  
15-07-2010 10:43
[     ]
     
Dziękuję Grazio. Zapalam światełka dla naszych Dzieci (*******). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-do Krysi
Miroslawa  
14-07-2010 08:02
[     ]
     
Krysiu, dziękuję za pamięć. Zapalam światełka dla naszych Synów (*****). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-do Danusi
Miroslawa  
14-07-2010 08:01
[     ]
     
Dziękuję Ci kochana za pamięć.
mama Mariusza. Swiatełka dla naszych Aniołków (*****). 
M.M
Ostatnio zmieniony 14-07-2010 08:03 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
29-07-2010 21:44
[     ]
     
PAMIEC JEST WIECZNA MILOSCIA<*><*><*><*>mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz
Tomek  
01-08-2010 04:17
[     ]
     
[*],przepraszam nie wiem momentami co pisac,za wcześnie,narazie czytam i w głowie mi się to nie mieści kochani moi,od tygodnia wiem jaki to ból,Swiatełko dla Mariusza[*]był w podobnym wieku co mó Michał,ach... 
rodzice Michała

Re: mój syn Mariusz
kulkry58  
08-08-2010 06:40
[     ]
     
MARIUSZU DLA CIEBIE (*)(*)(*)(*)(*)(*)BOZE DAJ SILE PRZETRWAC TO, CZEGO ZMIENIC NIE MOZEMY .POCZATEK ZYCIA I ZYCIA KRES,KOSZTUJE ZAWSZE NAJWIECEJ LEZ!mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
Miroslawa  
14-08-2010 07:36
[     ]
     
Synku, to już rok! Rok, bólu, łez i tęsknoty. Jak to możliwe? Jak ja go przeżyłam? Mam czasem wrażenie, że to sen, że wrócisz z dalekiej podróży. Mariuszku, ta tęsknota dobija mnie. Już nic nie jest tak samo. Moje życie dzieli się na przed..i po..Przed, byłam radosna, szczęśliwa, teraz, nic mnie nie cieszy, nie jestem tą samą osobą i tak już pewnie pozostanie. Dziękuję Ci Synku, że pomagasz nam, w przeciwnym razie, chyba bym oszalała. Synku, kocham Cię i tak bardzo tęsknię za Tobą. Światełka rocznicowe dla Ciebie Mariuszku (*)(*)(*)(*)(*)(*).
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
kasia-m  
14-08-2010 09:01
[     ]
     
(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
jolek  
14-08-2010 09:18
[     ]
     
Dla Mariusza (*)(*)(*)(*)....(*)
Bądź szczęśliwy

Ciebie Mirko bardzo mocno przytulam
Tak nasze życie dzieli się na dwa etapy to przed kiedy byliśmy nieświadomi swego ogromnego szczęścia i to teraz kiedy jesteśmy świadomi jak wiele odeszło wraz z naszymi dziećmi
Wcześniej to radość ,a teraz tylko ból i tęsknota ,która czasami ,aż w nas wyje 
mama Kasieńki

Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
kulkry58  
14-08-2010 13:30
[     ]
     
Mariuszu w daleka podroz zabral Ciebie Bog jednak nadzieje nam dajac,ze kiedys przekroczymy tez niebios prog Ci,ktorzy tutaj w bolu zostaja. W I rocznice zapalam Ci Mariuszu najjasniejsze swiatelko pamieci<*><*><*><*><*>,a Ciebie Mirko i Twoja rodzine mocno przytulam do mego zranionego serca.Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
latmaro  
15-08-2010 12:32
[     ]
     
Dla ciebie Mariuszku
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Mama Aniołka Czarusia lat 8 zm 01.08.2008
Marzena 


Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
grazia39  
14-08-2010 16:02
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie w pierwszą rocznicę zapalam najjaśniejsze światełko <<<***>>> Bądź zawsze blisko swojej mamy... Mirko przytulam Cię bardzo, bardzo mocno....:(((
...A świat nadal trwa tylko Naszych Dzieci na nim brak...
Mama Zuzi-Anioła 


Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
Agik  
14-08-2010 23:09
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
rudzia71971  
14-08-2010 23:35
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*) 

Ewa mama aniołka GRZESIA
i Krzysia szalonego łobuziaka

http://grzesiumajcher.pamietajmy.com.pl/



Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
kulkry58  
15-08-2010 08:12
[     ]
     
PAMIEC JEST WIECZNA MILOSCIA! DLA CIEBIE MARIUSZU (*)(*)(*)(*)(*) mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
Mama Kasiuni  
15-08-2010 15:42
[     ]
     
Dla Ciebie Mariuszku światełka rocznicowe (***). 
http://kasiuniasacharuk.pamietajmy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
CiociaE  
15-08-2010 20:42
[     ]
     
Dla Ciebie Mariuszku
(*)(*)(*)(*)(**)(*)(*)(*)(*) 
Ciocia Ewcia
http://kasiuniasacharuk.pamietajmy.com.pl

Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
Miroslawa  
16-08-2010 20:01
[     ]
     
Dziękuję Wam, kochane Mamy Aniołków za wsparcie i światełka dla mojego Syna. Przytulam Was, do mojego zranionego serca, a Waszym Dzieciom i mojemu Synowi, zapalam najjaśniejsze światełka (******).
mama Mariusza 
M.M

Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
Miroslawa  
19-08-2010 07:10
[     ]
     
Synku! dziś mija pierwsza rocznica, kiedy widziałam Cie po raz ostatni-na Twoim pogrzebie. Tak bardzo tęsknię za Tobą, łzy same lecą. Ile ja bym dała, aby móc cofnąć czas! Kocham Cię Skarbie i zapalam Ci najjaśniejsze światełka (*)(*)(*)(*) Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
buleczka  
19-08-2010 08:44
[     ]
     
(*)(*)(*)
Każda z nas chciałaby cofnąć czas w nadziei, że to by się nie zdarzyło... 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
Agik  
19-08-2010 23:01
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
rudzia71971  
20-08-2010 03:46
[     ]
     
Mariuszku(*)(*)(*)(*)(*) 

Ewa mama aniołka GRZESIA
i Krzysia szalonego łobuziaka

http://grzesiumajcher.pamietajmy.com.pl/



Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
maljed  
21-08-2010 21:22
[     ]
     
Dla Mariuszka i wszystkich naszych Aniołków ['][']['][']['][']['][']['] 
mama aniołka Michasia
http://michaljedrusik.pamietajmy.com.pl

Re: mój syn Mariusz-I rocznica.
Miroslawa  
22-08-2010 07:13
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane osierocone Mamy za pamięć i światełka. Dla mojego Syna i wszystkich Aniołków (*******).
mama Mariusza l.24 
M.M

Re: Mariuszku to już 13 miesięcy bez Ciebie.
Miroslawa  
14-09-2010 11:57
[     ]
     
Syneczku, znowu mija kolejny miesiąc, to już 13-ty! Mariuszku, moje życie bez Ciebie, straciło sens. Nic mnie nie cieszy. Mimo tych 13-tu miesięcy, wciąż zadaję sobie pytanie, dlaczego? Dlaczego Synku Ciebie to spotkało? Dlaczego...? Łzy same lecą..codziennie, tak bardzo za Tobą tęsknię! Kocham Cię-Twoja mama (********). 
M.M

Re: Mariuszku to już 13 miesięcy bez Ciebie.
sabina24  
14-09-2010 13:12
[     ]
     
(*)(*)(*)światełka dla twojego syna.Czas leczy rany...tylko kiedy to nastąpi???nie ma odpowiedzi...

Ściskam mocno***

Mama Kacperka*05.08.2004 +27.08.2007 Tak Bardzo Tęsknimy! 
http://kacperekmocz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail



Re: Mariuszku to już 13 miesięcy bez Ciebie.
BARBARA47  
30-09-2010 19:56
[     ]
     
Podobno czas goi rany.Podobno.Mireczko przytulam cie do swego zbolałego serca.Mariuszku dla ciebie światełka do nieba.)(*)(*)(*)(*)(* 
Barbara mama Aniołka Łukaszka
http://www.lukaszsulich.pamietajmy.com.pl

Re: Mariuszku to już 13 miesięcy bez Ciebie.
grazia39  
14-09-2010 23:40
[     ]
     
Dla Mariuszka ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] A Ciebie Mirko bardzo mocno przytulam...
Mama Zuzi 


Re: Mariuszku to już 13 miesięcy bez Ciebie.
kulkry58  
15-09-2010 08:03
[     ]
     
Mariuszu minelo juz ,az XIII miesiecy!!! ZAPALAM TOBIE NAJJASNIEJSZE SWIATELKO PAMIECI<*><*><*><*>Pamiec jest wieczna miloscia ! mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-13 miesięcy
sabina24  
16-09-2010 10:48
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)Dla Twojego syna(*)(*)(*)(*)

Mama aniołka Kacperka(*)(*)(*) 
http://kacperekmocz.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail



Re: mój syn Mariusz-13 miesięcy
kulkry58  
25-09-2010 16:01
[     ]
     
Mariuszu NAJJASNIEJSZE SWIATELKO PAMIECI DLA CIEBIE(*)(*)(*)(*)(*) mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-13 miesięcy
kulkry58  
30-09-2010 17:49
[     ]
     
Mariuszu dla Ciebie(*)(*)(*)(*)mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-13 miesięcy
kulkry58  
07-10-2010 19:24
[     ]
     
Mariuszu dla Ciebie(*)(*)(*)(*)(*) mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-13 miesięcy
yvette  
09-10-2010 19:30
[     ]
     
.........)..........._'\!/'_
.........(,)......... (""""")
......._'\!/'_..ڿڰۣڿ + ڿڰۣڿ
.......(""""")..ŚWIATEŁKO
.ڿڰۣڿ + ڿڰۣڿ PAMIĘCI NIECH PŁONIE
dla Ciebie Aniołeczku...(*)


Dla Naszych synków Mariuszków,niech Im zawsze świeci płomyk , do samego nieba....
Iwona Borelowska, mama Mariuszka l.23(*) 
iwona
Ostatnio zmieniony 09-10-2010 19:31 przez yvette

Re: mój syn Mariusz-14 miesięcy
Miroslawa  
14-10-2010 18:35
[     ]
     
Synku, Kochanie! dziś mija kolejny miesiąc..bez Ciebie. Jak trudno jest nieść ten krzyż, jest on coraz cięższy. Czas..nie pomaga. Boli, jak bolało a może jeszcze bardziej, tęsknie przeogromnie! Jak bardzo chciałabym Cię przytulić. Czasem myślę, że to nie jest prawda, że wrócisz, uśmiechniesz się i powiesz - cześć, co słychać? Ile ja bym za to dała! Kocham Cię Mariuszku bardzo mocno i tak bardzo tęsknie! [******]Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-14 miesięcy
kulkry58  
14-10-2010 19:06
[     ]
     
Mariuszu dla Ciebie(*)(*)(*)(*),Mireczko wiem ,ze Ci ciezko,przytulam. Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-14 miesięcy
grazia39  
14-10-2010 21:28
[     ]
     
Mirko dla Twojego Mariuszka zapalam światełko do samego nieba, a Ciebie Kochana mocno przytulam i życzę ogromu sił. <<<***>>>
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-14 miesięcy
Miroslawa  
27-10-2010 19:59
[     ]
     
Syneczku kochany, tak bardzo tęsknie za Tobą, serce krzyczy z rozpaczy. Kocham Cię bardzo Mariuszku-Twoja na zawsze mama [*]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-14 miesięcy
kulkry58  
01-11-2010 21:48
[     ]
     
Mariuszu dla CIEBIE(*)(*)(*)(*)(*)(*)milosc nigdy nie ustaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!KK 


Re: mój syn Mariusz-14 miesięcy
Miroslawa  
02-11-2010 19:26
[     ]
     
Dla Ciebie kochany Syneczku [***********]najjaśniejsze. Tak bardzo tęsknie za Tobą.
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-14 miesięcy
grazia39  
02-11-2010 22:05
[     ]
     
Dla Mariusza najjaśniejsze światełka <<<***>>> <<<***>>> <<<***>>>
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-14 miesięcy
kulkry58  
11-11-2010 07:44
[     ]
     
Mariuszu dla Ciebie<*><*><*><*>mama Jarka http.//jarekkulikowski.pamietajmy.com.pl 


Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
Miroslawa  
14-11-2010 07:39
[     ]
     
Synku! Znowu minął kolejny miesiąc..miesiąc bez Ciebie fizycznie. Nadal nie mogę w to uwierzyć..Dlaczego Ty? Nigdy, nawet przez myśl mi nie przeszło, że to my, będziemy zapalać światełka. To nie ta kolejność, to nie tak miało być Mariuszku. Kocham Cię całym sercem i tak bardzo tęsknie! Ile ja bym dała, aby móc Cie choć na chwilę przytulić..(*).
Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
kulkry58  
14-11-2010 11:35
[     ]
     
Mariuszu dla Ciebie(*)(*)(*)(*)Mirko przytulam Ciebie ze wszystkich sil!............bo swiat sie pomylil.mama Jarka<*14.02.93-+30.11.09> 


Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
grazia39  
14-11-2010 20:15
[     ]
     
Dla Mariuszka jaśniejące światełka ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
Mirko przytulam Cię bardzo mocno...
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
maljed  
10-12-2010 22:20
[     ]
     
To nie tak miało być. Mariuszkowi do samego nieba [']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['] 
mama aniołka Michasia
http://michaljedrusik.pamietajmy.com.pl

Re: mój syn Mariusz-16 miesięcy
kulkry58  
14-12-2010 07:23
[     ]
     
Mariuszu najjasniejsze swiatelko pamieci dla Ciebie((**))((**))((**))((**))((**))Czasem odchodza nasze ANIOLY i nagle w miejscu staje czas,a z nim czastka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz!mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-16 miesięcy
Miroslawa  
14-12-2010 11:17
[     ]
     
Tak Syneczku kochany!to już 16-miesięcy bez Ciebie! Czasem myśle, że to sen..i kiedyś się z niego obudzę..ale potem uświadamiam sobie, że już nigdy nie usłyszę Twojego głosu, głośnego śmiechu, nie przytule i pocałuje. Mariuszku, jak trudno żyć bez Ciebie. Dziękuję Ci za wszystko..Ty wiesz za co.. Kocham Cię i bardzo tęsknię. Twoja mama. [*][*][*]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-16 miesięcy
grazia39  
14-12-2010 21:57
[     ]
     
Dla Mariuszka najjaśniejsze światełka <<<***>>> <<<***>>> <<<***>>>
Mirko, jestem z Tobą... Tak dobrze znane mi są Twoje odczucia... Przytulam Cie bardzo mocno.
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-16 miesięcy
Miroslawa  
15-12-2010 08:38
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane za wszystko. Światełka dla naszych Aniołków [*****]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-16 miesięcy
kulkry58  
24-12-2010 14:54
[     ]
     
MARIUSZU SLE TOBIE BOZENARODZENIOWE SWIATELKO,odpoczywaj w pokoju((**))((**))((**)),a Twoim najblizszym zycze spokojnych Swiat!! mama jarka 


Re: mój syn Mariusz-16 miesięcy
kulkry58  
24-12-2010 14:54
[     ]
     
MARIUSZU SLE TOBIE BOZENARODZENIOWE SWIATELKO,odpoczywaj w pokoju((**))((**))((**)),a Twoim najblizszym zycze spokojnych Swiat!! mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
Miroslawa  
25-12-2010 09:24
[     ]
     
Synku kochany światełka Bożonarodzeniowe dla Ciebie skarbie [***]. Bardzo tęsknimy i kochamy.
Dziękuję Ci za wszystko Mariuszku-Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
kulkry58  
25-12-2010 11:55
[     ]
     
"Ktorz jest w stanie zrozumiec lkajace serce tych rodzicow...........tylko ten kto utracil czesc siebie!Mariuszu swiateczne swiatelko pamieci((**))((**))((**))mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
kulkry58  
25-12-2010 11:55
[     ]
     
"Ktorz jest w stanie zrozumiec lkajace serce tych rodzicow...........tylko ten kto utracil czesc siebie!Mariuszu swiateczne swiatelko pamieci((**))((**))((**))mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
Miroslawa  
31-12-2010 21:30
[     ]
     
Kochany Syneczku, to drugi Sylwester bez Ciebie. Boli coraz gorzej a tęsknota przeogromna. Światełka sylwestrowe dla Ciebie kochanie [*****]. Kocham Cie bardzo Synku-Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
grazia39  
31-12-2010 21:39
[     ]
     
Dla Mariuszka sylwestrowe światełka ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] A Tobie Mirko życzę dużo siły i zdrowia w nadchodzącym Nowym Roku
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
kulkry58  
01-01-2011 08:29
[     ]
     
Noworoczne swiatelko pamieci dla Ciebie Mariuszu((**))((**)),a Ciebie Mireczko przytulam! mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-15 miesięcy
latmaro  
01-01-2011 16:18
[     ]
     
Mariuszku noworoczne światelko pamięci
(*)(*)(*)(*)(*)(*)
a dla bliskich siły i wiary na 2011 r.

Mama Aniolka Czarusia lat. 8 zm.01.08.2008
Marzena 


Re: mój syn Mariusz-17 miesięcy
kulkry58  
14-01-2011 07:17
[     ]
     
Najjasniejsze swiatelko pamieci dla Ciebie Mariuszu((**))((**))((**))((**))((**)),a Ciebie Mirko przytulam. mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-17miesięcy
Miroslawa  
14-01-2011 09:08
[     ]
     
Kochanie, znowu mija kolejny miesiąc bez Ciebie Synku. Tak trudno odnaleźć się w tym "nowym moim życiu"! Ile ja bym dała, aby to "stare" wróciło. Dziękuję Ci Mariuszku, ze nam pomagasz, że przychodzisz w moich snach, To jedynka pociecha. Zapalam Ci światełka najjaśniejsze do samego Nieba [******]. Kocham Cie i tak bardzo tęsknie.
Twoja mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 14-01-2011 09:08 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-17miesięcy
grazia39  
14-01-2011 20:15
[     ]
     
Dla Mariuszka najjaśniejsze światełka <<<***>>> <<<***>>> <<<***>>>
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-17miesięcy
Miroslawa  
19-01-2011 08:16
[     ]
     
Synku kochany, dziś są Twoje Imieniny. Tak bardzo bym chciała złożyć Ci życzenia, przytulić, pocałować. A co mi pozostało? Zapalenie światełek. Najjaśniejsze Imieninowe kochanie [******] do samego Nieba.
Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-17miesięcy
nowisia  
19-01-2011 10:16
[     ]
     
Dla Ciebie Mariuszu - z okazji Twoich Anielskich imieninek - (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*).

Mama Aniołka Zosi.

"Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów.” Jan Paweł II 

Ostatnio zmieniony 19-01-2011 10:17 przez nowisia

Re: mój syn Mariusz-18miesięcy
Miroslawa  
14-02-2011 06:36
[     ]
     
Synku! Mija kolejny miesiąc.Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości
Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości
Kiedy już zabrakło nadziei i słońca
Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca
Najjaśniejsze światełka do samego Nieba dla Ciebie Synku [*****]. Kocham Cię Mariuszku! Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-18miesięcy
kulkry58  
14-02-2011 08:29
[     ]
     
MARIUSZU ZAPALAM TOBIE NAJJASNIEJSZE SWIATELKO PAMIECI,PAMIEC O TOBIE NIECHAJ ZAWSZE BEDZIE ZYWA((**(((**((**))((**))((**))mama Jarka<14.02.93.-+30.11.09> przytulam Ciebie Mireczko 


Re: mój syn Mariusz-18miesięcy
grazia39  
14-02-2011 20:00
[     ]
     
Dla Mariuszka walentynkowe światełka <<<***>>> <<<***>>> <<<***>>>
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-18miesięcy
kulkry58  
15-02-2011 21:38
[     ]
     
Najjasniejsze swiatelko pamieci dla Ciebie Mariuszu((**))((**))((**))((**))Dziekuje Ci Mirko za pamiec o Jarku! Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-18miesięcy
Miroslawa  
06-03-2011 10:46
[     ]
     
Synku, jutro Twoje Urodziny, 26-ste. Znowu byliby Twoi znajomi, tort..A teraz będziesz je po raz drugi, obchodził w innym życiu. Tak bardzo bym chciała złożyć Ci życzenia, uściskać, pocałować..Niestety, to niemożliwe, Pozostało mi jak co dnia, pójść do Ciebie na cmentarz, złożyć kwiaty, zapalić znicze..Synku, to nie tak miało być, Zapalam Ci tu, wirtualne najjaśniejsze światełka Urodzinowe do samego nieba [********]. Twoja na zawsze kochająca Cię mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 06-03-2011 10:48 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-18miesięcy
grazia39  
06-03-2011 20:58
[     ]
     
Dla Mariuszka jaśniejące urodzinowe światełka ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
Mirko... przytulam Cię bardzo mocno...
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-18miesięcy
kulkry58  
07-03-2011 06:46
[     ]
     
Urodzinowe switelko pamieci dla Ciebie Mariuszu,badz szczesliwy,bywaj czestym "gosciem"u najblizszych,odpoczywaj w pokoju((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**))((**)),a Ciebie Mirko przytulam .mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-19miesięcy
kulkry58  
14-03-2011 06:35
[     ]
     
Mariuszu zapalam Tobie najjasniejsze swiatelko pamieci ,odpoczywaj w pokoju,badz blisko najnlizszych((**))((**))((**))((**))A Ciebie Mireczko przytulam na kolejny miesiac smutnego zycia!Mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-19miesięcy
Miroslawa  
14-03-2011 14:24
[     ]
     
Sunku kochany! Znowu minął kolejny miesiąc-smutku, żalu i tęsknoty. Kochanie, tak mi Ciebie brakuje. Dziękuję Ci Aniołku za wszystko. Najjaśniejsze światełka dla Ciebie Mariuszku [******]kocham Cie. Twoja mama.
Krysiu, dziękuję Ci za wszystko i ściskam. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-19miesięcy
grazia39  
14-03-2011 16:53
[     ]
     
Dla Mariuszka <<<***>>> <<<***>>> <<<***>>>
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-20miesięcy
Miroslawa  
14-04-2011 09:57
[     ]
     
Kochanie, dziś mija kolejny miesiąc, kolejny dzień, kiedy po raz ostatni widziałam Ciebie uśmiechniętego, radosnego..Tak strasznie boli. Ile ja bym dała, aby móc Ciebie zobaczyć, uściskać, usłyszeć Twój głos. Synku, kocham Ciebie, nigdy nie przestane [****]. Twoja mama 
M.M

Re: mój syn Mariusz-20miesięcy
grazia39  
14-04-2011 17:07
[     ]
     
Dla Mariusza najjaśniejsze światełka ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] Mirko przytulam Cie bardzo mocno...
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-20miesięcy
halina30  
14-04-2011 20:55
[     ]
     
A my tylko odliczamy czas. Dla Ciebie Mirko i dla Mariusza [*][*][*] 


Re: mój syn Mariusz-20miesięcy
kulkry58  
14-04-2011 22:28
[     ]
     
Mariuszu dla Ciebie moje najjasniejsze swiatelko pamieci,odpoczywaj w pokoju((**))((**))((**))((**))Mirko przytulam Ciebie do mego zranionego serca. Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-20miesięcy
Agik  
14-04-2011 23:30
[     ]
     
(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: mój syn Mariusz-20miesięcy
Miroslawa  
16-04-2011 16:32
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane, za światełka dla mojego Syna. Przytulam Was do mojego zranionego serca.
Światełka dla Waszych Dzieci [*********].
mama Mariusza. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-21miesięcy
Miroslawa  
14-05-2011 09:23
[     ]
     
Syneczku! Kolejny miesiąc, kolejna sobota..Byłeś wówczas taki radosny. Pamiętam Twój uśmiech..Gdybym wtedy choć przez myśl mi przeszło, że widzę Cię żywego po raz ostatni..Mariuszku, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Próbowałam zajrzeć do Twojej szafy..Nie dałam rady..Płakałam a w zasadzie wyłam..Kochanie wybacz, ale czasem jestem taka słaba.
Kocham Cie Syneczku całym sercem [*********].
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-21miesięcy
donata  
14-05-2011 11:31
[     ]
     
Droga Miroslawo nam tez woda zabrala nasza coreczke,Franziska odeszla 18.07.2004 tak samo cierpie i jak bardzo cie rozumie.Franziska miala 7-dem latek i zostawila blizniaczke Paulinke rodzenstwo i rodzicow,2006 przyszedl do nas maly Anthony .Pozostala niesamowita tesknota i nowa radosc,nie zawsze mozna pogodzic jedno z drugim.Pozdrawiam cieplutko mama Franziski 


Re: mój syn Mariusz-23 miesiące
Miroslawa  
14-07-2011 08:44
[     ]
     
Synku, mija kolejny miesiąc bez Ciebie. Jak ciężko żyć..Żyje, ale z dnia na dzień a tęsknota jest coraz większa. Mariuszku kocham Cię i dziękuję, Ty wiesz za co. Najjaśniejsze niegasnące światełka dla Ciebie kochanie [*****].
Twoja mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 14-07-2011 08:44 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-23 miesiące
grazia39  
14-07-2011 19:02
[     ]
     
Dla Mariuszka (*) (*) (*)
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-21miesięcy
Miroslawa  
14-07-2011 08:48
[     ]
     
Donatko, dziękuję..i wspólczuję Tobie. Wiem, że czas niczego nie zmienia, jedynie ból jest nie tak ostry. Zapalam światełka najjaśniejsze dla Twojej Coreczki [*****].
Mirosława. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-21miesięcy
kulkry58  
14-07-2011 12:25
[     ]
     
Najjasniejsze swiatelko pamieci dla Ciebie Mariuszku
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))
**********************************
NAJWIEKSZE CIERPIENIE TO STRACIC DZIECKO
I KOCHAC,I TESKNIC,I TAK JUZ BEZ KONCA ;(
*************************************
MIRECZKO PAMIETAM I O TOBIE ;( Krystyna mama Jareczka 


Re: mój syn Mariusz-21miesięcy
kulkry58  
01-08-2011 08:35
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie ((*))((*))((*))((*))
Ile lez wylanych ,tego nie zliczy nikt.
Tylko serce matki wie,co to tesknic i w bolu zyc.
<((*))><((*))><((*))>mama Jarka

Mireczko dziekuje za pamiec o Jarku,przytulam Ciebie do serca,dla Ciebie zblizaja sie ciezkie dni,wiem co czujesz.Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
13-08-2011 18:20
[     ]
     
Synku kochany! Jutro miną dwa lata... kiedy to po raz ostatni Ciebie widziałam, słyszałam...Tak się cieszyłeś...A teraz? Pozostały mi wspomnienia, żal, ból i ogromna tęsknota. Kocham Cie Mariuszku! Bądź z nami Aniołku.
Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
mama Szymona  
13-08-2011 19:20
[     ]
     
Mirosławo łączę się z Tobą w bólu, mojego syna niema już albo dopiero 315 dni, wiem co to za ból ciągle się wzmaga Sciskam
Swiatełka dla naszych Dzieci(*********)
Beata 
beata
http://szymontrafalski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
14-08-2011 07:18
[     ]
     
CZASEM CICHO KTOS ODCHODZI
I SWIAT CICHYM NAM SIE ZDAJE
CZASEM CICHO KTOS ODCHODZI,
LECZ NAPRAWDE ...TU ZOSTAJE,
W NASZYCH MYSLACH,W NASZYCH SERCACH,
W NASZYCH NAJSKRYTSZYCH MARZENIACH,
TU ZOSTAJE...JEST WCIAZ OBOK
I WCIAZ ZYJE.......WE WSPOMIENIACH
DLA CIEBIE MARIUSZU W 2 ROCZNICE NAJJASNIEJSZE SWIATELKO PAMIECI,ODPOCZYWAJ W POKOJU,BADZ BLISKO TYCH,KTORZY CIE KOCHAJA
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))
A CIEBIE MIRECZKO PRZYTULAM,WIEM ,ZE CIERPISZ
mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
mamamai  
14-08-2011 12:19
[     ]
     
Światełka pamięci dla Mariusza
(")(")(")(")(")(")(") 
Mama Mai (30.08.2009-02.04.2011)
http://majaduda.pamietajmy.com.pl
http://virtualheaven.pl/maja-duda/

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Joannap  
14-08-2011 13:03
[     ]
     
Mariuszowi...(*)(*)(*)

Mamie życzę wiele sił... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: mój syn Mariusz-2 lata
halina30  
14-08-2011 18:47
[     ]
     
Na początku żałoby myślałam, że z czasem będzie lżej, lepiej, że się pozbieram. Teraz wiem, że się myliłam. Dlatego wiem, jak bardzo jest Ci ciężko. Że dla innych to aż 2 lata, a dla Ciebie Mirko ten dzień, kiedy straciłaś syna jest taki bliski i ciągle żywy. Że tak bardzo ciążą pochowane matczyne uczucia. Myślę dziś o Tobie i o Twym Synu. 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Wera  
14-08-2011 21:09
[     ]
     
(*)(*)(*) 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: mój syn Mariusz-2 lata
grazia39  
14-08-2011 22:25
[     ]
     
Mariuszku, w ten smutny dzień, zapalam dla Ciebie rocznicowe światełka <<<***>>> <<<***>>> Mirko, przytulam Cię bardzo mocno i dużo sił życzę na kolejne dni.
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
latmaro  
15-08-2011 20:13
[     ]
     
Mariuszku zapalam ci spóźnione ale najjaśniejsze światełka rocznicowe.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Bliskich ściskam i życzę dużo wiary i siły na dalsze dni w tym pustym świecie.

Mama Aniołka Czarusia lat 8 zm, 01.08.2008
Marzena 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
15-08-2011 17:58
[     ]
     
Kochane, dziękuję Wam za wszystko...Wiem, że nic już nie będzie tak samo i musze tak jak Wy nieść ten krzyż do końca moich dni. Ściskam Was i również zapalam światełka dla Wszsytkich Aniołków [******].
Mirosława. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
mama Szymona  
15-08-2011 19:17
[     ]
     
Tak niestety już nic nigdy nie będzie takie samo, zycie rodziców po stracie jest nie do ogarnięcia jedyne szczęście jakie mnie może spotkać to chwila kiedy odejdę do mojego Szymona
Swiatełka dla Twojego Mariuszka(**********) oraz dla wszystkich naszych Dzieci(*******) 
beata
http://szymontrafalski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
31-08-2011 21:38
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie najjasniejsze swiatelko pamieci((*))((*))((*))((*))mama Jarka

Mireczko dziekuje Ci za pamiec o Jarku,mialam klopoty z netem...... Dziekuje!!! (pomylilam wpis )Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-09-2011 08:28
[     ]
     
Synku kochany, znowu mija kolejny miesiąc. Jak dalej żyć? Tęsknota jest coraz większa a ból nie mija. Kocham Cię całym sercem mój Aniołku [******] Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
grazia39  
14-09-2011 16:17
[     ]
     
Dla Mariuszka jaśniejące światełka mojej pamięci <<<***>>> <<<***>>> <<<***>>>
Mirko przytulam Cię Bardzo mocno
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
14-09-2011 21:39
[     ]
     
MARIUSZU TY BYLES MILOSCIA,CIEPLEM,SWIATLEM JAK SLONCE NA NIEBIE,ZASNALES ZROBILO SIE ZIMNO,CIEMNO I BRAK NAM CIEBIE ((*))((*))((*))
NAJJASNIEJSZE SWIATELKO PAMIECI DLA CIEBIE
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))mama Jarka
Mireczko ,choc minelo 25 dlugich miesiecy my dalej jestesmy na poczatku tej okrutnej drogi...przytulam Ciebie .KK 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
15-09-2011 17:17
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane osierocone Mamy za światełka dla mojego Syna. Zapalam majjaśniejsze światełka dla Waszych Aniołków [******]. Ściskam Was-Mirosława. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
mama Szymona  
14-10-2011 17:06
[     ]
     
Tak bardzo chciałbtym Ci powiedzieć "będzie dobrze" ale niestety nie bedzie już nigdy dobrze znam Twoje cierpienie od 378 dni ale mogę Cie przytulić wirtualnie i uściskać bo to pomaga, jak wiemy że są osoby które rozumieją i choc tak wspierają
Sciskam mocno 
beata
http://szymontrafalski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-10-2011 11:41
[     ]
     
Syneczku od rana płakałam. Przepraszam Cie. Ale jak sobie to wszystko przypomniałam. Dziś jest dokładnie piątek i 14-stego. Byłeś taki szczęśliwy... Gdyby można było cofnąć czas..Tak bardzo tęsknie za Tobą. To nieprawda, że czas leczy rany. On je tylko lekko zabliżnia. Kocham Cie Syneczku, wiesz o tym. Dziękuje Ci za wszystko. Sama bym sobie nie poradziła. Twoja mama [*****]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Joannap  
14-10-2011 14:14
[     ]
     
...(*)(*)(*)... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: mój syn Mariusz-2 lata
Alicja74  
14-10-2011 17:37
[     ]
     
Mariuszowi (*)(*)(*)....
Panią mocno przytulam i życzę wielu sił.Tak bardzo trudno poradzić sobie , gdy po raz kolejny dopada człowieka dół, gdy znowu czujemy jak upadamy, jakże trudno jest znowu się podnieść by mimo bólu, tęsknoty iść dalej.

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię, i nigdy nie przestanę 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
14-10-2011 19:14
[     ]
     
NAJLEPSZYM PAMIETNIKIEM JEST SERCE
ONO PAMIETA TYCH,KTORZY SA GODNI PAMIECI
MARIUSZU MILOSC WCZESNIEJSZA JEST NIZ ZYCIE
TRWA DLUZEJ NIZ SMIERC,JASNIUTKIE SWIATELKO PAMIECI ,SPOCZYWAJ W POKOJU
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))
***************************************

Mireczko przytulam Ciebie,jutro jade do Lichenia bede pamietala o WAS! Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
16-10-2011 08:00
[     ]
     
Kochane osierocone Mamy, dziękuję Wam bardzo za światełka pamięci dla mojego Syna. Ściskam Was, życze Wam również dużo sił w tym "nowym życiu". Zapalam najjaśniejsze światełka dla wszystkich Aniołków [*********].
Mirosława. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
31-10-2011 17:59
[     ]
     
Mariuszu przeznaczenie odebralo Cie zbyt szybko,ale nie odebierze Cie pamieci najblizszych i ich sercom,spoczywaj w pokoju i badz TAM szczesliwy,opiekuj sie najblizszymi i dodawaj im sily ((*))((*))((*))((*))mama Jarka
Mireczko dziekuje Ci za pamiec o Jarku ,dzis mija 100 poniedzialek...to 700dni i nocy bez Jarka,jak trudno i ciezko zyc.KK 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-11-2011 09:03
[     ]
     
Kochany Synku! Kolejny miesiąc bez Ciebie! Dlaczego? Dlaczego własnie Ty Mariuszku? Ciężko bez Ciebie żyć, choc trzeba aby móc kiedyś spotkać się z Tobą. Tęsknię za Tobą coraz bardziej. Wiesz o tym i tak bardzo Cię kocham. Dziękuję Ci, Ty wiesz za co. Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
14-11-2011 21:36
[     ]
     
MARIUSZKU TU CIEBIE NIE MA
LECZ JESTES PRZECIEZ
I POZOSTANIESZ W JASNYM SWIECIE
JEST COS CO MROKOM SIE NIE OPIERA
JEST PAMIEC,A ONA NIGDY NIR UMIERA
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))
*************************************
NA ROWNI Z ZEBRAKIEM SA NASZE MARZENIA
ON PROSI O WSPARCIE,A MY O WSPOMIENIA
SPOCZYWAJ W POKOJU((*))((*))((*))((*))
**************************************
Mirczko tule Ciebie do mego serca!Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-12-2011 13:53
[     ]
     
Kochany Syneczku kolejny miesiąc...[**********]Tęsknie za Tobą tak bardzo... Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
14-12-2011 19:58
[     ]
     
Mariuszku tylko pamiec o Tobie bedzie wieczna w sercach tych,co Ciebie kochali i kochaja,spoczywaj w pokoju((*))((*))((*))
Mireczko calym serce jestem przy Tobie
Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
16-12-2011 14:12
[     ]
     
Krysieńko dziękuję Ci z całego serca. Dla Twojego Jareczka [***]. A Ciebie mocno ściskam i życzę Ci dużo sił. Będą nam potrzebne w te przedświąteczne i świąteczne dni. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-01-2012 11:08
[     ]
     
Syneczku kochany mija kolejny miesiąc bez Ciebie. Tak mi smutno i źle. Mariuszku ile ja bym dała aby móc Cie przytulić, usłyszeć. Tęsknię za Tobą kochanie. [***].
Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
grazia39  
14-01-2012 18:22
[     ]
     
Dla Mariuszka <<<<***>>>
Mama Zuzi 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
14-01-2012 18:26
[     ]
     
Mariuszku to juz 29 miesiecy bez Ciebie,zapalam Tobie najjasniejsze swiatelko pamieci,spoczywaj w pokoju((*))((*))((*))((*))((*))((*))
**************************************
BYLES RADOSCIA,PROMIENIEM SLONCA
BYLES MILOSCIA,DOTYKIEM SLONCA
JESTES MILCZENIEM,CISZA O ZMROKU
JESTES WSPOMIENIEM I PERLA W OKU
((*))((*))((*))((*))((*))((*))
********************************mama Jarka
Mireczko przytulam Ciebie!Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
15-01-2012 09:30
[     ]
     
Dziękuje Wam kochane Mamy za pamięć. Krysiu dziękuję za piękne słowa...Ściskam Ciebie rownież.
Mirka. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
12-02-2012 11:41
[     ]
     
WCIAZ PO TWARZY SPLYWA CZAS
KROK PO KROKU ZMIENIA NAS
DUSZA JEDNAK WIECZNA JEST
JEJ NIE ZNISZCZY NAWET SMIERC
Mariuszku za 2 dni minie kolejny miesiac, to juz 30 Moja pamiec dla Ciebie ((*))((*))((*))((*)) NIC MILOSCI NIE POKONA
TRWAMY TYLKO DLA NIEJ ((*))
MIRECZKO,PRZYTULAM I POZDRAWIAM CIEBIE. mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-02-2012 09:12
[     ]
     
Kochanie moje, to już dwa i pół roku mija bez Ciebie. Tak bardzo Cię kocham i tęsknie. Dziękuję Ci za wszystko Synku. Za to, że przychodzisz w snach...za wszystko.. Ile bym dała, abyś był z nami Mariuszku, serduszko moje. Jesteś w moich myślach i sercu na zawsze. Twoja mama. [*******] 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
15-02-2012 07:22
[     ]
     
Mariuszku cieplutkie swiatelko pamieci dla Ciebie((*))((*))((*))((*))((*))((*)
********************************
Mireczko przytulam i dziekuje za pamiec o Jarku........to jest jeden z najgorszych dni dla mnie.Mireczko i kolejny raz rodzice chrzesni nie pamietali o Jarku,dla nich Jarek byl tylko epizodem......epizodem bez znaczenia.Tak bardzo mi przykro,przeciez Jarek byl,jest i bedzie dla nas ta najukochansza istota..a dla nich byl tylko kaleka ;( Pozdrawiam!Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
07-03-2012 09:23
[     ]
     
Synku Kochany dziś są Twoje Urodziny, skończyłbyś 27 lat. Wszystkiego co najlepsze kochanie moje, bądź szczęśliwy!. A my, tu na ziemi przeżywamy w smutku, żalu i tęsknocie Twoje kolejne Urodziny. Tak bardzo bym chciała, abyś był z nami. Mariuszku, czasem chciałabym wyć,,,[*******]. KOCHAM CIE SKARBIE!! Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Nadia7  
07-03-2012 10:38
[     ]
     
Urodzinowe światełka pamięci (*) (*) (*) 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Alicja74  
07-03-2012 11:05
[     ]
     
Mariuszowi (*)(*)(*)....


Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię, i nigdy nie przestanę 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
agniechaw  
07-03-2012 11:34
[     ]
     
Pamiętam..światełko dla twojego syna a Ciebie mamo przytulam do złamanego serca mego na zawsze.
Agnieszka-mama Madzi
http://magdalenawyzga.pamietajmy.com.pl/index.php 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
mama Szymona  
07-03-2012 12:21
[     ]
     
Urodzinowe światełka dla Twego Synka do samego nieba
()()()
[][][] 
beata
http://szymontrafalski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: mój syn Mariusz-2 lata
beata1978  
07-03-2012 13:02
[     ]
     
()()()
[][][] 
Beata mama Aniołka Emilki
becia1978
http://emilkaluszcz.pamietajmy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz-2 lata
asik667  
07-03-2012 20:55
[     ]
     
Urodzinowe ((*)) 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: mój syn Mariusz-2 lata
adik  
07-03-2012 18:50
[     ]
     
Urodzinowe światełka pamięci (*) (*) (*) *) (*) (*)
mama Adriana lat 17 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
08-03-2012 07:41
[     ]
     
Smutne URODZINOWE swiatelko dla Ciebie
Mariuszku ((*))♥((*))♥((*))♥((*))♥((*))
BYLES RADOSCIA,PROMIENIEM SLONCA
BYLES MILOSCIA ,DOTYKIEM SLONCA
JESTES MILCZENIEM,CISZA O ZMROKU
JESTES WSPOMIENIEM,PERLA W OKU
Mireczko jestem z Toba,przytulam!Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Ewa41  
08-03-2012 08:06
[     ]
     
Dla Twojego Mariusza(*)(*)(*)
Ciebie mocno przytulam.
Ewa41 mama Agnieszki(*) 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
08-03-2012 17:35
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy za światełka urodzinowe dla mojego Syna. Każda z nas raz w roku przechodzi ten smutny dzień. Kiedyś były torty, goście...a teraz łzy, żal, wspomnienia. Sciskam was mocno i zapalam dla wszystkich naszych Aniołków niegasnące [*******]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-03-2012 11:54
[     ]
     
Synku kochany! Mija kolejny miesiąc...[******]. Tak ciężko bez Ciebie. Tęsknie Mariuszku! 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
30-03-2012 13:29
[     ]
     
NIEZWYKLY ANIOL SKONCZYL MISJE NA ZIEMI,ZOSTAWIL PLOMIEN ,CO W SERCU SIE MIENI,SPOCZYWAJ MARIUSZKU W POKOJU I BADZ ZAWSZE BLISKO SWOJEJ MAMY((*))((*))((*))((*))mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-04-2012 08:03
[     ]
     
Kochany Syneczku! I znowu mija kolejny miesiąc...Łzy same ciekną po policzkach..Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Nic nie jest już takie samo. Kocham Cie Aniele [*****].
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
asik667  
15-04-2012 01:18
[     ]
     
Swiatelko dla Twego Aniolka((*)) a Ciebie przytulam z calych sil 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
15-04-2012 08:19
[     ]
     
Dziękuję Ci kochana. Dla Twojego Synka [***]. Musimy sobie radzić, choć jest to bardzo trudne. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
Miroslawa  
14-05-2012 08:18
[     ]
     
Synku kochany!! To już znowu kolejny miesiąc odkąd nie słyszałam Twojego głosu, śmiechu.. Tak ciężko bez Ciebie. Czas nie leczy...Czasem jest mi coraz trudniej...Kocham Cię Syneczku [*****].
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-2 lata
kulkry58  
14-05-2012 13:36
[     ]
     
Mariuszku sa rany,ktorych czas nie goi,spoczywaj w pokoju((*))((*))((*))((*))((*))mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-3lata
kulkry58  
14-08-2012 07:16
[     ]
     
Niegasnace swiatelko mojej pamieci dla Ciebie Mariuszku((*))((*))((*))((*))((*))((*))
SMIERC CIE ZABRALA
NIKOGO O ZGODE NIE PYTALA
ZABRALA TO,CO NAJCENNIEJSZE
ZANBRALA CIENBIE W INNE MIEJSCE
TY TERAZ W MIESCIE ANIOLOW
ZYCIE MASZ SZCZESLIWE
ZYCIE WIECZNE,NIC CI JUZ NIE BRAKUJE
TYLKO MY TU NA ZIEMI WCIAZ MAMY NADZIEJE,
ZE SIE SPOTKAMY,ZE ZOBACZYMY
TWOJ USMIECH ,ZA KTORYM TESKNI TWOJA MAMA
I TWOI NAJNBLIZSI,SPOCZYWAJ W POKOJU
((*))((*))((*))((*))((*))((*))
MATKA W CZERNI UBRANA NAD GROBEM DZIECKA STOI
PYTA BOGA I DRZEW SZUMIACYCH TYCH PIEKNYCH LIP
CZEMU TAK BARDZO BOLI,CZEMU JEJ SERCE Z ZALU PEKA?CZY BOL TEN NIEZNOSNY USTANIE,CZY SIE KIEDYS ZAKONCZY NA DZIECKA POWROT OCZEKIWANIE????
Mireczko przytulam Ciebie......
Pamietam Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-3lata
Miroslawa  
14-08-2012 11:00
[     ]
     
Synku kochany, to już trzy lata odkąd nie widziałam Ciebie, nie słyszałam...Tak bardzo tęsknie!!! Ogromnie Cie kocham Mariuszku. Bądź z nami i pomóż w tych ciężkich dniach. Światełka dla Ciebie Kochanie [****].
Kochana Krysieńko, napisałaś właściwie wszystko co chciałam napisać. Tak właśnie jest...Dziękuję Ci za wszystko...
Mirka mama Mariusza. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-3lata
asik667  
14-08-2012 18:19
[     ]
     
Niegasnace swiatelko dla Ciebie Mariusz a Ciebie kochana przytulam z calych sil:( 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: mój syn Mariusz-3lata
adik  
16-08-2012 21:22
[     ]
     
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA ROCZNICOWE DLA TWOJEGO SYNA MARIUSZA
( *****************************)
( **************************)
U mnie niedługo będa 2 lata i ciągle żyję chociaż nie chcę
mama Adriana lat 17 


Re: mój syn Mariusz-3 lata
Miroslawa  
15-08-2012 07:19
[     ]
     
Mariuszku! jak mi ciężko. Mijają trzy lata a tęsknota jest coraz większa. Kocham Cię. Proszę, pomóż mi. Łzy same ciekną. Boże, ile ja bym dała abys był z nami kochanie. [***].
Dziękuję Wam kochane mamy za wszystko..Sciskam i zapalam światełka dla Waszych Synków [*****]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-3 lata
kulkry58  
15-08-2012 07:24
[     ]
     
Mireczko to dla Ciebie
Moze kiedys...przyjdzie taki dzien,ze
juz z tym sie pogodze,przyjdzie dzien,ze
dobre wspomienia wypra bol i smutek
moze kiedys przyjdzie taki dzien.....?!
Przytulam !!!Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-3 lata
mb  
16-08-2012 13:30
[     ]
     
Dla Mariusza rocznicowe światełka
Mariuszku przytul mamę, chociaż we śnie..
(*)(*) 
mama Michała *14.05.1989 - +26.01.2008
http://www.pamietamy.com.pl/

Re: mój syn Mariusz-3 lata
Miroslawa  
17-08-2012 15:26
[     ]
     
Dziękuje Wam kochane za światełka dla mojego Synka i wsparcie. Same Cierpicie i wiecie, że najgorsze są wszelkie rocznice.. To nieprawda, że z czasem jest lżej. Kocham Cie Syneczku.
Dla naszy Aniołków [******]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-3 lata
kulkry58  
14-02-2013 18:31
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie Walentynkowe swiatelko pamieci,spoczywaj w pokoju((*))((*))((*))((*))Krystyna mama Jarka
Mireczko przytulam i pamietam o Tobie !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-3 lata
Miroslawa  
15-02-2013 17:08
[     ]
     
Synku, dziś mija 3 i pół roku, jak usłyszałam tą straszną wiadomość...Nie pytam dlaczego, bo wiem, że nie dostanę odpowiedzi. Pozostało mi kochać Cię, mieć w sercu, pamiętać i modlić się. Najjaśniejsze światełka dla Ciebie Mariuszku [*][*][*]. Twoja mama.
Krysieńko dziękuję Ci. Ja też pamiętam.. Mirka 
M.M

Re: mój syn Mariusz-3 lata
Jolanta  
26-02-2013 12:10
[     ]
     
Światełko dla Ciebie Mariuszku

Byłeś iskierką nadziei
Byłeś promyczkiem słońca
Byłeś , Jesteś i Będziesz
Miłością Moją bez końca.

Mama Martynki 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-urodziny
Miroslawa  
07-03-2013 09:21
[     ]
     
Synku Kochany! Dziś koNczysz 28 lat. Byłyby tort, śmiech, radość... A zamiast tego, jest smutek, łzy i żal. Aniołku, mam nadzieje, że jesteś szczęśliwy. Najjaśniesze światełka dla Ciebie Kochanie [*][*][*] Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-urodziny
Jolanta  
07-03-2013 09:29
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie niegasnące światełko urodzinowe.
A Tobie Mirko życzę siły i spokoju.

Mama Martynki 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-urodziny
berberys  
07-03-2013 10:09
[     ]
     
Mariuszku urodzinowe swiatełko dla Ciebie a Ciebie mamo mocno przytulam i życzę dużo siły 
Barbara Borowiec

Re: mój syn Mariusz-urodziny
kulkry58  
07-03-2013 18:26
[     ]
     
MARIUSZKU DLA CIEBIE SMUTNE URODZINOWE SWIATELKO PAMIECI,SPOCZYWAJ W POKOJU((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*)),A CIEBIE MIRECZKO MOCNO PRZYTULAM ;( Krystyna mama Jarka 


Re: mój syn Mariusz-urodziny
adik  
07-03-2013 18:35
[     ]
     
Najjaśniejsze urodzinowe światełka dla syna(*******************)(*********************)

mama Adriana lat 17 


Re: mój syn Mariusz-urodziny
Miroslawa  
08-03-2013 15:30
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane za światełka dla mojego Syna. Ściskam was i zapalam Światełka dla wszystkich Aniołków [******]. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-urodziny
kulkry58  
13-08-2013 18:40
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie najjasniejsze,choc bardzo smutne swiatelko pamieci w przeddzien strasznej IV rocznicy ((*))((*))((*))((*))((*)) Twojego pozegnaia! :( mama Jarka l.16
Mireczko juz dzisaj łączę sie zeby dac Ci troche otuchy,bardzo prosze zapal prawdziwe swiatelko Mariuszkowi ode mnie,sciskam i przytulam do mojego serducha, :( jestem z Toba!Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-urodziny
atusia13  
13-08-2013 19:30
[     ]
     
Światełko do Nieba (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
kulkry58  
13-08-2013 19:46
[     ]
     
TYM,CO POZOSTAJA TUTAJ Z GROBEM BOLU....
JEDYNA POCIECHA JEST CISZA I PAMIEC...
OSZCZEDŻMY IM CIERPIEN PYTAN I RAD,
BO ONI SA MROKIEM OKRYCI W SRODKU DNIA
I WCIAZ WPATRZENI W BLIZNE ZIEMI NAD GROBEM/ M.Tuora
Mariuszku sa rany,ktorych czas nie chce zagoic,spij w pokoju ((**)) KK 


Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
Miroslawa  
13-08-2013 20:46
[     ]
     
Mariuszku, Synku! Zbliżają się najgorsze dni, mojego życia. Czwarta rocznica Twojego odejścia. Cztery lata temu, widziałam Ciebie, słyszałam..Nie wiedziałam tylko, że to są ostatnie godziny z Tobą kochany Synku. Jak bardzo bym chciała wrócić ten czas..Mijają dni, miesiące, lata..i....ból wciąż ten sam, choć może stłumiony nieco. Tak bardzo mi Ciebie brakuje Synku. Tęsknie za Tobą przeogromnie! (*)(*)(*) dla Ciebie Mariuszku. Kocham Cię.
Krysieńko kochana, dziękuję Ci z całego serca za wszystko...Znicze na grobie palą się cały czas, ale zapale od Ciebie również. Ściskam Cię mocno i życzę Ci rownież dużo sił. Mamo Marcelka, Tobie rownież dziękuje i ściskam.
mama Mariusza. 
M.M

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
kulkry58  
14-08-2013 07:49
[     ]
     
Mariuszku jest pamiec o Tobie,
co nie wiednie jak kwiat
jest pamiec trwalsza niz glaz
jest zal,zal serdeczny po TOBIE
((*))((*))((*))((*))((*))((*))
Spoczywaj Mariuszku w pokoju i odwiedzaj mame i bliskich w snach:( Dla Ciebie smutne swiatelko rocznicowe
((*))((*))((*))((*))((*))((*)) mama Jarka
Mireczko ;( sciskam i przytulam ;( Krystyna 


Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
Miroslawa  
14-08-2013 08:25
[     ]
     
Mariuszku, Synku dziś ten nieszczęsny dzień. Mijają cztery długie lata, ciężkie lata bez Ciebie kochany. Dziękuję Ci z całego serca, że pomagałeś i pomagasz nam je przetrwać. Tak bardzo mi smutno i źle. Bez Ciebie, już nic nie jest takie samo. Tak bardzo mi Ciebie brakuje Synku. Kocham Cię z całego serca (*)(*)(*)(*).
Krysieńko, jeszcze raz dziękuję, za pamięć, wiersze i za wszystko, co nam osieroconym mamom w tych ciężkich dniach jest tak potrzebne-wsparcie. Ściskam Cię mocno i przytulam. 
M.M

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
Jolanta  
14-08-2013 10:36
[     ]
     
niegasnące światełko dla Ciebie Mariuszku 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
babiya  
14-08-2013 13:05
[     ]
     
Światełka dla Ciebie w ten smutny dzień....
Magda mama Kasi 
Magda

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
atusia13  
14-08-2013 17:20
[     ]
     
Miliony światełek (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
berberys  
14-08-2013 18:51
[     ]
     
Mariuszku światełko dla Ciebie w ten bardzo smutny dzień a Ciebie Mireczko mocno przytulam wiem co czujesz i jak cierpisz i tęsknisz bo czuję to samo.Nic już nie będzie normalne po smierci naszych ukochanych dzieci. 
Barbara Borowiec

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
asik667  
14-08-2013 21:34
[     ]
     
Swiatelko pamieci piekny Aniele(***),sciskam z calego serca w ten trudny czas:( 
ASKA http://virtualheaven.pl/Daniel-Krzysztof-Sakaluk/

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
Miroslawa  
15-08-2013 20:53
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy za wszystko. Tylko Wy wiecie, jak ciężkie są takie dni jak rocznice, urodziny i inne dni...Zapalam najjaśniejsze światełka do samego Nieba dla wszystkich Aniołków (*)(*)(*). Sciskam i przytulam Was do swego sranionego serducha. 
M.M

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
atusia13  
15-08-2013 21:17
[     ]
     
To prawda, ze strachem przerzucamy kartki kalendarza...(*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
maljed  
20-08-2013 00:47
[     ]
     
Kochana przytulam Ciebie i Mariuszka z całego serca i zapalam dla Niego i wszystkich naszych aniołków światełko do samego nieba ['][']['][']['][']['][']['][']['][']['] 
mama aniołka Michasia
http://michaljedrusik.pamietajmy.com.pl

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
Miroslawa  
10-12-2013 20:05
[     ]
     
Kochany Synku, zbliżają się święta, kolejne piąte bec Ciebie. Tak bardzo mi smutno i ciężko. To już nie te same święta!! Czasem wolałabym aby ich nie było, bo zamiast cieszyć się, to ja płaczę. Chyba będzie już tak zawsze. Kocham Cie Mariuszku.
Drogie mamusie Aniołkowe, zapalam światełka dla wszystkich naszych Dzieci (*)(*)(*) 
M.M

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
Miroslawa  
19-01-2014 10:28
[     ]
     
Mariuszku! dziś są Twoje imininy, nie mogę pójść na cmentarz, bo choróbsko mnie rozłożyło. Wszystkiego najlepszego Syneczku, bądż szczęśliwy tam, na Gorze. Mam nadzieje, że jesteś blisko Boga (*)(*)(*). Kocham Cię, Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
iza1986  
19-01-2014 11:31
[     ]
     
Imieninowe światełko dla Mariusza(*)(*)(*) 
Kochamy Cię Córeczko i Tęsknimy...każdego dnia coraz bardziej...

Iza mama Aniołka Martynki ur. 17.08.2005 zm. 24.10.2013[*] i Szymonka ur. 15.05.2012

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
atusia13  
19-01-2014 13:36
[     ]
     
Imieninkowe promyczki do Nieba (*) dla syna Mariusza, a Pani dużo zdrówka. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
kulkry58  
19-01-2014 19:55
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie IMIENINOWE SWIATELKO PAMIECI((*))((*))((*))((*))SPOCZYWAJ W POKOJU
MARIUSZKU ,TY PRZECIEZ GDZIES BYC MUSISZ ,
GDZIS DALEKO SIE USMIECHASZ......A MOZE TU BLISKO,TY MUSISZ ,GDZIES BYC !((*))
((*))((*))((*))((*))((*))((*))
Mireczko zycze duzo zdrowka,dbaj o siebie !!!!Krystyna 


Re: mój syn Mariusz- IV ROCZNICA 14.08.2013
Miroslawa  
19-01-2014 20:10
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane osierocone Mamy i Tobie Krysieńko. Zapalam najjaśniejsze światełka dla naszych Aniołków (*)(*)(*).Tęsknota za tym co było,
za tym co mogło się zdarzyć.
Tęsknota za Jego uśmiechem,
za gładkością Jego twarzy.
Tęsknota za Jego krokami
Za Jego słowami i głosem
Tęsknota, ta co nie mija...
Kocham Cię Synku. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
Miroslawa  
14-02-2014 08:34
[     ]
     
Kochany Mariuszku! Dziś znowu piątek! ten nieszczęśliwy piątek i..14-tego! mija dokładnie 4 i pół roku, kiedy po raz ostatni byłeś taki szczęśliwy...kiedy ostatni raz widziałam Ciebie żywego Syneczku. Jakie to ciężkie! Tak bardzo mi Ciebie brakuje kochany. Serce nadal boli. Kocham Cię skarbie (*)(*)(*)Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
Jolanta  
14-02-2014 08:36
[     ]
     
Mariuszku światełko walentynkowe dla Ciebie 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
kulkry58  
14-02-2014 19:02
[     ]
     
MARIUSZKU DLA CIEBIE WALENTYNKOWE SWIATELKO PAMIECI((*))((*))((*))((*))
A Ciebie Mireczko przytulam !Krystyna
pozdrawiam Cie Mireczk jesli moge na tej stronce! 


Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
Miroslawa  
15-02-2014 13:45
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane mamy. Światełka dla naszych Aniołków (*)(*)(*). Dziękuję Krysieńko, ja Ciebie rowniez pozdrawiam, Mirka. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
Miroslawa  
06-03-2014 21:15
[     ]
     
Synku Kochany! Jutro Twoje Urodziny dwudzieste dziewiąte a piąte Tam...Zamiast tortu i świeczek, spotkania z koleżankami, kolegami świeczki na grobie i kwiaty. Jakie to trudne! Próbuje wyobrazić sobie jak byś wyglądał, czy miałbyś już żonę, dzieci? Tyle pytań bez odpowiedzi. Tak będzie już do końca moich dni Mariuszku. Czekam na spotkanie z Tobą. Kocham Cię i tęsknię za Tobą. Dla Ciebie Syneczku tu,,wirtualne świeczki (*)(*)(*)(*)(*). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
kulkry58  
07-03-2014 07:36
[     ]
     
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))
SMUTNE URODZINOWE SWIATELKO DLA CIEBIE MARIUSZKU
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))
CZASAMI CALY SWIAT OZNACZA MNIEJ NIZ
JEDEN CZLOWIEK,KTOREGO TAK BARDZO BRAK
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))
NIEZWYKLY ANIOL SKONCZYL MISJE
NA ZIEMI,ZOSTAWIL PLOMIEN,
CO W SERCU SIE MIENI
((*))((*))((*))((*))((*))((*))((*))

Mireczko w ten szczegolny dla Ciebie dzien ,przytulam Ciebie mocno ....(zapale znicz dla Mariusza na grobie Jarka ;()
Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
Jolanta  
07-03-2014 08:19
[     ]
     
światełko urodzinowe dla Ciebie Mariuszu 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
MEK  
07-03-2014 09:48
[     ]
     
Światełko Urodzinowe Mariuszu [*][*][*]
Wiem jakie to ciężkie przeżyłam to dopiero raz 5 miesięcy po smierci syna Mama Daniela 


Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
Ewka  
07-03-2014 12:57
[     ]
     
Światełka wirtualne - urodzinowe dla Twojego synka.
Przytulam mocno 
mama ANI

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
Miroslawa  
08-03-2014 10:51
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy i Tobie Krysieńko za światełka. Ściskam i przytulam do swojego serca a Waszym Aniołkom również zapalam światełka (*)(*)(*).
Mirosława. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
berberys  
08-03-2014 19:38
[     ]
     
Spóżnione ale najszczersze światełka urodzinowe a Ciebie droga mamo mocno przytulam wiem jak ciężko jest w takie dni jak urodziny imieniny czy rocznice odejścia. 
Barbara Borowiec

Re: mój syn Mariusz-IV Rocznica
Miroslawa  
09-03-2014 15:32
[     ]
     
Dziękuję bardzo. Dla Twojego Synka równiez zapalam światełka pamięci (*)(*)(*) i życzę Ci dużo sił. Każdej z nas sa one potrzebne.
Mirosława. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
donata  
15-03-2014 13:16
[     ]
     
Droga mamo w prawie ten sam sposob stracilysmy nasze dzieci,moja corka miala 7-lat i u mnie minie 10-rocznica 18.07..Franzi odeszla a zostala jej siostra blizniaczka ,ma obecnie 17-lat ,widze na codzien ze drugiej brakuje nie moge odlozyc obojetnie czy pierwsza komunia czy .....ale teraz po prawie 10-latach ciesze sie z osiagniec Paulinki ona zyje z podwojna sila i to dodaje mi sily .Swiatelko pamieci dla twojego syna(*).Pozdrawiam serdecznie mama Franzi: 


Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
15-03-2014 16:26
[     ]
     
Mamo Franzi. Myśle, ze bez względu na to ile lat minie od odejścia naszych Dzieci, zawsze będzie nam Ich brakowało, będziemy zastanawiały się nad wszystkim...Ja, choć minie w tym roku pięć lat, zastanawiam się co Syn czuł kiedy "odchodził", jakie miał myśli, jak bardzo był przerażony itd..Dręczy mnie to, ponieważ myślę, że taki..sposób w jaki odeszły nasze dzieci jest bardzo okrutny-niełatwy. Często płaczę zwłaszcza w takie dni jak wczorajszy i dzisiejszy (piątek w nocy z 14-tego na 15-y).
Pozdrawiam serdecznie i życzę mimo wszystko pociechy z drugiej Córki.A dla naszych Aniołów zapalam (*)(*)(*) najjaśniejsze.
Mirosława.
Mirosława 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
berberys  
15-03-2014 18:14
[     ]
     
Kochana Mirosławo wiem o czym często myślisz bo ja mam to samo u mnie 2 stycznia minął dopiero czy aż rok o śmierci mojeg synka.Tez myśle o tym co Kamil czuł jak umierał o czym myślał i jak bardzo był przerażony.Kamil umierał przytomny nie stracił przytomności do końca dopiero serce przestało bić i reanimacja już nie pomogła.Jak wiesz pewnie Kamil był pobity i cały zbolały i cierpiący przez 3 dni w szpitalu.Mnie dodatkowo obciązaA ogromne wyrzuty sumienia gdy to się stało byłam 1700km od domu wracałam ale nie zdązyłam przed śmiercią nie trzymałam go za rękę nie wspierałam tak jak i Ty obie sie nie pozegnałyśmy z naszymi dziećmi.Mnie to bardzo boli do końca zycia będę sie obwiniała i cierpiała.Tez bardzo często płaczę a moje myśli są cały czas przy Kamilku i w nocy bo się budzę po kilka razy i w dzień .U mnie jest to jakaś obsesja.Przytulam mocno do mojego zbolałego serca światełka dla naszych skarbów. 
Barbara Borowiec

Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
15-03-2014 20:29
[     ]
     
Droga Barbaro. Jesteś jeszcze cały czas na początku żałoby dlatego tym bardziej zadręczasz się. Ja na tym etapie wciąż płakałam i nie mogłam sobie darować wielu rzeczy, dlatego doskonale Cię rozumiem. Teraz też się zadręczam, ale nie już codziennie. Jedna koleżanka powiedziała mi kiedyś-powinnaś pozwolić Mu już odejść, on na pewno nie jest szczęśliwy, że tak się zadręczasz. Wiadomo, łatwo powiedzieć, wysłuchać ale gorzej to zrealizować. Czasem udaje mi się myśleć pozytywnie, że jest Tam mu lepiej, jest szczęsliwy ale w takich dniach jak dziś...wszystko wraca. Życzę Ci Barbaro, abyś i Ty powolutku przestała się zadręczać. Wiem, to nie jest proste, ale chyba musimy dla dobra naszych Dzieci, Ściskam i przytulam do serca.
Miroslawa. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
donata  
15-03-2014 18:38
[     ]
     
Ja tez bardzo dlugo zadreczalam sie jak wygladaly jej ostatnie sekundy ale doszlam do wniosku ze zadreczam sama siebie ,mojej corce nie pomoge nie przywroce jej zycia nie ujme jej cierpienia .To nasza podswiadomosc wariuje,oddalam to co mnie dreczylo Bogu bo nie potrafilam sama a to tylko samozadreczanie.Tez rozdrapywalam ale coraz gorzej sie czulam i moja rodzina na tym cierpiala ,nasze dzieci nie pamietaja juz jest im dobrze to my sie meczymy jak na to pozwolimy.Nasza cala rodzina (w tym ja moj maz i trzy nasze corki 7,10,13 )byla swiadkiem calej tragedi.Polecam ksiazke "Kompletna samopomoc dla Twoich Nerwow" Dr.Claire Weekes,jest o leku o cierpieniu iiiii,bardzo polecam.Mam bardzo dobra znajoma z Finlandi powiedziala mi kilka dni po pozegnaniu naszej corci ze taka smierc w Finlandi jest jako najlepsza ,nie bylo to dla mnie pocieszenie i nie jest do dzisiaj ale nie mysle juz o tym strasznym bylam po 8-latach z mezem na miejscu wypadku poraz pierwszy byl placz nawet ryk czulam jak by bylo wczorej ,zapalilam swieczke rzucilismy kwiaty na wode ,odeszlismy troche zeby w ciszy sie pomodlic gdy wrocilismy nad brzeg podszedl labedz do samych moich stop ,poczulam takie ukojenie ze plakalam ze szczescia.Bardzo mi pomogla konfrontacja z tym miejscem i wogole .Pozdrawiam cieplutko. 

Ostatnio zmieniony 15-03-2014 18:55 przez donata

Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
15-03-2014 20:43
[     ]
     
Donatko, masz rację, że zadręczanie sie, nikomu nie pomaga, ale..tak jak już wcześniej napisałam w takich dniach jak dziś, wszystko wraca..Rozum mowi jedno, a serce drugie. Zaraz po śmierci Synka, bylam na rozmowie z bardzo milym i wyrozumialym ksiedzem. Powiedzial mi, podobnie jak Ty to napisalas, ze On jest szczesliwy, blisko Boga-bo w takim dniu w jakim odszedł- 15 sierpnia (dzien Matki Boskiej Częstochowskiej)nie moze byc inaczej, tylko wybrane osoby sa powolywane do zycia wiecznego w tym dniu. Po tej rozmowie poblogoslawil mnie, a ja poczulam sie tak, jakby splynelo na mnie jakies ukojenie, nie potrafie tego okreslic. No ale coz, nigdy juz nie bedzie tak, jak przed...Mam nadzieje, ze kiedys myslec jak Ty, A ten labedz,,,naprawde daje do myslenia, pozytywnego myslenia.
Pozdrawiam serdecznie i sciskam.
Miroslawa
Pozdrawiam serdecznie i sciskam.
Miroslawa 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
alicja  
15-03-2014 21:53
[     ]
     
Dwa tygodnie po śmierci Bartusia przy oknie jego pokoju usiadł biały gołąb,zerkał przez szybe tak jakby coś chciał zobaczyc....mąż ,który inaczej przeżywa śmierć Bartusia niż ja ,bo zrobił się bardzo zamknietym człowiekiem,rozpłakał się i pytał Bartuś przyszedłes nas odwiedzić ,goląb posiedział parę minut ,patrzył na nas i odleciał....więcej się nie pokazał ,a jak opowiadam o tym zdarzeniu znajomym to chyba uważają ,że nam odbija. 
alicja mama Bartosza ur.03.06.1996 zm.22.12.2013

Re: mój syn Mariusz-IV lata
kulkry58  
20-03-2014 22:13
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie najjasniejsze wirtualne swiatelko pamieci ((*))((*))((*))badz zawsze blisko swojej mamy!K.K
Mireczko dopada mnie dzis wyjatkowy smutek, jest mi tak zle,tak tesknie!pozdrawiam !KK 


Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
21-03-2014 19:53
[     ]
     
Krysieńko, przytulam Cię z całych sił. Doskonale Cie rozmumiem bo mnie też często dopada tęsknota. Myśle, ze ona z roku na rok, bedzie coraz większa. Chciałybyśmy usłyszeć Ich, zobaczyć...ale niestety pozostały tylko wspomnienia. Swiatelka dla naszych Aniołków (*)(*)(*).
Pozdrawiam Cię Krysieńko. Mirka. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
kulkry58  
21-03-2014 20:39
[     ]
     
Mireczko dziekuje....zawsz Ty z Beatka(Atusia13) bylyscie i jestescie dla mnie kims bardzo waznym i bliskim !DZIEKUJE! Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-IV lata
atusia13  
21-03-2014 21:00
[     ]
     
Dziękuję Pani Krystyno.

Mariuszowi zapalam promyczki do Nieba. ...lecą dni, tygodnie, lata od naszych ostatnich spotkań z Nimi. Czas tu niczego nie zmienia, tęsknimy. Przytulam do serduszka. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz-IV lata
berberys  
22-03-2014 19:48
[     ]
     
Mariuszku światełko dla Ciebie a Twoją mamusię mocno przytulam wiem jak ta tęsknota za naszymi dziećmi boli okrutnie. 
Barbara Borowiec

Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
22-03-2014 21:04
[     ]
     
Krysieńko i Atusiu i Berberys, dziękuję z całego serca za wszystko. Sciskam Was i zycze dużo sił w tych czasem ciężkich dniach, a dla naszych Aniołkow najjaśniejsze światełka (*)(*)(*). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
22-03-2014 21:04
[     ]
     
Krysieńko , Atusiu i Berberys, dziękuję z całego serca za wszystko. Sciskam Was i zycze dużo sił w tych czasem ciężkich dniach, a dla naszych Aniołkow najjaśniejsze światełka (*)(*)(*). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
berberys  
23-03-2014 19:05
[     ]
     
Kochana Mireczko mamusiu Mariuszka jesteśmy tu na stronie by sobie pomagać ,by sie rozumieć,by pisać o swoim bólu i wielkim cierpieniu,Ja mam na imię Basia i czytam wszystkie wpisy czasem piszę coś ale bardzo przeżywam każdy wpis na stronie i łączę się zawsze bólem matek i ojców którzy stracili swoje ukochane dzieci.Ja Mireczko jestem dopiero na początku tej tragicznej drogi bez mojego syna bo 02.01.2013 minął dopiero czy aż rok.Ty droga mamo już 4 lata cierpisz,możesz mi wierzyć że z każdym dniem dla mnie jest ciężej i gorzej.Minął ponad rok a do mnie jakby dopiero dociera co się stało że Kamila zamordowano i nigdy go nie zobaczę.Mireczko czy Ty tez kiedyś zadawałaś pytanie Bogu dlaczego nie uchronił nasze dzieci Ja pztam .Pryztulam mocno Basia 
Barbara Borowiec

Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
24-03-2014 14:50
[     ]
     
Droga Basiu. Wiem jedno, im dłużej od śmierci Synka, tym jest gorzej (wbrew pozorom), tęsknota coraz większa za jego głosem, uśmiechem itd. Też myślałam, ze czasem będzie może lepiej-nic bardziej mylnego. Dopiero po czasie-latach, dochodzi do nas fakt, że On,Oni juz nie wrócą. Basieńko, cóż oczywiście, ze zadawałam i zadaję sobie pytanie a może i Bogu, choć nie powinnam dlaczego On? Tak dobry i spokojny chłopak. A z drugiej strony sobie myśle, może Bóg Go powołał do siebie, bo chciał uchronić od tych wszystkich trosk i kłopotów życia codziennego, że zasłużył sobie już na łaskę w Niebie. Tylko takie myśli pozwalają mi w jakiś sposób funkcjonowac i nie oszaleć z rozpaczy. Ściskam Cię serdecznie i życzę dużooo sił i wiary Basiu. A dla naszych Synków światełka pamięci (*)(*)(*).
Pozdrawiam Mirosława. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
25-03-2014 11:40
[     ]
     
Mamo Franzi. Napisalas, ze prawie w ten sam sposob odeszly nasze dzieci..Co sie stalo Twojej Corci? Swiatelka pamieci dla naszych Aniolkow (*)(*)(*).
Miroslawa. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
01-06-2014 09:11
[     ]
     
Synku kochany! Dziś Dzień Dziecka, wiem jesteś już dorosłym mężczyzną, ale dla mnie-wciąż dzieckiem. Twojej siostrze mogę złożyć życzenia, dać upominek,,a Tobie? Znicze, które i tak wciąż się palą, kwiaty również są cały czas, więc co? Modlitwa, pamięć i łzy...Niby "tyle" czasu minęło, ale wcale nie jest lepiej, wręcz przeciwnie. Tak bardzo tęsknie za Tobą, wciąż myślę...Jak bardzo bym chciala Cię przytulić, uścisnąć, usłyszeć Twój głos Mariuszku...Kocham Cię Synku i wybacz, bo być może jestem egoistką a Ty jesteś szczęśliwy, ale jestem Twoją matką..Światełka dla Ciebie Mariuszku i wszystkich Aniołków w ten Dzień (*)(*)(*). Bądź szczęśliwy. Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-IV lata
berberys  
01-06-2014 20:12
[     ]
     
O Boże jak bardzo Cię rozumię mamo Mariuszka tak samo się czuję i ciągle pytam dlaczego światełka dla naszych skarbów 
Barbara Borowiec

Re: mój syn Mariusz-IV lata
jola142  
01-06-2014 21:28
[     ]
     
wspulczuje ci kochana wiem jak jest ciezko zyc musimy mamz jeszcze corki 


Re: mój syn Mariusz-IV lata
jola142  
01-06-2014 21:35
[     ]
     
u mnie tez mija 4lata moj dominik tez mial 24lata zginol 04,04,2010roku pozostal bul i cierpienie swiatelko dla naszych kochanzch synkow 


Re: mój syn Mariusz-IV lata
Miroslawa  
02-06-2014 16:27
[     ]
     
Dziękuję Ci Jolu i współczuje rownież. Nasi Synowie w tym samym wieku...Swiatelka dla Twojego Synka (*)(*)(*). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
13-08-2014 12:09
[     ]
     
Synku Kochany! Zbliża się wielkimi krokami kolejna rocznica, to już pięć lat, a dla mnie jakby to było wczoraj. Czas się zatrzymał w tym okropnym dniu. Wciąż mam wszystko przed oczami...Na samą myśl, łzy pojawiają się w oczach. Synku, jak bardzo bym chciała, aby był to tylko sen...Tak bardzo tęsknie za Tobą, brakuje mi Ciebie, Twojego głosu, śmiechu..Ale wiem, nie zobaczę Cię już tu, na ziemi. Mam tylko nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś..w lepszym życiu..Tak bardzo bym chciała, abyś był TAM..szczęsliwy, bo teraz już tylko to jest najważniejsze..Kocham Cię bardzo skarbie. Czekaj Tam na nas. (*)(*)(*). Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
13-08-2014 12:36
[     ]
     
Mariuszku ja wiem ,ze Twoja mama bardzo cierpi,a teraz szczegolnie kiedy przychodzi ta najgorsza data ;( ....,kiedy zbliza sie.....ja pamietam...,a teraz szczegolnie o Tobie i o Twojej mamie i o 15 sierpnia :( CZUWAJ NAD BLISKIMI MARIUSZKU,SPOCZYWAJ W POKOJU ((*))
MARIUSZKU JEST PAMIEC O TOBIE,
CO NIE WIEDNIE JAK KWIAT,
JEST PAMIEC TRWALSZA NIZ GLAZ,
JEST ZAL,ZAL SERDECZNY.....
PO TOBIE MARIUSZKU ((*));(

Mireczko ,pamietam ,przytulam i trwam !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Jolanta  
13-08-2014 13:29
[     ]
     
Mireczko przytulam serdecznie
światełko dla Mariusza 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
atusia13  
13-08-2014 22:26
[     ]
     
Światełko do Nieba (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
15-08-2014 09:15
[     ]
     
((*))V SMUTNE ROCZNICOWE SWIATELKO DLA CIEBIE MARIUSZKU V ((*))((*))((*))((*))((*))
MARIUSZKU SMIERC CIE ZABRALA,
NIKOGO O ZGODE NIE PYTALA,
ZABRALA CIE W INNE MIEJSCE....
TY TERAZ W MIESCIE ANIOLOW
ZYCIE MASZ SZCZELIWE,ZYCIE WIECZNE,
NIC CI JUZ NIE BRAKUJE......
TYLKO MY TU NA ZIEMI
WCIAZ MAMY NADZIEJE,
ZE SIE SPOTKAMY,
ZE ZOBACZYMY TWOJ CUDOWNY USMIECH,
KTORY TAK BARDZO CHCE ZOBACZYC TWOJA MAMA ;( SPOCZYWAJ W POKOJU ((*))

Mireczko znicz zapale u Jarka na grobie dla Mariusza,sciskam ,przytulam ...Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
16-08-2014 08:14
[     ]
     
Dziękuję Wam kochane Mamy.A Tobie Krysieńko za wszysto, a szczególnie za wiersze, jakże rzeczywiste! Ściskam Was i zapalam wirtualne światełka dla naszych Aniołków (*)(*)(*)które rzeczywiście z nami są i pomagają nam.
mama Mariusza. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
krysiajg  
16-08-2014 08:14
[     ]
     
zapalam swiatelka dla twojego synka 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Ewka  
15-09-2014 06:49
[     ]
     
Zapalam światełko dla Twojego kochanego syna 
mama ANI

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
14-09-2014 19:52
[     ]
     
Synku kochany (*)(*)(*), Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
krysiajg  
15-09-2014 13:22
[     ]
     
zapalam swiatełko dla Twojego Synka
mama Roberta (zm.04.05.2013r.) 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
atusia13  
15-09-2014 18:31
[     ]
     
Z pamięcią (*)zapalamy światełko do Nieba 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
18-09-2014 14:49
[     ]
     
ZYLES PRZEZ CHWILE,A BRAKOWAC CIE BEDZIE PRZEZ WIECZNOSC MARIUSZKU ((*))SPOCZYWAJ W POKOJU((*))Krystyna mama Jarka
Mireczko zawsze o Tobie pamietam ,przytulam :( 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
04-10-2014 20:03
[     ]
     
SPOCZYWAJ W POKOJU MARIUSZKU ((*))((*))((*))((*))((*))Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
13-10-2014 14:45
[     ]
     
Synku!kocham Cię i bardzo mi Ciebie brakuje. Jutro znowu...kolejny dzień..miesiąc..Tak ciężko bez Ciebie Mariuszku (*)(*)(*)
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Ewka  
14-10-2014 07:50
[     ]
     
Światełka pamięci dla Twojego synka, a Ciebie mocno przytulam i myślami jestem z Tobą, już nam tak zostanie do końca, brak i tęsknota, ból rozrywający serce. Trzymaj się mocno, pozdrawiam. 
mama ANI

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
14-10-2014 08:35
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie ((*))((*))((*)) :(

Mireczko przytulam ;( i pozdrawiam !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
14-10-2014 08:52
[     ]
     
Synku (*)(*)(*) Kocham Cię. Tak Ewuniu, do końca naszego życia...Dziękuję Ci i Tobie Krysieńko..Światełka dla naszych Aniołków (*)(*)(*).
mama Mariusza. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
agniechaw  
14-10-2014 10:33
[     ]
     
To już pięć lat..

Światełko mej pamięci
Agnieszka-mama śp.Madzi 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
19-10-2014 20:49
[     ]
     
Tak Mamo Madzi, pięć..a serce dalej krwawi..Światełka dla Twojej Córeczki i wszystkich Aniołków (*)(*)(*).
Synku! kocham Cię (*)(*)(*). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
atusia13  
19-10-2014 21:41
[     ]
     
Pamiętamy (*) 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
04-11-2014 15:53
[     ]
     
Synku kochany (*)(*)(*), tęsknię za Tobą!
Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
30-11-2014 19:13
[     ]
     
Kocham Cię Synku (*)(*)(*), Tak pusto bez Ciebie. Wciąż zastanawiam się, jak byś teraz wyglądał, co byś robił...itd. Serce wciąż boli kochanie.
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
krysiajg  
01-12-2014 19:09
[     ]
     
dla Twojego Syna (*) (*) (*)
mama Roberta 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
02-12-2014 08:41
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie ((*))((*))((*)


Mireczko dziekuje i pozdrawiam .....(mialam problemy z netem) !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
24-12-2014 14:06
[     ]
     
Synku kochany! Dla Ciebie (*)(*)(*) najjaśniejsze w tym wyjątkowym Dniu,,,,,,Kocham Cię i tęsknie-Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
24-12-2014 17:21
[     ]
     
ŚWIĄTECZNE SWIATEŁKO PAMIECI MARIUSZKU ((*))((*))((*))BADZ BLISKO PRZY SWOICH BLISKICH !Krystyna
Mireczko przytulam <3!K 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
31-12-2014 21:57
[     ]
     
Synku! Najjaśniejsze swiatełka sylwestrowe dla Ciebie (*)(*)(*). Nic już nie jest tak, jak było...Nie cieszy..Pamiętam, jak lubiłeś sylwestra...Tak bardzo mi smutno..
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
01-01-2015 09:29
[     ]
     
Noworoczne swiatełko dla Ciebie Mariuszku ((*))((*))((*))((*))((*))
a Ciebie Mireczko przytulam i pozdrawiam (w swieta wyslalam do Ciebie sms....pewnie nie wiedzialas od kogo !? ) Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
01-01-2015 11:51
[     ]
     
Dziękuję Krysieńko. Ja również życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Nie dostałam sms-a od Ciebie, nie wiem dlaczego...dla naszych wszystkich Aniołków Noworoczne światełka (*)(*)(*).
Mirka 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Jolanta  
02-01-2015 12:22
[     ]
     
światełko dla Mariusza 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
05-01-2015 14:26
[     ]
     
Synku, kocham Cię (*)(*)(*).
Twoja Mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
19-01-2015 13:35
[     ]
     
Mariuszku,dziś są Twoje Imieniny, cóż mogę Ci dać? Różę, znicz, modlitwę...Tylko tyle...a chciałabym dużo więcej. Bądź szczęśliwy Synku. Kocham Cię (*)(*)(*). Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
19-01-2015 22:37
[     ]
     
Imieninowe swiatełko dla Ciebie Mariuszku ((*))((*))((*))Krystyna
Mireczko przytulam ;( 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Jolanta  
20-01-2015 10:32
[     ]
     
Imieninowe światełko dla Cioebie Mariuszku 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
06-02-2015 20:25
[     ]
     
Synku (*)(*)(*) kocham Cię.
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
06-02-2015 20:46
[     ]
     
Mariuszku pamiętam ((*))((*))((*)0
Mireczko przytulam i jak zawsze jestem blisko Ciebie <3 !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
14-02-2015 08:09
[     ]
     
Synku kochany! dla Ciebie (*)(*)(*) bądź szczęśliwy. Twoja na zawsze mama.
I dla wszystkich naszych Aniołków (*)(*)(*).
mama Mariusza. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
14-02-2015 14:40
[     ]
     
NIC MIŁOŚCI NIE POKONA...MARIUSZKU ((*))((*))((*))
Mireczko dziękuje i ja również bardzo mocno Ciebie przytulam !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
mariolaus  
03-03-2015 17:41
[     ]
     
Mirosławo nasi synowie byli w tym samym wieku,Kamilek tez już skończył studia została tylko obrona pracy ale niestety choroba nie pozwolila mu dokonczyc pracy a taki był szczęśliwy i takie miał plany :(

Swiatełko dla twojego syna :(*)(*)(*)(*) 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
04-03-2015 12:26
[     ]
     
Synku kochany, tęsknię za Tobą! Znowu zbiżają się te ciężkie dni...Dla Ciebie Synku (*)(*)(*).
Twoja mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 04-03-2015 12:30 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
krysiajg  
05-03-2015 09:02
[     ]
     
swiatełka pamięci dla Twojego Syna
mama Roberta 


Re: mój syn Mariusz-Urodziny
Miroslawa  
07-03-2015 07:30
[     ]
     
Mariuszku!Synku!Dziś są Twoje 30-ste Urodziny! Tak bardzo mi smutno, bo cóż mogę dla Ciebie zrobić? Modlić się, pójść na cmentarz jak co dzień, położyć kwiaty...a chciałabym więcej..Dla Ciebie Kochany (*)(*)(*) i msza święta wieczorem. Kocham Cię Synku i tęsknię za Tobą.
Twoja mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 07-03-2015 16:24 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-Urodziny
Miroslawa  
07-03-2015 07:31
[     ]
     
Mariuszku!Synku!Dziś są Twoje 30-ste Urodziny! Tak bardzo mi smutno, łzy sam lecą, bo cóż mogę dla Ciebie zrobić? Modlić się, pójść na cmentarz jak co dzień, położyć kwiaty...a chciałabym więcej..Dla Ciebie Kochany (*)(*)(*) i msza święta wieczorem. Kocham Cię Synku i tęsknię za Tobą.
Twoja mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 07-03-2015 16:23 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz Urodziny
Miroslawa  
07-03-2015 07:31
[     ]
     
Mariuszku!Synku!Dziś są Twoje 30-ste Urodziny! Tak bardzo mi smutno, łzy sam lecą, bo cóż mogę dla Ciebie zrobić? Modlić się, pójść na cmentarz jak co dzień, położyć kwiaty...a chciałabym więcej..Dla Ciebie Kochany (*)(*)(*) i msza święta, wieczorem. Kocham Cię Synku i tęsknię za Tobą.
Twoja mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 07-03-2015 16:21 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-Urodziny
Miroslawa  
07-03-2015 07:32
[     ]
     
Mariuszku!Synku!Dziś są Twoje 30-ste Urodziny! Tak bardzo mi smutno, łzy same lecą, bo cóż mogę dla Ciebie zrobić? Modlić się, pójść na cmentarz jak co dzień, położyć kwiaty...a chciałabym więcej..Dla Ciebie Kochany (*)(*)(*) i msza święta, wieczorem. Kocham Cię Synku i tęsknię za Tobą.
Twoja mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 07-03-2015 16:13 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
kulkry58  
07-03-2015 15:17
[     ]
     
Mariuszku smutne URODZINOWE światełko pamięci dla Ciebie ((*))((*))((*))((*)) Mariuszku,świat się pomylił ;(
Miareczko szczególnie dziś jestem z Tobą,przytulam <3 Krystyna ;(
"DZIŚ JUŻ WIEM" --URSZULA..... DLA CIEBIE MIARECZKO

KIEDY ZAMIERA WOKÓŁ NAS W CISZY ZAKLĘTY ŚWIAT,
I TEN SAM,OBCY ŚWIAT,PUSTYCH DNI.....
GDY CI ZABIERA KOGOŚ CZAS....
ROZPACZ SIĘGA GWIAZD,A GDZIEŚ TAM......
OBCY ŚWIAT,PUSTY DOM
DZIŚ JUŻ WIEM ,BĘDZIESZ ZAWSZE BLISKO MNIE...
I WIERZE W DOBRY CZAS,KIEDY BÓL ODEJDZIE SAM

JAK CIEBIE TERAZ KOCHAĆ MAM,
JAK CIE NIE KOCHAĆ MAM
TAKI SAM,BLISKI...LECZ INNY.....
DZIŚ JUŻ WIEM ,ZE ZAWSZE JESTEŚ BLISKO MNIE <3..... 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
mariolaus  
07-03-2015 20:12
[     ]
     
Światełko urodzinowe Mariuszku (*)(*)(*)(*) 


Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
08-03-2015 08:18
[     ]
     
Synku! Kocham Cię! Tak bardzo mi Ciebie brakuje (*)(*)(*).
Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
15-03-2015 13:41
[     ]
     
Dla Ciebie Synku (*)(*)(*) i wszystkich Aniołków. Kocham Cię Mariuszku.
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
11-04-2015 10:57
[     ]
     
Kochany Synku, tęsknię za Tobą! Dziękuję, że nam pomagasz. Światełka dla Ciebie Mariuszku (*)(*)(*) i wszystkich Aniołów (*)(*)(*) 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Piąta rocznica
Miroslawa  
04-06-2015 18:48
[     ]
     
Synku kochany! tak bardzo mi Ciebie brakuje, tak bardzo Cię kocham i tęsknię za Tobą. Ile ja bym dała, abyś był z nami.. Dla Ciebie Mariuszku (*)(*)(*). Twoja na zawsze mama, 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
12-08-2015 14:51
[     ]
     
Kochany Synku, za chwilę minie sześć lat! Boże, sześć lat bez Ciebie Kochany Mariuszku. Zastanawiam się, jak dałam i daję radę? Wiem, że to Ty mi dajesz siły i dziękuję Ci za to, z całego serca. Brakuje mi ciebie i bardzo tęsknię za Tobą. Życie toczy się dalej, ale to już zupełnie inne życie. Ale Ty to wszystko wiesz Mariuszku. Pozostała modlitwa, znicze, kwiaty i codzienne odwiedzanie Cię na cmentarzu. Najjaśniejsze światełka dla Ciebie Synku (*)(*)(*). Mam nadzieję, że jesteś blisko Boga.
Synku, opiekuj się swoją Siostrą.
Twoja na zawsze mama. 
M.M
Ostatnio zmieniony 12-08-2015 15:36 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
kulkry58  
12-08-2015 23:07
[     ]
     
Mariuszku pamiętam....za 2 dni kolejna smutna rocznica ((*)):(
Mireczko całym sercem jestem przy Tobie !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
14-08-2015 07:09
[     ]
     
Mariuszku, dziś też piątek-14-tego...Wspomnienia wracają...To takie trudne i bolesne Synku. Tak Bardzo za Tobą tęsknię i kocham!. Bądź szczęśliwy Mariuszku.
Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Jolanta  
14-08-2015 11:30
[     ]
     
Rocznicowe światełko pamięci
Ciebie Mireczko przytulam 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
krysiajg  
14-08-2015 14:48
[     ]
     
światełka dla Ciebie Mariuszku
mama Roberta 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
kulkry58  
14-08-2015 19:33
[     ]
     
ANIOŁ PRZYBYŁ I ODLECIAŁ
RAJ JEST JEGO DOMEM ((*))
MARIUSZKU JEST PAMIĘĆ O TOBIE
CO NIE WIĘDNIE JAK KWIAT
JEST PAMIĘĆ TRWALSZA NIŻ GŁAZ
JEST ŻAL,ŻAL SERDECZNY PO TOBIE
((*))((*))((*))((*)) SMUTNE ŚWIATEŁKO ROCZNICOWE
Mireczko przytulam ;( Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
16-08-2015 11:15
[     ]
     
Kocham Cię Synku ! Dziękuję Krysieńko i kochane Mamy za wszystko. Zapalam światełka wirtualne dla wszystkich naszych Aniołów (*)(*)(*) 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
15-10-2015 20:17
[     ]
     
Synku kochany, dziś 15-ty dzień miesiąca...Bardzo tęsknię za Tobą, tak bardzo bym chciała Cię ujrzeć, usłyszeć...To już tyle lat...bez Ciebie. Kocham Cię bardzo. (*)(*)(*)
Twoja na zawsze mama.
Dla wszystkich Aniołków najjaśniejsze (*)(*)(*). 
M.M
Ostatnio zmieniony 15-10-2015 20:19 przez mama Mariusza

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
kulkry58  
15-10-2015 22:30
[     ]
     
Spoczywaj w pokoju Mariuszku ((*)) Krystyna mama Jarka

ps W sobotę będę w Częstochowie ,pomodlę się za Was i za nas :'( <3 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
16-10-2015 18:40
[     ]
     
Krysieńko, bardzo dziękuję. Myślę o Jareczku , o Tobie..Światełka dla naszych Aniołków (*)(*)(*) 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
30-11-2015 15:43
[     ]
     
Synku, bardzo Cię kocham. Brakuje mi Ciebie. (*)(*)(*) Twoja na zawsze mama.
I dla wszystkich Aniołków (*)(*)(*) 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
atusia13  
30-11-2015 21:06
[     ]
     
(*) Światełko pamięci 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
kulkry58  
01-12-2015 22:53
[     ]
     
TĘSKNOTA,BÓL,CIERPIENIE ....
NIE ZNAJĄ CZASU,POZOSTAJĄ NA ZAWSZE Mariuszku !
((*))((*))((*))((*))((*))
Mireczko pozdrawiam i przytulam :'( Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
06-12-2015 20:20
[     ]
     
Dla Ciebie Synku (*)(*)(*). Kocham Cię.
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
15-12-2015 15:44
[     ]
     
Synku, dziękuję Ci, że przyszedłeś do mnie we śnie... Bardzo Cię kocham. Jesteś w moim sercu i myślach,
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
osierocona  
17-12-2015 12:24
[     ]
     
Droga Mamo,chciałabym wiedzieć jeśli oczywiście może Pani napisać jaki to był sen.Mnie nic się nie śni choć minęło tyle lat od śmierci mojego Dziecka.Pozdrawiam 
osierocona

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
17-12-2015 16:57
[     ]
     
Droga Mamo - osierocona., mój Syn, dość często mi się śni, może dlatego, że nigdy nie obwiniałam Pana Boga o to, że mi Go zabrał? Nie wiem. Ból był i jest ogromny, brakuje mi Syna i bardzo za nim tęsknię. Chodzę na cmentarz codziennie, mówię do Niego...Ostatni sen, śniło mi się, że był z nami, z rodziną, ubrany najpierw w brązowy sweter..Gotowałam dla Niego obiad, potem prosiłam, aby przyszedł go zjeść...Później, był już ubrany na biało...Powiedział, że na początku było trudno (nie wiem dokładnie o co chodziło), ale teraz już się przyzwyczaił/przyzwyczaili. Uśmiechał się. Prosiłam, aby jeszcze został, ale powiedział, że musi już iść.
Może i Tobie, droga Mamo, kiedyś też przyśni się Syn, czego z całego serca Ci życzę.
światełka dla Ciebie Synku (*)(*)(*) - Twoja mama. I
wszystkich Aniołków (*)(*)(*) 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Jolanta  
18-12-2015 12:14
[     ]
     
światełko dla Mariusza
a Ciebie Mirosławo ściskam serdecznie 
Mama Martynki
jola

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
krysiajg  
23-12-2015 14:47
[     ]
     
światełka dla Twojego synka (*)(*)(*)
mama Roberta 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
kulkry58  
23-12-2015 21:42
[     ]
     
Kolejne święta bez WAS ukochane dzieci ;( ,spoczywaj w pokoju Mariuszku ((*)) Krystyna mama Jarka
Mireczko :SPOKOJNYCH ŚWIĄT ! 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
24-12-2015 14:56
[     ]
     
Synku, kolejna Wigilia, smutna, bo bez Ciebie. Nigdy już nie będzie tak, jak kiedyś...Światełka Świąteczne dla Ciebie Mariuszku (*)(*)(*). Brakuje mi Ciebie i kocham Cię. Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
krysiajg  
25-12-2015 11:32
[     ]
     
świąteczne światełka dla Ciebie Mariuszku (*)(*)(*)
mama Roberta 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
22-01-2016 21:43
[     ]
     
Synku!Kocham Cie i bardzo tęsknie/ Dziękuję Ci za wszystko. (*)(*)(*)Twoja mama. I dla wszystkich Aniołków (*)(*)(*). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
mariolaus  
22-01-2016 22:49
[     ]
     
Świateło dla twojego synka(*)(*)(*) 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
14-02-2016 12:19
[     ]
     
Swiatełka dla Ciebie Synku kochany (*)(*)(*). Brakuje mi Ciebie, tęsknię. Twoja na zawsze mama.
Dla wszystkich Aniołków również (*)(*)(*). 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
krysiajg  
14-02-2016 15:06
[     ]
     
światełka dla Twojego syna i wszystkich zmarłych dzieci
mama Roberta 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
mamuśka  
15-02-2016 06:15
[     ]
     
Światełko dla Ciebie Mariusz i dla wszystkich dzieci które pożegnały sie z tym swiatem 
Barbara Borowiec

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
07-03-2016 14:05
[     ]
     
Synku kochany, dziś są Twoje Urodziny. I znowu, mogłam tylko położyć kwiata i palić znicze. Mam nadzieje, że tam gdzie jesteś, jesteś szczęśliwy.Najjaśniejsze światełka Urodzinowe Mariuszku. Kocham Cie i tęsknię. Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
mariolaus  
07-03-2016 21:40
[     ]
     
Swiatełko urodzinowe dla Twojego Synka (*)(*)(*)i wszystkich Aniołków (*)(*)(*) 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
osierocona  
10-03-2016 10:12
[     ]
     
Otaczam myślami i modlitwą Twojego Syna .To smutne dla nas Rodziców ,że nasze Dzieci mają urodziny a my nie możemy złożyć im życzeń ,brak jest rozmów i głośnego śmiechu .Ja też miałam wczoraj smutną rocznicę ,dokładnie wczoraj minęło 5,5 roku od śmierci mojego Syna ,tym bardziej przytulam Cię droga Mamo. 
osierocona

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
10-03-2016 20:26
[     ]
     
Synku, dla Ciebie i wszystkich Aniołów (*)(*)(*). Kocham Cię bardzo i tęsknię .
Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
kulkry58  
12-03-2016 16:27
[     ]
     
Mariuszku spóźnione ,ale płynące prosto z serca światełko pamięci,spoczywaj w pokoju ((*))((*))((*))

Mireczko przytulam !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
10-04-2016 20:22
[     ]
     
Synku, kocham Cię i tęsknię. Bądź szczęśliwy (*)(*)(*).Twoja mama.
Dla wszystkich Aniołków (*)(*)(*) 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
kulkry58  
30-04-2016 18:44
[     ]
     
Najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie Mariuszku ((*))((*))((*)) KK

Mireczko przytulam i pozdrawiam !Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
jola142  
01-05-2016 15:21
[     ]
     
przytulam cie kochana moj dominik tez mial 24 lata swiatelka dla naszych synkow jola mama dominika zm.04,04,2010r z ciechanowa 


Re: mój syn Mariusz-Sześć lat
Miroslawa  
13-08-2016 15:24
[     ]
     
Synku kochany, jutro znowu ten najgorszy dla mnie dzień, dzień, kiedy wyjeżdżaliście a ja, nic nie podejrzewałam! To już siedem lat, siedem długich lat, przez które to lata, nie widziałam Cię , nie słyszałam Twojego głosu. Mariuszku, pomimo płynących lat, ból nie minął i wiem, że nigdy nie minie, bo jakże by mógł? Po prostu, tylko przyzwyczaiłam się do niego. Synku, brakuje mi Ciebie, zastanawiam się niemal codziennie, jak ja daję radę żyć, funkcjonować? I czasem mam wyrzuty sumienia. Kocham Cię i nigdy nie przestanę (*)(*)(*) Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Siedem lat
Miroslawa  
13-08-2016 15:25
[     ]
     
Synku kochany, jutro znowu ten najgorszy dla mnie dzień, dzień, kiedy wyjeżdżaliście a ja, nic nie podejrzewałam! To już siedem lat, siedem długich lat, przez które to lata, nie widziałam Cię , nie słyszałam Twojego głosu. Mariuszku, pomimo płynących lat, ból nie minął i wiem, że nigdy nie minie, bo jakże by mógł? Po prostu, tylko przyzwyczaiłam się do niego. Synku, brakuje mi Ciebie, zastanawiam się niemal codziennie, jak ja daję radę żyć, funkcjonować? I czasem mam wyrzuty sumienia. Kocham Cię i nigdy nie przestanę (*)(*)(*) Twoja mama. 
M.M

Re: mój syn Mariusz-Siedem lat
mariolaus  
13-08-2016 15:32
[     ]
     
Światełko dla twojego synka (*)(*) i wszystkich dzieci które nas opósciły (*)(*)(*) 


Re: mój syn Mariusz-Siedem lat
kulkry58  
14-08-2016 08:54
[     ]
     
Najjaśniejsze smutne światełko pamięci dla Ciebie Mariuszku ((*))((*))((*))((*))((*))((*)) ((*)) PAMIĘTAM ;(
Przytulam Ciebie Mireczko do mojego serca ! Krystyna 


Re: mój syn Mariusz-Siedem lat
Miroslawa  
15-08-2016 07:44
[     ]
     
Synku , Mariuszku (*)(*)(*). Jesteś w moim sercu i myślach. Kocham Cię! Twoja mama. 
M.M

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
Jolanta  
17-08-2016 10:03
[     ]
     
światełko pamięci niech wiecznie Ci płonie 
Mama Martynki
jola

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
krysiajg  
27-08-2016 18:56
[     ]
     
światełka dla Ciebie Mariuszku
mama Roberta 


Re: mój Syn Mariusz siedem lat
Miroslawa  
01-12-2016 20:56
[     ]
     
Synku,kocham Cię bardzo. Dziękuję, że przychodzisz w snach. (*) (*)(*). 
M.M

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
krysiajg  
04-12-2016 12:58
[     ]
     
światełka dla Ciebie Mariuszku
mama Roberta 
krysia

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
Miroslawa  
19-01-2017 14:39
[     ]
     
Mariuszku, dziś są Twoje Imieniny. Najjaśniejsze światełka dla Ciebie (*)(*)(*)Kocham Cię i bardzo tęsknie. Twoja mama. 
M.M

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
mariolaus  
20-01-2017 20:47
[     ]
     
Dla swojego Synka (*)(*)(*)kolejne imieniny bez najdroższej Ci osoby SYNA 


Re: mój Syn Mariusz siedem lat
Miroslawa  
14-02-2017 08:58
[     ]
     
Kocham Cię Synku (*)(*)(*) bądź szczęśliwy. Twoja na zawsze mama. 
M.M

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
Jolanta  
14-02-2017 14:44
[     ]
     
walentynkowe światełko pamięci 
Mama Martynki
jola

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
kulkry58  
15-02-2017 13:37
[     ]
     
Mariuszku dla Ciebie ((*))((*))((*)) spoczywaj w pokoju ((*))((*)) Krystyna mama Jarka

Mireczko ,dziekuję i pozdrawiam <3 


Re: mój Syn Mariusz siedem lat
Miroslawa  
06-03-2017 13:31
[     ]
     
Synku! Jutro Twoje Urodziny, 32-gie. (*)(*)(*). Jak byś wyglądał teraz, co robił? Tyle pytań, bez odpowiedzi...Tak bardzo za Tobą tęsknie Mariuszku. Zycie toczy się, ale jest teraz zupełnie inne. Kocham Cię-Twoja mama. 
M.M

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
Ewka  
13-03-2017 08:28
[     ]
     
Światełka pamięci dla Mariuszka 
mama ANI

Re: mój Syn Mariusz siedem lat
krysiajg  
28-03-2017 17:27
[     ]
     
swiatełka dla Mariuszka (*)(*)(*)
mama Roberta 
krysia

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora