dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

ANIOLEK JULECZKA
AGABANDO  
05-11-2007 19:59
[     ]
     
11.06.2006r.tego właśnie dnia skończyło się wszystko.Małe skrzyżowanie między blokami i młodzi ludzie wracający z wesela i na ich drodze mój mąż z Julunią.Rozbawieni jadą nie ustępując pierszeństwa,ignorując znak STOP wieżdżają prosto w samochód mego męża,prosto w drzwi przy których siedzał mój aniołek.Nie pomógł fotelik,pasy. Uderzenie było tak silne że kruszynka nie miała żadnych szans.Ona odeszła,mąż bez większych obrażeń podobnie jak sprawca 19letnia dziewczyna mająca prawo jazdy od trzech miesięcy.Tylko Julcia....................to tak bardzo boli.Żyję bo żyję właściwie dniem dzisiejszym , nie myśląc o jutrze.Wierzę w to że jeszcze się spotkamy tam w niebie , że jeszcze ją utulę,wycałuję, poczuję, dotknę...... 
AGABANDO

Re: ANIOLEK JULECZKA
mamaW  
05-11-2007 21:57
[     ]
     
Tak mi przykro,bardzo Ci współczuję.Światełko dla Twojej Juleczki(***************)
mama Wojtka *21.04.1988 +30.06.2005 
marzena

Re: ANIOLEK JULECZKA
MAMA PIOTRUSIA  
05-11-2007 22:00
[     ]
     
DLA TW3OJEJ JULECZKI(**************),TAK MI PRZYKRO,PRZYTULAM I POZDRAWIAM. 
MARTA
KOCHAM CIE SYNKU (*)(*)(*)

Re: ANIOLEK JULECZKA
MAMA PIOTRUSIA  
05-11-2007 22:00
[     ]
     
DLA TWOJEJ JULECZKI(**************),TAK MI PRZYKRO,PRZYTULAM I POZDRAWIAM. 
MARTA
KOCHAM CIE SYNKU (*)(*)(*)

Re: ANIOLEK JULECZKA
zorka  
06-11-2007 09:43
[     ]
     
...
Mogę ci jakoś pomóc? 


Re: ANIOLEK JULECZKA
MonikaKo  
06-11-2007 11:28
[     ]
     
Bardzo mi przykro...
Światełko dla Twojej kochanej Juleńki(***)

I dla mojej maleńkiej(***) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: ANIOLEK JULECZKA
asia122  
06-11-2007 11:35
[     ]
     
Ciepłe słowa pociechy... Twója Julcia jest przy Tobie... zawsze
Zapalam dla Niej światło (***) Juleczko, dbaj o swoich rodziców 


Re: ANIOLEK JULECZKA
lela  
14-01-2008 11:05
[     ]
     
swiatelko dla ciebie Juleczko(***)(****)i dla mojego Bartusia(***)(****)(*****)lacze sie z toba w bolu 
lela

Re: ANIOLEK JULECZKA
Ilona  
06-11-2007 11:40
[     ]
     
Dla Julci (*)(*)(*)

Dla Ciebie,chyba siły, też od półtora roku próbuję być silna
Ściskam i mocno całuję 


Re: ANIOLEK JULECZKA
sylwiana  
06-11-2007 14:16
[     ]
     
bardzo mi przykro.światełka dla twojego aniołka (******} 
mama moniczki ur w 24 tc

Re: ANIOLEK JULECZKA
joasia22  
19-11-2007 09:34
[     ]
     
zapalam swiatelko dla Julenki** 

Ostatnio zmieniony 19-11-2007 09:35 przez user id

Re: ANIOLEK JULECZKA
Zbyszek  
06-11-2007 18:58
[     ]
     
Żadne słowa nie wyrażą tego co chciałbym Ci w tej chwili powiedzieć. Tak niezmiernie mi przykro. Jestem z Tobą i Twoją rodziną całym sercem.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)- dla Juleczki 
Zbyszek - tata Ś.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

Re: ANIOLEK JULECZKA
Barbara  
06-11-2007 21:42
[     ]
     
Dla Twojej Juleczki(*****)przytulam Cię do serca kochana 
Barbara

Re: ANIOLEK JULECZKA
angela  
07-11-2007 10:27
[     ]
     
Dla Twojej Juleczki(*)(*)(*) Jestem z Tobą,tak bardzo mi przykro. Mama Patryka(*21.06.1989+01.01.2006) 
angela

Re: ANIOLEK JULECZKA
basia 30 babelek  
07-11-2007 12:29
[     ]
     
Dla Julenki (*)(*)(*) 
Baśka

Re: ANIOLEK JULECZKA
hengol  
07-11-2007 13:04
[     ]
     
Tak bardzo współczuję i tak bardzo brak słów na nasze niewyobrażalne tragedie. Nie ma takich słów, które mogłyby oddać miarę tych cierpień.
Mama Kasi (*20.03.1981 + 06.03.2005*) 


Re: ANIOLEK JULECZKA
AGABANDO  
13-11-2007 17:04
[     ]
     
W CZWARTEK TJ.15.11.07.O GODZ. 13.00 MOJA ZNAJOMA DOŚĆ BLISKA BĘDZIE CHOWAŁA DZIDZIUSIA KTÓRY UMARŁ W PIĄTYM MIESIĄCU CIĄŻY.STRASZNIE JEJ WSPÓŁCZUJĘ.MUSZĘ ZNALEŻĆ NA TYLE SIŁY ABY IŚĆ NA POGRZEB TYMOTEUSZKA(TAK MA IMIĘ ANIOŁEK).OD CHWILI MOJEJ TRAGEDII STRASZNIE BOJĘ SIĘ POGRZEBÓW,MOŻE DLATEGO ŻE WRÓCI TEN STRASZNY KLIMAT..NIE WIM JUŻ MAM MĘTLIK W GŁOWIE I NIE MOGĘ SKLECIĆ PORZĄDNIE ZDANIA.BOJĘ SIĘ!!!!!! 
AGABANDO

Re: ANIOLEK JULECZKA AGABANDO
MAMA PIOTRUSIA  
13-11-2007 21:14
[     ]
     
TRZYMAJ SIE JAKOS WIEM ZE TO PRAWIE NIEMOZLIWE ,ALE MOZE DASZ RADE.
CALUJE 
MARTA
KOCHAM CIE SYNKU (*)(*)(*)

Re: ANIOLEK JULECZKA
wojcik family  
07-11-2007 19:13
[     ]
     
...tak bardzo, bardzo mi przykro...
[*][*][*][*][*][*] 
beata
mama Kuby (11 lat) i Aniołka (*8tc 05.09.2007)

Re: ANIOLEK JULECZKA
Kasiek  
13-11-2007 23:42
[     ]
     
bardzo. bardzo mi przykro, tylko tyle jestem w stanie napisać. Świetełko dla JULCI ******MOJEJ KORUNI ****** I WSZYSTKICH ANIOŁECZKÓW************ 

Ostatnio zmieniony 13-11-2007 23:43 przez Kasiek

Re: ANIOLEK JULECZKA
aniamamajulci  
20-11-2007 11:23
[     ]
     
NAsze Julcie bawią się razem w Niebie. Musimy w to uwierzyć choć tak trudno. 
Ania

Re: ANIOLEK JULECZKA-PIERWSZY DZIEŃ TERAPII
AGABANDO  
20-11-2007 20:17
[     ]
     
DZIŚ BYŁAM PIERWSZY RAZ NA TERAPII W SZPITALU PSYCHIATRYCZNYM NA TAK ZWANYM ODDZIALE DZIENNYM.MÓJ LEKARZ ZDECYDOWAŁ ŻE NAJWYŻSZY CZAS POUKŁADAĆ SOBIE TROSZKĘ WSZYSTKO.CO TU TAK NAPRAWDĘ UKŁADAĆ SKORO NIE CHCE SIĘ ŻYĆ I NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ.Z JEDNEJ STRONY ROZPACZ Z DRUGIEJ DWUNASTOLEYNI SYN KTÓRY MNIE POTRZEBUJE I WŁAŚCIWIE TO TYLKO DLA NIEGO ROBIĘ.MUSI MIEĆ PRZECIEŻ W MIARĘ NORMALNE ŻYCIE.STRACH O NIEGO POWODUJE TO ŻE NIE POZWALAM MU NA SAMODZIELNOŚĆ I SPĘDZANIE CZASU Z KOLEGAMI(CHYBA ŻE POD MOJĄ OPIEKĄ).TO CHYBA CHORE.

DLA CIEBIE JULECZKO I WSZYSTKICH TWOICH PRZYJACIÓŁ(*)(*)(*) 
AGABANDO

Re: ANIOLEK JULECZKA-PIERWSZY DZIEŃ TERAPII
iwonab  
21-11-2007 08:28
[     ]
     
Agnieszko, może to jest chore, ale w naszym przypadku chyba "naturalne". Ja mojej siedmioletniej córeczki najchętniej nie spuszczałabym z oka. Nie chodzi sama do szkoły /chociaż po drodze ma koleżankę z klasy/, do sklepu,do koleżanki mieszkającej jakieś 50-70 m od nas, też ją odprowadzam. A przecież na własnej skórze doświadczyłam tego, że co ma być to i tak będzie, czy nam się to podoba czy nie. Nikt nas nie pytał o zdanie
Światełka dla naszych dzieciaczków (*)(*)(*) 


http://tomaszbralewski.pamietajmy.com.pl/
Iwona

Re: ANIOLEK JULECZKA-PIERWSZY DZIEŃ TERAPII-DO IWONKI
AGABANDO  
21-11-2007 19:08
[     ]
     
NIBY TAK TYLKO SZKODA MI MEGO SYNA KTÓREGO POZBAWIAM SAMODZIELNOŚCI I ODROBINY LUZU.SAMA WIEM Z DOŚWIADCZENIA ŻE PÓŹNIEJ POZOSTAJĄC NA CHWILĘ SAMA ŁAPAŁAM JAK NAJWIĘCEJ PRZEZ CO TROSZKĘ GŁUPOT W ŻYCIU NAROBIŁAM. NAROZRABIAŁAM JAK PIES SPUSZCZONY ZE SMYCZY.NIE CHCĘ TEGO DLA MEGO SYNA.NATOMIAST CHCĘ RÓWNIEŻ BYĆ PRZY JULCE...................A NIE MOGĘ 
AGABANDO

Re: ANIOLEK JULECZKA-PIERWSZY DZIEŃ TERAPII
iwonab  
22-11-2007 12:35
[     ]
     
Ja mojemu Tomkowi dałam chyba za dużo swobody. Był najmłodszy z paczki przyjaciół. Żal mi go było jak się gdzieś spotykali a ja nie pozwalałam mu iść z nimi. Dotąd mnie prosili aż w końcu ulegałam. Tomek miał niesamowite pomysły, jak rozmawiałam z jego kolegami już po pogrzebie, powiedzieli, że jego nie dało się nie lubić. Być może swoimi żartami, wygłupami chciał zwrócić na siebie uwagę, zaimponować dziewczynom? Już się nie dowiem. Wiem jedno - ostatni żart był najtragiczniejszym jaki mógł wymyślić. A miał "tylko" nastraszyć dziewczyny.
Bardzo mi Ciebie brakuje Tomciu 


http://tomaszbralewski.pamietajmy.com.pl/
Iwona

Re: ANIOLEK JULECZKA-PIERWSZY DZIEŃ TERAPII
AGABANDO  
10-01-2008 22:13
[     ]
     
WITAM PO DOŚĆ DŁUGIEJ PRZERWIE.UCZĘSZCZAM JUŻ PRAWIE DWA MIESIĄCE NA TERAPIĘ W SZPITALU NA ODDZIALE DZIENNYM I SZCZERZE MÓWIĄC JUŻ KREW MNIE ZALEWA SŁYSZĄC TYLKO OD LEKARZY MNÓSTWO BANAŁÓW I BZDETÓW TYPU:JAK DŁUGO?,DZIECKU TRZEBA POZWOLIĆ ODEJŚĆ?WIELE MAM JEST W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI?ITP.
JAK MOGĘ TO ZROBIĆ?STRACIŁAM CZĄSTKĘ SIEBIE,JAK MA MI SIĘ CHCIEĆ ŻYĆ NORMALNIE,CIESZYĆ SIĘ I PLANOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ?JAK? 
AGABANDO

Re: ANIOLEK JULECZKA-PIERWSZY DZIEŃ TERAPII - do Agnieszki
Beata  
11-01-2008 10:13
[     ]
     
KOCHANA AGNIESZKO!! WSZYSTKIE TWOJE SŁOWA NAPISANE NA FORUM SĄ MI BARDZO BLISKIE.JA MOJEGO SYNKA STRACIŁAM RÓWNIEŻ W 2006r, MIAŁ 15 LAT.W MARCU MINIE 2 LATA JAK NIE MOGE SIĘ DO NIEGO PRZYTULIĆ,DOTKNĄĆ,POROZMAWIAĆ.ZOSTAŁA TYLKO TĘSKNOTA I WIELKI BÓL,BÓL KTÓREGO W ŻADEN SPOSÓB NIE DA SIĘ ULECZYĆ.JA RÓWNIEŻ KORZYSTAŁAM Z POMOCY PSYCHIATRY, KTÓRY KAZAŁ MI WYRZUCIĆ WSZYSTKIE RZECZY MOJEGO DZIECKA,WSZYSTKO CO MI PO NIM ZOSTAŁO-JEDYNE CO MI PO NIM POZOSTAŁO.WIĘCEJ DO NIEGO NIE POSZŁAM.DZIEKI POMOCY MOJEJ PRZYJACIÓŁKI ZNALAZŁAM GRUPĘ WSPARCIA DLA OSIEROCONYCH RODZICÓW.CHODZĘ TAM JUŻ ROK.NIE WIEM CO BY BYŁO GDYBY NIE ONI-MAM NA MYŚLI INNE MAMY I BABCIE KTÓRE UTRACIŁY SWOJE SKARBY,JAK RÓWNIEŻ OSOBY KTÓRE PROWADZĄ GRUPĘ(JESTEM IM BARDZO WDZIĘCZNA!!)JEDNAK MIMO WSZYSTKO ŻYJĘ MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ,ZIEMIĄ KTÓRA JEST DLA MNIE TERAZ INNA,OBCA.MAM WRAŻENIE,ŻE DUSZĘ SIĘ W TYM ŚWIECIE I ZUPEŁNIE DO NIEGO NIE PASUJĘ.TRWAM ZAWIESZONA W ZUPEŁNEJ PRÓŻNI,BŁĄDZĄC MYŚLAMI W NIEBIE RAZEM Z MOIM ŁUKASZKIEM.MUSZĘ ŻYĆ DLA MOJEGO 10-CIO LETNIEGO SYNKA KAMILKA.
PRZYTULAM CIĘ AGNIESZKO BARDZO MOCNO,TWOJĄ ANIELSKĄ CÓRECZKĘ JULECZKĘ I SYNKA BARTOSZKA.MOŻE CHCIAŁABYŚ POROZMAWIAĆ,JESTEM RÓWNIEŻ Z ŁODZI (mój e-mail bbla1@op.pl )
DLA JULECZKI*********
DLA ŁUKASZKA*********
I WSZYSTKICH ANIOŁKÓW**************************
BEATA 


Re: ANIOLEK JULECZKA
kalinka  
02-12-2007 22:47
[     ]
     
MóJ ANIOłEK ZGINął TAK SAMO PRZEZ NIEROZSąDNą KOBIETę JECHALIśMY PRZEZ NASZE MIASTO MOSTEM NAD WISłA WYDAWAłO BY SIę NAJBEZPIECZNIEJSZE MIEJSCE W MIEśCIE , I NAGLE PROSTO NA NAS WJECHAłA PANI SUPER BRYKą , MOJA CORUNIA I MAż DOZNALI NAJWIęSZYCH OBRAżEN JA Z DRUGA CORECZKA TROCHE MNIEJSZYCH, KINIA ZMARLA ZARAZ PO PRZEWIEZIENIU DO SZPITALA MIALA 2 LATKA , GDYBY NIE STARSZA CóRKA PEWNIE BY JUZ MNIE TU NIE BYłO ALE NIE MOGę JEJ TEGO ZROBIć , TERAZ TRWA ROZPRAWA , PANI SPRAWCZYNI WZIęLA SUPER PRAWNIKA , BO OCZYWISCIE CHCE JAK NAJMNIEJSZY WYROK , ALE JAKI BY NIE DOSTAłA DLA NAS TO JUż NIE MA ZNACZENIA BO NIE MA ZNAMI KINIUSI. KOCHAM CIę . 


Re: ANIOLEK JULECZKA
magie  
03-12-2007 21:23
[     ]
     
Dziewczyny tak bardzo mi przykro.
Swiatełka dla Juleczki, Tomcia i Kinguni
(***********************************************)

Magie mama Oskarka 5 lat
i aniołka Wikusi (*+ 01.04.2007) 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: ANIOLEK JULECZKA
kalinka  
02-12-2007 22:49
[     ]
     
śWIATEłKA DLA NASZYCH ANIOłKóW JULECZKI I KINIUSI(*)(*)(*) 


Re: ANIOLEK JULECZKA
mama Oliwki  
03-12-2007 15:11
[     ]
     
Zapalam swiatelka dla waszych Anioleczkow Kingusiu(****) Juleczko(****)

Oliweczko(****) 


Re: ANIOLEK JULECZKA
MonikaKo  
03-12-2007 15:42
[     ]
     
Boże,dlaczego tak się dzieje???

Światełka dla Juleczki(***) i Kingusi(***)

Ogromnie mi przykro... 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: ANIOLEK JULECZKA
miska  
11-12-2007 01:38
[     ]
     
Dla Juleczki (***)Miska 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

Re: ANIOLEK JULECZKA
Soffija  
20-12-2007 00:41
[     ]
     
To straszne... Bardzo Wam współczuję... Światełko dla Waszej Córeczki (") 


Re: ANIOLEK JULECZKA
Zbyszek  
22-12-2007 20:51
[     ]
     
Spokojnych świąt ! Bez zmartwień,
z barszczm, z grzybami, z karpiem,
z gościem co niesie szczęście !
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt ! A w święta,
niech się snuje kolęda,
i gałązki świerkowe,
niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt ! A z Gwiazdką !
Pod świeczek łuną jasną
życzcie sobie jak najwięcej
zwykłego, ludzkiego szczęścia. 
Zbyszek - tata Ś.P. Macieja (*14.02.1988 +15.07.2006 )

Re: ANIOLEK JULECZKA
HALINA HERZOG  
13-11-2008 23:30
[     ]
     
WSpolczuje ogromnie ,a dla Julci zapalam swiatelko.zycze ci duzo sil ,a przede wszystkim wiary . 
halina herzog

Re: ANIOLEK JULECZKA
1sebastian  
23-06-2009 17:48
[     ]
     
Agnieszko!dzis wlasnie zobaczylam twoje filmiki na yt.sa przepiekne,chwytaja za serce..julka jest obok ciebie i zawsze bedzie!swiatełko dla niej(*) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora