dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

codzienne spotkania z bólem
siostra bartuchy  
14-06-2007 14:50
[     ]
     
tak niespodziewanie dzisiaj dostałam po twarzy, szłam zanieść zwolnienie do szkoły mojej cioci nauczycielce, do tej samej szkoły średniej chodził mój braciszek, dziś byłby po maturze. Czułam się silna gdy niosłam to zwolnienie, jak przekraczałam próg szkoły nagle zrobiło mi się słabo, poźniej w gablocie szkolnej ujrzałam jego wielkie zdjęcie z podpisem "takich przyjaciół nie zapomina się nigdy, bartusiu żyjesz wśród nas, w naszej pamięci pozostaniesz na zawsze". Zaczełam płakać jak dziecko, dawno tak nie płakałam bo wogóle mało płaczę. Nagle puściło wiele łez, ludzie chyba myśleli, że jakaś wariatka, ale to prawda ja wariuję gdy uświadamiam sobie, że już go nie zobaczę. 


Re: codzienne spotkania z bólem
basiamamalaury  
14-06-2007 20:46
[     ]
     
Droga Siostro, bardzo dobrze że puściło! Wiem po sobie, że przeżywanie żałoby niesie za sobą momenty histerycznego płaczu jak i malutkich radości, momenty narastającego cierpienia, które wybucha jak i spokoju i wyciszenia. Jest to bardzo trudna droga i bolesna. Tak jak napisała tu wcześniej inna mama po stracie - trzeba wszystko wypłakać, wykrzyczeć, odżałować... Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że w końcu uśmiechniesz się do zdjęcia swojego Brata, tak jak ja uśmiecham się często do pamiątek po mojej Córceczce. 

Basia mama Laury Czarodziejki (ur. 14.07.2001 zm. 22.09.2004)

Antosia (6 lat) i Marysi (2 lata)

Re: codzienne spotkania z bólem
siostra bartuchy  
15-06-2007 00:10
[     ]
     
basiu od pewnego czasu odwiedzam twojego bloga jako brownie i powiem Ci,ze dajesz mi wiele sily, wiem ze bol matki po stracie dziecka to cos nastraszniejszego na swiecie, patrzysz tak na mnie z tych zdjec piekna mloda naznaczona cierpieniem matka, wiem ze obie jestesmy silne i wiem, ze oni tam patrza na nas z gory i usmiechaja sie... niech usmiechaja sie widzac nasze szczescie i niech podpowiedza cichutko we snie gdzie je zlapac 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora