dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
asia122  
26-05-2007 08:45
[     ]
     
Kochane Mamusie... z błękitu Nieba, które jest tak daleko, ale i tak blisko... z białych obłoków, z barwą tęczy lecą do Was słowa miłości... jakiej tu na ziemi dać nie można. Dziś anielskim gestem dotykamy Waszych twarzy... i ścieramy tę łzę, która dziś pewnie znów pocieknie. Uśmiechnijcie się ... bo My... Wasze Dzieci jesteśmy z Wami każdego dnia i w każdej chwili. Dzisiaj jest i nasze święto... i w ten szczególny dzień jesteśmy blisko Waszych serc. Prosimy o uśmiech do Nieba... Kochamy Was... Wasze Dzieci.

List wysłany dnia 26 Maja 2007 roku przez Anielskiego posłańca, obudził mnie i kazał napisac te słowa, a więc wypełniam prośbę i dołączam się do życzeń. 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
magda mama stefci  
26-05-2007 09:32
[     ]
     
Chcialabym bardzo dzisiaj poczuc sie inaczej choc troche wyjatkowo poczuc troche ciepla.Dzisiaj spedze prawie caly dzien z Lusia moja druga corka nie powie do mnie dzisiaj nic jest jeszcze taka malutka ale napewno sie usmiechnie chociaz to, ale nigdy nie zastapi mi... , potem cmentarz i dopiero tam uswiadamiam sobie rzeczywistosc kiedy patrze na te kilka liter STEFCIA, i caly czas trzymam w pamieci slowa KOCHAM CIE MAMUSIU ktore bardzo czesto mowila ale pomalu juz nie slysze jej glosu tylko tak jakos dziwnie z daleka do mnie on dochodzi... Dziekuje... 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
asia122  
26-05-2007 12:21
[     ]
     
Trzymaj się Madziu, ja wiem, jak to boli. Stefia zawsze bedzie w Twoim sercu, ale już za chwilę Twoja druga córeczka tez powie do Ciebie Kocham Cię Mamo i proszę Cię... nie mów, że ona nie zastąpi Ci Stefci, bo tak się nie może stać. Stefia była jedyna w swoim rodzaju i tak samo jest z Lusią. Ona została i zasługuje na pełnię uczuć... nawet nie wiesz, że to wspaniale, że ją masz. Nie daj Jej odczuć, ze to może ona powinna być na miejscu Stefci. Nie gniewaj się na mnie, ale proszę Cię pomysl nad tym... jak będziesz tam nad grobem Stefci. Ściskam Cię mocno! 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
alicjak  
26-05-2007 17:11
[     ]
     
Asieńko to bardzo piękne co napisałaś, to pierwszy mój Dzień Matki bez mojej Marlenki.Byłam dzisiaj u niej na cmentarzu to ja jej zaniosłam kwiaty, tak jak co roku ona to robiła.Pozdrawiam wszystkie aniołkowe mamy. 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
asia122  
28-05-2007 12:15
[     ]
     
Ściskam Cię Alunia... jestem przy Tobie. Trzymaj się skarbie... dużo siły i nadzieji... 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
alicjak  
28-05-2007 17:53
[     ]
     
Asieńko dziękuję, pozdrawiam cię mocno.Zapalam światełko dla naszych aniołków (****) 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
matka  
26-05-2007 18:36
[     ]
     
Dziekuje to jest naprawde piekne czytałam kilka razy i płakałam to moje pierwsze święto bez moje córeczki to jest okropne już nie daje rady. 
Małgorzata Skorek

Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
asia122  
28-05-2007 12:18
[     ]
     
Kochana Małgosiu... dużo siły, nie jesteś sama. Wiem, ja to bolało, przytulam Cię ! 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
Ilona  
26-05-2007 19:03
[     ]
     
To mój drugi Dzień Matki bez Pawełka, już po 8 pojechałam do Niego, zapalic lampki, położyc kwiatki, porozmawiać... Za chwilę Dzień Dziecka, ciężkie te dni
Przytulam Was wszystkie Kochane Mamusie 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
Marias  
27-05-2007 12:21
[     ]
     
Dziękuję Asiu za piękne słowa ale to tylko słowa. W tym dniu czułam się strasznie samotna.Jak zawsze od 5 lat to ja zaniosłam mojej Doroni kwiaty a w tym roku musiałam też iść na drugi cmentarz do mojej mamy, która zmarła w marcu.Nie jestem mamą, nie jestem córką więc kim ja jestem, dla kogo jestem? W oderwaniu od rzeczywistości pozwalam sobie na bycie z nimi bo tam mnie wiecej niż tu.Potem udaję, że wszystko jest ok ide do pracy i "żyję" normalnie.Ściskam wszystkie mamy, które nie mogę poczuć ciepła swoich dzieci... 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
asia122  
28-05-2007 12:20
[     ]
     
Marysiu, zawsze jesteś i będziesz mamusią i córką i to się nie zmieni... aż do końca świata. Ściskam i życzę Ci dużo siły... 


Re: Anielskie życzenia - czyli 26 Maja w innym wydaniu!
Marias  
28-05-2007 18:48
[     ]
     
Dzieki za odpowiedz Ja też sobie mówię, że tak jest, że moja córeczka jest zawsze ze mną, ale miałam doła i musiałam się komuś pożalić. Wiem, że nasze iskierki nam dobrze życzą. Dorotka mi się wczoraj przyśniła, byliśmy razem na wakacjach - ten sen to najpiekniejsze zyczenia. Pozdrawiam was wszystkie i życzę pięknych chwil na jawie i we śnie!
asia122 napisał(a):
> Marysiu, zawsze jesteś i będziesz mamusią i córką i to się nie zmieni... aż do końca świata. Ściskam i życzę Ci dużo siły... 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora