dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Już nigdy się z tym nie pogodzę .
ryba  
11-04-2007 15:25
[     ]
     
Bardzo Wam chciałam pokazac mojego synka ...moje serduszko ...mojego rycerzyka dzielnego ...juz nigdy nie będzie tak jak było...już zawsze będę tęsknic i nigdy nie zobaczę jak dorasta jak mężnieje ...ech !

http://img380.imageshack.us/img380/845/mateusz002sj4.jpg

http://img380.imageshack.us/img380/4242/mateusz005oq5.jpg

http://img380.imageshack.us/img380/1231/mateusz006pv7.jpg

Niestety nie miałam wtedy cyfrówki a więc są to zdjęcia zrobione ze zdjęc. 
Bartczak
Ostatnio zmieniony 11-04-2007 15:31 przez ryba

Re: Już nigdy się z tym nie pogodzę .
Teresa  
11-04-2007 18:52
[     ]
     
Śliczny chłopczyk. Rozumiem Twój ból. Mój syn dorósł do 18 lat i też go nie ma. Pozostały nam wspomnienia, zdjęcia, ogromna tęsknota, której nie da się niczym zagłuszyć. Ściskam mocno, wiem jak jest Ci smutno, bo tak samo jak mnie. Trzymaj się. Światełka dla naszych ukochanych dzieci. [*][*][*][*] 
T.S.

Re: Już nigdy się z tym nie pogodzę .
asia122  
12-04-2007 11:48
[     ]
     
Droga Rybo, sliczny chlopczyk... dlaczego takie dzieci odchodzą??? Ja szukam odpowiedzi od 13 lat... nadal nie zanm odpowiedzi. Rzoumiem Twój ból... bardzo Ci wspólczuję. Zapalam światełko dla Twojego Mateuszka (***) 


Re: Już nigdy się z tym nie pogodzę .
hengol  
12-04-2007 11:59
[     ]
     
Naprawdę Śliczny chłopczyk. Coś Bogu nie wyszło przy stworzeniu tego świata, czegoś nie dopatrzył, że my na tu na ziemi musimy uczestniczyć w tej niesprawiedliwości. Też jestem mamą mojego aniołka tylko trochę starszego. Mój aniołek to Kasia która miała 24 lata i nie ma jej już 2 lata. A niestety czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja nas do bólu i musimy z tym żyć (chociaż bardzo trudno i nic się nie zmienia od tamtych tragicznych dni). Ściskam cię serdecznie. Zapalam światełko dla Twojego Aniołka Mateuszka (***) 


Re: Już nigdy się z tym nie pogodzę .
Ewa41  
12-04-2007 14:04
[     ]
     
Kochana Rybko--masz pięknego Mateuszka<*> z Jego oczu bije taka radość życia,że aż boli myśl,że Go już nie ma.Widać po Nim,że był szczęśliwym dzieckiem tu na ziemi dzięki Twojej miłości.Kochaj Go bo tyle potrafisz,przytulam i pozdrawiam Ewa41 mama Agnieszki<*> 


Re: Już nigdy się z tym nie pogodzę .
josia  
12-04-2007 18:56
[     ]
     
Kochana Rybo, ja też NIGDY nie pogodzę się ze śmiercią mojej Zosi... Twój Mateuszek to śliczny chłopczyk, wydaje mi się że Bóg wybiera sobie właśnie takie śliczne, radosne dzieci...
Zosia też taka była...
Swiatełko dla Mateuszka, Zosi i wszystkich Aniołków (*)(*)(*) 
josia

Re: Już nigdy się z tym nie pogodzę .
alusia  
13-04-2007 14:08
[     ]
     
Fajnego masz synka :)
Piękny Dzielny Rycerz :)
Tylko ktoś głupi mógłby sie spodziewać, że kiedykolwiek się pogodzisz....
(*) 


Re: Już nigdy się z tym nie pogodzę .
basiamamalaury  
19-04-2007 09:38
[     ]
     
Śliczności:) 

Basia mama Laury Czarodziejki (ur. 14.07.2001 zm. 22.09.2004)

Antosia (6 lat) i Marysi (2 lata)

Re: Już nigdy się z tym nie pogodzę .
magda mama stefci  
19-04-2007 13:19
[     ]
     
sliczny chlopiec,moja stefcia miala 3 latka i tez zawsze byla usmiechnieta, chcialabym wierzyc ze sie razem bawia, tancza,ganiaja. tez mi jest bardzo ciezko, a najgorsze jest uczucie bezsilnosci,trzeba poprostu przyzwyczaic sie do tego noza wbiego w serce,zyc dalej i kochac, buziaczek 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora