dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

...zblizaja sie swieta....
ada  
26-11-2006 20:20
[     ]
     
..24.11. ...minely trzy miesiace od smierci mojego synka...niedlugo swieta...to beda pierwsze swieta bez niego...chyba nie chce tych swiat..nie wiem co mam myslec,czasem boje sie myslec,czy cos jest zemna nietak?nie wiem... 
ada

Re: ...zblizaja sie swieta....
jolanta1  
26-11-2006 20:58
[     ]
     
Ado. To również będą moje pierwsze święta bez mojego jedynego dziecka. Wiem, że wiele z nas myśli z niepokojem i bólem, jak damy sobie radę w te szczególne dni. Ja już od wielu dni z drżeniem serca wspominam ostatnie święta, gdy Wigilia była taka radosna, pełna gości, śpiewu kolęd - nic nie brakowało nam do szczęścia.Już dziś wiem, że nie będzie u mnie choinki, a jedynie u Krzysia na pomniku ozdobione gałązki świerka. Choinka była dla mnie zawsze jednym z symboli radosnych świąt.Te święta będą we łzach. Najchętniej nigdzie bym nie wychodziła, zamknęła się w pokoju mojego dziecka i przespałabym je całe, jeżeli łzy pozwoliłyby na to. Trzymaj się, zaglądaj na forum - mi to bardzo pomaga, chociąż rzadko piszę,ale czytam wszystko.
ada napisał(a):
> ..24.11. ...minely trzy miesiace od smierci mojego synka...niedlugo swieta...to beda pierwsze swieta bez niego...chyba nie chce tych swiat..nie wiem co mam myslec,czasem boje sie myslec,czy cos jest zemna nietak?nie wiem... 


Re: ...zblizaja sie swieta....
jolanta1  
26-11-2006 21:00
[     ]
     
Ado. To również będą moje pierwsze święta bez mojego jedynego dziecka. Wiem, że wiele z nas myśli z niepokojem i bólem, jak damy sobie radę w te szczególne dni. Ja już od wielu dni z drżeniem serca wspominam ostatnie święta, gdy Wigilia była taka radosna, pełna gości, śpiewu kolęd - nic nie brakowało nam do szczęścia.Już dziś wiem, że nie będzie u mnie choinki, a jedynie u Krzysia na pomniku ozdobione gałązki świerka. Choinka była dla mnie zawsze jednym z symboli radosnych świąt.Te święta będą we łzach. Najchętniej nigdzie bym nie wychodziła, zamknęła się w pokoju mojego dziecka i przespałabym je całe, jeżeli łzy pozwoliłyby na to. Trzymaj się, zaglądaj na forum - mi to bardzo pomaga, chociąż rzadko piszę,ale czytam wszystko.
ada napisał(a):
> ..24.11. ...minely trzy miesiace od smierci mojego synka...niedlugo swieta...to beda pierwsze swieta bez niego...chyba nie chce tych swiat..nie wiem co mam myslec,czasem boje sie myslec,czy cos jest zemna nietak?nie wiem...


ada napisał(a):
> ..24.11. ...minely trzy miesiace od smierci mojego synka...niedlugo swieta...to beda pierwsze swieta bez niego...chyba nie chce tych swiat..nie wiem co mam myslec,czasem boje sie myslec,czy cos jest zemna nietak?nie wiem... 


Re: ...zblizaja sie swieta....
ewaw  
27-11-2006 08:22
[     ]
     
To beda juz 4 swieta bez mojego skarba wole o tym nie myśleć nie znoszę swiat........... 
ewa

Re: ...zblizaja sie swieta....
iwonab  
27-11-2006 08:32
[     ]
     
22 listopada minęło pięć miesięcy bez Tomka. Ostatnio znajoma spytała mnie czy jest na świecie coś takiego, co mogłoby mnie ucieszyć? Na razie nie ma. Pierwsza osoba, która zadała mi takie pytanie. Bardzo przeżywa to wszystko razem z nami. Tak bardzo, że to w końcu ja zaczęłam ją pocieszać. Nigdy nie wyobrażałam sobie tego, że śmierć mojego DZIECKA zmieni podejście do życia, do dzieci, do problemów tak wielu ludzi. Ale co ja z tego mam ..... 


http://tomaszbralewski.pamietajmy.com.pl/
Iwona

Re: ...zblizaja sie swieta....
Kasia D.  
27-11-2006 16:12
[     ]
     
To będą drugie święta bez Misi. Pierwsze spędziliśmy w Egipcie, uciekając od sklepów, choinek, wigilii.A i tak było okropnie.Teraz spędzimy je przygotowując się na cud narodzin brata Misi. Nie planowaliśmy dziecka, byłam pewna, że poronię jak każdą ciążę dotąd. Ale Miśka chciała mieć brata.Bardzo się boję. I swoich uczuć i myśli. I bardzo tęsknię.
Najważniejsze będzie w tym roku pójść na cmentarz w wigilię, na pasterkę do kaplicy w szpitalu gdzie Misia spędziła wiele chwil.
Ciężko. I czas nie leczy ran. 
Kasia mama Misi-Aniołka

Re: Kasiu
ewamonika1  
27-11-2006 17:42
[     ]
     
bardzo mnie Twój post ucieszył. Trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegło bez zakłóceń :)


często odwiedzam stronę Misi. I m.in. dzięki temu pamiętam o Niej.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Kasiu
ewaw  
27-11-2006 22:08
[     ]
     
GRATULUJE, lubię odwiedzać stronę Misi podziwiam was za siłe z jaką wspieraliście waszego Aniołka
Powodzenia 
ewa

Re: Kasiu
filjan  
28-11-2006 18:36
[     ]
     
Jaki jest adres strony Misi, chętnie ją odwiedzę 


Re: do filjan
mamaAdama  
28-11-2006 19:06
[     ]
     
nowy adres strony to:
www.michalina.dom-misi.org 


Re: ...zblizaja sie swieta....
Teresa  
27-11-2006 19:00
[     ]
     
Chyba wszyscy myślimy podobnie. 15 grudnia minie 5 miesięcy od śmierci mojego syna. Jeszcze w to nie wierzę, że go nie ma. Bardzo tęsknię za nim i bardzo boję się świąt. Nie damy rady być we trójkę w domu, więc jedziemy do rodziny. Ale mam mieszane uczucia. Chcę wyjechać i chcę zostać. Pójść w święta na cmentarz do Maćka. Boże! przecież ja nie wiem czego chcę. Jestem przerażona. Jak to będzie? Nie mogę opanować łez. Pozdrawiam gorąco 
T.S.

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora