dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

ZYCIE NA NIEBIESKO
Awena  
15-10-2006 20:08
[     ]
     
Byłam juz na tym forum,ale nie potrafilam dzielić się z Wami moją rozpaczą-nie potrafę rozmawiać o moich przezyciach. Zamknęlam się na swiat , ludzi.Jestem ,zyję ale bez radości -niczego nie chcę ,nic dać nie potrafię.Udało mi się zorganizować wystawę zdjęc, ktore moja cocia zrobiła podczas swej ostatniej podrozy,wydać drukiem Jej zapiski z okresu choroby-i to tylko mnie cieszy. Jak bardzo za Nią tęsknię!!!Kiedy moja tęsknota się skonczy-tylko razem z moim zyciem. 


Re: ZYCIE NA NIEBIESKO
anial  
16-10-2006 22:08
[     ]
     
Witaj. Rozumiem Cię doskonale ale warto niekiedy napisać parę słów, które jak z siebie wyrzucisz poczujesz się inaczej - nie, nie będzie lepiej ale dotrze do Ciebie, że nie jesteś sama ze swoją stratą. Wszystkie razem tęsknimy za swoimi dziećmi...Jeśli nie chcesz pisac na forum to możesz napisać maila annmar@vp.pl
Pozdrawiam i powodzenia. 


Re: ZYCIE NA NIEBIESKO
basiamamalaury  
17-10-2006 15:20
[     ]
     
u mnie też Kieślowski... 

Basia mama Laury Czarodziejki (ur. 14.07.2001 zm. 22.09.2004)

Antosia (6 lat) i Marysi (2 lata)

ZYCIE NA NIEBIESKO
Awena  
18-10-2006 21:23
[     ]
     
Długo zastanawiałam się jak opowiedzieć Wam o mojej coreczce dorosłej przecież , miala 26 lat , gdy wszystko się dla niej skonczyło.Byla naprawdę wspaniala;zdolna ,mądra,wrażliwa i mimo iż była jedynaczką nie bylo w niej ani odrobiny egoizmu, zapatrzenia w siebie.Kochała zycie i zawsze się uśmiechala.Nawet podczas choroby starała się zachować pogodną twarz. Bylam i jestem z Niej bardzo ,bardzo dumna.Tak bardzo za Nią tęsknię.Dlaczego Ona nie może korzystać z tego ,co daje życie?
Poznajcie moją corkę.http://www.republika.pl/danusia_w_chinach
http://www.dankakowalska.dst.com.pl 


Re: ZYCIE NA NIEBIESKO
Iwonka  
19-10-2006 20:26
[     ]
     
Aweno, obejrzałam niedawno film , dokument z katastrofy lotniczej samolotu pasażerskiego American Air L,która wydarzyła się w Kolumbii. Spośród 150-ciu pasażerów którzy zginęli , uratowała się 6-cio letnia dziewczynka, bardzo podobna do twojej córki. Przeżyła i zadaje sobie pytanie Dlaczego ona? Dlaczego ona, a obok siedział jej ojciec i matka, jeszcze brat który też przeżył, ale na skutek wyziębienia w nocy , zmarł już w szpitalu. Moja córka przeżyła dobę , chciałabym aby żyła. ogromnie podobały mi się zdjęcia . Twoje dziecko żyje w Twoim sercu. 


ZYCIE NA NIEBIESKO
Awena  
20-10-2006 18:26
[     ]
     
Dziękuję za kojące słowa-wlaśnie bardzo są mi potrzebne.Najbardziej cieszy mnie ,że moja corcia zyje w pamieci swoich przyjaciół zze studiow ,liceum,nauczycieli i wykladowców.A pytanie DLACZEGO?-pozostaje. 


Re: ZYCIE NA NIEBIESKO
Izabella  
25-10-2006 21:53
[     ]
     
Aweno, Twój list jest bardzo wzruszający. Gdy go czytałam miałam wrażenie, że piszesz o moim Synu. On miał 20 lat, gdy odszedł. 3 lata walczył z chorobą, niestety, zwyciężyła. Zawsze, nawet w ciężkich chwilach był pogodny, kochany. Tak bardzo mi Go brakuje. Choć wkrótce miną dwa lata, pytanie "dlaczego?" nie opuszcza mnie. Wciąż sie zastanawiam, co mogłam zrobić, by Go uchronić. 


ZYCIE NA NIEBIESKO
Awena  
26-10-2006 21:00
[     ]
     
Dręczy mnie mysl,ze moze zbyt malo zrobilam, nie potrafilam znalezc i wykorzystac wszystkich mozliwosci ,by uratowac moja corcie.Szukam winy w sobie.Izabelo ,doskonale Cie rozumiem . Z poczuciem winy chyba borykaja sie wszyscy ci ktorzy utracili swe dzieci.Anna 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora