dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki)
natkaszczerbatka  
07-10-2006 06:59
[     ]
     
14 Października w Warszawie w kościele Św. Boromeusza (Stare Powązki), godz. 16.30
odbędzie się Msza Św w intencji osieroconych rodziców. Zapraszamy wszystkich z Warszawy i okolic.
Przynieście ze sobą lampki / znicze, a przede wszystkim - Bądźcie!

Co możemy jeszcze zrobić, aby ta msza była wyjątkowa? Gdyby ktoś z Was miał jeszcze jakiś pomysł i możliwości, aby ją taką uczynić - piszcie koniecznie! 


Re: Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki)
Ilona  
09-10-2006 09:46
[     ]
     
moze głupio napiszę, ale jakos nieskładnie idzie mi myślenie ostatnio, wiem że te msze październikowe były na ogół głównie w intencji dzieci nienarodzonych, może się mylę, chciałabym aby wspomnieć w tym roku o naszych starszych dzieciach, o kilkulatkach, nastolatkach czy trochę starszych, każda matka czy ojciec przeżywa śmierć swojego dziecka ....niezależnie od wieku 


Re: Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki)
ewamonika1  
09-10-2006 10:04
[     ]
     
Ilono,
msze są w intencji rodziców dzieci utraconych w każdym wieku.
Na mszy w poprzednim roku byli również rodzice nastolatków, którzy odeszli.
Przyjdź, zapraszam w imieniu organizatorek.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


nie doczytałam, przepraszam
Ilona  
09-10-2006 12:47
[     ]
     
jasno napisane a ja oczywiście nie widzę, przepraszam, ostatnio nie bardzo rozumiem to co czytam, dziekuję za wyjaśnienia
Ilona 


Re: nie doczytałam, przepraszam
natkaszczerbatka  
09-10-2006 13:11
[     ]
     
Wiekszośc naszych działań jest kojarzonych z dziecmi nienarodzonymi, to mnie bardzo martwi ... 


Re: nie doczytałam, przepraszam
Ilona  
09-10-2006 13:51
[     ]
     
może dlatego że nawet tu na forum przeważają osoby które straciły dziecko nienarodzone, lub tuż po porodzie, nas jest garstka, przynajmniej tutaj, a tragedii jest tak strasznie dużo.... coraz więcej 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora