dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
Ilona  
14-06-2006 11:56
[     ]
     
miał tylko 15 lat, tak jak niektórzy z Was tutaj nie moge sobie darować że pozwoliłam mu wyjść z domu i pojechac z kolegą. Mogłam mu zabronić, przestrzec. To po prostu jest nie do zniesienia. 18 maja zginął potrącony przez samochód. Wiele osób podobno widziało ten wypadek. Zawsze byłam przy Pawełku. Całe moje życie to było życie dla Niego i dla mojego starszego synka. Teraz części tego zycia nie ma. Nie moge sobie darować że wtedy kiedy mnie najbardziej potrzebował nie było mnie przy nim. Nie wiem nawet czy mnie wołał. Obudziłam go rano normalnie do szkoły ... Nie wiem ile jeszcze wytrzymam każdy dzień jest gorszy. Wszyscy mi mówią że mam się trzymać dla starszego synka. Ale jak to zrobić? Przecież on miał tylko 15 lat i tyle planów, był dla mnie wszystkim, on i Maciuś to cały mój świat. Są najlepszymi synami na świecie 

Ostatnio zmieniony 19-06-2006 09:02 przez poprostumama

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
Ghost70  
16-06-2006 13:05
[     ]
     
15 kwietnia 2006r. odszedł mój wspaniały syn Grzesiu. Został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych idąc na spotkanie z kolegą. O jego życie walczył przez całą noc zespół najlepszych lekarzy ... :(
KOCHAM Cię Synku! 
Bartek tata Grzesia *07.11.1990 +15.04.2006

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
Ghost70  
16-06-2006 13:06
[     ]
     
Grzesiu miał 15 lat ... 
Bartek tata Grzesia *07.11.1990 +15.04.2006

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
Ilona  
19-06-2006 09:06
[     ]
     
chciałabym Cię pocieszyć z całego serca ale nie umiem, tak jak nikt nie umie pocieszyc mnie, Pawełek też miał 15 lat tylko 15... też zginął na przejściu dla pieszych 


Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
Awena  
16-06-2006 19:45
[     ]
     
Ilona napisał(a):
> miał tylko 15 lat tak jak niektórzy z Was tutaj nie moge sobie darować że pozwoliłam mu wyjść z domu i pojechac z kolegą. To po prostu jest nie do zniesienia. 18 maja zginął potrącony przez samochód.

Z calego ,rownież zbolalego serca ,współczuję. Wiem , ze grob Pani syna jest na tym samym cmentarzu , na którym jest grób mojej corci.BÓL POZOSTANIE W NAS NA ZAWSZE. 


Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
Ilona  
19-06-2006 09:00
[     ]
     
jestem na cmentarzu codziennie, od miesiąca nie byłam tylko raz, tak jak on zawsze wracał do domu tak ja teraz do niego chodzę, może kiedyś się spotkamy Aniu, to wszystko tak strasznie boli. staram się chodzić sama na cmentarz i wtedy z nim rozmawiam, zawsze siedzieliśmy razem w kuchni i ciagle rozmawialiśmy o wszystkim, nie wiem jak żyć 

Ostatnio zmieniony 19-06-2006 09:07 przez poprostumama

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
MAMACIUSIA  
10-01-2008 08:26
[     ]
     
Paweł masz wspaniałą mamę...niestety dzieki tej stronie poznałysmy sie ... jestem jej bardzo wdzieczna za rozmowy....Dla ciebie Paweł (*****************************************************************************************) i dla mojego synka(**************************************************************) 


Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
AGABANDO  
10-01-2008 22:20
[     ]
     
ŚCISKAM CIĘ KOCHANA.JESTEM MAMĄ JULKI KTÓRĄ LOS TAK SAMO SZYBKO MI JĄ ZABRAŁ.TEŻ POWTARZAJĄ MI WKÓŁKO;MUSISZ ŻYĆ DLA BARTOSZKA.PEWNIE ŻE TAK, ALE CO Z MOIM MAŁYM ANIOŁKIEM.STOJĘ TAK OD PÓŁTORA ROKU MIĘDZY DWOMA ŚWIATAMI,TYM TU I TERAZ I TYM NIEWIADOMYM.SERCE MAMA ROZDARTE I NIE JEST WCALE ŁATWIEJ.TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI I TO CO MOGĘ PORADZIĆ CI TO STARAJ SIĘ ŻYĆ DNIEM DZISIEJSZYM.MNIEE TO POMAGA.WSTAJĘ RANO I MÓWIĘ SOBIE :WYTRZYMAJ DO WIECZORA A POTEM SEN,DUŻO SNU,BO JAK ŚPĘ TO NIE MYŚLĘ.
sCISKAM CIĘ OGROMNIE.MAMA ANOIOŁKA JULECZKI 
AGABANDO

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
aniamamajulci  
11-01-2008 18:41
[     ]
     
A ja jeszcze dodaję wieczorem - kolejny dzień za mną. Kolejny bliżej Ciebie Julciu.
Szkoda dziewczyny że tak nam się życie ułożyło. Mogłyśmy byc szczęśliwe... A teraz czekamy tylko na śmierć 
Ania

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
MAMACIUSIA  
16-01-2008 07:43
[     ]
     
waszystkiego najleprzego Pawełku(************************************************************) 


Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
agnieszkaipiotrus  
17-01-2008 22:40
[     ]
     
Ja tak samo jak wy budze sie z bolem i z bolem zasypiam czasem nawet w nocy budze sie zaplakana.Gdy wszystko zaczelo sie ukladac w moim zyciu Piotrus nagle zmarl bylam wtedy w 7mc ciazy swiat sie zawalil...tak bardzo kocham Klaudie i teraz dla niej zyje zawieszona miedzy zyciem a smiercia 


Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
MAMACIUSIA  
29-01-2008 11:26
[     ]
     
Paweł (************************) 


Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
basia 30 babelek  
03-06-2008 14:27
[     ]
     
Przepraszam za pomylke w imieniu Pawel dla ciebie i wszystkich anioly ,ktore zginely przez pijakow(*)(*)(*) 
Baśka

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
MAMACIUSIA  
21-02-2008 08:26
[     ]
     
Pawłku(************) 


Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
ewwelin  
03-06-2008 12:45
[     ]
     
Minąl piaty rok jak ciągle cierpię. I wiem, że nigdy nie będzie lżej. Pijany rozpedzony kierowca pozbawił mnie Najkochańszego Synka. Pozbawił tez mnie wszystkiego co było dobre w moim zyciu. I zaczeło sie nowe. Oczywiście gorsze i nigdy nic nie wróci. Muszę zyć dla staszego syna. I żyję bo Go kocham. Mam teraz kolejna iskierke - małegop synka, który uwalnia uśmiech na mojej twarzy. Wolałabym jednak, by śmiali sie wszyscy. I Ty Rafciu tez z nami. Mam dla kogo żyć, ale tesknota robi swoje. Jestem rozdarta: starszy syn - potrzebuje zainteresowania, mały syn - potrzebuje opieki. A ja ciągle jestem myslami gdzieś dalej. Koszmar 
ewa

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
basia 30 babelek  
03-06-2008 14:23
[     ]
     
Takim pijakom powinno sie zabierac prawo jazdy juz na dozywotnio.przytulam cie najmocniej jak tylko potrafie (*)(*)(*) Rafal spraw ,aby twoja mama nie czula sie tak samotna 
Baśka

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
agnieszkaipiotrus  
03-06-2008 14:55
[     ]
     
Wszyscy pijacy i wszyscy winny śmierci naszych dzieci powinni cierpieć tak jak my,jak nasi bliscy...Może wtedy by zrozumieli co zrobili nam i naszym rodzinom 


Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
madlen30  
29-06-2008 16:43
[     ]
     
Ilono ludzie są tacy bezmyślni zadają man ból i cierpienie przez nich odchodzą dzieci które mają całe życie przed sobą
Przytulam Cię w twym cierpieniu
Magda mama Krzysia 5 lat i Aniołka Piotrusia ur.zm.20.05.2008 17tc 
http://piotrusryzak.pamietajmy.com.pl/index.php
http://nasza-klasa.pl/profile/20015534

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
yvette  
05-06-2010 00:33
[     ]
     
Zapalam świeczkę niech płonie zawsze ...
nigdy nie gaśnie ...
Anioły opiekują się tam na górze tą kochaną istotą Pal się promyczku pal ...
niech zawsze przypomina nam Twój raj ..
tam gdzie jesteś teraz
((:.......)
((:......(,)
((:.....[__]
((:.....[__]
((:.....[__]
((:....(____)
((_,»*—*« »*—*«,_) 
iwona

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
Miroslawa  
05-06-2010 07:40
[     ]
     
Masz rację Iwonko, to nie tak miało być..To nie ta kolejność..Zapalam światełka dla naszych Mariuszków (**********).
Mirosława. 
M.M

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
Miroslawa  
06-06-2010 09:52
[     ]
     
Światełka najjaśniejsze dla Twojego Synka (****).A Ciebie Mamo, mocno przytulam do swojego zranionego serca.
mama Mariusza. 
M.M

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
yvette  
10-06-2010 22:18
[     ]
     
******************************
Dlaczego tak się w życiu dzieje?
Raz wierzysz, raz tracisz nadzieję..
Śmiejesz się, a potem lecą Ci łzy..
Siedzisz spokojny a później jesteś zły..
Zyskujesz coś a następnym razem tracisz..
Jesteś szczęśliwy a jednak za to płacisz..
Mówisz dzień dobry a później do widzenia..
Raz coś się dzieje na jawie a raz to tylko marzenia..
Kochasz kogoś a ten ktoś odchodzi..
Słońce też wstaje a później zachodzi..
Ale jest coś co jak odejdzie to już nie powróci
...życie!
*****************************

mama Mariusza Borelowskiego l.23(*) 
iwona

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
yvette  
18-06-2010 22:38
[     ]
     

Odszedłeś tak nagle i płomień Twój zgasł
Jasne Twe życie straciło pieśni tchnienie
Okrutny los obudził gorzki smutek w snach
Zadał ciężki ból i w sercu zostawił cierpienie.
.......) ..
.....(,) ...
....[__]..
....[__]... ŚWIATEŁKO 
......[__] .. .PAMIECI .
......(____)
((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_))
 ~  ~  ~  ~  ~  ~ ~  ~ 
 ~  ~  ~  ~  ~  ~ ~  ~ 
iwona

Re: to wszystko nie tak miało być odszedł mój synek
mama Kamila  
22-06-2010 19:34
[     ]
     
Droga Ilonko.Mój 12 letni Kamilek też wstał rano do szkoły.Ja pojechałam do pracy następnego dnia planowałam urlop.Niestety stało się coś strasznego.Kamilek podjął złą decyzję.Nie pomyślał i było już za późno.Nie było mnie przy nim,ale czy chciałaby to widzieć, nie,Wyrzucałam sobie i do dzisiaj myślę że urlop miałam wziąć dzień wcześniej.Mam jeszcze 10 letnią córkę.Kiedy ja płaczę to i ona jest smutna a jej smutek też mnie boli.Robię wszystko żeby ona była zadowolona jest to trudne bo była wtedy przy Kamilku.Dla niej jest ważna moja bliskość a ja czasem wolę być sama.Ona cierpi jak dziecko ja jak dorosły.Cierpimy ale mamy siebie.Przytulam ją wypłaczę się potem całuję w czółko i mówię:" jak dobrze że jesteś Skarbie bardzo cie kocham" uśmiecham się do niej i widzę uśmiech na jej twarzy.Ten uśmiech dodaje mi siły i wiem że ona mnie potrzebuje.Bólu nam nikt nie zabierze.Kochana płacz ile możesz bez względu na to gdzie jesteś masz ochotę to płacz to chyba najlepsze lekarstwo.Kiedy się uspokoisz pomyśl że Wasz Aniołek patrzy na Was z góry i pewnie też ma smutną buźkę kiedy widzi Wasze łzy.Ilonko mi te myśli pomagają.Jestem z Tobą ściskam mocno.Światełko dla Twojego synka[*] 
Bożena

http://kamilrafacz.pamietajmy.com.pl/

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora