dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Witajcie
mharrison  
18-01-2006 19:03
[     ]
     
Chciałabym Was wszystkich serdecznie przywitać.
Cieszę się, że istnieje już miejsce spotkań dla rodziców starszych dzieci. Mam nadzieję, że stanie się naszym małym azylem, małym światem, gdzie nasze dzieci znow zaistnieją, gdzie będziemy mogli podzielić swoim bólem i tęsknotą i opowiedzieć o naszych dzieciach.

Kilka słów o sobie. Jestem mamą trojki dzieci:
Alka (9,5) który zginął półtora roku temu w wypadku komunikacyjnym, Adasia (prawie 4) i Marysi (2).

Magda 


Re: Witajcie
mama68  
28-01-2006 08:32
[     ]
     
Dzięki Magda za to że powstało takie forum"Dzieci starsze". 
Dorota

Re: Witajcie
grazynag  
29-01-2006 11:19
[     ]
     
Kochana Magdo jesteś aniołem.Dziękuje za powstanie Forum dzieci starsze.Dowiedziałam się o stronie dzięki Tobie.Nasze dzieci chociaż starsze(moja córka miała 17 lat i 6 miesięcy)zawsze były są i będą dziećmi.Chętnie zabiore głos na Forum i podzele się swoimi refleksjami.Dzięki Tobie i innym rodzicom wiem,że nie jestem sama z moim nieszczęściem.
Grażyna 


Re: Witajcie
kwiatekpolny  
01-02-2006 20:22
[     ]
     
Byłam tutaj na forum kilka miesiecy temu, dzis zajrzałam znowu i dziekuje Wam ze jest dział "dzieci starsze". Nie potrafię jeszcze swobodnie rozmawiać o stracie mojego synka Rolanda bo... tak duzo bólu mnie to kosztuje, tak trudno cokolwiek napisać. Tesknota za Nim-jego ciepłem, dobrem, miłością jest tak ogromna ze powoduje pewnego rodzaju odrętwienie, tylko łzy płyną po policzkach.. Dziękuję że Jesteście, dziękuję za świadomość że jest ktoś, kto rozumie mnie i moje uczucia -Iwona
P.s. Pozdrawiam Cię Grażynko- jestem również z Gryfic, choć od kilku lat mieszkam w koszalinie 

Ostatnio zmieniony 01-02-2006 20:50 przez kwiatekpolny

Re: Witajcie
danusia  
09-02-2006 21:25
[     ]
     
Bardzo wszystkich serdecznie potdrawiam.ciesze sie ze znalazlam taka strone .Moja tragedia trwa juz trzy lata.Dotej pory nie moge sie pozbierac.Nawet brakuje mi slow zeby wyrazic swoje najglebsze uczucia.Zal,bol,lzy i wielka tesknota.
mharrison napisał(a):
> Chciałabym Was wszystkich serdecznie przywitać.

> Cieszę się, że istnieje już miejsce spotkań dla rodziców starszych dzieci. Mam nadzieję, że stanie się naszym małym azylem, małym światem, gdzie nasze dzieci znow zaistnieją, gdzie będziemy mogli podzielić swoim bólem i tęsknotą i opowiedzieć o naszych dzieciach.

>

> Kilka słów o sobie. Jestem mamą trojki dzieci:

> Alka (9,5) który zginął półtora roku temu w wypadku komunikacyjnym, Adasia (prawie 4) i Marysi (2).

>

> Magda 


Re: Witajcie
Awena  
02-03-2006 20:44
[     ]
     
Przezywam moja zalobe juz 18 miesiecy i nieprawda jest ,ze czas leczy rany on jenawet nie zabliznia. Jest mi coraz trudniej,mam wrazenie ,ze dopiero teraz docira do mojej swiadomosci to co sie stalo.Tesknota mnie zabija;boli ogladanie zdjec ,czytanie listow ,wierszy ,ktore pisala -nie cieszy nic.Staram sie zyc normalnie ; dbam o swoj wyglad, usmiecham do ludzi, chociaz sprawia mi to wiele wysilku.Wiem,ze nikt ,poza Wami, i tak nie zrozumie bolu po stracie dziecka.Dziekuje 


Re: Witajcie
Mrowka  
22-07-2006 00:50
[     ]
     
No tak,a ja sie nie przywitalam,tylko zabralam sie za odpisywanie,wybaczcie.Moja Corcia miala 14 lat,zginela tragicznie...17 stycznia 2006 roku bylam w pracy,gdy wrocilam Jej juz nie bylo...Tego dnia urzadzila sobie impreze,na ktorej krolowala trawka,do dzisiaj nie wiem dlaczego wyszla na balkon...Wiem ze bylo Jej slabo,miala mdlosci....Wypadla z 10 pietra...To tyle,wiecej nie dam rady napisac,przepraszam..... 


Re: Witajcie
Kasia D.  
20-09-2006 22:40
[     ]
     
Ja już się logowałam na forum, ale zbyt świeżo po śmierci córeczki i nie pamiętałam nic, ani nicka, ani hasła. Zrobiłam to więc ponownie.
Michasia odeszła 11 miesiecy temu, miała 3 latka.
Czas nie leczy ran, ale moja córeczka przysłała nam na ziemię swojego brata, który urodzi się w styczniu. Nie planowałam ciąży, wogóle nie chciałam już rodzić dziecka z obawy, że ...
Dobrze, że jest to forum, bo trudno mi znaleźć czasem wspólny język gdy słyszę, że ciężarne nie powinny chodzić na cmentarz i podobne dyrdymały.
Tu wiem, że znajdę zrozumienie. 
Kasia mama Misi-Aniołka

Re: Witajcie
Mrowka  
20-09-2006 22:51
[     ]
     
Witaj Kasiu:)
Gratuluje dzidziusia :)
Mam nadzieje ze mnie pamietasz,rozmawialysmy przez telefon kiedys...jestem mama Patrycji. 


Re: Witajcie
Kasia D.  
22-09-2006 08:51
[     ]
     
oczywiście, że pamiętam. 
Kasia mama Misi-Aniołka

Re: Witajcie
natasza  
03-10-2006 23:00
[     ]
     
Dziękuję ,że jest to forum .Jestem tu codziennie.Myślę ,że gdybym nie zaglądała tu tak często to nie dałabym rady.Moja córeczka Natalka odeszła 05.06.2005 .Miała6 lat.Nataszka ma jeszcze sześciomiesięczne rodzeństwo Zuzkę i Kacperka. 


Re: Witajcie
Ilona  
04-10-2006 11:00
[     ]
     
to przykre że tu się spotykamy, ale witaj wśród nas

Ilona (mama Pawełka 15 lat) 

Ostatnio zmieniony 04-10-2006 11:03 przez poprostumama

Re: Witajcie
anial  
04-10-2006 22:25
[     ]
     
Witaj mamo Natalki. Też straciłam córeczkę o tym imieniu-tyle że miała 16 miesięcy. Pozdrawiam. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora