dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> RODZICIELSTWO POZA STRATĄ
Nie jesteś zalogowany!       

Ponad 3 lata
Dodis  
13-07-2014 22:51
[     ]
     
Moj syn 14 czerwca skonczyl 3 latka,jest zdrowym,pogodnym,kontaktowym dzieckiem,zaskakuje mnie swoimi pytaniami i odpowiedziami. Od nie dawna jestem samotna matka i zal mi go ze bedzie chowal sie bez ojca a w sumie to na odleglosc. Zawsze marzylam o pelnej rodzinie. Mama Natalki ur.zm 05.03.2010 i Damiana ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re: Ponad 3 lata
irys  
14-07-2014 20:42
[     ]
     
Witaj, ja też jestem samotną matką, prawie 2 lata po rozwodzie. Przyzwyczaiłam się do tego, też chciałam mieć pełną rodzinę jak każdy, ale nie udało się. Były mąż zabiera synka na niektóre weekendy. Pomagają mi też moi rodzice, bez nich byłoby mi dużo trudniej pogodzić opiekę nad synkiem z pracą. Poświęcam małemu większość mojego czasu wolnego. Dziś mi powiedział "Ja jestem bardzo szczęśliwy" :) a ma 3.5 roku.
Życzę Ci, abyś z czasem zaakceptowała tę sytuację, na razie wszystko jest u Ciebie bardzo świeże. Pamiętaj, jeśli Ty będziesz szczęśliwa, to synek też :) 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: Ponad 3 lata
Dodis  
23-07-2014 19:49
[     ]
     
Naraie jest mi bardo ciezko ale kazdy dzien jest lepszy,jeszcze mialam nadzieje ze cos miedzy nami sie zmieni coc to ja odeszlam,myslalam ze zateskni bo on jest w Pl a my w Niemczech ale on rozwalil koledze zwiazek i zwazal sie z mlodziutka dziewczyna,ktora dwa razy na oczy widzialam,mielismy kryzys a ona go pocieszala,mojemu synowi brakuje ojca,nie wiem dlaczego ale kazdego dnia sie modle o odrodzenie naszego malzenstwa.Jeszcze moj syn wczoraj w Kosciele powiedzial do mnie nie boj sie mamusia znajdziemy tate.Mama Natalki ur.zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re: Ponad 3 lata
Malachite  
25-11-2014 11:33
[     ]
     
Dodis, co u Ciebie słychać? Dajecie sobie radę?

-- 
Mama:
Aniołka Emilka *+ 9 XII 2009
Rybci Lenki *18 III 2011
Okruszka Tymka *19 VI 2013

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora