dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> RODZICIELSTWO POZA STRATĄ
Nie jesteś zalogowany!       

Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodis  
13-03-2013 14:35
[     ]
     
Sytuacja życiowa zmusiła nas do tego by wyjechać do Niemiec ponieważ ludzie bardzo nas skrzywdzili i zwróciłam się o pomoc do ojca. Ja wyjechałam
wczoesniej by zameldować mojego męża bo synek został z moim mężem w Polsce na 2 tygodnie ponieważ bedzie miał paszport 22 marca.Nieraz u siostry zostawiałam malucha jak gdzies szłam a ona mi moją siostrzenicedzieci sa w tym samym wieku. Jednak będąc tutaj płacze bardzo za nimi i choc za tydzien jade po nich z moim tata to serce mi sciska bo co innego zostawic dziecko na 2 dni gdzie jestesmy blisko a co innego na 2 tygodnie.Ból w sercu jest niesamowity,mimo że jestem pełna nadzieji bo wiem ze bede mogła przytulić mojego synka ale jak go widze na skypa to płacze,nie potrafie sie powstrzymać. Wiem ze mój mąż daje sobie swietnie rade ale już od życzliwych wiem że jestem wyrodna bo jak moge zostawić dziecko na tak długo i to wzbudza moje poczucie winy a przeciez przyjechałam wczesniej by już tu ryszyc z pewnymi sprawami dotyczacymi zameldowania i mieszkania by sprawa było w toku. Po tym wszystkim stwierdziłam że nigdy nie zostawie dziecka,ani żadnej babci ani dziadkowi bo zbyt tesknie. Boże daj mi siłe by ten czas zleciał szybko. Mama Natalki ur.zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lemoni80  
13-03-2013 23:45
[     ]
     
HI dodis,

ja bylam w szpitalu 5 dni, jak rodzilam synka. A corka byla pod opieka babci i mojego meza. To byly dla mnie istna tragedia. Ona czasami mnie wspominala, ale nie brali jej do mnie do szpitala bo by plakala. Raz byla u mnie i musieli robic teatr zeby ja wziasc do domu. A ja myslalam ze umre z tesknoty. Wiec tobie tych 2 tyg wcale nie zazdoszcze.
A gdzie jestesc w DE? BO ja tez mieszkam w niemczech?

Pozdrawiam i sily na przetrwanie zycze :) 
Lemoni, mama Karola (+07.08.2009, 40 TC) i Sofie (*14.07.2010, 37 TC) oraz Alexa (*01.01.2013, 38 TC)

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodis  
14-03-2013 10:03
[     ]
     
Ja mieszkam też w niemczech w Kielu to jest nad morzem bałtyckim.Przeżywam to tak bardzo jak śmierc coreczki tylko jest jedna duża różnica że wiem że przytule,ze ja synka nie straciłam ale chwilowo tak sie czuje,jak go widze to płaczę.Już zapowiedziałam że jak po nich przyjade to bede spac z synkiem i go zjem.Gdy będziemy wszyscy razem to wtedy poczuje że zaczynamy nowy etap w życiu.Mama Natalki ur.zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gosspel  
18-03-2013 13:26
[     ]
     
Dodis trzymaj się dziewczyno !! będzie dobrze , staniecie na nogi , będziecie razem juz za chwilę :)
Jestem myślami z Tobą 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zła pogoda
Dodis  
18-03-2013 14:44
[     ]
     
Dziękuje Gosspel,już mieliśmy jechać w środe ale ze względu na złe warunki atmosferyczne musimy przenieść wyjazd na piątek bo jest na drogach niebeszpieczenie. W sercu mam żal do pogody no ale nic nie moge z tym zrobić,przynajmniej zabiore synka w lepszych warunkach nie ryzykujac ale serce mi aż w gardle staje. Nie sądziłam że będzie aż to takie dla mnie ciężkie. Już sobie nie wyobrażam jak bede w kolejnej ciąży i będe po porodzie musiała zostać w szpitalu na obserwacji,ja poprostu oszaleje.Mama Natalki ur.zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zła pogoda
demonnik  
19-03-2013 20:14
[     ]
     
dasz rade:). moj maz 4 lata temu tez wyjechał po lepsze zycie dla nas i 10 miesiecy musielismy zyc osobno,tyle ze ja z Matim a maz 1000km od nas we francji.Mati mial wtedy 1,5 roczku ,dalismy rade bylo ciezko ale dalismy rade :) 3 maj sie cieplutko juz tuz tuz bedziesz z synkiem :) 

Filipek ur/zm 19.01.2007r 23tc[*],

Mateuszek ur. 17.03.2008r 36tc,

Alanek ur 21.10.2012 39,6 tc!:o)

oraz Aniołek ktory umarł w brzuszku w 15 tc a o czym dowiedzialam sie w 18 tyg.zabieg 19.06.2015

spijci

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zła pogoda
Gosspel  
27-03-2013 03:50
[     ]
     
Dodis no i jak tam u Was ?? :) Już jesteście razem mam nadzieję :) Pozdrawiam 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zła pogoda
Gosspel  
10-04-2013 20:16
[     ]
     
Dodis?? 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zła pogoda
Gosspel  
22-04-2013 01:52
[     ]
     
???? 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zła pogoda
Dodis  
11-06-2013 09:28
[     ]
     
Przepraszam ale nie miałam internetu,u nas wszystko ok. Mam synka przy sobie za 3 dni konczy 2 lata,jest taki żywy,energiczny,zaczyna coraz wiecej mowić i dużo rozumie i uwielbia warzywa.W zupce jak ma mało wrzyw to sie złosci. Nic tylko całować.Mamusia za bardzo rozpieszcza a tatus troszke za ostry 
D.Czekaj

Re: Jak ja tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zła pogoda
Gosspel  
14-06-2013 00:44
[     ]
     
Tak myślałam ,że coś z dostępem do internetu :) Cieszę się ,że wszystko u Was ok :) I cieszę się ,że mamusia rozpieszcza a tatuś za ostry - IDEALNIE wręcz uzupełniacie się w 100% i tak właśnie ma być :) popatrz na to z tej strony :) Ucałuj małego Jubilata - życzenia pisałam w poprzednim wpisie- post poniżej ;) 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Gosspel
Dodis  
19-06-2013 16:00
[     ]
     
A jak tam twoje dzieciaczki? Jestem bardzo ciekawa. My za rok chcemy postarać sie o kolejne maleństwo i myślimy też o adopcji kolejnego. Zycie zaczyna nam sie układać i chcielibyśmy w przyszłości adoptować dziecko z Polski i stworzyć mu prawdziwy kochajacy dom o któryma nawet nie śniło w którym jest pełno miłości.No i może piesek. Ma być głośno,dzieci maja biegać,bawić sie,ma ich być słychać że sa. To jest nasze pragnienie. 
D.Czekaj

Re: :)
Gosspel  
20-06-2013 02:54
[     ]
     
Piękne plany Dodis - oby wam w pełni udało się zrealizować :) U nas jest głośno , dzieciaki normalnie się rozwijają za to mam nienormalnych sąsiadów co to w dzien potrafią szaleć ze dziecko przebiegło przez pokój ;) SERIO ! , moja najmłodsza dalej pod opieką kardiologa , dziurka się nie zarosła jeszcze , doszedł dodatkowy problem z serduszkiem wiotkość blaszki zastawki - jestem przekonana ze to efekt po tej pięcio-dobowej gorączce powyżej 40 stopni...ale nie są to wady podobno poważne , cieżkie więc wiesz w głębi duszy strasznie sią o Adusie boje ale na zewnątrz bagatelizuję . Antoni wizytator przedszkolny - co pójdzie to po 3 dniach mamy szpital w domu , on chory po kilku dniach mała łapie od niego Tylko czekać kiedy Ola się rozłoży ...zwariować idzie ;) Mamy piesa dużego choć jeszcze szczeniak w sierpniu 29 będzie miała rok -dog niemiecki Merle , no i jest też papuzia :) Myślimy także o adopcji ale jeśli już to chcieli byśmy zająć się dzieckiem chorym , bo takich dzieci jest sporo i one najbardziej nas potrzebują ..obawiam się tylko , ze mój wiek i stan zdrowia mojego męża będą sporym problemem w tej kwestii.. Pozdrawiam serdecznie i życzę spełnienia marzeń w całości ! :) PS Duże rodziny są super :) 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: :)
Dodis  
29-06-2013 11:52
[     ]
     
Sąsiedzi są z reguły chorzy i choć wychowali własne dzieci to czyjeś im przeszkadzaja.Fajnie ze masz taką rodzinkę,tylko wiadomo przedszkole to choroba niestety a chodzic muszą by rodzice mogli pracować.Dobrze też ze to nic poważnego ale wiadomo my martwić sie zawsze bedziemy.Mama Natalki ur.zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora