dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> RODZICIELSTWO POZA STRATĄ
Nie jesteś zalogowany!       

Wpływ straty dziecka na macierzyństo ziemskie
Dodis  
17-01-2013 15:43
[     ]
     
Mam wrażenie że przez to iż straciłam córeczke teraz troszkę rozpieszczam synka choć ogólnie jest grzecznym dzieckiem,wesołym ale kiedy mu czegoś nie wolno rzuca sie na ziemie i płacze,wiemżeto są jego fochy ale wtedy biore go na rece i tłumacze ze zrobi mu to ała. Gdy był malutki i bardzo niecierpliwy o jedzenie to robiłam to szybko wydawało mi żeże dzieje mu sie straszna krzywda. Jak się przewracał ja biegłam od razu choć wiem że go nie bolało,teraz się to zmieniło że jak widze żemu nic nie jest to mówie że zająca złapał. Może mi sie wydaje że go rozpieszczam ale tak w rodzinie mi mowią. Owszem czasami też jest tak ze mam czasami dość i chce od niego odpocząć alekiedy jest u siostry mysle o nim cały czas. Wy też tak macie? 
D.Czekaj

Re: Wpływ straty dziecka na macierzyństo ziemskie
mikew  
18-01-2013 04:52
[     ]
     
Cześć, myślę, że rozpieszcza się dzieci z wielu przyczyn. Każdy ma swój powód, obawy, pytania. Znam mamy po stracie, które są konsekwentne do bólu, a mój też na butelkę sekundy poczekać nie mógł, też mam sceny typu "leże na podłodze się się drę", a nie jestem mamą po stracie. Mam inne powody, a i jak sądzę wyrzuty sumienia etc. 
EM
http://www.mikew.e-blogi.pl/

Re: Wpływ straty dziecka na macierzyństo ziemskie
Dodis  
19-01-2013 21:44
[     ]
     
No to widze że to kwestia charakteru:) Obym go za bardzo nie rozpiescila. 
D.Czekaj

Re: Wpływ straty dziecka na macierzyństo ziemskie
Magija  
22-01-2013 23:23
[     ]
     
Nie wydaje mi się żebym rozpieszczała syna. Często mówię mu jak bardzo Go kocham, tulę, bawię się z nim. Ale jestem konsekwentna. Lubię sprawiać mu przyjemność, dawać prezenty, pozwalać na różne rzeczy, ale gdy łamie zasady ustalone między nami, to nie odpuszczam. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora