dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> RODZICIELSTWO POZA STRATĄ
Nie jesteś zalogowany!       

Dziewczyny co tu tak cicho...???
Joannap  
10-08-2011 21:26
[     ]
     
Hallo jest tu ktoś...??
Coś nam forum ucichło... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
mamaszymusia  
10-08-2011 22:47
[     ]
     
Wakacje.
Tak myślę. 

..............................
Aniołek Szymuś 31tc*+12.12.10
Bratanek Matys 19lat +1.06.10
&lt;A Href="&lt;A Href="<A Href="http://szymus

Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
sylwia1975  
14-08-2011 15:55
[     ]
     
wakacje i ta PIEKNA pogoda mnie dobija, normalnie dziala mi na nerwa moja corka siedzi w domu i padaaaaaaaaaaaaaaaa ehhhhhhhhhhhh mowia ludzie nie marudz ile moze padac. 


Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Joannap  
14-08-2011 17:54
[     ]
     
No u Nas dzisiaj akurat świeci piękne słoneczko - zaliczyłyśmy z Patuchą dłuuugi spacerek...:)
Ale fakt - lato w tym roku nie rozpieszcza... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Martynka552  
17-08-2011 00:14
[     ]
     
lato nas nie rozpieszcza, ja tylko wygladam przez okno i jak zaświeci słońce korzystam i wychodzę z synkiem na spacer aby...po chwili wracać bo z małej chmury spadł duży deszcz! ale i tak jest fajnie:-) mój Syneczek zaczął się uśmiechać i gaworzyć, to takie wspaniałe uczucie, coś niesamowitego 
Nikodem ur. i zm. 06.05.2010 (*37tc) i Olaf ur. 27.05.2011 (37tc)
http://nikodemsiwko.pamietajmy.com.pl

Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Joannap  
17-08-2011 20:19
[     ]
     
Martynka552 Twój synek jest równo 2 miesiące młodszy od mojej Patuchy...:)

To fakt - takie maluchy z dnia na dzień potrafią już coraz więcej powodując tym samym u nas rodziców ogromny uśmiech na twarzy... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...


Ostatnio zmieniony 17-08-2011 20:21 przez Joannap

Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
sylwia1975  
18-08-2011 12:28
[     ]
     
Takkkkk to zadziwjajace lecz teraz dopiero po trzech stratach i dwojki ziemskich dzieciach potrafje docenic maciezynstwo i usmich i gawrozenie mateusza,upartosc 9 latki i ehhhhhhhh lezka w oku mi sie kreci, mam kobiecy okres to tez dziala,i moj maly (szybki synek) ma mniec chrzest w niedziele. 


Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Joannap  
18-08-2011 20:02
[     ]
     
Sylwia trzymaj się dzielnie...chrzest na pewno będzie ciężkim i trudnym przeżyciem - przynajmniej u mnie tak było...
a łzy...no cóż u mnie dość często kręcą się w oku... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Martka  
18-08-2011 21:35
[     ]
     
A propos chrztu - jak to u was wygląda? Skromna uroczystość czy raczej większa impreza? 
Marta, aniołkowa mama Szymonka i Filipka (30 Tc)
oraz ziemska mama Weroniczki i Hani



Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Joannap  
18-08-2011 21:54
[     ]
     
U mnie zdecydowanie skromna uroczystość tylko w gronie najbliższej rodziny. 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
sylwia1975  
19-08-2011 07:19
[     ]
     
u mnie chuczna impreza bo takkkkkkkkk jestem dumna ze zaprosilam z 20 osob maz jest zly ale coz za pozno pani sylwia nie ogarnela entuzjazmu,,,,,,,,,,,,, ach bedzie i minie,na face boku astawie zdjecia pod nazwiskiem sylwia plaskiewicz zamnieszkanie Enschede.pozdrawiam was 


Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Martka  
19-08-2011 12:56
[     ]
     
u mnie też było dużo ludzi. Niby sama najbliższa rodzina. Tylko, że ja mam 3 siostry i każda ma po dwoje dorosłych dzieci, więc się uzbierało. No, ale przynajmniej wesoło mamy :) 
Marta, aniołkowa mama Szymonka i Filipka (30 Tc)
oraz ziemska mama Weroniczki i Hani



Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Martynka552  
21-08-2011 22:09
[     ]
     
ja planuje skromną uroczystość wśród najbliższych i oczywiście obowiązkowo spacer do braciszka na cmentarz, pewnie będę płakać jak bóbr, Nikuś otrzymał chrzest woli gdy po porodzie ochrzciła do najwspanialsza na swiecie położna, ale wiecie dla mnie to nawet ważniejsze niż chrzest otrzymany od księdza 
Nikodem ur. i zm. 06.05.2010 (*37tc) i Olaf ur. 27.05.2011 (37tc)
http://nikodemsiwko.pamietajmy.com.pl

Re: Dziewczyny co tu tak cicho...???
Joannap  
23-08-2011 14:23
[     ]
     
Martyna trzymaj się kochana - wiem - będzie ciężko...ale dasz radę... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadają płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Dziewczyny co tu tak cicho...??? emocje
sylwia1975  
02-09-2011 14:02
[     ]
     
po stratach dzieci ,odkrylam juz dlugi czas latami ze jak widze film ,czytam o krzywdzie jako sie zdarza dzieciom to lzy mi same plyna nawet jak widzialam stary znany dosyc serial littel hous on the prery jak dobrze napisalam to musze plakac, jestem uczulona na krzywde ludzka a zwlaszcza dzieci czy wy tez tak macie ,czuje wtedy jakis zal,frustracje ze ktos nie docenia dziecka. 


Re: Dziewczyny co tu tak cicho...??? emocje
mamaAleksa  
03-09-2011 21:26
[     ]
     
Mam tak samo, a jak słyszę o głupocie moich znajomych czy bliskich to tak mi szkoda tych dzieci że jak bym mogła to sama bym coś z tym zrobiła ale mogę tylko coś powiedzieć a jak ich rodzice zrobią, na to nie mam wpływu. Przykładem jest dziewczyna mojego kuzyna w ciąży paliła czasem z tego co słyszałam to i piwko wypiła sama dokładnie nie wiedziała od kiedy była w tej ciąży wcale nie myślała że to co robi wpłynie na dziecko jednak było inaczej mały urodził się po terminie ale był malutki bo 2400 i 50cm gdzie mój Aleks w 33 tc prawie tyle miał. Na szczęście jak na razie wszystko z nim dobrze tylko musi ciałka nabrać. Cieszę się że mały jest zdrowy ale jednocześnie wiem że mój Aleks nie dostał takiej szansy od losu ;( a rodzice dzieci które dostały taką szanse powinny bardziej o nie dbać ale o tym wiedzą nieliczni. 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

Re: Dziewczyny co tu tak cicho...??? emocje
AnjaT  
04-09-2011 23:06
[     ]
     
bardzo mnie boli, kiedy rodzice nie doceniają tego jakie mają szczęście. Nie doceniają swoich dzieci. Coś mi się robi jak słyszę jak niektore moje koleżanki odzywają się do swoich dzieci. Mam ochotę coś im zrobić, ale cóż ja mogę... 
Ania
Mama Aniołka Mikołaja (*16.06.10 +1.12.10) i Ziemskiego Krystianka (ur.30.06.11r)

Re: Dziewczyny co tu tak cicho...??? emocje
sylwia1975  
09-10-2011 16:15
[     ]
     
to takie trudne i podwojene bo trzeba nie raz sie na zloscic na dzieci zeby cie nie olewano tak to powiem z drugiej stronny trzeba nasze dzieci doceniac ,a moze nie trudne zdazalo mi sie nie byc dobra mamo a niektorzy zrobili ze mnie potwora ktory szarpie czesto i nie wiem w zime wyzuca za drzwi ,moze z 3 razy sie szarpalismy z corka powody znane uciekala mi i nie chciala sie ubierac ja ja trzymalam za drzwi ja wystawilam z dwa razy jak sie wyprowadzala i stwierdzila ze poszuka lepszych rodzicow ,moze powinnam wam sytuacje wyjasnic ,nie wiem. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora