dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> PORONIENIE
Nie jesteś zalogowany!       

powiklania po zabiegu lyzeczkowania
Alinkaa  
08-02-2015 13:28
[     ]
     
Dziewczyny, czy ktoras z Was miala jakies problemy po zabiegu? Czy u ktorejs z Was pozostaly jakies resztki po zabiegu? U mnie tak jest, jestem przerazona. Lekarz kaze czekac...do kolejnego okresu, drugiego juz po zabiegu, bo po pierwszym nie wszystko sie wydalilo. Jestem przerazona. Boje sie komplikacji. Czy ktos mial takie problemy? Dajcie znac... 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
linda  
12-02-2015 16:52
[     ]
     
Witaj.Ja nie miałam resztek po zabiegu,po 4 tyg.dostałam mieiączkę ,która była inna,bardziej brudno-czarna niż normalnie.Na wizycie wszystko ok.Być może u Ciebie troszkę inaczej to wygląda,ale skoro jesteś pod opieką lekarza to nie zamartwiaj się tak bardzo.Chyba,że odczuwasz bóle w dole brzucha i gorączkujesz to wtedy proponuję jechać do szpitala.Pozdrawiam. 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
Alinkaa  
13-02-2015 09:22
[     ]
     
Dziekuje za odp. Stresuje mnie to bardzo, bo niby tak sie zdarza,a jednak nie czytalam o wielu takich przypadkach...:-( 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
linda  
16-02-2015 11:53
[     ]
     
zdarza się ,owszem ale to chyba organizm od razu po zabiegu daje znac ,że coś nie gra ,że nie wszystko oczyszczone i wtedy przeważnie w 2-3 dobie po zabiegu pojawia się wysoka gorączka.Głowa do góry ,odpoczywaj i myśl pozytywnie.Wszystko będzie dobrze. 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
Alinkaa  
16-02-2015 18:31
[     ]
     
Kochana, to juz prawie drugi miesiac po zabiegu, a te resztki wciaz tam sa... Moge tylko czekac... 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
Alinkaa  
13-02-2015 09:23
[     ]
     
Dziekuje za odp. Stresuje mnie to bardzo, bo niby tak sie zdarza,a jednak nie czytalam o wielu takich przypadkach...:-( a czekanie to straszna meka... 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
linda  
17-02-2015 15:53
[     ]
     
czekanie potrafi dobić...4mc po poronieniu miałam podejrzenie stanu przedrakowego na szyjce macicy..wynik na który czekałam 3tyg na szczęście nie wykazał żadnych nieprawidłowości...wmawiałam sobie codziennie ,że będzie dobrze,ze jestem zdrowa,aż do znudzenia i pomogło...od teraz jak to przeczytasz rób tak samo..mów do siebie ,że będzie dobrze......i tak będzie.pozdrawiam :) 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
Alinkaa  
18-02-2015 13:23
[     ]
     
Musze sprobowac...:-) mam nadzieje,ze u Ciebie ze zdrowiem wszystko juz dobrze!A Skad sie wzial ten stan przedrakowy? 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
linda  
19-02-2015 14:43
[     ]
     
jest ok,to było podejrzenie takiego stanu i stąd badania szczegółowe z pobraniem wycinka.odetchnęłam z ulgą po 3tygodniach oczekiwania na ten wynik...jestem zdrowa i"BĘDZIE DOBRZE" :) 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
Alinkaa  
20-02-2015 14:49
[     ]
     
No to super:-)
Ja czekam na okres... 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
zwyklababa  
23-11-2015 15:37
[     ]
     
Ja nie wiem, miałam 2 razy łyżeczkowanie, jedno w narkozie, drugie po kontrolnym usg po 3 godzinach bez znieczulenia. Boli mnie brzuch trochę, krwawię ale myślę że tak przecież jest po porodzie. Ale cały czas się boję, że jeszcze coś jest. Jadę na antybiotykach, gorączki nie mam. 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
zwyklababa  
15-12-2015 17:26
[     ]
     
no i mam tak samo. Byłam dzisiaj na badaniu kontrolnym 4 tygodnie po urodzeniu martwej córeczki. I okazało się że po dwóch łyżeczkowaniach po zabiegu jakieś 2/3 macicy jest wypełnione ciągle jakimiś resztkami, chyba łożyska. Alinka, powiedz jak to się u Ciebie skończyło. Spodziewałam się że tak będzie ale miałam nadzieję że może jednak nie. 


Re: powiklania po zabiegu lyzeczkowania
Karolina92  
16-12-2015 19:44
[     ]
     
zwyklababa, może zmień ginekologa, to niezdrowo żeby tyle czasu macica nie była dobrze oczyszczona, to mi wygląda jak spartaczony zabieg ;< 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora