dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> PORONIENIE
Nie jesteś zalogowany!       

Maciuś 17tc
Maciusiowie  
02-07-2014 00:23
[     ]
     
witam. Czytam od jakiegoś czasu Wasze posty,historie. Nie wiem czy jestem godna dołączyc do Was,ponieważ ja NIE CHCIAŁAM Maciusia... Mam córkę,5letnią,pracę jako taką,i nie mam domu,nic. Mieszkam kątem z corcią u rodziny już od dwóch lat i nie wiem czy sama bym poradziła. W październiku 2013 zrobiłam test,gdy okazało się źe jestem w ciąży,wyłam. Z rozpaczy i strachu. Co będzie z pracą? Jak utrzymam dwoje dzieci? Facet z którym wtedy się spotykałam,wyśmiał mnie i chciał zapłacić za zabieg. Do tej pory mi niedobrze jak o tym myślę. Ale los sam zadecydowal,niestety. 10.01 wracałam z pracy rowerem,zadowolona bo to dzień wypłaty,kupię córci coś fajnego... Widać nie ja jedna zamyślilam sie tego dnia... Młody kierowca forda również wracał z pracy. Beztroska i radio na full. Zgarnął mnie ze ścieżki rowerowej. U mnie tylko złamanie ręki i ogólne potłuczenia ale Maciek nieżyje... I pomyśleć ze wpierwszej chwili go nie chciałam,był dla mnie karą,a teraz... 
Macius *+11.01.2014 17tc

Re: Maciuś 17tc
Wera  
02-07-2014 22:15
[     ]
     
Bardzo mi przykro, mocno przytulam. Trzymaj się. To nie Twoja wina, każda z nas zadaje sobie pytanie dlaczego może kiedyś się dowiemy.
Dla Maciusia (*) 
mama
Aniołka(25.04.2005r. 8tc)
Helenki ur-zm.25.03.2009r.36tc
Iskierki(20.02.2012r. 7tc) i ziemskiej trójeczki

Re: Maciuś 17tc
iwona123  
04-07-2014 22:26
[     ]
     
Nie mów tak,że nie zasługujesz na to,żeby do nas dołączyć, jesteś mamą po stracie jak każda z nas...potrzebujesz wsparcia, które tutaj uzyskasz...nie zrobiłaś tego specjalnie,to nie Twoja wina...przecież kochałabyś Go jakby się urodził, mogłaś usunąć jednak tego nie zrobiłaś...
Jestem pewna,że Maciuś nie myśli o Tobie źle i teraz czuwa nad Wami z nieba i czeka na spotkanie...pozdrawiam a Maciusiowi ślę kolorowe światełka(**)(**)(**) 
Iwona mama aniołka Szymonka ur 02.08.2013 zm 24.09.2013[*][*][*]
Adasia 30.08.2014 i córeczki w brzuszku <3

Re: Maciuś 17tc
Maciusiowie  
29-07-2014 15:34
[     ]
     
dziękuję... Nie powiem że teraz jest mi lepiej,bo nie jest... Myślę o tym że teraz już Maciuś byłby ze mną,już by się do nas uśmiechał... Ale czuję że On gdzieś tam jest,dzięki Niemu zaczynam powoli wracać do Boga 
Macius *+11.01.2014 17tc

Re: Maciuś 17tc
Elkaaaa  
28-10-2014 22:09
[     ]
     
Witaj, na pewno nie bedzie lekko.. nie ma co się oszukiwać. Mi Bóg i modlitwa bardzo pomaga ... Mam nadzieje, że Tobie również pomoże :) 
Mama cudownego synka Milanka [*]

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora