dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> PORONIENIE
Nie jesteś zalogowany!       

Problemy ze Szpitalem Bielańskim i zgłoszeniem urodzenia
kachopee  
27-06-2012 23:23
[     ]
     
Witajcie,

kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się że serduszko naszego dziecka przestało bić. Ciąża zakończyła się po 10 tygodniach. Dzisiaj, mimo straty, musimy jeszcze walczyć ze szpitalem, który nie chce nam wydać ciała dziecka do pochówku, umożliwić badań genetycznych oraz wydać poprawnie wypełnionego zgłoszenia do USC.

Szukamy Osieroconych Rodziców, którzy też mieli kontakt ze Szpitalem Bielańskim niezależnie od tego czy mieli kłopoty, czy też wszystko poszło bez problemów. POMÓŻCIE!

Proszę o kontakt na forum lub na jerkas1@gmail.com.

--
kachopee 


Re: Problemy ze Szpitalem Bielańskim i zgłoszeniem urodzenia
Dodis  
21-08-2012 13:12
[     ]
     
Ja nie wiem jak to dokladnie dziala ale podobno szpitale tak robia po to by miec jak najmniej zmarlych noworodkow. Nie wiem czy dziecka wedlug prawa nie mozna pochowac od 12tygodnia ale moze i wczesniej. Moze poszukajcie swoich praw na internecie i gdzie mozecie zlozyc swoje prawa. Dla mnie to wogole chore bo to juz byla zywa istota. Mama Natalki ur.zm 05.03.2010 i Damianka ur.14.06.2011 
D.Czekaj

Re: Problemy ze Szpitalem Bielańskim i zgłoszeniem urodzenia
Malachite  
27-08-2012 21:57
[     ]
     
Szpital nie ma prawa odmówić Wam wydania ciała dziecka. Trafiliście na niekompetentny personel. Dajcie znać jak się sprawa u Was zakończyła.

-- 
Mama:
Aniołka Emilka *+ 9 XII 2009
Rybci Lenki *18 III 2011
Okruszka Tymka *19 VI 2013

Re: Problemy ze Szpitalem Bielańskim i zgłoszeniem urodzenia
Kasia824  
14-09-2012 11:34
[     ]
     
Znam kobietę ktora pochowała dziecko w 9tc wiec mozna przeba powołac sie na odpowiednie paragrafy.... Bardzo mi przykro, ze musisz przez to przechodzic 

Mama Aniołków: Ani, Mateuszka i Majeczki

http://majakatarzynamichalska1.pamietajmy.com.pl/

Re: Problemy ze Szpitalem Bielańskim i zgłoszeniem urodzenia
angel.mp  
04-10-2012 19:33
[     ]
     
Witaj .
Bardzo mi przykro i ściskam cie mocno .Ja przechodziłam to w szpitalu Bielańskim dwa razy . Na samym wstępie mówiłam że zabieram dziecko do pochówku .Szpital będzie się bronił tym że nie można określic czy to była dziewczynka czt chłopczyk ale jest cos takiego jak domniemanie płci .
WAŻNE LINKI - warto wydrukować i przedstawić szpitalowi w razie problemów z uzyskaniem zaświadczenia:
1. poronienie.pl/prawo_w_pigulce.html
2. poronienie.pl/prawo_pp_formalnosci.html
3.poronienie.pl/prawo_pp_brpd.html
4. docs.google.com/gview?a=v&q=cache%3Ax7oXN11vsy8J%3Awww.brpd.gov.pl%2Fwystapienia%2Fwyst_2009_06_01_odp_mz.pdf+domniemanie+p%C5%82ci+poronienie&hl=pl&gl=pl&sig=AFQjCNHHzjIjcjCbmRpIWC2ZCDfiN2cc0g&pli=1

gdybyś miała ochotę piniazm@gmail.com.pl 
angel.mp
Mama Emikli (+02,10,2009)aniolkowych kruszynek (+10 tydz) (+7 tydz )(+ 5 tydz) i ziemska mam Eryka
Ciocia aniołka Natanielka(+14.11.2012 )
http://emilkapiniaz.pamiet
Ostatnio zmieniony 04-10-2012 19:37 przez angel.mp

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora