dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> PORONIENIE
Nie jesteś zalogowany!       

Przyczyna poronienia
migotka  
15-07-2011 11:50
[     ]
     
Dziewczyny, wczoraj pewien specjalista potwierdził mi ostatecznie przyczyne mojego poronienia - jestem wsciekła, bo wychodzi na to ze to było zaniedbanie lekarki, ktora miała czarno na białym i nic nie zrobiła ! wcale nie musiałam stracic tej ciazy, wystarczyło wyleczyc moja stan zapalny sperzed ciazy, ktory wyszedł w cytologii !! 


Re: Przyczyna poronienia
kasiasledziewska  
15-07-2011 22:18
[     ]
     
Faktycznie można się wkurzyć , tyle tylko że czasu i zdarzeń to nie cofnie.Szkoda że tak niewielu jest lekarzy którzy dbają o swoich pacjentów:( Powinnaś taką wiedzą podzielić się z tym lekarzem , Tobie będzie lżej ,a może dzięki Tobie takiego błędu już nie powtórzy.Pozdrawiam. 
kasia sledziewska

Re: Przyczyna poronienia
migotka  
18-07-2011 12:31
[     ]
     
sama nie wiem czy isc do tej lekarki - boje sie, ze ją rozszarpie ! 


Re: Przyczyna poronienia
kasiasledziewska  
18-07-2011 13:26
[     ]
     
Idź ,ona musi wiedzieć.Jeżeli teraz tego nie zrobisz to potem będziesz żałowała.Ja o mało nie straciłam dziecka przez ginekologa , i jak ochłonełam to poszłam do niego ,chociaż też miałam wątpliwości i chciałam go udusić.Rozmowa nie należała do przyjemnych ,ale wychodząc miałam uczucie że może pomogłam innej mamie w ciąży ...Jeżeli lekarzowi się nie powie że jego błąd kosztuje( lub mógł) życie dziecka ,to takich żyć utraconych będzie więcej.Trzymam kciuki za odwagę.Kasia. 
kasia sledziewska

Re: Przyczyna poronienia
Gosspel  
25-07-2011 01:25
[     ]
     
Popieram 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Przyczyna poronienia
migotka  
31-07-2011 16:37
[     ]
     
hmmmm
dalej u niej nie bylam.... 


Re: Przyczyna poronienia
kasiasledziewska  
05-08-2011 23:19
[     ]
     
myślę że pójdziesz jak będziesz gotowa na taką rozmowę. pozdrawiam 
kasia sledziewska

Re: Przyczyna poronienia
spring  
09-09-2011 21:24
[     ]
     
a u mnie w histopatologii nic specjalenego nie wyszło... ciut stanu zapalnego, ciut włóknika...nic co byłoby wystarczające jako przyczyna śmierci, raczej jako jej wynik, w końcu nie wiedomo dokładnie kiedy synuś zmarl. Pozostaje czekac na wyniki sekcji... boże ile jeszcze??? 
Kamilek ur. 30 czerwca 2009 i Emuś ur. i zm. 30 lipca 2011
www.emmanuelpazdan.pamietajmy.com.pl

Re: Przyczyna poronienia
Aga-76  
06-10-2012 10:16
[     ]
     
Witam dziewczyny.Ja wczoraj odebrałam wyniki moich badań jednak nie znam się na tym i proszę was jeżeli możecie to wyjaśnijcie mi je oto wyniki:
CMV(CYTOMEGALIA)p/c IGG 211.40
CMV(CYTOMEGALIA)p/c IGM 0.100
TOXOPLASMA GONDII P/C IGG 0.10
TOXOPLASMA GONDII P/C IGM 0.070
P/C ANTY KARDIOLIPINOWE IGG 1.8 GPL
P/C ANTY KARDIOLIPINOWE IGM 1.27 MPL
czy któryś z tych wyników waszym zdaniem może dać odpowiedz na pytanie co mogło być przyczyną moich dwóch poronień pierwsze rok temu puste jajo płodowe,a drugie we wrzesniu tego roku ciąża obumarła w 10 tyg.prosze was o od[powiedz.Dziekuje i pozdrawiam :)

http://mojeaniolki1.pamietajmy.com.pl. 
Aga-76

Re: Przyczyna poronienia
mamaMateusza  
08-10-2012 08:06
[     ]
     
Musisz podać normy. 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...

Re: Przyczyna poronienia
Ryba2508  
08-10-2012 08:45
[     ]
     
Aga napisz do mnie
mirkaaa@tlen.pl
lub tel 512-126-745 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora