dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> POCIESZENIE PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

to mi pomoglo
aga_haa  
24-01-2013 22:19
[     ]
     
Witm kochani... Od pewnego czasu mysle zeby sie tym. Z Wami podzielic... Pomaga mi pisanie... Mysle o napisaniu czehos na ksztalt ksiazki ale w innym stylu. Chce bardziej opisac szczesliwe zycie Tam, w Niebie. Tak sobie pomyslalam ze moze ktos z Was tez by chcial sie podzielic, zawrsec tam swojego Aniolka. Moze komus jeszcze to pomoze... Jakby co moj mail aga_haa@wp.pl 
kama2314

Re: to mi pomoglo
fiszka  
25-01-2013 14:47
[     ]
     
Fajny pomysł! Powodzenia w realizacji :) 
-----
Moja Oleńka (41tc) *+21.09.2012

Re: to mi pomoglo
neibos  
24-03-2013 22:23
[     ]
     
ja to tak sobie raz pomyslalam o czyms podobnym, zeby napisac cos wspólnie, kazda z dziewczyn mogla by zalaczyc moze nie swoja hisotrie bo tego byloby za dużo...ale jak sobie dajemy rade...może opisać jak wyobrażamy sobie zycie naszych aniolków w niebie...moze mozna by stworzyć coś jak książke dla matek takich jak my. jesli udalo by nam się zebrać to w jakiś tom, całość to kiedyś mogla by pomóc wielu innym matką. Ja mam male doświadczenie w redagowaniu takich treści. Może ktoś ma więcej. Kurczele nie wiemjeszcze jak to zrobić zebrać, o czym pisać ale ja bym się na to pisała. Wyrazic nasz ból poprzez pisanie mogło by pomóc nam i innym, którzy czują to samo. 
Ewelinka.mama Lenusi zm.luty 2013 .

Re: to mi pomoglo
aniołek  
14-05-2013 14:32
[     ]
     
to jeszcze aktualne? 


Re: to mi pomoglo
Ewelina85  
14-05-2013 15:06
[     ]
     
Świetna inicjatywa :) Ale raczej trudna do zrealizowania... 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: to mi pomoglo
aniołek  
14-05-2013 17:11
[     ]
     
może i trudna, ale możliwa i myślę, że warto się nad tym zastanowić poważnie...warto opowiedzieć ludziom o aniołkowych mamach, bo nie wszyscy mają świadomość, że istniejemy 


Re: to mi pomoglo
Ewelina85  
14-05-2013 18:11
[     ]
     
Ja absolutnie mam tego pełną świadomość, ale tutaj musiałoby się zebrać dobre kilkanaście Aniołkowych Mamusiek i coś próbować ogarnąć w tym temacie ;) Ciekawe czy coś takiego mogłoby nam się udać... Mamy jakieś pierwsze ochotniczki?? ;P 
Ewelina, Mama Aniołka Radzia ur. 18.07.2011r. zm. 19.07.2011r.
Kocham Cię Synio :*
http://www.naszkochanyradzio.pamietajmy.com.pl
...i Mili 06.08.2014 ♥

Re: to mi pomoglo
aniołek  
14-05-2013 21:12
[     ]
     
jak jesteś za, to dołączam do grona i już jesteśmy dwie 


Re: to mi pomoglo
natkaszczerbatka  
14-05-2013 22:13
[     ]
     
też o tym myślałyśmy (jako Dlaczego). Chętne osoby zapraszam na adres mailowy dlaczego@dlaczego.org.pl, Może razem coś ustalimy konkretnego. Kasa by się znalazła, a zresztą jak stworzymy coś dobrego to i wydawnictwo by się znalazło. A jak nie - możemy wydać jako Dlaczego.
Chodzi o to, żeby napisać lub/i zebrać ciekawe historie i jakoś to opracować. Myślę, że to jest do zrobienia. Napiszcie do mnie na podany adres - może po wspólnej dyskusji (choćby internetowej, chyba że się okaże, że możemy się spotkać) - może coś się uda. Pozdrawiam, Ania 


Re: to mi pomoglo
iwonawlo  
01-11-2015 19:07
[     ]
     
hej to jeszcze aktualne?? 
mama Niebieskiego Antoniego i Jana Pawła, ziemskiego Frania i świętego Antoniego Jana (ur. 29.09.2015 - 29 tc, zm.14.10.2015)

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora