dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Serduszka i nie tylko
babe2k  
30-09-2013 10:30
[     ]
     
Witajcie!
Dawno tutaj nie pisałam ale powróciłam chciałam was zaprosić do polubienia mojej strony I co dalej.
https://www.facebook.com/ICODALEJ.2K
Pierwsze pytanie jakie czlowiek stawia sobie to wlasnie dlaczego dlaczego tak sie stalo... a teraz mysle i co dalej? Co tam dalej sie dzieje gdzie sa nasze dzieci. Od odejscia mojego Synka minelo juz ponad 4 lata, bol nadal jest ogromny ale tez to dzieki niemu powstal ten pomysl.
Długo szukałam czegoś wyjątkowego dls niego chcialam aby jego grobek byl najpiekniejszy jak tylko to mozliwe, tak piekny jak nasza milosc do siebie ale niestety nic nie moglam znalezc.Dlatego postanowilam sama zaczac robic serduszka.
Serce to " nasz" znak komunikacji w taki sposob dawal mi znac o swoim istnieniu w bardzo zabawnych ale tez smutnych chwilach. Dlugo myslalam jaki jest cel tego wszystkiego i az pewnego dnia zrozumialam ze to wlasnie jest moja droga. I tak powstala ta strona, jest to poczatek wraz z czasem galeria bedzie sie powiekszac ale mam nadzieje ze za kilka lat serduszka beda wszechobecne a grobki nie beda sie tylko ograniczac do wiazanki w doniczce, ze bedzie cos specjalnego dla wszystkich dzieci ktore odeszly.
Pozdrawiam cieplo 
Mama Olusia 14.08-15.08.2009
Ostatnio zmieniony 30-09-2013 10:34 przez babe2k

Re: Serduszka i nie tylko
JolaP  
04-03-2015 14:03
[     ]
     
Link nie działa.. :( 
Jola, mama Malwinki (*+9.10.2014 r., w 40tc)
i Martynki w brzuszku

"Ludzie marzą o Aniołach - niektórzy mieli takie szczęście by trzymać jednego z Nich w ramionach..."

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora