dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Pomoc w badaniu
OlgaS  
29-08-2012 12:04
[     ]
     
Dzień dobry
Jestem studentką piątego roku Społecznej Psychologii Klinicznej. Piszę pracę magisterską na temat wsparcia i radzenia sobie mam po stracie dziecka (samobójstwo, choroba, wypadek). Po śmierci samobójczej mego kolegi zaczęłam obserwować to, w jaki sposób otacza się opieką jego mamę. Później rozszerzyłam krąg obserwacji i zauważyłam, że ludzie nie zawsze potrafią dostosować pomoc do aktualnej potrzeby mamy w żałobie. Postanowiłam więc stworzyć pracę, która będzie także drogowskazem dla osób pomagających. Chciałabym zatem przebadać jak największą liczbę mam, aby moja praca mogła w przyszłości służyć jako rzetelna pomoc osobom po stracie dziecka. Chciałabym więc zapytać czy znalazłyby się wśród Was Mamy, które zechciałyby wypełnić trzy kwestionariusze. Znajdują się w nich dość trudne pytania, ponieważ nawiązują do okresu żałoby. Jednak głos mam, które doświadczyły śmierci dziecka jest bardzo ważny, gdyż pozwoli lepiej zrozumieć osoby w takiej sytuacji, a tym samym umożliwi trafniejszą pomoc i wsparcie ze strony tych, którzy będą próbowali tej pomocy udzielić.
Gdyby któraś z Was chciała mi pomóc to jest mój e-mail : o.swierzbin@gmail.com
Ola Ś 


Re: Pomoc w badaniu
OlgaS  
08-10-2012 13:12
[     ]
     
Dziękuję bardzo wszystkim paniom, które do mnie napisały, za pomoc w mojej pracy. Cały czas jednak potrzebuję Mam, które zgodziłyby się wypełnić 3 kwestionariusze. Jeżeli któraś z Was chciałaby mi pomóc proszę o kontakt o.swierzbin@gmail.com 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora