dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
Nie jesteś zalogowany!       

Rodzicielstwo po stracie
morena  
02-03-2011 11:58
[     ]
     
Pojawiła mi się przed chwila taka myśl, aby utworzyć podforum "Rodzicielstwo po stracie". Jest ciąża po stracie, a później nic... tak mi się pomyślało... to tylko moja sugestia, propozycja, oczywiście do dyskusji. Wzięła się z refleksji nad tym, że zawiązują się tu przyjaźnie, że to forum jest bardzo ważne dla osób, które uzyskały tu wsparcie. i myślę, że może być im niezręcznie po szczęśliwym rozwiązaniu, wrócić tutaj i się cieszyć swym ukochanym, wytęsknionym dzieckiem.
Ale ja na pewno nie wzięłam wszystkich okoliczności pod uwagę, bo nie jestem mamą tylko ciocią po stracie, a poza tym piszę "na gorąco". Zostawiam więc to w Waszych rękach Drodzy Rodzice i oczywiście w rękach Twórców "Dlaczego".
Pozdrawiam serdecznie, 


Re: Rodzicielstwo po stracie
MamaAdasia  
02-03-2011 20:25
[     ]
     
O dobra mysl :) 

Ania- mama:
Adasia- Aniołka 36tc. 2.10.2008r. [']
Aniołka 10tc., 18.09.2007r.[']

Zuzanny Marty 18.11.2010 32/33tc
i Zofii Agnieszki 27.07.2012 39tc

Re: Rodzicielstwo po stracie
Gosspel  
03-03-2011 11:18
[     ]
     
Ten pomysł mi się bardzo podoba :) I jeszcze jedno myślę ,że KTOŚ jakiś Amtrak czy op nie wiem kto tu rządzi powinien zrobić porządek bo są wpisy np na strata dziecka nie związane wogóle z tytułem - rekord w tym wpisywaniu bije Dodis no ale jesli się nie da - bede omijac jak dotychczas ;) 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Rodzicielstwo po stracie
deli  
03-03-2011 11:34
[     ]
     
Oj Gospel, Gospel... odpuść Dodis, kolejny raz Jej docinasz.

Pomysł ok,
pozdrawiam 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Rodzicielstwo po stracie
mamaMateusza  
03-03-2011 13:20
[     ]
     
Rekordu wcale nie bije Dodis. 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł...

Re: Rodzicielstwo po stracie
MAŁAKROPECZKA  
04-03-2011 11:11
[     ]
     
Zgadzam się...To ja biję rekordy w gafach, nadinterpretacjach i tym podobnych... :)

Pomysł dobry...Tylko...Nie wiem jak to napisac, żeby Was nie urazić... Każde dziecko Kocha się inaczej...Inaczej Anielskie , inaczej To na Ziemi... Chodzi o to, czy to miejsce nie powinno być raczej miejscem wspomnień o Naszych Aniołkach?? Takim pokoikiem, do którego zaglądamy, aby Być z Naszymi Aniołkami?? Rozumiem żal, po Stracie Naszych Aniołków, ale jednocześnie wydaje mi się, że nie bardzo mamy prawo obarczać Naszym Bólem po stracie Nasze Żyjące Dzieci...Dzieci Ziemskie powinny być postrzegane jak w normalnej rodzinie jako odrębność i powinny być wyjątkowe, a nie "rodzeństwem po stracie Aniołka"... Może źle myślę, ale to jest moje zdanie...Wydaje mi się, że przez "Rodzicielstwo po stracie" Wiele Mamuś mogłoby nieświadomie zacząć utożsamiać lub porównywać Ziemskie Dziecko z Aniołkowym...A jeśli mamy ochote pogadać o radościach i troskach ziemskiego Macierzyństwa, jest przecież "to co cieszy" , lub "rozmowy przy kawie"...Może się mylę...ale to tylko moje zdanie... 
MAŁA KROPECZKA (*) braciszek lub siostrzyczka
MÓJ SKARBEK BORYSEK 5tc (*)
16.12.2010r

"...a gdy Będziesz daleko, o jedno tylko proszę...Pamiętaj patrząc w gwiazdy, że KOCHAM CIĘ!!!"

KOCHAM CIĘ SYNECZKU !!

Re: Rodzicielstwo po stracie
MAŁAKROPECZKA  
04-03-2011 11:14
[     ]
     
Nie chodzi mi broń oże o to, żeby Nasze Aniołki zeszły na boczny tor, gdy pojawią się Ziemskie Dzieci, ale o to, że Każde dziecko w rodzinie ma swoje miejsce, a po Naszych Aniołkach zostało Nam niewiele więcej jak "Dlaczego"... 
MAŁA KROPECZKA (*) braciszek lub siostrzyczka
MÓJ SKARBEK BORYSEK 5tc (*)
16.12.2010r

"...a gdy Będziesz daleko, o jedno tylko proszę...Pamiętaj patrząc w gwiazdy, że KOCHAM CIĘ!!!"

KOCHAM CIĘ SYNECZKU !!

Re: Rodzicielstwo po stracie-Do Gosspel
Dodis  
04-03-2011 23:03
[     ]
     
Jeśli zakładam wątek,który nie pasuje ci na strata dziecka to napisz mi o które ci chodzi bo niektóre może nie zostały wykasowane, aha i trzeba było to do mnie napisać a nie pisać tego tutaj. Mama Natalki ur/zm 05.03.2010 i synka pod sercem 23tc 
D.Czekaj

Re: Rodzicielstwo po stracie-Do Dodis
Gosspel  
11-04-2011 13:13
[     ]
     
Uwierz mi ,że gdybym miała Twojego maila lub gg napisałabym do Ciebie bezpośrednio - możliwe ,że nie zostało to wykasowane choć może zgłaszałaś do moderatora - ja tego nie wiem , jednakże po datach nie sądze - ale mniejsza o wieszkość ;)nie tresuj się mną , wyluzuj odpoczywaj i niech synuś zdrowo się rozwija :) Pozdrawiam 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Rodzicielstwo po stracie-Do Wszystkich
Gosspel  
11-04-2011 13:21
[     ]
     
Dziękuje za uświadomienie - wezmę to pod uwagę i do serca - zapewne masz racje choć nie to było moim zamiarem aby docinać komukolwiek - PRZEPRASZAM z całego serca ! Każdego kto poczuł się przez moją wypowiedz dotknięty ! Nie oszukujmy się rodzice po stracie są nerwowi wydaje mi się ,że impulsywni także ...Pozdrawiam 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

Re: Rodzicielstwo po stracie
kasiasledziewska  
20-06-2011 17:11
[     ]
     
Świetny pomysł.Ja jestem mamą aniołka 8tc.córci 4 latka(zdrowej) i synka 7 mies. z zespołem silver russel.Napewno więcj jest mam które doświadczyły straty ,zdrowego dziecka i chorego dziecka.Miło by było się poznać.
morena napisał(a):
> Pojawiła mi się przed chwila taka myśl, aby utworzyć podforum "Rodzicielstwo po stracie". Jest ciąża po stracie, a później nic... tak mi się pomyślało... to tylko moja sugestia, propozycja, oczywiście do dyskusji. Wzięła się z refleksji nad tym, że zawiązują się tu przyjaźnie, że to forum jest bardzo ważne dla osób, które uzyskały tu wsparcie. i myślę, że może być im niezręcznie po szczęśliwym rozwiązaniu, wrócić tutaj i się cieszyć swym ukochanym, wytęsknionym dzieckiem.
> Ale ja na pewno nie wzięłam wszystkich okoliczności pod uwagę, bo nie jestem mamą tylko ciocią po stracie, a poza tym piszę "na gorąco". Zostawiam więc to w Waszych rękach Drodzy Rodzice i oczywiście w rękach Twórców "Dlaczego".
> Pozdrawiam serdecznie, 
kasia sledziewska
Ostatnio zmieniony 18-07-2011 20:27 przez kasiasledziewska

Re: Rodzicielstwo po stracie
Mileeenaaa  
20-06-2011 20:11
[     ]
     
Wspanialy pomysł! Bo rodzicielstwo po stracie tez jest zupelnie inne i wogole moglybysmy dzielic sie smutkami i radosiami w wychowywaniu naszych dzieciaczków. SUPER POMYSŁ!!!!! 
Mama Mareczka *10,11,2008 +5,12,2008 (24tc)
Ziemska Mama Marcelka 18.09.2009 (34 tc)

Re: Rodzicielstwo po stracie
Nefre  
24-06-2011 23:40
[     ]
     
Jestem za:)może kiedyś nawet będzie mi dane się na nim wypowiedzieć... 


Re: Rodzicielstwo po stracie
natkaszczerbatka  
25-06-2011 18:13
[     ]
     
myślę, że można takie forum założyć. Postaram się tym zająć. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora